• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@jimmy1 Právě taky jedna kamarádka, čárečka druhá, viditelná krásně ale nesílila ke konci, pak přišla ms :frowning2:
@hypo Nebo na pohotovost, tam by ti měli udělat UTZ :wink:
18. lis 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu dlouho nebyla a teda, to je nových těhulek :slight_smile:. Mně to připadá nekonečné, čekat na návštěvu Mudr., ještě 2 týdny a pak snad budu vědět víc. Ty dvě čárky mě nějak nepřesvědčili, dokud neuvidím na vlastní oči, že je tam, kde má být a žije, tak tomu neuvěřím. Je ovšem fakt, že si radši dávám na sebe pozor :slight_smile:. Na cvičení jsem přestala dělat cviky na břicho, snažím se líp jíst... Příznaky stále žádné... akorát jsem si dnes odpoledne musela jít lehnout (mám dovču), jsem byla nějaká unavená, ale to bývám i normálně :slight_smile:.

Tak nějak jsem přemýšlela, kdy mohlo dojít k oplodnění a fakt nevím...ovulaci mívám 20 - 22 DC, ale to vím na 100%, že se žádné snažení nekonalo. Pak jsem si tak říkala, že možná mi to rozhodila ta injekce. Byla jsem na IUI, pak jsem nedostala MS, jen takové 4 denní špinění, tak mi dali vyvolávačku, to jsem dostala tak 3 denní MS, tak fakt nevím. Tělo jsem musela pěkně zmást. Jsem zvědavá jak to bude podle UTZ vypadat. Dle MS vychází TP na 5.7., což je ale blbost, protože jsem byla 4.11. na UTZ kvůli laparce a to nic neviděl. Tak jsem TP počítala podle "ovulace", ale ta klidně mohla být úplně někdy jindy.....Jsem se nějak rozepsala.. :sweat_smile:
18. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 tak to jo, tak mozna jsem nekde zahlidla tvuj profil, tak super ze se zadarilo znovu..... :wink:
18. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rye......................................Eva....................32 let............UTZ 29.11............................TP 1.7.2012
svija...................................Lucka................31let.............UTZ 9.12..............................TP 2.7.2012
zuzi82...............................Zuzka.................29 let............UZT 11.11.............................TP 3.7.2012
kacula87......................... Kačka ...............24let ............UTZ 11.11. ...........................TP 3.7.2012
luciesofi...........................Lucka.................25 let............UTZ 13.12............................TP 3.7.2012
aloison.............................Alena.................28 let.............UTZ 7.12.............................TP 4.7.2012
saaralota....................................................28 let.............UTZ 14.11............................TP asi 4.7.2012
anoli..................................Ilona..................28 let............UTZ 24.11............................TP 6.7.2012
sarcca.... .........................Šárka.................27 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7. 2012
kvetinka6.........................Soňa..................29let..............UTZ 25.11............................TP 7.7.2012
petullllka..........................Petra..................23let..............UTZ 15.11 ...........................TP 7.7.2012
yesu..................................Petra.................24 let.............................................. ............ TP 7.7. 2012
alex001...........................Pavla..................34 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7.2012
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012
helousek1.......................Helena..............30 let..............UTZ 30.11..........................TP 11.7.2012
mihsulka.........................Níša...................24 let..............UTZ 21.11..........................TP 11.7.2012
smisek24.......................Gábina...............31let...............UTZ 25.11..........................TP 12.7.2012
elza2110.........................Eliška.................24 let..............UTZ 23.11..........................TP 12.7.2012
elisabet.......................................................31 let..............UTZ ???.............................TP 13.7.2012
jimmy1...........................Jarmila................35 let..............UTZ 25.11. ........................TP 13.7.2012
kremca...........................Marie...................32 let...............UTZ 9.12............................TP 13.7.2012
jani11.............................Jana....................29 let...............UTZ - az ve 12tt.................TP 17.7.2012
ivcaaa.............................Ifka......................25 let...............UTZ 29.11..........................TP 17.7.2012
Alt....................................Katka...................29let................UTZ 24.11.........................TP 18.7.2012
Majjka24.......................Maruš...................27let...............UTZ 29.11..........................TP 19.7. 2012
semy.cz.........................Martina................33let................UTZ 29.11......................... .TP 22.7.2012
vera_87.........................Verča...................24 let...............UTZ 23.11...........................TP ??
atropa..........................................................28 let..............UTZ 11.11...........................TP ??
lenka5731..................................................31 let..............UTZ 24.11.(v 6+3)..............TP ??
Kjurecka.......................Markéta................23 let..............UTZ 24.11.(5tt+5)..............TP ??
vampirice......................Barča...................33 let...............UTZ 23.11..........................TP ??.
hypo...............................Káča....................34 let...............UTZ 8.12............................TP ??.
m.artina........................Martina.................26 let..............UTZ 23.11............................TP ??
cuddle...........................Soňa....................32 let...............UTZ ??................................TP ??
lia_8...............................Nela.....................22 let...............UTZ 24.11...........................TP ??
18. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás..jsem si povšimla, že jsem nějak vypadla z tabulky..zprvu mě napadlo, jestli tu nemáte nějaké rozmezí věku (např. od 23 do xx).. :grinning: :grinning:
18. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer ;) teda nebyla jsem tady necele dva dny a docitat to vsechno je teda mazec :grinning:
Plno veci jste tady probrali a tak se k tomu taky pridam ;)
Hlasim dnesni prvni zvraceni, dopledne sem moc nejedla, takze jsem to pekne hodila :( musim se naucit jist casteji a male porce...nemam ale vubec hlad, tak se do toho docela nutim. Mam k tomu vsemu jeste porad rymu a kasel se teda nastesti uz lepsi! musim to zatukat! Ted mi manzel dela pizzu, tak na tu az mam docela chut ;)
Jinak kazdy den spim s malou po obede, vetsinou tak kolem hodky a pu, pustim se serial a u toho vytuhnu :grinning:
Prsa uz se mi zvetsili o velikost, z toho mam velkou radost!!! 'Pred malou jsem mela 80 C a po kojeni se mi zmensili na 80 B a ted se to zase vraci :wink: Kvuli tem prsum bych byla tehotna porad :grinning:
A kolu si taky koupim, budu ji pit po troskach, tak snad to bude v pohode. Dokonce si ted davam jedno slabe kafco denne, protoze mam nizkej tlak a je mi pak jeste vic blbe a po kaficku mi je hned lip :wink:
Jo a dneska jsem se ptala Natalky, jestli to bude kluk nebo holka, tak rikala, ze KUK :slight_smile:
18. lis 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Ahoj. Právě jsi mě uklidnila ohledně těch našich vnad..:astonished:..taky jsem ve sprše koukala jak srnka na auto a říkala si, že to není možný takhle brzo..:-O
18. lis 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 ale jo, je to mozny :D ja mela svoje prsa v tehotenstvi a pak pri kojeni strasne rada a tajne doufala, ze vydrzi i po kojeni a prd :( ale ted si to zase uzivam :D
18. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tež jsem se koukala na to svoje pidi poprsí s údivem :grinning: Ale připadá mi, že to břuško roste rychleji :grinning: :grinning:
18. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doooobrý birellek :dizzy_face:
18. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak prsa už chápu, břicho posoudit ze zkušeností taky nemůžu..připadám si prostě jen nafouklá.. :confounded:
18. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lia_8 Tak to mě fakt připadá větší, ale jen při pohledu zvrchu, riflíky pořád normálně zapnu a jak jsem se koukala do zrcadla,tak žádná viditelnější změna :confused:
18. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u me prsa bohuzel zatim nic :frowning2: u amalky to byl taky fofr... po kojeni je s nimi amen :angry: a no a ted se nci svetoborneho nedeje..... achjo
18. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo neboj to přijde :wink:
18. lis 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me se prsa taky zvetsily a to se hlavne libi priteli :grinning: jen kdyby aspon tak nebolely nemuzu ani spat na brichu...
18. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidávám do klubu s vzrostlým poprsím, ale i břichem :slight_smile:
18. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se přidávám, obojím, ale to břicho mi fakt roste, že by to bylo tím, že už jedno dítko mám? nafouklá jsem též, ale i tak mě připadá břicho větší
18. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo říká se že při druhém se rychleji povoluji svaly, takže doma mám květnového (2.5.) Petříka a těhu kalhoty jsem oblíkla po vánocích a tentokrát myslím je budu oblíkat taky po vánocích :slight_smile:))
18. lis 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice tak to já doma žádné nemám, budu se muset po něčem kouknout, mám doma rifle na gumu z new Yorkru, tak ty obleču ,ještě dlouho ,ale jsou teď na zimu moc tenké, dnes jsem si koupila zateplené legíny takže budu za chvíli chodit v nich a k tomu mám doma spoustu tunik, včera jsem si koupila nový delší svetr a k tomu kozačky tak to bude dobrý
18. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda, 2dny jsem tu nebyla a nestačím dočítat :slight_smile:)) Musím se také připojit...nafouklé bříško a plnější poprsí :slight_smile:)
18. lis 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně připadá, že to moje břicho čekalo, až zase budu těhotná a vrátilo se okamžitě do toho stavu co zná a vypadá hned strašně těhotně :grinning: fakt asi ty povolený svaly.
18. lis 2011 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt to jsme na tom stejně, taky se mi zdá, že mi roste břicho a za chvíli ho budu muset začít maskovat, než to někdo pozná... a já to chci přitom nechat jako překvapení k Vánocům. No, nevím, zda se mi to podaří utajit. :grinning:

@vampirice taky si myslím, že těhu rifle oblíknu už po Vánocích. :wink:

Holky, který máte už první dítě, kdy jste si prošli tím, že se bez maminky nehne na krok? Jako, že když mě chvíli nevidí, hned volá "mami", a to třeba i když je v přítomnosti babičky nebo manžela. Začíná být na mě hrozně fixovaný a já nevím, jestli to samo přejde nebo jestli s tím mám něco dělat. Vadí mi to hlavně v tom, že už odmalinka jsme ho zvykali na to, aby byl třeba celý víkend u babičky a teď se bojím, že tam bude řvát. No asi to budeme muset vyzkoušet a uvidíme... :unamused:

@ivcaaa koukám, že máme stejně staré děti :wink:
18. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli Myslím, že je to naprosto normální. My jsme malýho nechávali přes noc u prarodičů cca 2,5letech, takže si si to přeci jen dal lépe vysvětlit, ale stejně před usnutím volal maminku:slight_smile:
18. lis 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli jsou různá období, tohle myslím bylo zrovna mamánkovské, nějaký ten rok a půl. neměňte návyky, ale ani netlačte na pilu a ono to zase přejde :slight_smile:
18. lis 2011 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli u nas bylo mamankovstvi asi hned, co zacal trochu vnimat. A to je hlidany babickama, dedama a tetou opravdu pravidelne, ale vzdycky to bylo s brekem. Ted najednou po prazdninach (cca 21 mesicu) z niceho nic, zacina byt v pohode. Dokonce jsem ho parkrat nechala hlidat treba na cvicu pro maminy a uplne v klidu si to nechal vysvetlit. Proste najednou pozitivni zlom, tak doufam, ze uz u toho zustane :grinning:
18. lis 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dočítat vás po dvou dnech je opravdu práce :slight_smile: Mě pořád není špatně a taky mi mamka říkala, že je to dědičné, tak v to budu doufat. A hrozně se už těším na kontrolu ve středu.
19. lis 2011 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mohla bych se k vam pridat? termin porodu mam 16.7. a jsem skoro v 6tt :slight_smile:
19. lis 2011 v 01:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apecadora Ahojki, vítej mezi námi :slight_smile: Jsi teda noční tvor se koukám :grinning:
19. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase hlásím..:slight_smile: Co nového?
Myslela jsem si, že se mi nevolnosti vyhnou a místo toho se teď dva dny po sobě budím mezi 3. a 4. hodinou s příšernou bolestí žaludku, hlavy a nutkáním na zvracení.. Cítím se, jako kdybych měla kocovinu..:frowning2: Doufám, že to brzy přejde..:slight_smile:
19. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Tak to já minulé těhu nic, teď taky konečně vím, že jsem těhotná :slight_smile:
19. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek