• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@majjka24 Má to svoje výhody, člověk aspoň ví, že se něco děje..:slight_smile: Ale chtěla bych se aspoň vyspat..:slight_smile:
19. lis 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky koukám, že jsem nějak vypadla z tabulky, tak se znova doplňuji.
Jinak já pořád příznaky nic moc, jen když mám hlad, tak se mi dělá zle, tak se rychle najím a je to v poho. Akorát včera večer, když jsem šla spát, mě strašně bolelo břicho :frowning2: Bolest jako při menses, ale naštěstí únava zvítězila a já bolest zaspala :slight_smile:
A co se týče bříška, tak večer mě tlačí veškeré kalhoty, tak jsem většinou jen v kalhotkách. Prsa pořád nic :frowning2:

rye......................................Eva....................32 let............UTZ 29.11............................TP 1.7.2012
svija...................................Lucka................31let.............UTZ 9.12..............................TP 2.7.2012
zuzi82...............................Zuzka.................29 let............UZT 11.11.............................TP 3.7.2012
kacula87......................... Kačka ...............24let ............UTZ 11.11. ...........................TP 3.7.2012
luciesofi...........................Lucka.................25 let............UTZ 13.12............................TP 3.7.2012
aloison.............................Alena.................28 let.............UTZ 7.12.............................TP 4.7.2012
saaralota....................................................28 let.............UTZ 14.11............................TP asi 4.7.2012
anoli..................................Ilona..................28 let............UTZ 24.11............................TP 6.7.2012
sarcca.... .........................Šárka.................27 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7. 2012
kvetinka6.........................Soňa..................29let..............UTZ 25.11............................TP 7.7.2012
petullllka..........................Petra..................23let..............UTZ 15.11 ...........................TP 7.7.2012
yesu..................................Petra.................24 let.............................................. ............ TP 7.7. 2012
alex001...........................Pavla..................34 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7.2012
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012
helousek1.......................Helena..............30 let..............UTZ 30.11..........................TP 11.7.2012
mihsulka.........................Níša...................24 let..............UTZ 21.11..........................TP 11.7.2012
smisek24.......................Gábina...............31let...............UTZ 25.11..........................TP 12.7.2012
elza2110.........................Eliška.................24 let..............UTZ 23.11..........................TP 12.7.2012
elisabet.......................................................31 let..............UTZ ???.............................TP 13.7.2012
jimmy1...........................Jarmila................35 let..............UTZ 25.11. ........................TP 13.7.2012
kremca...........................Marie...................32 let...............UTZ 9.12............................TP 13.7.2012
micheellee....................Míša.....................27 let.................UTZ 29.11........................TP 15.7.2012
jani11.............................Jana....................29 let...............UTZ - az ve 12tt.................TP 17.7.2012
ivcaaa.............................Ifka......................25 let...............UTZ 29.11..........................TP 17.7.2012
Alt....................................Katka...................29let................UTZ 24.11.........................TP 18.7.2012
Majjka24.......................Maruš...................27let...............UTZ 29.11..........................TP 19.7. 2012
semy.cz.........................Martina................33let................UTZ 29.11......................... .TP 22.7.2012
vera_87.........................Verča...................24 let...............UTZ 23.11...........................TP ??
atropa..........................................................28 let..............UTZ 11.11...........................TP ??
lenka5731..................................................31 let..............UTZ 24.11.(v 6+3)..............TP ??
Kjurecka.......................Markéta................23 let..............UTZ 24.11.(5tt+5)..............TP ??
vampirice......................Barča...................33 let...............UTZ 23.11..........................TP ??.
hypo...............................Káča....................34 let...............UTZ 8.12............................TP ??.
m.artina........................Martina.................26 let..............UTZ 23.11............................TP ??
cuddle...........................Soňa....................32 let...............UTZ ??................................TP ??
lia_8...............................Nela.....................22 let...............UTZ 24.11...........................TP ??
19. lis 2011 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky musím říct ze od včerejška je to teda sila boli me hlava je mi špatně hlavne odpoledne a začínají me bolet krize. A to jsem panu doktorovi neverila kdyz mi říkal ze bude hur :slight_smile:.
19. lis 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady po pár dnech a tak hodinu jsem dočítala :wink: Vy jste toho nakecaly :wink: Zdravím všechny nové těhulky....
Už si moc nepamatuju, co jste všechno řešily, ale prsa už mám větší o číslo, ale strašně bolí, takže manža z toho zatím nic nemá :wink: Bříško mi taky roste, večer ho mám už krásně těhotenský, ale ráno vstanu a jakoby zmizelo, jen takovej trochu špíček, rifle už na knoflík nedopnu....
Nevolnosti taky trvají dál, taková jakoby kocovina, ale popíjím tu colu, ta jediná zabírá, bez ní bych to asi nedala :wink:
Taky se mi už pěkně kazí pleť, jsem samej pupen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak náš malej nikdy úplnej mamánek nebyl, naopak, šel s každým, až mi to kolikrát bylo líto, že mě ani nepotřebuje, ale teď se to zlomilo, když jsme ho začali dávat na pár dní do školky...od tý doby je na mě strašně fixovanej a hrozně řeší, když je někde nějaký dítě nebo zvířátko bez maminky, nemůže pochopit, že ho tam ta maminka nechala z někým jiným.... :frowning2:
19. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem dneska už začala 8. týden, začalo to docela utíkat.....Já stále bez příznaků, jen prsa bolí, hlavně v noci, když spím na břiše! Břicho ráno plochý, ale přes den malinko vyleze, ale pořád spíš v normě....
Asi si začnu dneska psát seznam, co nakoupit....sem asi magor že? Já se cítím tak netěhotně, sem z toho fakt nervozní, už se těším na další utz, doufám, že tam bude vše ok.
Jste tu někdo z Brna?
19. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem od Brna :wink: jo a moje břicho vypadá jak v šestým měsíci a ne na začátku 7tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono mi vyrostlo už při stimulaci na IVF... no a dneska jsem v Intersparu s klidem mohla platit u pokladny pro těhotné :grinning: byli jsme celé dopolko shoppingovat v Brně ve Vańkovce, udělala jsem dokonalý průvan v peněžence, nezbylo tam vůůůbec nic :sunglasses: ale mám téměř vyřešené vánoce :wink:
19. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak vás tak semtam pročítám z důvodu možnosti se něčemu přiučit..Nechcete se právě cítit tak trochu netěhotně? Možná budete míň zdeptanější z cocacoly, méně nervozní z toho ulovit ten nejhezčí kočárek na světě a tím pádem spokojenější. A pro ty s příznaky "chtěla bych záchod vedle postele" přeji pevné nervíky a rychlenalezení té správné potraviny na podrážděný žaludek..:slight_smile: A propo příroda nám stejně nadělí velká břůška, jen to nemůže stíhat u všech na stejný čas, že..:slight_smile: Už se začínám těšit na dobu, kdy tu začneme vypisovat "jé-ty se máš, že ještě normálně dopneš gatě"..:slight_smile:)
19. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 No tak bezva...a už jsi přemýšlela, kde rodit?
19. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já už jsem jednou rodila na Obilňáku a byla jsem spokojená, tak asi zase tam :slight_smile:
19. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dnes jsem byla na pohotovosti protoze jsem zacala krvacet..... tak vysledek dobry tak napul.... proc krvacim nevedi muze to byt cokoliv.... hlavne takto brzy po plodneni...
utz nasel krasny 9mm vacek takze tehu potvrzeno a je na svem miste, ted musim lezet a doufat ze krvaceni prejde, pokud neprejde tak hrozi potrat....
19. lis 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlasim, ze nevyroustlo jen poprsi, ale brisko se zacina taky dmout :slight_smile: a uz se tesim, az bude o torchu vetsi a budu se s nim chlubit ;)
@anoli no to opravdu mame stjene stare ditka :slight_smile: My problem s mamankovstvim uplne nemame, taky kdyz jsme vsichni tri doma, tak je to hodne mama mama, ale to ma spis jen tak ze zvyku...jinak hlidani u babicky s dedou je vzdy uplne v pohode, nejdele byla u nasich 4 dny a to si pro ni nasi prijeli, NAty mi zamavala a s usmevem odesla s babickou, strasne ji miluje a jsem za to rada! Kdyz jsme u nasich, tak pro malou skoro neexistuju :grinning:
@aloison tak takhle nejak je to u nas, kdyz nekdo maly nebidne ruku, hned by s nim sla...docela me to desi, protoze je fakt schopna odejit s cizim starym chlapem :confounded:
19. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:

@hypo Hlavně se šetři, hezky lež ať jsi ty i mimko v pořádku :wink:
19. lis 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@hypo jeda, tak hodně odpočívat, a držím pěsti až je všecko v pořádku :slight_smile:

Já dneska celej den dělala koláže do fotokalendáře, dáváme k vánocům našim, manželový rodině amojí babičce...tak mě to zabralo dost času....jen vybrat fotky z celýho roku, pak to nějak poskládat..ale je hotovo aje to už objednnaý, tak mám radost...
19. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo moc držím palečky aby to bylo v pohodě, opravdu si podlož nohy . A co nejčastěji to jde :wink: nedal Ti nějaké tabletky nebo čípky? Vím že polygynex je abys nepotratila.
19. lis 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi
@majjka24
@semy.cz dekuji , nic od dr, nemam.... mozna kdybych byla ve vetsim stadiu tehotenstvi takhle to asi moc neresi..... dnes jsem 4+3tt teprva... tak uvidime, zda se krvaceni preslo....
19. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
hrozne kecate :grinning: @hypo chudinko, asi jsi se vydesila... hlavne odpocivej, uvidis ze bude vsechno v poradku! :wink:

mne porad nic neni, vubec se tehotne necitim... s emmou jsem ranni nevolnosti nemela, snad se vyhnu i tentokrat :slight_smile: prsa mam porad stejny, pred tehu s emmou jsem mela asi 75B, pri kojeni asi C, tyden po kojeni tam nebylo nic :grinning: , ted jsem zase zpatky 75B, ale to se asi zas brzo zmeni. brisko nastesti taky jeste nic. jinak pri minulym tehu jsem chodila do prace az do 2 tydnu pred terminem, doma bych se asi nudila. tentokrat bych brala chodit jen dopoledne, ale to bohuzel nejde, takze uvidim jak to budu zvladat, a kdyz budu hoodne unavena nebo me budou bolet zada (ale to spis asi az na jare), zkusim se domluvit s dr a budu chodit jen na polovicni uvazek... OPET, tady je to uplne jinak nez v cr, tady se normalne chodi do prace, v cr je skoro polovina tehulek na nemocensky :slight_smile:
19. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo jejda...tak drzime palecky, aby krvaceni prestalo a bylo vsechno v poradku!!! Urcite bude!

Ja chodila do prace normalne skoro cvelou dobu, Otehotnela jsem v cervenci a do prosince jsem chodila do prace od pul sedme do tri - pracovala jsem v chranene dilne, je to kovarna a pracujou tam lidi s mentalnim a psych. onemocncnim. Takze to docela slo, ke konci to ale bylo narocny, tak jsem presla na druhou smenu a procovala od 13:00 do 19:00 to slo :slight_smile: no a pak jsem se 20.unora vdavala s velkym pupikem a vzala si 14 dovolenou a pak jsem nastoupila na materskou :slight_smile: takze asi tak :slight_smile:
19. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo odpočívej, nohy nahoru a šetři se, bublinka je tam, kde má být a to je hodně dobrý znamení :wink: Určitě to bude v pořádku, já taky v prvnim těhu na začátku začala krvácet, ten strach byl hroznej....drž se

@semy.cz já kalendáře dělám každý rok, je to pěknej užírač času, letos jsem začala dřív, takže už mám díkybohu hotovo :wink: ale jak píšeš, nejvíc mi dá zabrat, vybrat ty nej fotečky :wink:

@ivcaaa jj, ta představa, že by si ho odvedl každej starej dědek je děsná :unamused: ještě v létě by fakt šel s každým, ale čím je starší, tak má k cizím lidem větší respekt...tak snad mu to vydrží...
19. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam dotaz, mela jste nektera v terminu ms, citelne bolesti bricha, jakoby jste kazdou chvilku to mela dostat, ja dnes od poledne trpim, docela citelna bolest v podbrisku, chvilku se mi zdalo, ze jsem i zaspinila - dohneda a odpoledne jsem si lehla a kolem 5te na toletaku nejaka cervena zilka, a ted zase dobry, fakt nevim co si mam myslet, jestli jen proskla nejaka zilka nebo cim to je, co to na me zase zkousi, nevim jestli to neni predzvest neceho horsiho a treba to neoddaluje jen utrogestan co beru...... :frowning2:
19. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle bolesti jako při ms jsou úplně normální, jestli říkáš že to bylo jne trošičku tak to opravdu žilka mohla prasknout, to se stává.....:slight_smile:
hezky odpočívej a neboj bude to v pořádku :slight_smile:
19. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahoj koukam mas obdobu toho co jsem mela ja minule , nedele jsem zaspinila, letela na pohotovost , pak mi to ustalo a ve stredu samovolny potrat a uz jsem jela....rovnou na sal na revizi :frowning2: dnes mam desne pobolivani jako na ms, trochu jsem zaspinila a nasla nejakou zilku na toaletaku , hrozne se bojim, tak i tobe drzim palecky...
19. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsme si v profilu album s těma kolážema na kalendář, kdyby jste chtěli mrknout :slight_smile:
19. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ahoj, já myslím, že nezbývá než čekat, nic jiného se vymyslet nedá :unamused: na netu najdeš spoustu odpovědí, kde to holkám se stejnými příznaky dopadlo dobře, ale i špatně :unamused: utrogestan každopádně těhotenství udržet neumí, takže toho se fakt neboj :slight_smile:

já mám od včera skoro ten samý problém, bolesti teda nemám vůbec, ale včera večer na toaleťáku hnědé špíňo, tak střední množství a dnes dopoledne ze mě vyšel bez bolesti malý kousek tmavě hnědého hlenu, tak 4mm x 4 mm. Omlouvám se za popis. :unamused:

K doktorovi jdu ve čtvrtek, to budu 6+3. Kdy se chystáš ty? Ty jsi teď v termínu MS?
19. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahoj, držím palce, ať se prcek udrží a vyvíjí se. teď si to příroda zařídí jak chce a my s tím nic nenaděláme :unamused: já jsem v minulém těhotenství několikrát krvácela a prcek se sice furt držel a rostl, ale byl těžce poškozený, zjevně od začátku. přesně jak jsem psala v odpovědi pro cuddle, spoustě holek tohle dopadlo dobře a spoustě ne. nezbývá než se obrnit trpělivostí :pensive:
19. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ano jsem jsem zitra presne 4tt , teprve v pondeli jdu na krev, takze proto se i takto ptam, minule jsem zacala spinit a pak krvacet asi 6+3
ja myslela jako jestli ten utrogestan to nedokaze napr o 2 dny oddalit, ze se spusti ms i pres jeho uzivani.....nevim jestli treba pomuze zvyseni davek, holt toto se mi vzdy stane o vikendu kdy v caru nejsou a na pohotovosti mi nic nereknou pac jsem v tak rannem stadiu, ze s tim nejde nic delat.....jen cekat
19. lis 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no v minulém těhotenství jsem byla v 6+3 na pohotovosti s prvním krvácením, je to zjevně blbý termín :unamused: utroš fakt těhotenství udržet neumí, v tom smyslu jsem to četla na netu. jestli chceš, můžes si tu dávku trochu zvýšit sama, myslím, že nic nezkazíš. ale záleží na situaci a z jakého důvodu ti ho dali. ale jestli zdravá ženská, které ho dali "protože se to dává všem" bere 1-0-1 nebo 2-0-2, je podle mě jedno. u mně v tom minulém těhu utrogestan neměl vůbec žádný vliv. když jsem ho 10 dní nebrala, pak zase brala a pak zase nebrala, nic se nestalo. a i při utrogestanu jsou tisíce potratů.
19. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo @cuddle @lenka5731 Holky, dneska jsou nějaký špatný erupce nebo co.... Moc vám všem držím palce, ať to dopadne co nejlíp... Jak už jsem psala, já taky při první trochu krvácela asi tak ten 6tt a včechno dopadlo dobře, ale nezbývá nic než čekat... příroda rozhodne
19. lis 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda hypo drzim palce, at je vse ok, hlavne se setri!

@jani: ja na to koukam, jak blazen, kolem me vsichni normalne pracuji do konce, ja rodila 29.12 a pred svatky jsme byla jeste v kanclu a po sestinedeli jsem zacala znova z domova. mne by bey prace asi hrablo.
no uvidime, co budu rikat s 2 svistema :D

jeeee, ja se zase realizuju na fotoknihach, taky jsem vcera zacala, nastesti mam letos celkem poradek ve fotkach :dizzy_face:

@semi: mas to super, krasne tematicke podle rocnich obdobi!
19. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz super nápad s těma kolážema, já dávám max. 3 fotky na stránku a tohle je fakt mnohem efektivnější, takže mám inspiraci na příští rok :wink:
19. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ja se uz vyrvala, trochu me dr.uklidnila na pohotovosti, ale vim ze nemam vyhrano... hold pockam co na to priroda, ale je mi z toho fakt zle...
ja teda nespinim ja krvacim.. teda ted uz ne ale rozhodne dle meho nazoru bylo krve az az, takze je to hooodne blby :frowning2:
19. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek