• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, my taky dáváme rodině k vánocům fotoknihy. :grinning: loni se to fakt osvědčilo. my to teda nějak extra neřešíme, nakopírujeme vybrané fotky a nazdar :grinning: ale fotek máme míň a míň, jak jsem na začátku fotila každý pohyb a výraz tváře, tak to už je fakt pryč. fotíme spíš když někam jedem a někdy už ani to ne :angry:
19. lis 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo já v tom 6+3 krvácela fakt dost, teda subjektivně (dvě intimky úplně durch od čerstvé krve) a mimís tam furt byl a srdce bilo ...
19. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@semy.cz krasny kolaze a uzasny fotky :slight_smile: ja tim mojim krapem fotakem nic poradnyho nenafotim...
fotoknihy taky u nas leti a ruzne jine fotodarky :slight_smile: loni jsme delali specialni PFka tak letos to bude podobne :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo moc držím všecko mám ať je všecko v pořádku!

@misa_1 fotoknihu taky děláme..Dádův první rok :slight_smile: dostane košická babička a jednu pro nás děláme.....
ale ten je teda fakt nadlouho...jako my pořádek ve fotkách taky máme, ale je u nás problém že jich máme fakt hodně....máme je uložené podle měsíců takže poádek je...vybrat taky nebyl za až takový problém..ale to rovnání v tý knize, texty a tak....:slight_smile: dělá to většinou manžel, já jsme napsala skoro všecky texty...podle knížky co jsme vyplňoval v průběhu toho prvního roku....
@aloison vloni jsme taky dělali tajk po 1 fotce, ale to byl Dáda ještě malinký, byůlo to jen za jeho půlrok, vlastně ani ne, na vánoce mu bylo 5,5měsíce..tak to bylo takový jednodušší :slight_smile: letos tím že je fotek tolik jsme si říkala že to bude zajímavý udělat takhle koláže :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim ze za to taky muze to moje nachlazeni...... jako teploty nemam ale ty zachvaty kasle mi na nalade teda nepridaji :frowning2:
19. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo díky..:slight_smile: no my máme oba focení jako koníček..tak je to znát :D máme každá svojí zrcadlovku (chceme po novém roce obě prodat a koupit jednu novou a k tomu nějaký objektivy) a ještě máme malý kompakt, na ten hlavně natáčíme videa...no jelikož manželova mamka, ségra aneteř bydlej v Košicích tak hodně natáčíme a dáváme hodně fotek na web aby ho viděli aspoň tak...jedeme tam na vánoce tak se na ně moc těšíme :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo moc držím palce, aby bylo vše v pořádku!!! Tohle jsem si zažila v červenci a ráda bych, aby se mi to už navždy vyhnulo. Teď ale kromě mé radosti stěhujeme, nevyspíme se, taháme věci- netahám nic extra těžkého, ale bojím se taky....
19. lis 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahojky dekuji......ano jsem nocni tvor....a hlavne delam nocni tak to mam takove trochu prohozene :slight_smile:
19. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc, doufám, že zítra už tu budou lepší zprávy, hlavně @hypo, moc držím palce....
19. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak se přidávám s TP okolo 21.7.2012. Na ultrazvuk jdu v úterý, na srdíčko je ještě brzy, ale sestra, které jsem řekla o těhotenství, mě vyplašila, že mám zajít hned, aby doktor vyloučil mimoděložní těhu... Jinak zítra začínám 6tt.
19. lis 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Semy moc krásný fotky, pěkně ste to dali dohromady, opravdu obdivuju vaše nervy :slight_smile:
@Hypo taky držím palečky ať je vše ok
Jinak dnes sem krvácela po styku..... tak nevím jak to ted budeme mít s tulením, když to takhle dopadá...... na kontrolu jdu ve středu, tak uvidím. Fakt je nějakej blbej den na to krvácení.
20. lis 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo v těhu s Martínkem jsem silně zakrvácela, jela jsem do nemocnice s tím, že jsem potratila... bylo to myslím 5+2tt a na UTZ na mě blikalo srdíčko, tlak jsem měla myslím 220/120. A Martínek to všechno zvládnul a vybojoval!!! Tak držím pěsti, ať to i u vás dopadne dobře :wink:
20. lis 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Drž se určitě bude vsechno v poradku myslím na Tebe!!!!:slight_smile:
20. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz krasne fotecky to bude nádherný dárek :slight_smile:
20. lis 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc na vás všechny myslím a držím palecky aby jste přestaly krvacet a bylo vsechno v poradku!!!! To je hruza co se to děje fakt nejaký spatny den.
20. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - mě bylo večer tak blbě, že jsem se ani na stmívání v telce nemohla dodívat. Navíc mi onemocnělo dítě - tak musím lítat ještě kolem Elišky. Držím moc pěsťulky holkám ať se to udrží!!! A nejsou žádné komplikace - četla jsem, že kolem 7 - 8tt. je nejvíc potratů :frowning2: .
20. lis 2011 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata:slight_smile:
@semy.cz Opravdu moc krásné fotky, moc povedené:slight_smile:

@x_woman Ahoj, tak to jsme na tom stejně. A asi bych teda taky měla zajít k doktorovi kvůli mimoděložnímu- říkala jsem si, že budu čekat tak na začátek prosince, protože k němu se objednávat nemusí...

Jinak holky jsme dneska k ránu zažila takový divný pocit. Něco, jako by se mi najednou nafoukla děloha, pak to chvilinku tlačilo a zase dobrý. Docela šok, máte s tím některá zkušenosti? Až mě to probudilo...
20. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska no hele, já bych k doktorovi ještě nešla... nevím, proč mě ta segra tak vynervovala, když jsem si od začátku říkala, že půjdu tak v 7-8tt nejdřív, aby už bylo vidět srdíčko!!! Ale jelikož jsem měla začátkem dubna samovolný potrat a až teď, celkově 9 měsíců od začátku snažení se nám objevily // a zatím se jeví vše OK, tak jsem podlehla té ségře a jdu teď v úterý, no...
20. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman No já jsem prodělala totéž, jen v červenci:frowning2: Taky jsem teď taková opatrnější, na druhou stranu jsem si říkala, jak na to nebudu myslet a nebudu to řešit a když to vydrží těch 7-8 týdnů, tak půjdu rovnou na UTZ. No asi tam raději zavolám a zeptám se...
20. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

@amadeuska mě občas břicho taky tlačí, jakoby tahá a už se mi i stalo, že při prudším pohybu, třeba, když se zvedám ze země, tak mě v něm pěkně rejpne, jakobych si tam něco skřípla, ale pamatuju si, že se mi to stávalo i u prvního, sice asi mnohem dýl, ale prej se u druhýho děloha zvětšuje rychleji....:wink: tak jsem v klidu

jinak dneska jedeme pryč, tak nakouknu až večer, moc myslím na vás všechny, co jste špinily nebo krvácely a snad bude všechno o.k. Zatím pa a hezkou neděli :slight_smile:
20. lis 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman me taky nahnala sestricka uz pristi tyden, pry si pan doktor radsi zkontroluje, jestli je vse tam, kde ma byt. pry kdyby nebylo a objevily se nejake bolesti,t ak by taky uz mohlo byt pozde...:(
20. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahoj jak se drzis, ja vcera vecer lepsi v noci dobry, a rano studena sprcha....a zase spatny.... :frowning2:
20. lis 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Nesmí být červená krev, růžová a hnědá je normální :slight_smile: Takže v klídečku, věř bublince :slight_smile:
20. lis 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Ahojki, tak co , pořád na tebe myslím , doufám, že to přešlo a bublinka se drží. :dizzy_face:

Holky moc na Vás myslím, určitě to bude dobrý !!! Bublinky jsou silnéa všchny se dočkáme !!! :wink: Musíme v to věřit, já mám taky strach. Ani nevíte jaký.
20. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle ,@hypo holky verim ze bude vse v poradku hlavne odpocivejte hodte nohy nahoru :slight_smile: taky uz jsem to zazila takze vim jak vam je :confounded: ale urco bude vse dobre.drzte se!!!
20. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Zase krvácíš? Nebo je to jen slabé špinění? Jak píše majka - špatenka by byla jasně červená čerstvá krev.....
20. lis 2011 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 je to takovy vselijaky, ruzovy, ale silnejsi ruzova, takze nevim, lezim a cekam, jestli se to uklidni a nebo zhorsi.....vic toho nenadelam
20. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle držím pěsti hlavně nohy nahoru a kliiiid. A bolí tě i břicho? To bývá hodně když je zle.
20. lis 2011 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jako na ms, ale to pisou vetsinou holky, ze to maji v prubehu celeho tehu, no co ted uz se s tim telo musi poprat , holt prirode uz neporucim.....lezim a snazim se byt v klidu, vic toho ted nenadelam
20. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji vám pěknou neděli! Jak jsem četla o tom krvácení - na nic bych nečekala a ihned bych to řešila s lékařem. Moje lékařka mi to na kontrole ve 4 tt říkala - že prý kdybych začala krvácet, že mám k ní okamžitě přijít nebo jet rovnou do nemocnice. Ale je fakt, že asi každý lékař má na to jiný pohled. A chci se zeptat, také vás trápí zhoršená pleť? Já jsem na tom hůř jak v pubertě :(
20. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek