• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky koukám že řešíte bříška já tedy už bříško nezatáhnu a to jsem teprve na začátku taky čekám už třetí mimi :grinning:
21. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny po víkendu. Byli jsme na prodloužený víkend na horách a super. :slight_smile: . Je vidět, jak se nám to tu rychle rozrůstá, ani nestíhám sledovat. Obávám se, že budu spíš jen velmi občasný přispívající, prcek mě nenechá vysedávat na koňovi. Tak alespoň občas nakouknu. Jinak se cítím celkem O.K., akorát se mi chce pořád čůrat :confounded:
21. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Homeo zkus, tím nic nezkazíš, já jsem měla minulé těhotenství taky nějaká, ještě je tu někde mám, ale vůbec mi nepomohly :frowning2:.Koukla jsem a jmenují se Ipecacuanha. Já mám dnes úlovek z lékárny - nějaké žvýkací zázvorové bonbony, tak zkusím. A koupila jsem si nějaké lepší vitamíny, když už to mám s tím jídlem takové mizerné :slight_smile:.

Ivet, gratuluju k dvojčátkům.

Holky, mě dneska ty džíny taky tlačily. Koupila jsem si už jedny v H&M, asi už je budu muset vytáhnout. Ale ten pás mi leze dolů, já bych radši jedny jen s tou gumou místo kapes, ale ty u nás nemají a nechci je objednávat na netu, to by mi určitě nesedělo.

Dneska jsem to v práci řekla kolegovi a on si natáhl mikinu a vypnul topení, tak to bylo docela příjemné. No a taky jsem zašla za šéfem mého šéfa, oni teď čekají během dvou týdnu třetí děcko, no dopadlo to tak, že mě chlácholil, že to bude dobré (po dnešní noci jsem vypadala hrozně a navíc jsem se poprvé v životě nenamalovala :slight_smile:, že můžu případně dělat z domova, ale řekla jsem mu, že asi dlouho nevydržím a ať hledají rychle někoho za mě. Tím se mi ulevilo a už tam budu chodit jen na pohodu, uvidím co bude příští týden na kontrole.
21. lis 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ty jsi takly tehu???
21. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Tak to je super, ze uz nekrvacis!!! Urcite to vsechno bude v pohode a na kontrole na tebe bude blikat poradne silny srdicko ;)

ja se teda musim pochlubit, ze jak mi bylo rano zle, tak zbytek dne a jeste i ted mi je dobre :slight_smile: musim to zatukat!!!

jo a jedina vyhodna na tom, ze jjsem tak strasne nachcipana = nemam vubec chut a cich, takze at snim cokoli, tak to proste necitim :grinning:
a brisko uz taky roste :slight_smile: minule tehu jsem vytahla tehu kalhoty pred 12 tt a ted to vypada, ze mozna jeste driv :wink: budu je objednavat z mimibazaru, minule jsem si kupovala novy, ale i pouzity a asi jsem mela stesti a ty kalhoty mi sedly, byly jen za 250 a bylo skoro nove :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se mate holky??
21. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky, chci se zeptat nemáte někdo zkušenosti s UTROGESTANEM ? dneska jsem byla u dr, tak jsme viděli bublinku 3 mm, ještě před objevením // jsem dva dny malinko špinila, tak jsem mu to řekla a on že mi radši předepíše utrogestan na podporu, ale nějak mi asi neřekl, jak ho mám brát jestli vaginálně nebo spolknout :( děkuju za rady :slight_smile: jinak ted nešpinim nic, tak mi to přijde zbytečný, ale zase věřim mu a bublině to snad pomůže :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 Ahoj, já také beru Utrogestan pro podporu těhu a zavádím ho. Taky nešpiním, ale mám v těle málo progesteronu, tak proto ho beru. Sice jsem četla na jiných diskusích, že ho holky z větší pohodlnosti polykají, mě však Dr. doporučila zavádět a také na příbalovém letáku je uvedeno, že v těhu se má zavádět. S intimkou se to dá přežít :wink:
21. lis 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Ahoj Jani, mám se fajn, jen netrpělivě, ve středu mě čeká kontrola a já ve skrytu duše doufám, že už bude mít mimi srdíčko. Jak se máš Ty?
21. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Tak super, děkuju moc, budu taky zavádět, právě že v letáčku píšou pouze vaginálně v prvnim trimestru, tak budu zavádět :slight_smile: Moc děkuju za radu :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli neva, tak bych se k Vám taky přidala.. poslední MS 14.10. a podle netu mi vychází TP na 21.7.2012 :wink: ..k dr. jdu 2. prosince, tak se těším..
21. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbulinka1 Není vůbec zač, snad nám to k něčemu bude :wink:
21. lis 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa ahoj, vítám tě :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc zdravim. Muzu se pridat? dnes rano jsem zjistila // :slight_smile: boli me porad bricho jako kdybych mela dostat MS.Je to normalni, nebo muze byt najaky problem? jestli je vse podle pravdy :slight_smile: mela bych byt tak 2. tt diky za odpoved
21. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa tak te vitam mezi tehulkama ;)
21. lis 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 vítám tě a pobolívání je normální, i zimnice a bolení hlavy,pokud máš, můžeš mít příznaky jako kdybys měla nějakou virózu..
21. lis 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt no to jsem mela v sobotu i zvysenou teplotu... tak to jsem rada, ze to je normalni :slight_smile: kdy myslis ze by bylo nejlepsi jit na gyndu? svagrova rikala ze klidne tento tyden, ze tak taky byla... mela jsem to dostat minuly tyden....
21. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby bylo ,,něco,, vidět tak nejmíň týden od vynechání, záleží kdy jsi měla asi ovu, já jdu ve čtvrtek 24.11. ovu jsem měla 28.10 ,takže jsem zvědavá jestli tam bude jen bublinka nebu už i srdíčko, já teda jdu 27den po ovu,MS měla být před 14dny tak asi tak , no zkus si to porovnat na sobě jak ti to vychází, a já tě budu ve črvrtek večer informovat jak jsem dopadla :slight_smile: Já volala na gyndu v den vynechání, podle testu jsem už věděla že jsem těhu a objednala mě až právě za 14dní, prý aby bylo něco vidět
21. lis 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 jinak od poslední MS jsem dnes 5+6tt na kontrolu jdu ve 6+2tt
21. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt tak diky :slight_smile: ja zkusim zitra na gyndu zavolat a uvidim :slight_smile: pak ti dam vedet :slight_smile: drzim palce na ctvrtek at je neco videt :slight_smile:
21. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 taky budeš častěji čůrat, mohou tě pořád bolet bradavky, můžeš být unvená, já teď chodím spát v osm večer, dřív třeba i v jedenáct v noci, taky se ti může zdát, že jsi nafouklá ,a často prdět :grinning: :grinning: takto mám já :sunglasses: podbřišek mě pobolívá každý den, někdy mám i skoro průjem , ale prý je to normální
21. lis 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt No tak to je dobry :grinning: nektere z tech priznaku uz mam :grinning: jen se porad bojim, aby to neprisla MS. No zitra rano jeste jeden test a pak zavolam na gyndu a uvidim :slight_smile: aspon kdyby vzali krev a mohli vyloucit mimodelozni tehu...
21. lis 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim taky spat v osm.. to je des :angry: ...a vstavam ve 4-5.. to bych radsi blinkala hahaha :sunglasses:
21. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa tak to já raději nespala vůbec, než ty nevolnosti. Klidně si to můžem vyměnit.... :grinning:
21. lis 2011 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jo... už to na mě totiž pomalu přichází :wink: ..mě bylo taky špatně, ale přidala se asi i viroza a myslela jsem, že umřu.. dneska už jen párkrát za den cítím jak se mi zvedá žaludek, ale den ode dne je to lepší..
21. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michele30 Ahojki kočko, vítám tě :grinning:
@hypo Super, že už nekrvácíš, tak hezky odpočívej :wink:
@cuddle Mooooc držím palečky aby to berzo přestalo a mimísek se udržel ! :wink:
21. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si musela dneska polevit pásek o jednu dírku. už mám břuško trošinku venku a když se najím tak jsem tam v 4měsící :grinning: . Klub "blbě..." zatím jen slabo, jsem si myslela teda , ale dneska , teda před chvíli, jsem myslela že poletím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem měla milované špagety s kopou sýra.Mám spíš hormony (nálady) nahoru, dolů , jsem dneska v práci řekla šefce , že jsem těhotná a jak blbec jsem pak brečela půl hodky. Poslouchám rockové písničky a zase jsem měla na krajíčku, to je každou cvhíli, mě rozbrečí i reklama na colu :sweat_smile: Jsem se naučila pít denně těhu čajík a obden jsem si naordinivala magnosolv ( zbyl z minulého těhu) :grinning: A připadá mi, že baštím tak za 3 , ne "za dva" . jsem zvědavá na kontrolu.
21. lis 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes den toho nakecáte :grinning: a když už jsem doma z práce, tak tu nikdo není :frowning2:
21. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Já taky bečím u každé koniny....hlavně u reklam..... :grinning: A že tu nikdo není - to bude tím, že skoro všechny šly spát....já už to taky za chvilku zalomím.....
21. lis 2011 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jj, reklamy to jistí, to je šilené a manža se mi směje :angry: tak já tak usínám po půl 6 a vzbudím se kolem 7 , a pak vydržím tak do půl 10 :dizzy_face:
Bobci moji hafani si mě vůbec neužijou, bud spím, nebo jsem na koníkovi :grinning:
21. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek