• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ Taky jsem zhubla od té poslední fotky 25 kilo a jsem 4 kg pod svou průměrnou váhou. Rozvodové řízení je nejlepší dieta :slight_smile: :grinning:
18. črc 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Tady někdo miluje sovičky, co? :slight_smile: Oslava úžasná. No nádhera... Muselo to být skvělé.
18. črc 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen to souhlasím, to je fakt šílenost. Naše Eliška nemá zas tolik hraček, ale upřímně - teď jí bere jen ten stoleček a nejvíc stejně kolíčky, cédéčka, knížky, podtácky - zkrátka vše, co není na hraní :grinning:

ten sovičkový dortík jsem dělala se smartem a fakt paráda, asi nejlepší potahovka, se kterou jsem teda dělala.....hezky pružná, krásně přilnula.....byla jsem spokojená. objednala jsem klasickou mandlovou příchuť a byla moc dobrá :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska děkuji, Eliška si to moc užila :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska sluší ti to fakt moc, máš fakt jiskru, ale to je určitě tím, že jsi moc spokojená :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to ráda slyším! Taky mám objednanou mandlovou :grinning: A na jak moc jsi to válela, aby to na dortu bylo hladké? Sestřenka s ní teď taky dělá, tak mi právě radila, že si mám vzít radši ten 4kg kyblík, že se s ní dělá líp než s těma kouskama po 1,4kg, že ta se drobí. Tak uvidím. Budu dělat modrý puntikatý dort a na něm bude sedět chobotnice a bude mít chapadla kolem dortu dolů :grinning:
Malý si taky hraje nejvíc s obyč věcma. Nejlepší je krámovat šuplík v kuchyni. No a Broniččina kuchyňka, to je pro něho paráda. On u ní vydrží "vařit" i hodinu, a to fakt nekecám :grinning:
18. črc 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kazdopadne jsi to udelala nadherne...fakt smekam :wink: @klaire22
18. črc 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen já koupila teda ten 1,4kg kyblík a nepřišlo mi, že by se to drobilo. musela jsem ji propracovávat po kouskách, ale pak paráda......vyválela jsem aspoň tak 0,4cm plát, pak to vypadalo hodně dobře, nikde nic neprosvítalo, fakt byl krásně potažený, až jsem se plácala po zádech, jak sjem dobrá. se zdobením dortu už to ale tak dobrý nebylo. Ale člověk to peče jednou za čas, tak co bych chtěla :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino opravdu moc děkuji, těší mě to :grinning:
18. črc 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Bobese take hracky moc neberou,jedine ta vkladaci kostka a takove navlekani kolecek na kolik...ale jinak vede kramovani cehokoli,a vareni..vytahne si misky a varecky a vari :wink: mam na you tube videa,davala jsem sem odkaz,nebo to najdes pod nickem 2Avona :wink:

@docistka. Slusi ti to moc i kdyz verim,ze o takovou dietu jsi moc nestala,co? A kde jsou katualni fotky kluku? Uz se tesim na ty jejich nadherne oci :wink:
18. črc 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 možná měla starou várku, to mi taky dělává i ta K2 když už je starší, že se drobí. No nevadí, budu mít čtyřkilovku, stejně za chvíli má ségra narozky, tak po mě bude chtít dorta, protože mamka už na ni prdí :grinning: Tak to aspoň využiju. A se zdobením si nic nedělej, to se poddá. Musela by ses s tím hrát denně, abys to vychytala :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to ano a denně fakt nepeču. Ale byl by to příjemný přivýdělek, o tom žádná...........ale asi na to taky nemám tu trpělivost. těžko říct.
budu se těšit na tvůj dortík pro Péťu, to bude určitě paráda :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, jak se nám to tady během dne rozjelo zase jako za starých časů, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dneska byli děti klidnější, maminku pořád neokupovaly :grinning: A musela jsem řešit pouze dvě bitky o hračky :grinning:
18. črc 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 u mě je to spíš tím, že nemám velkou kuchyň a hlavně, nemám chlaďák :frowning2: Takže pečení pro peníze je pro mě nedosažitelné :frowning2:
18. črc 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Elča dnes byla na procházce s babi a dědou, já ještě nejsem pořád OK, sice už mě přešla bolest v krku, ale mám šílenou rýmu a do toho začal lehce i kašel. No jsem zvědavá na dnešní noc, předešlou jsem se skoro nevyspala, pořád jsem se budila, byla jsem šíleně zpocená, pak mi zase byla zima.......hnus.......chtěla bych tak jít ven.........venku je krásně a já kyšu doma :frowning2:

hlavně si to poslední těhu užívej, já ti to bříško tak závidím. A né že nám lajchneš do jiné diskuze a na nás se vyprdneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jo, já to samé.......ale co, hlavně, že upečeme aspoň pro sebe, to jsou taky docela ušetřené kačky.
18. črc 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jee vlastne jsem ti jeste ani nepogratulovala:wink: preji ti hlavne pohodove tehu a hlavne hodne miminko..drzim ti moc palce:wink:
18. črc 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jé, tebe to pořád ještě drží? :frowning2: tak snad to rychle přejde. U mě většinou u nachlazení bývají kritické první dva dny, pak už se to jenom lepší, tak snad tě to brzo přejde.
Neboj :grinning: Nikam nejdu, budu i tady, dokud teda budu stíhat :grinning: Uvidíme, co bude v březnu :grinning: Neboj, taky se ho dočkáš, a pak ti budu zase závidět já :wink:

@kamino moc děkuju! Snad máš pravdu a mimi bude chápavé a hodné :slight_smile:
18. črc 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je kolikrát tejden jeden příspěvek a najednou toto... :grinning: :grinning: :grinning:
my odrážedlo máme po holce, je teda trochu v rozkladu, ale to se slepí... dostal od kohosi i plasotvé kolečko (trakař) jako správnej sedlák.. tak mu to asi přihodíme k ročku. ale smysl to nemá, neb kluk spíš vlaje než stojí a myslím, že roku neuteče..

@kamino až bude nad dárkama jásat, tak to bude jiná, to je jasný... :sunglasses:
@aideen taky tvořím dorty.. k ročku jen piškotovou hroudu, ke druhým kulatý se žlutým želé a smajlíkem z mandarinek, ke třetím to byl vláček poskládaný ze všeho možného, ke čtvrtým roládková želvička a k pátým asi zatím nejhezčí, jahodový s želé, myslím, že recept na korpusy mám od tebe :wink: :wink:
fotky jsou v albíčku
18. črc 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kammka určitě kouknu :slight_smile: Já jak jsem se potahovce vyhýbala, tak teď si ji nemůžu vynachválit :slight_smile: Malý dostane akorát trochu korpusu a potahovku zbaští táta :grinning: Broničce jsem pekla k prvnímu roku klasiku krémovou, pak měla beruškový dort a letos okatou příšeru :grinning:
18. črc 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen potahovku jsem zatím nepoužila, Fany dokonce vykládala, že jeden kluk ve školce donesl dort s tím "marcipánem" a ona to nemohla polknout, že se jí zvedal žaludek, ale prej se nakonec přemohla, že to byl "mekín" červenej... :sunglasses: :sunglasses: :wink: :grinning: :grinning:
letos slíbili dort naši, že prej nějaká sousedka u nich dělá krááásný, tak jí objednaj kočičku a Toníkovi stvořím asi nějaký minipiškotíkovej...a pro gratulanty bude něco na celej plech :wink:
18. črc 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mě to přepadlo teprve včéra, takže dnes je druhý den :frowning2: snad už to od zítřka bude lepší a lepší :slight_smile:
18. črc 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já ji chápu, já tu potahovku taky moc nemusím :slight_smile: Ale jak kterou, třeba ta K2 chutná fakt dobře a není tak přeslazená. Jsem teď zvědavá na tu smartflex, co to bude zač :slight_smile: Ale jak říkala klaire22 a moje sestřenka, tak že chutnají dobře. To časem vychytáš :wink: Manželova teta potahuje přímo marcipánem, dělá si ho doma, a ten teda chutná luxusně. Ale zase se z něho špatně dělá. Hodně se láme.

@klaire22 hodně vitamínu C té chce. I třeba jenom celaskon si kup v lékárně. :slight_smile:
19. črc 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já piju každý den šumák a pak si dělám silný zázvorový čaj s citrónem a mátou a ten pomáhá taky hodně. Díky němu se hodně potím, takže to kurýrování je víc účinný.
No, počkám až se mi vzbudí dítě a musíme vyrazit na nákup, jsme vyžraní. Jak jsem nebyla 3 dny nikde venku, tak se to podepsalo na naší ledničce :grinning: Včéra večer jsem ještě udělala ovocné knedlíky a udělala na ně i teplou omáčku, ale už nemáme tvaroh na nastrouhání. Takže vyrazíme s Elí do města :slight_smile:
19. črc 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jinak mě teda smartflex přijde i lepší než K2 -jak chuťově, tak i jak se s ní pracuje. jen teda ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 právě, že ten smartflex vyjde jenom o 4kč dráž. Teda co já nakupovala na hospodynkam.cz. Tam mají K2 za 141kč a smart vyjde v přepočtu na kilo 144kč.
Já teď neberu žádné vitamíny. Docela si zahrávám, na nachlazení docela trpím. Musím si koupit nějaké vitouše. U nás lednice dobrý :grinning: Naštěstí nakupuje manžel po cestě z práce :slight_smile:
19. črc 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ale když si vezmeš to velké balení, ne? to 1,4 vyjde dráž.
no, už se mi dráče vzbudilo, tak já se loučím. páááááááá
19. črc 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo asi jo. Já popravdě přepočítávala akorát to, co jsem brala to 4kg balení :slight_smile:
Dobře pořiďte :wink:
19. črc 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas poctive docetla. Tolik novinek, asi nejvetsi je od aideen, moc a moc gratuluji. Bude to krasne...
Fotecky vsech z oslav super, my jsme nakonec slavili na chalupe, bylo to super. Akorat ze je to vse tak nejak ve spechu, clovek kdyz sem prijede jen na kratkou dobu tak ma opravdu co delat. Obehat vsechny urady, doktory apod, za ten rok mam hodne posty, no a k tomu jeste jednorocni dite, je toho hodne.
Jinak se moji neteri 17.7. narodil maly kloucek, Davidek, takze je ze me prateta. Je nadherny, mel 3100g a 50 cm. Dneska by je meli pustit z nemocnice. :wink:
Vcera jsme byli za Andou na tabore a ona s nami ani nechtela jet na pizzu. Pry zustane radeji v tabore a bude se koupat. Je absolutne nadsena, mozna se bala, ze ji budeme chtit odvezt domu a ze by ji neco uteklo. Vedouci jsou z ni docela nadseni, do kolektivu zapadla bez problemu, spise si myslim, ze bude hodne smutna, az si pro ni pristi pondeli prijedeme. Jsem moc rada, ze se ji tam tak libi, proste je to nase svetobeznice. Pry je velice aktivni, na to, ze je nejmensi, porad neco povida, na diskotece zacala tancovat jako prvni, proste na to ze je nejmensi, tak zakriknuta rozhodne neni. No ja jsem v jejim veku nebyla jina, takze se vlastne ani nemuzu divit.
Dneska vyrazime na vodni raj, mame ted jen Sabika, takze trochu mene prace. Ale naucila se naprosto skvele chodit a ted uz jen pochoduje. Je s ni legrace. Jidlo v CR ji chutna moc, uz prakticky papame vsechno. :wink:
22. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek