• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, pálení žáhy je normální?
21. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Už to tak vypadá, proč se ptáš? :slight_smile:
21. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 já měla nakoupeno 11testů ze začátku byli negativní, no testovala jsem brzy a až 11DPO první duch, nakonec bylo 5 pozitivních a pak už mi došli, jinak bych asi testovala dále.. :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 to by měli nenech se odbýt.. já jsem zvědavá, co provedou se mnou, počítám, že krev bude určitě a na UTZ se bude hledat černý flek :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman jo , někdo tu psal, že ze začátku pálí, mě teda pálila fest při prvním těhu asi od 5měsíce těhu
21. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,smím se přidat?naprosto nečekaně a zázrakem ,čekáme 3 dítě,jsem pár měsíců po porodu ale jsem šťastní jen si to neumíme představit,TP by mělo být cca 16.července,k dr jdu asi příští týden aby už bylo snad srdíčko :wink:
21. lis 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
22. lis 2011 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: už se taky hlásím do akupiny ! blbě blbbě...." ani kafe mě bublinka nenechala uvařit :dizzy_face: Jsem si udělala na snidani toastx, tak jsem zvědavá zda budou chutnat :grinning:
22. lis 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak mě stále blbě není, ale udělala jsem si po týdnu kontrolní test a moje čárka je silnější než ta kontrolní :slight_smile:
22. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno :slight_smile:
@semy.cz to mě povídej - málem to se mnou švihlo, ale doktor mě má za komika, prej se mnou bude sranda - jsem si zeptala, jestli to nemá rozbitý, že by tu ukazovalo duplicitně
@alex001 tak to gratuluji a dvojčátka máte plánovaně nebo to bylo taky překapení? Jsem ráda, že v tom počtu nejsem sama :wink: Manžel statečně rozdýchává, hned řešil kočárek, aby se vešel do dveří-bydlíme v bytovce, vtipně 4.patro bez výtahu - z toho mám hrůzu :confounded: A jak ti je? Já zatím dobrý, vadí mě akorát zubní kartáček - hlavně večer a začíná mě smrdět oblíbený parfém :(
22. lis 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
koukám, že některé si to fakt užíváte :unamused: ale co bychom pro ty prcky nevydrželi, že :wink:
já jsem zatím úplně v pohodě, skoro žádný příznaky, tedy jen mě pálí žáha a bolí pořádně prsa, tak mám
až strach, aby bylo všechno ok.Já jdu k doktorce v pátek, to budu podle MS 6+0, to je na srdíčko dost brzy, ale dochází mi duphaston, tak asi aby mi napsala další.
A v práci mě to nebaví, jsem myšlenkama úplně jinde :astonished:

@majjka24 ahoj, ty už jsi byla u doktora?
22. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě díky bohu zatím zle není,občas mě žaludek zabolí ale zvracení to není,snd to ani nebude,to nevím jak bych zvládala :unamused:
22. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky kočeny tak mě už je dneska líp tak doufám, že nevolnost bude občasná :grinning: . V pátek jdu na 3 UTZ, minule jsme měli srdíčko ted už bychom měli být 8.-9.týden tak doufám, že půjde vidět něco více. Holky chtěla jsem se zeptat kdy se musí zaměstnavateli říct, že jsem těhotná. Myslíte, že můžu počkat až do screeningu a genetiky?
22. lis 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ranko :slight_smile:

@kacula87 já myslím že pokud to nemá vliv na tvjí práci..jako že by jsi třeba tahala těžký věci a tak, tak jim to nemusíš říkat..prostě až budeš chtít tak jim to řekni...

mě včera strašně svědili prsa... :grinning: a večer mě trochu zas natahovalo.....ale když jsme si lehla tak to přešlo...
22. lis 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska už asi půjdeme ven....byli jsme naposled ve čtvrtek......ale malýmu už je docela dobře, kašle už jen v noci a to proto že leží na břiše.....tak se půjdem chvilku projít...už mě to doma neba....
22. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 teď mi došlo, že jsem ti neodpověděla na tu kontrolu - jdu 14/12
22. lis 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky našla jsme zajímavý seznam
hlavně pro ty co trpíte nevolností...pak tam jsou různý jiný problémy...
a na konci článku je odkaz na bylinky které jsou naopak nevhodné v těhotenství :wink:
http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=89
22. lis 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě už normálně vylezlo bříško :slight_smile: ještě v sobotu sem se fotila jako "plochá" a od neděle už je venku! Jinak mě od včera pobolívá břicho, tak sem trochu nervozní, dneska si jdu pro těhu průkazku, tak se možná dr. zeptám.
22. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpověď na to, proč vám už teď můžou být kalhoty těsné: "Příčinou bývá progesteron, který vede k zvýšené plynatosti a zácpě, kvůli tomu působí břicho nafoukle. Pomáhá vláknina.."
Nevolnosti: "Jíst suchary, vyhýbat se tučným věcem a mléčným nápojům. Prý by měly pomoci čaje jako zázvorový, mátový nebo z heřmánku. Když jsou obtíže nesnesitelný, pak léky..".
Držte se všechny, JSME V TOM SPOLEČNĚ :sunglasses:
22. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Mě taky večer jsem jak balon ráno zase ne, ale večer fakt hodně mám to i v albu :grinning: Já si jdu v pátek taky pro průkazku tak už se nemůžu dočkat :grinning:
22. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě holky připadá, že ten balón mám furt - normálně jsem bezbřuchatá.... :wink: ale je fakt, že večer je to ještě horší.....už to budu horko těžko zakrívat - ještěže není léto - v rodině to chceme oznámit až na Ježíška.... :grinning:
22. lis 2011 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 jo a v pátek by mi měli dát taky průkajdu, teda jestli bude vše OK.....už se pátku nemůžu dočkat

Jo ještě dotaz holky - myslíte, že do ordinace na UTZ pustí i manžela? Když se dělá ten vaginální UTZ?
22. lis 2011 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 Já už se taky nemůžu dočkat. Budu na tu průkajdu pyšná :grinning: Jj teda mého aspoň minule pustil jak mi dělal vaginální. A nevíš od kolikátého týdne se dělá už ten vnější UTZ na břichu?
22. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám pocit že od 4.měsíce se dělá ten přes bříško.....už si to ani nepamatuju - vím, ale že už mi bříško trčelo....
22. lis 2011 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko,
včera jsem prozvracela celý večer a o půlnoci jsem naprosto vyčerpaná usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: zázvorový čaj z čerstvého zázvoru nefunguje, lízátka při těch nejhorších nevolnostech ani náhodou.
dneska jdu pro ty homeopatika, tak kéž by aspoň to...

@kvetinka6 taky by mě to zajímalo s tím UTZ. když jdu 14.12. a dají mi už i průkazku, mám brát přítele už sebou? a když budu cca v 11 týdnu, budou mi ho dělat ještě vaginálně nebo už ne? já už si fakt nic nepamatuju :sweat_smile:
22. lis 2011 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Tak to mě mrzí s těma nevolnostma - i za tebe i za sebe - včera jsem měla taky hrozný večer - sotva jsem se dopotácela do postele. Ještěže mám tak hodné dítě a postarala se o sebe večer sama. Navlékla pyžamko a šla spát se mnou.
Já beru manžu už teď - a to budu sotva na konci 8tt. Takže bych ho klidně vzala - kolikátý tt budeš toho 14.12. ?
22. lis 2011 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
můžu se k vám přidat? TP mám 3. 7. 2012 . :wink: už těhu se synkem před 3 roky jsem také "prožila" tady na MK. :slight_smile: u Dr. jsem byla 3.11., ale to ještě nebylo srdíčko (byla jsem 5+3tt), na UTZ jdu teď ve čtvrtek 24.11., tak snad už bude vše tak, jak má být. i když se přiznám, že mám trošku strach, aby bylo vše ok.

jinak pokud si dobře pamatuju, tak ten UTZ ve 12tt se mnou absolvoval i MM s tím, že jsem byla doktorkou upozorněná, že pokud nebude ještě vidět přes klasický UTZ, bude muset použít ten vaginální, tak jen abych s tím počítala a že pokud by mi to nevadilo, ona s MM nemá problém. ale za boha si nemůžu vzpomenout, jak to dopadlo. ale spíše tuším, že sice cosi přes klasický UTZ viděla, ale pak stejně použila ten vaginální.

co se týká nevolnosti, tak já poslední 2 týdny hrozné. sice jsem nezvracela, ale zle mi tedy bylo pořádně a jen tak tak jsem se udržela. lízátka trošinku pomohla, ale co mi zabralo, byla homeopatika Sepia Officinalis 15CH. Pokud mi bylo zle, vzala jsem si 5 kuliček a případně po cca 15 minutách další. A bylo po problémech. Tak když tak zkuste, samoz, že to nemusí fungovat u každého, ale mně to tedy moc pomohlo. :dizzy_face:
22. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruska ahojky, tebe mi seslalo samo nebe :sweat_smile: dneska si pro tyhle homeopatika jdu do lékárny, tak jsi mi dala obrovskou naději :sweat_smile: teda v názvu nebylo to Officinalis, ale snad to bude ono... kéž by to pomohlo.
jinak vítám tě mezi námi :grinning:
22. lis 2011 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 budu cca v 11 týdnu. taky mám hodné dítě, spíš mě mrzí, jak je z toho chudinka vyplašená :frowning2: pořád jí musím vysvětlovat, ať nemá strach, že maminka opravdu není nemocná, že to je normální.
22. lis 2011 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 :grinning: . já si šla původně do lékárny pro Cocculine, ale teď prý mají nějaký výpadek ve výrobě. tak jsem se ptala na nějakou náhradu a poradila mi lékárnice tu Sepii Officinalis. Oni jsou ještě další homeo při nevolnostech - např. Ipecacuanha či Ignatia Amara, ale ty moje mi 100% zabrali, takže místo toho, abych celé dopoledne proležela s nevolnostmi, už funguju od rána. :dizzy_face: a nemusíš se bát homeopatika brát, můžou je i těhule. a jak jsem psala, když mi bylo zle, vzala jsem si pod jazyk 5 granulek, po 15 min. dalších 5 a pak pokračuješ, pokud ti je zle. jinak se dají brát i preventivně 3 x denně 5 granulek. tak ať ti je brzy lépe. a pak dej vědět, zda pomohly. já si byla pro další 2 balení. ale neměli je, tak mi je objednali a odpolko už jsem si je vyzvedávala.
22. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek