• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dasha děkuju :slight_smile: Jenom nevím, proč si všichni myslí, že to bude náročné :grinning: Děti mám hodné, více méně nim moc nevyžadují, takže na to třetí bude dostatek času :slight_smile: Nemyslím si, že by se něco změnilo oproti tomu, co je teď. Jasně, nejdřív kojení, přebalování, ale posléze je mi jedno, jestli nachystám o talíř víc nebo míň :slight_smile:
Dva týdny? Vracíš se do práce? Vidím, že máte v roce podobné míry, jako my :slight_smile: Ať to bez manžela zvládneš levou zadní :wink:
15. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,je to fakt že umělé je tu drahé,ty vaše ceny mi příjdou neskutečné..proč to takto předražují u nás?Normálka.. :unamused: :unamused: :unamused: No já zatím budu kupovat to od hami a uvidíme..
Včera jsem se vydala vlakem s dětma na cestu k našim,celé 4h..a pak ještě půlhodky autem,babi s dědou nás vyzvedli dřív,aby jsme nemuseli přestupovat,jinak nám to bohužel nejelo..Byl to zážitek,ale dalo se to,malá vůbec nespala,asi až hodinu před vystoupením,takže jsem ji pak vzbudila jak jsem ji zvedla..Byli jsme ve starém kupé,naštěstí jen s jedním pánem,takže místa dost a i klid..Kubík už se nudil,tak se nemohl dočkat až tam budem a až na vylitý jogurt a kšiltovku která mu ulítla někde za Pardubicema z okna,když vystrčil hlavu.. :confused: :sweat_smile: tak dobrý.. :confused: :grinning:
Budeme tu 14dní,tak snad si to užijeme..ještě kdyby děda nebyl tak nervozní a nekomandoval nás za vše co není podle jeho zvyků.. :unamused: :confused: :confused: :rolling_eyes: JInak je malá také opruzená,od posledního dne co jsme byli na chatě,a mažeme sudocrémem,lepší se to..taky ji to tuhle vzbudilo v noci..jedne den kakala asi 4x a málo,že to nebylo hned cítit a byla v tom dýl než měla..a už to bylo.. :unamused:
Jinak dnes u babi začala nějak špatně spinkat,usne a hned se budí a hledá mě a je jako vystrašená..docela problém ji uspat..a to mám zítra večer jít na sraz,takže se docela bojím co bude...asi bude řev.. :unamused: :unamused: to ještě nikdy předtím nedělala,asi ta změna prostředí..
Vy už snad budete mít pokoj od nemocí,přeju vám to,at už je klid,tohle se vám klidně mohlo vyhnout,vid..Super že máš i přesto vyřízené úřady a zase na dlouho ,co? :sunglasses: Sabi je tedy pěkňoučká,pěkně vám vyrostla :wink:
Tak snad je to jen přechodné,že se ti budí,já jsem si také zvykla že spíme celou noc,max.jí podám dudlík když zafňuká..ale nevím co bude dnes v noci..abych ji nemusela mít u sebe,to se vůbec nevyspím..Spíme na gauči s Kubíkem a ona ve spojených dvouch křeslech.. :wink: Anička je také veliká,myslím že náš Kuba má cca 110cm,ale přesně nevím,nebyli jsme na kontrole v 6.letech..Kilo má cca 20kg,takže jsem ho s klidem vydávala za 5.letého a neplatila za jízdenku ani v metru ani ve vlaku..To jsem ale matka,co?!!! :sunglasses:
Tak si to užijte na chaloupce,bude ještě pěkně:slight_smile:
15. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak to je prima,že jste oba v pořádku:slight_smile:Ten pocit ti závidím,bylo hezké být znovu těhu a já si to fakt užívala,akorát prohlídky jsem moc nemusela(vnitřní)pak už UZ přes břicho,to už jo.. :sweat_smile:
No a porod,to je to- co mě už tedy potřetí neláká,jsem srab a bojím se, že už bych to nedala.. :frowning2: jinak by mi mimčo nevadilo,já ty miminka miluju..taky mám hodné a nemůžu si většinou stěžovat..Jenže máme malý byt a finančně už by to asi drhlo..
Tobě přeju klid a pohodu,nic si nedělej z řečí,stejně je to akorát závist..a bud ráda,že, ti to doma funguje a budete velká rodina:slight_smile:
15. srp 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty vnitřní prohlídky taky moc nemusím ani v normálním stavu, natož pak těhu :rolling_eyes: Ale člověk se tomu nevyhne. Já se paradoxně porodu nebojím vůbec :slight_smile: U Petříka to byl nezapomenutelný a naštěstí krátký zážitek :grinning: Tak jenom doufám, že to bude to samé i teď potřetí. Člověk musí věřit a snad to dopadne :slight_smile:
My máme 3+1 s velkým dětským pokojem, takže tři děti na vyvýšených postelích (aby mělo každé svůj kout a stůl a skříň) se mi tam vlezou a ještě místa zůstane na další krámy. Takže to moc neřeším. Navíc toto bydlení pro nás konečná není, stále oba sníme o baráčku, ale to budu muset nejdřív do práce. Takže je to otevřená budoucnost. Ale než budou děcka v pubertě, snad se podaří, aby se tam nesežrali :grinning:
Moc děkuju za vřelá slova. Je to čím dál tím těžší. Mimčo není ještě ani na světě a už jeho existenci musím před všema obhajovat, jako by bylo nějaké prašivé či co. :cry: :pensive:
16. srp 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím babinec, tak jsem všechno dočetla....
Máme po svatbě, oba jsme řekli ano, takže to i dobře dopadlo... některé příbuzné komentovat raději nebudu.. Tomík byl naprosto super.. a fotky co budou, jsou spíše rodinné než svatební.. jen mě mrzí, že jsou bez naší hafiny :frowning2:

@dasha ten čas fakt strašně letí... ale zmákla si to dobře, snad už i ty nemoci dají pokoj

@aideen díky za poklonu, ještě se tu budu červenat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě kontroly nevadily, měla jsem super doktora. Kdo Tě štípe kvůli miminku, rodina? Ať si jdou škubnout, je to vaše věc. Teď jsou hnusní a pak budou celí pos.r.a.n.í z děťátka... mě tchyně taky strašně zrazuje, měla 3 kluky... U nás je bydlení trochu složitější.. bydlíme načerno a i po svatbě budu mít s Tomíkem jiné trv. bydliště než, teď už, manžel.... vlastni si dovolit nemůžeme a hypo taky ne... takže stále koukáme po rozumném podnájmu... ale kolem Prahy nebo v Praze nic takového neexistuje :frowning2:
Držím palce ať vše probíhá hladce :slight_smile:
@vormoni no,pěkná cesta, malá bude nervozní z jiného prostředí a to komentování od dědy znám... máme to samé, včera se přítel s dědou porafal skoro do krve... (tomíkův praděda)... hákovali jsme na jejich zahradě - sekání a hrabání trávy (cca 4 hod) a on si na něj otevřel hubu, že na ně kašleme a nemáme čas a už jel.. a tak to Vašek nevydržel a řekl mu od plic co si myslí....

Jináč, od 1 ročku zkoušíme nočník a za poslední týden jsme byli 5x ráno úspěšní, takže super, přes den už to taková sláva není, občas se vyčůrá, ale i tak si myslím, že je to super, alespoň ráno nemám pos. plínku :slight_smile:
Jsme stále nechodec, ale začíná zkoušet stát bez opory a když řádí s taťkou tak v zápalu boje udělá i 4 krůčky, tak snad to nebude moc opožděný vývoj...

Tak jsem vás tu pěkně zaspamovala a zase končím... Přítel měl týden dovču a teď končí, takže se ještě půjdeme juknout na pouť a pak lenošit :slight_smile:
17. srp 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak gratuluju ke svatbě,že jste to zvládli a i malý měl dobrou náladu :grinning: To věřím,že i na svatbě se najde někdo,kdo má blbé kecy nebo chování-to se nedá dopředu odhadnout..Takže ted už ne přítel ,ale manžel,pozor!!! :sunglasses: :wink:
Uvidíš, že malý bude v pohodě,Kubík začal chodit také až ve 13.měsících-to je normální a nic divného i kdyby až později.. :slight_smile:
My zatím nočník ještě nezkoušíme,možná začnu v září,ted ho u babi nemáme..
S tím spaním je to furt divné,večer dobré,ale přes den jak usne tak se hned vzbudí a hledá mě a usne jen někdy,pak funguje jedině kočár..
Ale hlavně to zvládli když jsem šla na ten sraz,neplakala a usnula brzo i bez jídla a spala do rána..Maminka přitáhla domů ve 2 ráno,v sobě 4 piva a 2 štamprle a ráno mě vůbec nebylo dobře :frowning2:
Naštěstí mě nechali dospat a po obědě už jsem byla jakžtakž..No kocovina mi tedy rozhodně nechyběla :sweat_smile: :confused:
Ale jinak dobré,z 21 se nás sešlo 15,a pokecali jsme,probrali rodiny,děti,filozofie..Prima večer až na ty následky..no nejsem už zvyklá.. :wink: :rolling_eyes:
18. srp 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vratila z chaloupky, bylo krasne. Akorat to baleni a louceni nic moc, ale zvladli jsme to. @mina - dodatecne velke gratulace ke svatbe, my uz budeme mit letos 8 lete vyroci, v zari. Brali jsme se sami jen se svedkama a par kamaradama v KL a pak za pul roku jsme meli svatebni recepci v Praze. Bylo to super, ale urcite jsme se vsem nezavdecili, take jsem slysela neco o hogo fogo, ale s tim pocitam. Meli jsme pres 100 lidi, takze to se clovek opravdu nemuze zavdecit vsem.... :wink: My jsme si to ale urcite uzili a to je hlavni, clovek ma na co vzpominat.
@vormoni - sraz super, my jsme letos moc neslavili, ale obcas jsme se pekne na chaloupce rozsoupli a jedna lahvinka stridala druhou... Ta rana ale nebyla vesela, clovek vyjde ze cviku, navic tady neni pani na hlidani, ktera by zaskocila poranu, takze clovek musi sam.
Zitra nam zacina primestsky tabor, a v sobotu uz letime. Snad to nejak zabalim a odletim, nejak se mi moc nechce, i kdyz na manzu uz se samozrejme tesim. Hrozne to uteklo, jako vzdycky... :frowning2:
18. srp 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,máš pravdu,člověk už odvykl..ale ráda jsem se odreagovala..A naštěstí mě babi trochu zastoupila..jinak bych to asi nezvládla..
Tak malá má ještě tábor před sebou,ta si to užije až do konce,vid?:slight_smile:To balení znám,sice toho asi nemám tolik co ty,ale i tak je to děs..a to vybalování pak.. :confused:
Nám to zatím neutíká tak rychle,do konce prázdnin je ještě víc jak týden,a na závěr jdeme na tu svatbu,bude zase veselo,ale já už moc pít nebudu,ted mi to stačilo.. :sweat_smile: :confused: Hlavně se uvidíme s celou rodinou a na to se těším :grinning: :sunglasses:
Tak vidíš,jsi z takové dálky a našla sis čas nám sem napsat,víc jak holky co tu bydlí..Díky za to,člověk rád počte..Budiž jim omluvou,jestli jsou na dovče, ale snad se po létě polepší..co? :confused:
Zdravím všechny a neberte mě doslova.. :wink:
19. srp 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni - diky moc, snazim se, nebot tahle diskuze je fajn. Clovek se tu dozvi spoustu veci a muze porovnavat, jestli podobne problemy a starosti trapi i nekoho jineho. Nekdy takove veci, ktere jsou treba nekomu uplne jasne, me prekvapi... treba ted mame obdobi, kdy se budime skoro kazdou hodinu mezi 12-4 ranni. Neni to moc prijemne, snazim se ji dat jen vodu, ale ona vyzaduje mliko. Nechce se mi ji krmit sunarem celou noc, nebot je to znat na vaze. I kdyz samozrejme ji nechci drzet na diete, pripada mi, ze doby kdy se budila jako miminko by mely byt nenavratne pryc. Ona hned vetsinou usne, ale stejne je to docela neprijemne. Zkousela jsem ji davat kasi na noc, ruzne dalsi veci, ale porad se mi budi. No nic moc, snad to u nas v Malajsii nebude pokracovat. V sobotu letim, takze zitra balim a snad nic podstatneho nezapomenu. Je mi docela smutno, ale co se da delat. Snad si vsechny krasne uzivate prazdnin. :wink:
22. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no tak to se ti nedivím,budit se a ještě jít dělat mlíko..v tom bylo kojení příjemnější,člověk se nemusel zvedat z postele...Tak snad je to jen určité období,hladová asi není když dáváš i kaši..Mě už kaši nechtěla,co jsme najely na umělé,stačí jí 180ml na noc,ted dávám to hustější ale měla nejdřív i to obyčejné na den a spala až do rána..Mě se vzbudí jen že zafňuká,většinou jen najdu vypadlý dudlík a spíme dál..Ale někdy se staví a chce ven,tak ji vezmu k sobě-to naštěstí ojediněle..To už se moc nevyspím,páč se furt vrtí a přetáčí..
Jinak nám rostou zoubky,najednou dva nahoře a pak vzadu..už vykukují,takže celkem už máme 10zubů a dva se klubou..To je rychlost..aspoň už pak vše pokouše..Zkouší si je na bráchovi i na ostatních,ale to ji musím odnaučit hned v začátcích,potvůrku :grinning: :sunglasses:
Tak ti přeju pohodový let,at to zvládnete bez stresu a zase se ozvi z ráje:o)
Přidávám fotku ze včera ,na chatě u strejdy:slight_smile:
24. srp 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni - Nikolka moc krasna, moc pekna fotecka...
Tak se hlasim z cile, ted uz jsem se alespon trochu dospala. Ale bylo to docela huste. Cesta do Amsterodamu, dobra, vsechno v pohode. Jen mi manzel dal nekdy do prebalovaci tasky svuj svycarsky kapesni nuz, no a ja o nem vubec nevedela. Takze pri kontrole mi ho samozrejme zabavili. No co se da delat, pekny byl, ale chapu, ze me s nim nepustili....Pak jsme si docela uzili v Amsterodamu - maji tam moc pekne letiste, dala jsem si moc dobrou svacinku a holky si hraly v detskem koutku. Maji to tam uzasne, v baby care room maji dokonce postylku, mikrovlnku a vsechno pri ruce. Moc krasne udelane, pokud nekdy poletite pres toto letiste, je to radost. Pak jsme se dostali do letadla, vzletly, po docela dlouhe diskuzi s letuskou, ktera mi prinesla moji sky postylku, ale tvrdila mi, ze je na ni uz velka - pry jen do 6 mesicu. No proste jsme to prodiskutovali a nakonec jsme se domluvili, ze ji nezavesi na stenu, ale ze si ji jen polozim pred sebou na zem. To bylo jeste lepsi, nebot bych take byla nerada, kdyby se mi z ni snazila dostat. Pak clovek usne a je to spatne.... Takze jsme se pekne uvelebily a holky usnuly asi po dvou hodinach letu - po veceri. Ja s nimi. No a spali jsme docela dlouho, rekla bych tak s prestavkami 8 hodin. Pak byla snidane a uz jsem si rikala, ze jsme to krasne preckali. 15 minut do pristani, pripoutat a koukam na obrazovku, jak pristavame. Jenze porad jsme byli ve vzduchu, po 45 minutach nam oznamili, ze nas kontrolni vez v KL nepousti a musime letet do Penangu (letiste asi 1 hodinu od KL) pro palivo a ze potom zkusime znovu. V Penangu jsme byli za 1 hodinu, pak jsme sedeli na tarmacu 3 hodiny se zavrenymi dvermi, clovek musel byt na miste. Nedali nam ani drobecek, coz bylo desne. Ja mela docela hlad, holky byly v pohode, nebot jsem nastesti mela nejake presnidavky a pro malou dostatek Sunaru. Nakonec jsme konecne doleteli, ale meli jsme zpozdeni 4 hodiny a 20 minut. No hruza, celou dobu jsem mela malou na kline - postylku jsem totiz pred pristanim vratila. No hruza. Prisel mi uz od KLM e-mail, kde se mi hluboce omlouvaji, ale o kompenzaci, o ktere jsem si precetla nic. Mam narok na 600 Euro za letenku, nebo 800 Euro ve voucherech. Jeste nevim, pro co se rozhodnu, ale alespon neco... Nikomu bych to neprala, jeste ze Sabinka byla moc hodna, nejak jsme to prezily.... Tak to bylo moje cestovani. Chudak manza na letisti, ale on to vedel ode mne, posilala jsem mu SMS, nebot jsem si pred cestou do CR odhlasila na tu dobu mobil a pres svuj cesky bych se nedoplatila (chteji 80 Kc za minutu). :frowning2:
Manza s maid uvarili veceri, moc dobre kuratko, ale ja byla tak hladova, ze jsme museli zastavit v McDonalds na ceste. Nebot letiste je v KL asi 65 km, coz je dobra hodina....
Misto v 18 hodin jsme dorazili v 22 hodin, holky sly spat asi v 23 hodin a pak jsme s manzou povidali az do 2 do rana. Ale diky lahvince jsme si to uzili. No a dneska jsem poprve spinkala bez probuzeni, nebot moje slecna Jena spinkala se Sabinkou. Ta ale spala celou noc az do 8.30 rano, coz je super. :slight_smile:
26. srp 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím že, žiju....

@dasha ty to cestovnání snad nikdy nebudeš mít hladké... ale hlavně, že jste v pořádku dorazili dom. S tím spaním to máme teď poslední 4 noci... večer uspím (kojím), dám Toma do postýlky a dobrý, ale pak se mezi 1-3 hod ráno vzbudí, postaví se v postýlce a začne brečet... zkoušela jsem kojit a opět uložit,nebo jen dát dudlu a uložit, ale nic.. jediné co funguje je dát ho do naší postele, což pak pro mě znamená v podstatě nespat :frowning2: Vůbec nevím co s tím, jakmile ho položím do manž. postele, tak hnedka spí, ale když ho chci znovu dát do postýlky, tak než ho položím, tak je znovu vhůru a kvičí. Má na to snad speciální radar :frowning2: Co špatně spí, tak nejsme ani tak úspěšní s nočníkem.
Díky za gratulaci, ale pro mě se zase tak moc nemění, jen se vůbec netěším na hromadu papírování kvůli změně jména :frowning2:

@vormoni no, vidíš, vlastně už manža, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím si zvyknout...
O zubech mi ani nemluv, jsem okousaná jako kost a samej modrák.... my máme zubů jen 8, ale i to stačí...

Těď máme za sebou hrozně těžký týden... tchyni umřel hafan. Najednou mu bylo špatně a tak jeli na veterinu, tam řekli že to jsou záda, dali prášky a kapačku a druhý den kapačku, pak začal chroptit a přestal žrát, tak jeli jinam a tam zjistili, že má akutní selhání ledvin a že je v dost vážném stavu, tak tam zůstal na kapačkách a stav se měnil jako počasí, nejdřív horší, pak o dost lepší a pak se k tomu přidal oboustranný zápal plic, který se nedařilo zvládnout a tak jsme tam jeli ve čtvrtek a umřel mi v náručí, aby nebyl sám a v pátek jsme ho dali na zahrádku pod azalku :frowning2: Je to strašný, nebyl starý - 9 let a byl to srnčí pinč ve výborné kondici, tenhle věk pro malé pejsky není nic hrozného. Celá "léčba" stála kolem 15 tis.... aby toho nebylo málo...
Moje hafina chodí jako tělo bez duše a nechce si hrát a když jsme ke tchyni přišli, tak si tam jen lehla a ani neběhala k plotu hlídat, jen se došla podívat k prázdnému pelíšku a pak sebou plácla na dvorek... je taky přešlá, přišla o kamaráda a i když ho neviděla a nenechala jsem jí k němu jít, tak to jistě ví :frowning2:
Já mám doma jako po výbuchu, byla jsem hodně u tchyně, nebo jsme jezdili na veterinu a teď se mi vůbec do ničeho nechce :frowning2:
26. srp 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak to se nedivím,žes tu nebyla..taky máte pořád nějaké neveselé události co.. :unamused: Nejdřív s tátou,ted zase pejsek :frowning2: ..A jak je na tom ted táta?
Já se nenechám od malé kousnout,to Kubík se nechává,ale to ji pak těžko odnaučím.. :sweat_smile: :confused:
My máme spaní docela ok,většinou spí do 7hod +- ale ted dvakrát v noci se taky probudila a měla jsem ji u sebe do rána,já bych ji i přenesla,ale jak jí trvá než se správně usádlí a usne,tak už jsem to vzdala a byla ráda, že občas usnu,ale tuším si dám dnes odpol šlofíka aspoň na 1-2h..Naučila se už pěkně slézat z gauče a dokonce i z křesel,co v nich má večer postýlku,ty mají vyšší opěrky a tak jsem to nečekala a docela mě překvapila když za mnou po tmě přilezla..No už se nedivím ničemu.. :sweat_smile:
Nočník ještě nezkoušíme,u babi ho nemáme,ale až se vrátíme začneme zkoušet.. :wink:
My ještě tento týden a v nedělí balíme a jedeme domů..a už nám to začne. :rolling_eyes: .Vůbec se na to vstávání do školy netěším..Sice ted vstáváme docela brzy,chodíme tu dřív spát..holt budu muset změnit režim až se vrátíme aspoň takto..
My už kojíme jen kolem poledne aby usnula,ale někdy už ani nechce,jen si lehneme a do ruky musí dostat klobouček, co jsme s ním kojily-to je pro ni nějaké zaklínadlo,hraje si s ním a brzy usne.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no fakt máte s tím létáním ale trable..Já myslím,ale že je to asi docela časté,ne?Kor když se přestupuje na těchto dálkových letech,že se něco vyskytne..To je dobře,že vám to zpoždění nějak vykompenzují,to potěší,i když to muselo být těžké,bez jídla..Jak na tohle můžou zapomínat?..Ale manžel je šikovný,že ti přichytal jídlo,to klobouk dolů:slight_smile:My známe lety max.2hod a to je většinou pohoda..Tak máte zas na dlouho vybráno,co..?
Konečně doma,ted to vybalit,vyprat,a uklidit..no práce jak na kostele, že?Ale to teplo vám závidím,taková jistota počasí...Tady je ted třetí den ošklivo,docela kosa a to je škoda,mohlo to vydržet aspoň do konce prázdnin..Nás čeká v sobotu ta svatba a máme s sebou většinou jen letní oblečení,tak by se to mohlo ještě umoudřit at nějak vypadáme..No,ale něco teplejšího si nechám pro jistotu dovézt od manžela,co za náma v pátek přijede..
27. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, letmo jsem vás pročetla
@mina_ gratuluji ke svatbě

@aideen i když hodně opožděně, ale moooc gratuluji k miminku. Páni. Obdivuju všechny maminky, které mají sourozence tak blízko u sebe. Já bych to nedala :slight_smile:

A dál už se mi to všechno plete.

U mě se nic zatím nezměnilo a Vojtíšek krom toho, že běhá jako atlet, tak už má 8 zubů a má čertíky v očích. Opožděně přikládám fotku z jeho prvních narozenin, protože fotil manžel a bylo dost těžké a složité získat fotky.
27. srp 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ještě posílám odkaz na video, jaký umí být Vojta ladič :grinning: :grinning:
http://youtu.be/JdUw94tftG8
29. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to je bombič, super a jak ho to baví :slight_smile: je to moc krásnej klučina :slight_smile: a co manžel? dělá pořád velké problémy?

@vormoni tak jsem včera byla u známe a ta mi prozradila, že obě holky už od 8 měsíce místo umělého MM krmila normálním kravským mlékem z krabice, prý to párkrát převařila, ale to jí moc dlouho nebavilo a pak jen ohřála na "provozní" teplotu.... a obě holky jsou v pohodě.
30. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe zase nakukuji. Tak uz chodime do skoly, Annabella zacala 2.tridu, chodime ted od stredy. Jinak jsme opet v jednom kole, porad neco zarizuji a shanim, v jednom letu. Koukala jsem, ze se u vas docela ochladilo, tak snad se to o vikendu zlepsi. Jinak jsem si zahrala ve filmu jako krovi, jsem zvedava, zdali me nevystrihnou... :wink: Je to pro novy film Michaela Manna, jmenuje se to zatim Cyber, mozna zmeni nazev. Mel by mit premieru pristi rok. Takze jsem mela prilezitost videt a promluvit s Chrisem Hemsworhem, moc mily, i kdyz o hodne mladsi...No jo, proste vekem uz to neni ono. Ale pak tam byl i Michael Mann, komu je asi 69, takze tam to vekove jde, Viola Davis, Spencer Garett, ktery byl strasne mily. No mela jsem zazitek, asi bych se tim neuzivila - tedy jako extra, dostali jsme jen RM300, coz na cely den posedavani neni tak moc, ale clovek to nedelal kvuli penezum, ze? Moc se mi to libilo, alespon ted vim, jak se doopravdy toci filmy a kolik lidi je na scene (takze takove ty milostne sceny, no klobouk dolu). Moc toho za ten den nenatocili, jedna scena se opakovala asi 20krat, bylo to ve velice pekne restauraci s vyhledem na Petronas Towers, moc pekne. No byla jsem jedna asi ze 200 lidi, ale nastesti si me vybrali, takze jsem byla primo na place, ne nekde v zakulisi...Jeste bychom meli tocit jednu scenu, kam jsem byla take pozvana, pristi stredu, melo by to byt scena na burze, tak jsem zvedava... Treba tam nakonec nejaky zaber se mnou nechaji.... :grinning:
5. zář 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha ty bláho, tak to z tebe bude mediální hvězda, to nám pak určo připomeň až se to bude uvádět :slight_smile:
U nás byla dnes hnusná mlha, ale teď svítí slunko. Někde se nám tu asi usadily vosy, dnes už jsem lovila třetí :frowning2:
Jinak na beremese.cz mám pár fotek. Teď jak můžu, tak sedím u photoshopu a hraju si s fotkama, třeba to tam taky pověsím :slight_smile: strašně se mi líbí černobílé fotky s barevným detailem :slight_smile:
třeba jako toto:
5. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasha Ahoj,tak ty se tedy nenudíš.. :wink: Mě bohužel ty jména herců nic neříkají,ale není se čemu divit,nebyla jsem v kině 5let,a ještě jsem i starší ročník, tak ty mladší herce neznám vůbec.. :sweat_smile: :confused: Ale musel to být zážitek,to jo..To se budeme těšit až tě tam uvidíme,i když vlastně nevím jak tě poznáme,když tady jsem tě ve fotoblogu nenašla,jen děti,nebo se něco změnilo? :sunglasses: :wink:
My už taky chodíme do školy,my teda do 1.A a zatím to je jen na 2-3hodky a příští týden už podle rozvrhu 4hodiny,to už ho asi přihlásím i na obědy,ted ještě jí doma :wink: Zatím se mu to líbí,nebrečí tam jak některé děti ale dostat z něj co dělali a co mají mít na druhý den,to je něco..
Nikolka je v pohodě,ted jsem ji teprve objednala na roční kontrolu na pediatrii,půjdeme i na rengen,tak doufám,že bude vše ok a na rehabky už nebudeme chodit,poslední jsem stejně prošvihla a ani se neobjednávám..Ještě máme zajít k neurologovi,říkal až budeme chodit..ale nemůžu se tam dovolat..
Jinak jsme tu měli včera bacil,nějaký střevní virus či co,průjem a zvracení,začalo to v noci a Kubík se necítil jít do školy, já měla průjem ,tak jsem byla i ráda..a omluvila jsem ho,1x zvracel a už mu pak bylo líp,že šel odpol s tátou na houby a donesl plný koš!!
:astonished: :slight_smile:
Dnes už je to lepší,ve škole byl a i mě je už lépe,malou to vzalo jen málo,trošku víc kadí,ale myslím že to horší nebude..Lítá tu jak čamrda a nevypadá že by jí něco bylo.. :wink:
5. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,pěkné fotky,mrknu i na bereme.se,jestli tě najdu..Máš i fotky s prckem?My jsme ti tenkrát úplně zapomněli udělat nějakéspolečné,mrzí mě to dodnes..Asi nějaký zkrat či co.. :unamused:
Ted jsme byli tomu bratránkovi na svatbě a měli to pěkné,počasí jim vyšlo,slunečno,jen večer už chladněji..moc jsem nepila,nějak mi tam nic nešmakovalo,pivo hořké,víno kyselé..Ale jídlo výborné,zákusky a hlavně tam bylo i hřiště pro malé i větší děti,takže jsme je jen z povzdálí mohli sledovat,ty větší a dalo se to..
Jinak jsem už nadobro skončila s kojením,nějak už se jí nechtělo tahat ani z toho jednoho,takže jsme už jen na UM.A dobrý,spíme dobře.Jediné co potřebujeme na usnutí je klobouček na bradavky,drží si ho a hraje si s ním a za chvíli to zalomí :slight_smile:
5. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina - moc krasne fotecky. Krasny par. Jo svatba, my ted v pondeli budeme mit 8. vyroci svatby, brali jsme se 9.9.2005 v 5. Strasne to leti....
Jinak s temi filmy. Ja sice na filmy koukam docela pravidelne, vlastne spise na ruzne nove serialy, ale vetsinou koukam na filmy stahnute z internetu, takze jsou to nekdy i uplne novinky, ktere se treba uvadeji i v kinech. Nektere serialy se u nas jeste nedavaji, treba me strasne bavi Homeland, ted 29. zari se zacne vysilat treti rada (v US). Jsem docela napnuta. Do kina moc nechodim, vlastne vetsinou jen s Annabellou. Kina jsou tady dobra, ale vzhledem k veku Sabinky, moc tam nechodime. Do kina se take musime teple obleci, vetsinou tam totiz klimatizace bezi na plne pecky, takze si nekdy beru i ponozky a teplou mikinu. Ve zlate tride maji deky, ktere jsou super. Jo holt, jiny kraj, jiny mrav.
@vormoni - tak to je super s tou skolou. Tady je to cely den, u nas je to jen na par hodin. Tak at vam to ve skole krasne jde. S kojenim jsi to vydrzela dlouho, musim rici, ze kdyz se mlecny bar zavrel u nas, tak jsem si docela oddychla. Tentokrat to s kojenim slo tezce, asi jsem nemela dost mlika, nebot mala byla porad hladova. Ted uz zase bumbame flasku kolem 2 hodiny ranni a nejak se toho porad nemuzeme zbavit.
Jo a jeste jednu vec jsme si privezli z CR - Anda na tom primestkym tabore chytla vsi. Ja nezkusena matka jsem to ani nepoznala, ale moje maid to objevila okamzite po priletu. Mely je holky obe. Ja nastesti je se svymi dlouhymi cernymi vlasy nedostala (nastesti), ale s Andou jsme je museli likvidovat nekolikrat. Byla jsem pekne nastvana... Fuj, takove svinstvo, je docela tezke se jich zbavit.... :frowning2:
6. zář 2013 ve 03:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ani mi nepovídej. Pořád něco. Hlavně pořád vyzvídá po Ondrovi a pak mě pomlouvá u svých kamarádů.
6. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no teda,to je radost - vši.. :unamused: :astonished: :astonished: :astonished: Pěkný dáreček jste si dovezly,fujjj... :unamused:
To jsme zatím jen registrovali ve školce,nám se to zatím vyhýbá a uvidíme ,co bude na škole..Jako dítě jsem je měla 1-2x a nic příjemného to není,kor u holek když mají dlouhé vlasy..Kubík má zas docela husté,takže by to asi bylo taky těžké se jich zbavit..Tak hlavně, že jste na to brzy přišly a nakonec se jich už i zbavily..
Ty filmy bych taky mohla sledovat na netu,jen mi příjde že nemám čas..sotva kdy něco vidím celého a nebo aspon slyším..furt někdo ruší.. :grinning: My jsme nejvíc zběhlí v pohádkách,to stahujeme a kopírujeme :sunglasses: Do kina s malým plánuju až ted,to už by tam mohl vydržet když už člověk zaplatí ty nekřesťanské peníze!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dnes odjíždíme na chatu,budem tam do zítra večer,má být hezky,možná se budeme i koupat-slibuje tatínek..se mi to ale nějak nezdá,i když to sluníčko má ještě sílu,večer už bude kosa a ráno i mlha..Tak pěkný víkend všem! :grinning:
6. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas uplnou pravdu, ja ty vsi uplne nenevidim. Naposledy jsem je mela, kdyz mi bylo asi 7 a pak se nam uz vyhybaly. Proto me to docela prekvapilo a nastvalo, ze je nekdo na ten primestky tabor pritahl. Ja vim, ze kdyz je dostanes, tak vetsinou take nevinne, ale ja bych ji tedy na zadny tabor neposlala, pokud bych vedela, ze je ma. Je ale fakt, ze me ani nenapadlo se ji do tech vlasu podivat, pred prvnim taborem jsem to kontrolovala, nebot tam jsme museli podepsat prohlaseni, ze je nema. V tom primestskem ani zadne prohlaseni nechteli,, ale stejne by me nenapadlo, ze by je tam nekdo mel. Fuj, hnus. Tady v Malajsii je to asi mene, asi vesky nemaji radi moc velke teplo....Jeste ze si vlasy barvim, ty barvy pak asi vesky nerozdychaji, nechava se to na vlasech az 45 minut, to je dost...
Jinak ja ty filmy stahuji a pak si je poustim normalne v televizi. Mam takovy media player, ktery to prehrava normalne z hard disku, ktery se k tomu pripoji a cele to k televizi pres HDMI kabel. My tak koukame prakticky na vsechno, jen na filmy z CR a vse co davaji v televizi, se divam primo na pocitaci, nebot ten mam od televize daleko.Doufam, ze jste si to moc uzili na chate, hlavne aby bylo hezke pocasi. :wink: Jdu koukat na Sanitku, jsem zvedava, jak to bude dal probihat. Uz jsem prisla o Vypravej, to me bavilo. Jeste ze se na to da koukat na netu.... :wink:
7. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi,kde zase jste?My jsme byli o víkendu pryč,v sobotu jsme zajeli do akvaparku v německu,mohu jen doporučit,mají tam teplíčko i když nejste ve vyhřívaném bazénu.. :grinning: :sunglasses: Ale zřejmě jsem si uhnala zánět močáku,což jsem neměla už 4 roky..nevím..přitom jsou tam i vyhřívané podlahy,možná jak jseem byla v plavkách dýl..ale asi jsem už byla načatá,když si ted tak vzpomenu..No naštětsí jsem doma našla prášky a do rána mi zabraly,ted už je to dobré,ale léčím se.. :wink:
V neděli jsme byli také na chatě,hlavně uklidit bazén na zimu a posbírat úrodu..a že toho zas bylo..Maliny,ostružiny,rajčata i okurky.. :astonished: Přidala jsem pár fotek z koupání a tady dám z neděle :grinning: Koukejte se taky ozvat aspon některá... :confused:
16. zář 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vormoni - fotecky nadherne, vsechny. Uroda take super, hlavne ze jste vsechno stihli sklidit. Asi uz zacina prituhovat, ze? Ale stejne mi to chybi, rikala mamca ze byla na houbach a ze konecne rostou. Coz se super, ja jsem letos nasla jen dve suche ruzovky a to bylo vse. Jinak v lese uplne nic. Stejne si moc nepamatuji, ze by v zari teprve zacly rust houby. No je to vsechno letos nejake opozdene... :frowning2:
U nas vsechno dobry, zaciname si zvykat na skolni rezim. Jeste minulou stredu jsem byla na druhem nataceni, bylo to fajn, dalsi super zazitek. Tentokrat to bylo v noci, bylo to v jedne bance tady v KL, ale scena byla primo na Chicago Mercantile Exchange, kde se obchoduje s ruznymi derivaty a opcemi - vetsinou jsou to ruzne zvlastni komodity, my jsme treba obchodovali se sojovymi boby. No bylo to docela narocne, kdyz me poslali na scenu spolecne asi s dalsimi 100 lidmi, tak jsem nevedela, co mam delat. Ono je to jako na trzisti a clovek si musi davat pozor, aby tam nestal s otevrenou pusou, ale aby vypadal, ze tam vlastne patri. No asi bych se tim moc neuzivila, prehravala jsem si to na You Tube a v realu to vypada jeste hure. Tentokrat se natacely jen sceny genericke, zadne hvezdy jako minule. Ale az na ten cas - jelikoz to bylo v Bance, tak se muselo natacet v noci - meli tam autentickou scenu vcetne vsech obrazovek a tabuli, ktere se tam v te hale nachazeji. Sceny jsme nataceli az ve 2 v noci a koncili jsme az v 6.30 rano, takze takova nocni sichta. Ale bylo to fajn, byla jsem tam se svoji nejlepsi kamoskou, takze jsme povidaly celou noc. Akorat jsem litovala, ze jsem si nevzala vinecko s sebou, mohla byt vetsi legrace a treba by nam to pomohlo i v nasem "hrani".... Kazdopadne ted uz vim, jak se nataci film a ze to neni zadna sranda.
Vcera jsme tu meli dalsi svatek, tentokrat den Malajsie, docela me ty jejich svatky bavi. Byli jsme v bazenu cele odpoledne, tedy jen s Annabellkou, nebot Sabik ma docela velkou rymu a kasilek, takze zadne plavco pro ni. Jinak jsem si zkusila novou praci, budu tady ukazovat novym expatum z ruznych zahranicnich spolecnosti, kde a co se nachazi v KL. Je to dobra zkusenost, clovek uz tady je skoro 8.5 roku, takze uz o KL neco vim. Delala jsem to v podstate drive zadarmo, kdyz sem nekdo prijel na navstevu, takze ted to budu delat za penize. A dobra vec je, ze si muzu nabrat tolik schuzek, ktere stihnu, jedna trva 4-6 hodin, takze budu panem sveho casu. Pak se asi vratim do sve stale prace na pul uvazku, ale toto mi rozsiri obzory. Dohodila mi to jedna kamaradka - Polka, ktera je sama v 15 tydnu dalsiho tehotenstvi, takze hleda nove lidi. Jsem pry idealni kandidat, nebot jsem si tim vsim prosla, ale vsechno jsem si musela najit tou tezsi cestou.... :wink:
17. zář 2013 ve 04:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha ahoj,díky:slight_smile:
No od pondělí mám problémy s močovým měchýřem,zřejmě jsem se nastydla a tak jsem zahájila léčbu,tím co bylo doma,pro jistotu jsem i přikoupila,ale dnes jsem už musela k dr. :frowning2: Nějak mi to nezabralo a dostala jsem antibotika.. :unamused: Co se dá dělat,hlavně doufám,že to pomůže,ono to domácí pomohlo na pár hodin a pak zase nutkání,pálení a ted už i krev..Takže jsem musela..Malá má od pondělí rýmu,ale už se to lepší a hlavně nic víc..
To máš dobré,že si přivyděláš,to se vždycky hodí,i když počítám,že tvůj manžel vydělá dost i pro vás..stejně je to lepší pocit vydělávat sama,že?:slight_smile:Já jsem ráda,když aspon něco prodám z bazárku oblečení,ale většinou to hned utratím co to co je zrovna třeba..Ted zrovna boty na podzim,bundy a čepice..pořád něco.. :sweat_smile:
Počasí se rapidně horší,furt leje a je docela i kosa..Ale houby rostou,už jsme měli koš a ted šli zase..Něco nasušíme a něco zpracujeme..Úroda z chaty je slušná,ale kam to má člověk pořád dávat? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
18. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni - fuj zanet mocoveho mechyre, tak to ti nezavidim. Mela jsem to asi pred 10 lety naposledy, kdyz jsem sla k doktorovi, tak uz to bylo pekne rozjete, takze ultrazvukem zjistili, ze to skoro zasahlo ledviny. No nic prijemneho. Take jsem byla na antibiotikach, ale ta uleva, kdyz zaberou. Tak drzim palce, at to co nejdrive prekonas a dolecis, musim rici, ze z vlastni zkusenosti je s tim radeji jit k doktorovi. Clovek se tomu stejne nakonec ani nevyhne. Take jsem slysela, ze pomaha brusinkovy juice a take v lekarnach prodavaji ruzne urologicke caje apod. Hlavne ze uz to mas podchycene s temi antibiotiky, preji brzke uzdraveni.
S tim vydelkem, rada si privydelam vlastni penize, obcas mam pocit, ze i kdyz je muj manzel docela v pohode, porad ma pocit, ze je to on, kdo vydelava. V podstate je to pravda, ale nase role je zase o tom, ze on muze do prace jen proto, ze my jsme s detmi. Takze kdybychom my jim nevytvorily to zazemi, tak by rodina ani nefungovala. Je fakt, ze ja bych asi tezko vydelavala ty same penize, ktere vydela manzel. Ale stejne je to dobry pocit mit svuj prijem a jeste se seznamim s novymi lidmi a poznam nove veci. Coz take neni k zahozeni. To pocasi vam vazne nezavidim a bude hure. Ty houby bych ale brala vsemi deseti, moc me mrzi, ze tu v Malajsii ty nase jedle nerostou. Ruznych prasivek tu je hodne, ale ty nase hribovite, vyborne, tu nemaji....
Tak at se mala take uzdravi, Sabi uz je mnohem lepsi, dneska mi spala celou noc, bez flasky v noci, coz je dnes poprve, co jsme se vratili z CR. Tak snad uz to tak bude porad, to nocni probouzeni a vstavani uz me opravdu nebavilo.... :frowning2:
19. zář 2013 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,jojo,naštěstí atb zabraly hned a ted už se jima budu jen ládovat 10dní..Popíjím ještě víc čaje a dojím i ty ost.prášky,abych něc nepodcenila..Nic příjemného to není.. :unamused:Jenže mě v noci začlo pálit v krku,takže budu pro změnu shánět nějaké stříkání do krku..vypadá to že podzim u nás začíná nemocemi..MAlá nudlí,v noci trochu kašlala..Furt se budila a až nad ránem jsemzjistila že má počurané pyžamko..takže přebalit,převlíct..Pak už jsem moc nespala,byla vedle mě.. :sweat_smile: :confused: Kubíka prý ráno také pálilo v krku..a tatínka už to bere 2 dny..ten s tím chudák mrzne v práci na noční.. :astonished:
No ale to zvládneme :wink:
Včera k nám přijela kamarádka kadeřnice a všechny nás ostříhala,jsem spokojená..Zastřihla to i malé,nejdřív jsem nechtěla,ale jako profík mi vysvětlila,že jí musí zesílit vlásky,takže stříhala hlavně ty zeslabené konečky..Aby jsme pak měli kvalitní culíčky :grinning: :grinning: :grinning:
S tou prací máš pravdu,poznat nové věci a lidi a nakonec i ty peníze jsou příjemné:slight_smile:Tak at malé to spinkání vydrží nafurt..my ted moc nespíme,ale asi je to tou rýmou.. :sweat_smile:
20. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek