• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky,taky jsem vás poctivě dočetla,opět to tu žije.. :grinning: My se včera vrátili z chaty a pěkně pozdě..Nesnáším to.. :frowning2: Dojeli jsme ve 23hod a děti samo spaly..Takže jsem malou akorát převlíkla do pyžamka a doufala, že bude spát až do rána bez kaše a večerního kojení..A Kubík šel spát v oblečení jak dojel a všichni jsme spali do 10h! :wink: Sice jsem malou ráno krmila,ale ještě jsme zaspaly,takže dobrý..A ted mě čeká velké rádlo a mám tu žehleního,hrůza..Ale udělám jen to nejnutnější a zbytek poskládám..Se to nezblázní :sweat_smile:
Jinak Nikolka už víc chodí jak leze,nemá problém když spadne si dřepnout a postavit se bez opory a zase někam cupitá..Je moc šikovná:slight_smile:Takže konec ošoupaným kolínkám :grinning: :grinning: :grinning:
Počasí bylo bezva,koupali jsme se,pozvali kámošku se synem a grilovalo se,pohodička jak má být..Škoda, že ty noci už tak teplé nejsou,ale my už jsme stejně k večeru zalezlí v chatě a koupeme,krmíme,uspáváme..

@dasha
To je bezva že se Anabelce na táboře líbí,je fakt dobrá,takhle malá a nebojí se mezi cizíma..fakt smekám.. :sunglasses:
@klaire22
Brzké uzdravení,to je hnus v takovém vedru..Nám se to docela vyhýbá,tak snad to tak bude i nadále :sunglasses:
@dociska
Ahoj,fakt to sluší,gratuluji ke zhubnutí,i když lepší by to bylo bez nervů kolem rozvodu,to jo..Já už jsem na své původní váze,ale bohužel mám furt nafouklý pupek a bez cvičení ani jen tak nezmizí..je to opruz.. :confused:
22. črc 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Aktuálních fotek moc nemám, protože jsem bez foťáku :frowning2: Sice fotím mobilem,, ale zase nemám kabel k PC, tak je složité fotky nahrát do počítače.
23. črc 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Zdravím holky, takže malou lstí jsem se dostala na objednání ke gynokologovi už na čtvrtek ráno. Sice budu muset vstávat před šestou, abych se tam na 7:15h dostala, ale už mě to čekání nebaví, tak pojedu :slight_smile: Jsem dost zvědavá, co mi řeknou. Na druhou stranu mám i docela strach ... dvojčata mě straší už i ve snu. :slight_smile:

@vormoni já přesně vím, co zažíváš při pohledu na kopu špinavého prádla :sweat_smile: Tak to mám vždycky, když dojedem od tchána, kde jsme byli na pár dní. Pak dopírám ještě týden, než se toho špinavého zbavím :grinning: No a žehlení ... potřebuju nějakou služku :grinning:
Jinak malá je šikovná. Náš prďola zatím obchází jenom kolem nábytku. Sám se v prostoru nepostaví a ani kroky mu moc nejdou. No ale co ti budu vykládat, dobře i tak :grinning: Pak to teprve bude masakr :grinning:
23. črc 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha to je parádní, že malé líbí na táboře. Já jako dítě měla ráda tábory tak na půl :slight_smile: jeden se třeba vyvedl úplně úžasný, druhý nestál za nic, další pak zase super......tak nějak na střídačku.

Musíš mít mazec, vše tady vyřídit, kor když ty naše úřady jsou fakt o nervy!!!!!
23. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Nikolka je teda fakt šikulka......Elča to má spíš 60% leze, 40% ťapká. Ještě není úplně jistá, když vidí někoho v prostoru, tak si k němu dojde, ale vždy natáhne ručičky a přidá do kroku, protože má jistotu, že ji vždy někdo chytne. Potvora. Ale snaží se, to se musí nechat :grinning: :grinning: :grinning:

jo, to po dovolených přímo nesnáším - ty kupy prádla. My byli o víkend jen na celodenním výletě, takže pohoda. Ani nevím, zda nás letos nějaká dovče vůbec potká, spíš to vidím, že ne. Já bych ráda aspoň nějaký prodloužený víkend, nebo tak něco.......
23. črc 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska opravdu ti to moc sluší, jsi kus baby :grinning:
23. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, těším se za tebe, ti povím. a jsi dobrá, že jsi se tam nějakým způsobem propašovala :slight_smile:
23. črc 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska alespon neco :wink: slusi vam to moc :wink::wink: drzim ti moc palce,aby se vse zlepsilo a uklidnilo...
@dasha Anabelka je sikulka,je fakt perfektni svetobeznice...to bude jekotu,az bude muset domu,co? A mala je take silulka,Bobes uz je take chodec cca z 90% doma uplne a venku obcas zavravora,kdyz neni na rovine a kdyz uz se to opakuje casto,tak jde na vsechny 4,vystrci zadek,aby ho netlacily kolena a nerovny usek zdola tak..a pak se postavi. V prostoru umel vstavat driv nez chodit..nase dite to ma nejak obracene :wink:

:wink:Jo a rocni miry jsou 74 cm a 8.63,takze ztrojnasobil porodni vahu a jeste prihodil kilo navic :wink: byl pochvalen,jen se nechtel predvadet,nechtel delat nic...jen kdyz se me doktorka zeptala,jestli pouziva prvni slova,tak mi dal facku a rekl BAC...no jako dukaz ji to stacilo :wink:
23. črc 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino Ahoj,tak to je Bobeš taky šikulda:slight_smile:A míry má pěkné,gratulujeme:o)Nás malá taky bije ,ale baci u toho neříká.. :sweat_smile: :confused: Onatak ba,ba..a to říká jak na balon,tak i na spoustu jiných věcí..Ukazuje prstíkem na něco co chce a slova žádná,spíš ty slabiky..mama,baba..a už odpovídá na mávání pápá a to oběma ručičkama :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Tak držím palce u doktora,taky bych se měla objednat na kontrolu,ale mě se tam táááák nechce :sweat_smile: :confused:
Jak říkáš,dokud lezli tak to šlo,ted je furt hlídat páč ta stabilita ještě není uplně jistá ,aby se neuhodili o něco tvrdého, ostrého..i když rohy u nás máme většinu zaoblené chráničema..i tak si občas dá.. :unamused: Nejlepší na trávě,tam je to pohoda :grinning:
Dnes jsem to vyžehlila,ale venku už mám další usušené.. :sweat_smile:
23. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 My také na dovču nepojedeme,pro nás je relax chata a tam jsme ob 4dny,takže docela často..Jinak by to byla těžká nuda.. :confused: Možná někam vyrazíme příští léto,ale kdo ví ,co bude-to je ještě daleko.. :wink:
23. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni slovo Bac je u na nejfrekventovanejsi :wink: jakmile jemu neco spadne,on spadne,prasti do neceho,hned to komentuje...jinak jeste rika Ham,kdyz chce napit tak mlaska,mama,baba...jinak zkomoleninu dede,papa je bud tata,nebo opravdu papa,pak dela klasiku Jak je velikej,paci,prosim,brm...no je toho dost,ale jen kdyz on uzna za vhodne....S nocnikem probehly pokusy a marne,ja ho na nem po dobrem neudrzim a po zlem nechci..jeste k tomu nedospel...
23. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dala dvě poslední videa našeho ťapání na youtube,tak můžete juknout:

http://www.youtube.com/watch?v=D2CwraIEYFA&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=PNfwYG4otcI&feature=youtu.be
23. črc 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Jééé,no ten je fakt šikovný.. :slight_smile: To musíme asi víc trénovat.. :wink: A nočník?Na to je myslím fakt brzy,i když některé děti to zvládnou dříve,ještě jsem o tom neuvažovala..Ale jako dárek k narozkám dobrý:slight_smile:Něco pěkného v holčičích barvách:slight_smile:
23. črc 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni sikulka :wink:
my jedeme na dovcu v sobotu,do Madarska, Sarvar,hotel propojeny s bazeny,obr detsky svet,polopenze...doufam,ze bude Bobes v pohode. Ted mu lezou stolicky,tak je protivny jak noc...
23. črc 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ja doufala,ze bude jako kamaradky holcicka,k roku dostala nocnik a v 15 mesicich byla bez plen pres den a od 18 i pres noc...u nas cira utopie :wink: Bobes je hrozna opice,neni to o treningu,jeho zkratka bavi se opicit...jeden cas kdyz lezl po 4,tak zvedal nohu jako Kominek..s tim mluvenim take neni zadny genius,ja mam pasku do magnetofonu,kam me tata nahraval,kdyz jsem byla mala a o Vanocich,tedy bylo mi rok a pul jsem broukala koledy...to Bobes fakt nebude :wink:
23. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dnes poprve dala malé ochutnat umělé mléko,a vypila to hned :grinning:
Ted jen nevím jak začít,kolik jste začaly dávat a jak často když jste přestávaly kojit?Zatím budu dávat asi přes den a večer asi ,aby usnula ještě nakojíme,dokud to poteče.. :wink:
25. črc 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky,kde zase jste? :unamused:
Tak máme za sebou roční prohlídku a vážíme 9,02kg a měříme 79cm :slight_smile:
Dr.jsem říkala,že začínám dávat UM a ona se ptala jaké,tak jsem jí říkala že Hami,to jsem dávala i Kubíkovi..A ona mi říkala,že už můžu klidně dávat plnotučné krabicové,že nemám podléhat reklamním trikům,akorát z nás prý tahají peníze.. :confused: :unamused: Co vy na to?Dáváte sypané na rozmíchaní s vodou,nebo s mlékem a nebo už rovnou krabicové plnotučné?Je fakt ,že by to ušetřilo spooouuustu peněz.. :sweat_smile: :confused:
26. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky
hergot, vy máte všechny nějaký geniální děti.. ten náš mamlas chodí kolem nábytku, dokázal by vyskočit i z okna, protože ze sedačky vyleze na gauč a po gauči na okno... říká mama, tatata, kaka (to je asi kamarádka Káťa) a když slyší psa tak ječí HA HA....jinak taky s oblibou drtí ovladač od telky, telefon a podobně, když z ovladače vyrve baterky, tak se snaží je tam nacpat zpět, což jeho střelená matka považuje za projev geniality ale asi se bude muset zklidnit :grinning: :grinning:

jinak roční prohlídka:
9260g, 74,5cm
29. črc 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak se hlásím po 3 dnech..moc ke čtení toho tady není.. :astonished:
Dneska má Nikolka 1.rok a doma se chystá menší oslava na večer,jelikož tatínek přijde z práce až v 19h..
Včera jsme se večer vrátili z chaty,takže ráno peču a zdobím dort,do toho oběd,vyřídit posl.nákup a ještě dát do trouby večeři..páč od oběda nezbylo.. :sweat_smile: :confused:
Jinak novinka je,že se mi po dvou letech vrátila menstruace,včera.. :unamused: věru vůbec mi nechyběla.. :sweat_smile: :rolling_eyes: ale co už,jak kojím méně tak se to dalo čekat..zatím ještě kojím,ale 3x za den dostává už UM a pak asi přejdeme na to plnotučné.. :wink: Tak jak to děláte vy,dozvím se to? :pensive:
30. črc 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, to je tedy bída což :slight_smile: :angry:
@kammka
my na roční prohlídce byli včera a teda bylo to jako z rychlíku..... doktorka ani jednou Tomíka neviděla, jak s staví, jak sedí nic... takže musím doufat, že má motoriku v pořádku.. Co se týče jídla, tak jen řekla, že už může to co my a divila se, že ještě kojím...sice jen 2-3 za den, ale kojím... o UM ani o plnotučném mlíku nic neříkala... jinak u nás míry 9550 g a 79 cm

Tak to už jsme snad skoro poslední nechodci.... Tom stále obchází nábytek, občas se snaží postavit bez opory, ale to zatím moc nejde, ale je v pohybu celý den a část noci, takže jsem stále nevyspalá. Rok jsme slavili v neděli, přikládám pár fotek.. Dorty byly nakonec 2, bo tchyně musela samo dodat taky a pak se čertila, že malého méně zajímají věci od ní a že mají větší úspěch dřevěné kostky a klouzačka... no, co dodat... Co se týče mluvení, tak prozpívá celé dny, ale slov moc nee. Reaguje na psa HA, když je naštvanej tak MAMAMAMAMAMA, zřídka TATA, občas HAM, když ten hlad není moc velkej, to jinak jen otvírá papulu a nestíhám ládovat :wink:, začínám ho na čůrání učit ččččččč, ale asi se nám to bude motat s čiči na kočku... Ovladač od telky a mobil jsou moc zajímavé hračky, ale získá je jen náhodou v naší nepozornosti. Kolíčky do kyblíku umí už i uklízet a nejen vyhazovat, což je super, už si jich olik nezabodávám do nohou, ale za to občas šlápnu na dřevěnou kostku, které dostal k narozkám.. Taky dostal nočník, takže začínáme učit.. zatím jsem docílila 3 loužiček na zem, a než jsem stihla zareagovat, tak se mi v jedné vyválel, bo to na lině klouže a je to strašná bžunda, že :slight_smile: ale i to je začátek... nějakej.
Bohužel mi strašně málo pije, u když hrníček nabízím každou chvilku :frowning2: Když jsem hodně úspěšná tak vypije 250 ml, ale spíš je to těsně pod 200 ml + k tomu samozřejmě MM, které změřené nemám...
31. črc 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
A ještě jedna, která by se dala nazvat dítě v pohybu :grinning:
31. črc 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj,no to je vid,bud nestíháme dočítat nebo nic.. :sweat_smile: :confused:
Malej je čilej,sotva zachytit vid.-)Však on se ti rozběhne,času dost.. :wink: My udělali včera pár fotek,vyzdobila jsem tajně ložnici,hlavně balonky,ty malá miluje.. :grinning: A vyskládala na postel pár dárečků,prišlo mi že je jich málo..ale ona to stejně ještě tolik neprožívá..Nejvíc se jí líbil z dárků pejsek,je krásně chlupaťoučký..No a ráno jsem si vzpomněla,že dva dárky zůstaly v autě,takže jsem je ráno přinesla.. :sunglasses: No co už,zase bylo překvapení:o)Přidávám jednu fotečku,zbytek dám později do alba.. :wink:
31. črc 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky, nejak normalne nestiham, mam tu manzela a tak porad neco podnikame. Akorat dneska nic, nebot jsem chytila nejakeho hnusneho vira, ci co, vcera mi bylo tak blbe od zaludku, o pul 10 vecer jsem letela na zachod a pak jsem nasadila Endiaron a zapila to slivovici. No ja vim, ze je to radikalni reseni, ale musim rici, ze to do rana pomohlo. Dneska jsem ale byla spise spici, nez bdici, jeste ze tu byl manza a mohl se o malou trochu postarat, ja jsem proste nezvladala. Odpoledne pak vyrazil s Andou do vodniho raje. Ta se vratila z tabora uplne nadsena, pristi tyden nas ceka ta inline skolicka, tak jsem moc rada, ze jsem to takto naplanovala, jinak by se asi hodne nudila. Koupili jsme sedacku na kolo pro malou a helmu, tak vyrazime za nejakou cyklistikou. Alespon hejbnu zadeckem, moc to potrebuji. O vikendu jsme byli na chalupe, skoro se to pro to vedro nedalo. Byla tez pout, s malou jsme byli na labutich, ale auticka jsem radeji nepokousela, urcite bych ji neudrzela. Nejak to strasne utika. V patek jsem si byla vyridit novy ridicak, sedela jsem tam jak tvrde y od 10.30 a ve 13.30 jsem teprve prisla na radu. Vubec nechapu, proc to trvalo tak dlouho, pak mi jeste pani vynadala ze mam prelozenou zadost (nikde tam nebylo neprekladejte) a ze mam fotku, na ktere se smeju a ukazuji zuby. No ja jsem opravdu netusila, ze se to nesmi, takze jsem se jeste nechala vyfotit a s tou novou fotkou jsem to jen tak tak stihla poklusem z mesta, kde jsem se nechala prefotit. No hruza.... Menila jsem totiz trvale bydliste z Prahy, chci byt u nasich, tady stejne travim vetsinu casu, takze jsem si rikala, ze to bude OK. No byrokracie, nevim proc musim menit ridicak, ktery mi porad plati... Kocourkov hadr. Kdyby mi alespon rekli, ze tam budu cekat 3 hodiny, to bych si to zaridila jinak. A to prede mnou bylo jen 7 lidi, nechapu...
@vormoni - my uz nekojime od 10 mesice. Take vim, ze od 1 roku muzou normalni mliko, ja bych ji ho klidne davala, ale u nas je mliko jeste drazsi nez detske mlicko. Takze volim pokracovaci mliko od 1 roku. Stoji jen 19 ringgitu, za 1 kg prasku, takze to je kolem 120 kc. Mliko 1 l v krabici stoji asi 6 ringgitu, coz je 36 Kc. Navic se vice kazi, takze proto volim to praskove. Navic je z Australie, takze je mnohem vice kontrolovane. Tady jsem zkousela ji davat normalni mliko, ale ji zatim moc nejede. Kamaradka dava normalni mliko a super. Takze asi tak. :wink:
31. črc 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsme byli u doktora, nebot mala asi chytla toho hnusneho vira ode mne. Ma horecky 38.5 a prujem, chudinka. Dostali jsme Enterol a Diazepan, pry je to na krece pri teplote. Jeste jsem ji to ale nedala, mam trochu strach, nebot ty horecky po podani Panadolu ustoupily. No uz jsem prevlikala nekolikrat, ten prujem je priserne pachnouci, do toho mi ta starsi vcera taktez v noci zvracela. Takze jsme komplet marodi, nebot i manza je porad na zachode. No nevim, co to je, ale doufam, ze se vam vsem tento mizerny virus obloukem vyhne. Hruza. Jeste ze je venku hezky a vsechno mi rychle schne. :wink:
1. srp 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak to je mi líto,že máte takové problémy..to je hrůza a všichni.. :unamused: U těch dětí je to ještě horší co..Pamatuju, že měl Kubík před rokem dvěma,taky střevní problémy,a chudák jen ležel na gauči a dostával po lžičkách studenou coca colu..nic v sobě jinak neudržel.. :frowning2: Naštěstí od té doby se nám něco podobného vyhýbá.. :wink:
Tak to si užiješ za ty dva měsíce na našich úřadech,to je něco co..tady normálka.. :unamused: :frowning2:
Pěkně jsi to zařídila,Anabelka si užívá,tak jak má..klobouk dolů,že ses jí postarala o zábavu,ale asi jsi zvyklá.. :unamused:Já jsem ráda,když malý ted chodí sám před barák,hraje si tam s kamarády ,co bydlí kolem..většinou teda holky,ale snad se objeví i kluci :wink: Dál ho samotného nepouštím,to bych se bála..Ale také ho zas tolik nekontroluju,jak tu mám malou i zapomínám..on se, ale často připomene a zvoní ze spodu a informuje ,co tam dělá..Někdy i víckrát než musí.. :sweat_smile: :confused:
Tak děkuji za tu odpověď ohledně mléka,zatím asi ještě zůstanu u sypaného,podle financí..a zkusím jí někdy koupit to plnotučné,počítám ale ,že jí hned šmakovat nebude..U nás je to bohužel naopak,sypané je docela drahé,ale možná když se to rozpočítá na litry tak ne tolik..?Nezkoušela jsem to.. :sweat_smile:
Tak přeju brzké uzdravení,at si ještě užijete druhou půlku prázdnin..utíká to.. :unamused: :slight_smile:
2. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Tak hlásím, že dnešní kontrola dopadla super, prcek je 9+3 a už mám i průkazku. Jako by to bylo včera, co jsem to absolvovala s Petříkem :slight_smile: Jinak všichni se chovají, jako by to mímo snad bylo prašivé či co. Nevím, proč to všichni debilně komentují. Fakt jsme asi neměli nikomu nic říkat, už je mi z toho zle a lítost vystřídalo rozčilení. :rolling_eyes:

Jinak Bronička je poprvé na prázdninách bez nás. Ségra si ji vzala na čtyři dny. Je to doma tiché, to jo, ale zatím se ještě držím a užívám si malého a klidu, co tu panuje. Manžel už to ale pomalu nedává, už pro ni chtěl málem jet :sweat_smile:

No a Petřík, ten si užívá plné pozornosti, která se na něho upnula, když tu malá není. Ale taky mu očividně chybí. Neví, kam by se vrtnul, tak to odnesl náš pes, kterého pronásleduje celý den a chce si s ním hrát :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ malý je nádherný! No a ty?? Úplná kočka! Moc ti to sluší :slight_smile:
13. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravim po delsi dobe, uz mi zbyvaji jen dva tydny... nejak hrozne moc to uteklo. :frowning2: Dneska jsme byli na rocni kontrole, tak mame 10.20 kg a 80 cm. Ted se mi ale zacala budit vice 4 krat za noc, porad chce mlicko, ale me uz to nebavi. Clovek si rychle zvykne na to, ze spala celou noc. Ted je to docela krusny... Manza odletel, takze jsem ted na vsechno sama. Dneska jsem vyridila vsechny ourady.... no nic moc, ale hlavne ze to mam z krku. Jinak zitra jedeme na chaloupku, uz se tesim, i kdyz je to v podstate posledni vikend. Pristi tyden bude Anicka na primestskem tabore, dneska byla na prohlidce take, tak uz ma 121 cm, vazi 26.7 kg je ji 6.5 let. No utika to, jeste ze ji mam, hodne ted pomaha. :wink:
@aideen - tak to je krasne, ze je vsechno v poradku. Na ostatni lidi se vykasli, hlavne si to uzivej sama. Budes to mit velice narocne, ale je to krasne. Urcite to vsechno zvladnes. :wink:
@vormoni - tak moje doktorka mi dneska rekla, ze bych male nemela davat krabicove mliko az tak do dvou let. No ono se to rekne, ze, ale tady jsou ty Sunary docela drahe. Dosla mi zasoba z Malajsie, ted v Lidlu meli akce na Sunar, 149 Kc za 500 g, takze jsem vzala tri. No to bych za tu cenu v Malajsii mela 1.5 kg. Za stejnou gramaz jsem zaplatila 447. Je to tady drahota...
Jelikoz mame porad nejaky prujem, tak se nam osypal zadecek. Moc ji to chudinku bolelo, zacali jsme pouzivat Lymasol, tak snad se toho brzy zbavime. Doktorka mi rekla, ze jsme asi meli sestou nemoc, nebot po tech horeckach a prujmech jsme dostali i vyrazku. No asi to mozna sesta nemoc byla...Tak snad jsme si uz marodeni vycerpali... :frowning2:
14. srp 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek