• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Taky holky ležím - dneska je mi extra šoufl. Už ani jídlo nepomáhá.....ráno jsem byla v Lidlu a myslela, že tam ty důchodce fakt ohodím. No děs.
21. lis 2011 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 Soni, to samý co jsem psala Pétě, prostě zkus odpočívat a když to půjde, tak nějak zaměstnant hlavu, aby na to nemyslela...jestli to vůbec jde. Myslím na vás holky!!! :slight_smile:
21. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sedím v práci a taky nebýt testíku tak ani nevím, že jsem těhotná. Teda musela jsem si vzít jiné rifle, protože celý den sedím a v pátek mě nějak tlačili :grinning:
21. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice No to já mám dneska s těma kalhotama :grinning:
21. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak tohle je super :D
21. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 Miri díky za povzbuzení, snažím se aspoň dívat na filmy abych na to tak nemyslela, ale i tak to nejde - žaludek mi tam snad hází salta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vampirice - jinak i já jsem si dnes ráno všimla, že mi jdou nějak hůř zapnout rifle - to se mi ale pořád zdá brzy na to aby mi bříško takhle vyskočilo..... :confused: ale nejde zatáhnout.... :grinning: myslím, že brzy vyrazím na nákup těhotenských riflí. Ať tu zimu mám v čem chodit. Můj šatník se skládá hlavně z ultratenkých kalhot.....rour.... :wink:
21. lis 2011 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už taky nemůžu, objednala jsem si v lékárně po telefonu homeopatika a zítra si pro ně dojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad pomůžou...
http://www.emimino.cz/poradny/tehotenske-nevolnosti/
21. lis 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 tak já počkám, jestli ti to pomůže a šla bych do toho taky. Jsem ochotná udělat téměř cokoliv, jen aby už to konečně přešlo....... :angry:
21. lis 2011 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě si teď vařím čaj z čerstvého zázvoru, zkoušela jsem jen ze sušeného, teď dám čerstvý, tak pak taky podám info :sweat_smile: kdyby to úlevově fungovalo aspoň na dvě hodinky, aby člověk něco udělal nebo si někam zašel ... :fearful:
21. lis 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mohla bych se k Vám taky přidat?Asi před týdnem jsem našla // na testu,
k doktoru jdu teda až v pátek, ale doufám, že všechno bude ok.
Míša
A zdravím Majjku :slight_smile:
21. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Jo? a máš to tak hrozný chudáku. Mě začaly tedka poslední dva dny ale ne na zvracení, ale spíš nemůžu do sebe nic dostat nemám na nic chut.Koupila jsem si gravid pop-těhotenská lízátka ale mám pocit, že to zabere tak na hodku.
21. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mohu k vam???
21. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 já jsem zázvor zkoušela, ale žádný výsledek. Nakonec mi z něj spíš bylo špatně - z tý vůně a tak. Jinak mě trochu zabírá jídlo. Je mi blbě z hladu, když jím i po jídle, ale když se nějak špatně v té nevolnosti zorientuju a nechám pokročit "blbě z hladu", tak je to opravdu extrém. To jen ležím, nemůžu se ani hnout, nechám na sebe otvírat okno a snažím se do sebe natlačit alespoň kousek suchýho rohlíku. Když se to povede, tak se to po chvíli trochu zlepší a je mi zase "normálně blbě", jako celý den. Takže moje hlavní zásada je, i když mám pocit, že jsem najedená dost, pořád do sebe po kousíčkách něco cpát. Jsem zvědavá, jestli ti pomůžou ty homeopatika. Dej pak vědět, jak to dopadlo. Snad bude brzy líp...
21. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaralota to si taky užíváš :frowning2:
21. lis 2011 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem objednaná k doktorovi až na 6.12., to nevím, jak to do té doby vydržím...

@janicka88
@michele30 Vítejte :grinning:
21. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak ja zatim nekrvacim tak snad dobry..... kontrolu mam az toho 8.12. tak do te doby se fakt zblatnim.... :frowning2: nicmene drzim vam vsem palce kdyz ctu jak nevolnite :slight_smile: ja to znam moc dobre a muzu jen napsat ze nevolnosti jsou jeste parada, pockejte az budete blit 6xdenne..... ja to mela do 14tt a jako byla jsem rada ze jsem doma sama bez ditete bez manzela bez prace :slight_smile: ted bych to asi nedala s amlkou za zady.... nastesti se mi zatim nevolnosti uplne vyhly
21. lis 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahoj tak konečně dobre zprávy vydrz a hlavne se snáz odpočívat určitě bude vsechno v poradku!!!!:slight_smile:
21. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak me je opět špatně od žaludku vždycky odpoledne a v noci nemůžu vůbec spát ve dve se vzbudim jdu na malou a pak nemůžu tři hodiny usnout.... :( je to sila uz se těším na příští týden to mame ultrazvuk :slight_smile:
21. lis 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm gratuluju :slight_smile: to je parada kdy mate další kontrolu? Mate je prirozene nebo po IVF?
21. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 přirozeně - u nás se řešilo, že když se nezadaří do konce roku, tak nás pošle mudr do Sanusu...vůbec nevím, kde jsme k nim přišli - mojí famili dvojčata nikdo nemá, u manžela jsou jedny, ale ty jsou plánovaně z IVF...bude u nás veselo :dizzy_face:
21. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm tak to obzvlášt gratuluju my čekáme dvojčatka po IVF prirozene nemáme šanci. Kdy mate další kontrolu?
21. lis 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak z krve potvrzene tehu, HCG 171, ale porad krvacim, uz to neni jen spineni, proste porad tam neco je, rano to bylo nejhorsi i kousky tkane, ale zase mi rikala, ze se to stava, kdyz dlouho lezis a nahromadi se to, ze se tam udela jakoby srazeninka....tak fakt nevim, podbrisek boli jako cert, takove ty menstruacni bolesti, ale docela silne, jinak lezim, dostala jsem injekci proti krvaceni a nejake dalsi leky......
21. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak tiche hura za hcG .... a drzeni palcu at nekrvacis.....ty jsi po KET ne? a kolik embryy? treba to jedno vzdalo a proto ta krev....... jen spekuluji
21. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce všem, které krvácí a taky těm, kterým je špatně!!!
21. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo nene ja jsem po ET, ale jen 1 embryo jsem davali, takze tim to neni
21. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
babizny ukecané, vy nejste v práci? :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak držík pěsti ať je to v pořádku....

tak tu máme už dvoje dvojčátka-..to je hezký :slight_smile:
@ivetm teda tak to je mazec že nikdo v rodině dvojčítka nemá a vám to tak vyšlo.....budeš mít opravdu veselo :grinning: :wink:
21. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman jsem v práci,ale nebudu se přetěžovat :grinning:

@cuddle držím moc palce, ať krvácení přestane, odpočívej a mysli pozitivně, já vím, že je to těžký :unamused:
a jinak všem přeji, ať jim není špatně a co možná nejpohodovější těhu.
21. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 no to se ti asi ale nezdá :grinning: , včera mi říkala ségra, když byla podruhé těhu tak jí břicho začalo vylézat už v 6tt, takže si myslím,že ti klidně už růst může, však vampirice též říkala ,že jí kalhoty tlačí a mě též a to jsem od zítřka v sedmém, já rifle na knoflík vyměnila za rifle na gumu,ale jsou hrozně tenké takže příští týden se půjdu podívat do CA a HM jestli tam něco budou na mě mít, ještě se koukám na Mimibazar tam se dají též koupit rifle sice z druhé ruky ale zase za úplně jiné prachy a některý jsou fakt hezký.
21. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda zdravím vás povídalky, ale je fajn, že když mám dotaz, než ho napíšu, tak tady většinou najdu odpověď :grinning:
Jůů, nás je tady zase víc a víc - vítám nové.

@hypo tak kočko, to vypadá dobře, hlavně klídek a nohy nahoru ať nic nezakřikneme :sunglasses:
21. lis 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek