• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
ty homeopatika si opíšu a do lékárny si o ně jdu zavolat aby mi je na pátek připravily..... :wink:
22. lis 2011 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem teda byla na dvou UTZ a oba dva semnou absolvoval přítel v pohodě :grinning: To vám teda nezávidím takové nevolnosti ,ale musí se to nějak přežít, myslím, že ty homeopatika budou dobrá.
22. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 snad ti ty homeopatika také pomůžou. mně vyhovuje ta Sepia, tobě může sednout třeba nějaké jiné. ale držím palečky, ať pomůžou. :dizzy_face:
22. lis 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@alt no ja taky testuju porad :slight_smile: tak doktor mi rekl, ze jsem nejspis tehu, ale ze mam prijit za tri tydny, ze mi udela dalsi utlrazvuk a ze uz by melo byt videt srdicko :slight_smile: krev nebral no :(
22. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak homeopatika objednaná - cca 77,- tak jsem objednala jedno balení na zkoušku......
22. lis 2011 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@betka20 to samé mi dr. řekla taky před 3 týdny.... :wink: jsou nekonečné.....
22. lis 2011 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@amadeuska Ahoj, tak to mam aj ja , vcera som si este pre istotu bola kupit dalsi test lebo som mala uplne netehotny pocit :slight_smile:) Ale ciarka bola hned vonku - este skor ako kontrolna :slight_smile: Tak by bolo super keby nam to tak vydrzalo ...
22. lis 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 a krev ti brali?
22. lis 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbetak No to jsem ráda, že v tom nejsem sama:slight_smile: Snad je vše v pořádku. Na kontrolu jdu až 6.12. a do té doby se asi zblázním, jak člověk nic neví. Snad je vše ok, test tomu snad napovídá dostatečně. Jinak já jsem dneska 5+1, jak ty?
22. lis 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@betka20 nee ani při prvním těhu - byla bych ale radši kdyby jo.
22. lis 2011 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@amadeuska To ta dosť nechajú teda čakat :frowning2: ale na druhú stránku to by už mohlo byť vidieť srdiečko... Ja ešte nie som objednaná. Vo štvrtok idem (nový dr rovno sa zapísať) tak uvidím či ma hneď aj vezme alebo objedná... hmm no neviem presne ako sa rataju tie dni... ale asi 5+1 alebo 5+2. Ale ja mam teda brucho nafuknute - resp ked sa zohnem tak to citim :slight_smile:
22. lis 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbetak No tak to vidíš, tak to jsme na tom úplně stejně. Tak si budem držet palce, aby bylo vše v pořádku :wink:
22. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@amadeuska JJ, snad hej... musííííí! :grinning: Ale aj tak si to zatial nejak nepripustam, resp nechcem tomu verit :dizzy_face:
22. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@alzbetak Já se spíš snažím na to nemyslet. V červenci jsem to hrozně řešila a pak to blbě dopadlo. Snažím se být v pohodě a spíš na to ani moc nemyslet. Ale musím říct, že jsme nikdy ještě neměla tak silnou tu čárku, snad je to dobré znamení:slight_smile:
22. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@amadeuska ... Moc drzim palce aby to teraz uz dopadlo dobre. :wink:
22. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 no prave, clovek by aspon vedel na cem je :( takhle budou ty tri tydny opravdu nekonecny :(
22. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky taky s enemůžu dočkat až půjdu na utz..jdu příští úterý, tak ještě týden musím vydržet....já jsem teda už teď netestovala...ale jeden mám, tak chci koncem týdne ještě udělat :slight_smile: ať se ještě pokochám dvěma čárkama.....už to asi nikdy nezažiju.....

my jsme si teď s malým pospali hodinku a půl, a mezitím tu začalo svítit sluníčko, tak to bylo příjemný probuzení...
jinak jsme teda strašně nafouklá, mám pocit že se nemůžu ani ohýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám pocit že těhotenské rifle, které mám uložené od minule budou brzo moji kamarádi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@semy.cz Tak to je super, jsme stejně dlouho. Jen jdu k doktoru 2 dny po tobě. Prosím, určitě mi (nám) pak dej vědět, jak to probíhalo atd, ju? Jsem hrozná zvědavka (jsem těhu poprvý, tak to děsně prožívám :wink:)
22. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirus84 já jsme dneska přesně 5+2tt :slight_smile:
no na utz se strašně těším :slight_smile: určitě dám vědět :slight_smile: no jdu tam zase s malým jako vždy, tak doufám že bude zas hodný :slight_smile:
22. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirus84 jinak co si pamatuju tak na té první kontrole ti jedna udělají utz, pak se vyptávají na rpdinou anamnézu, nemoci v rodině a pod, co jsi prodělala sama za nemoci, operace a tak, pak dr vysvětlí co se bude dít za celé těhu, kolik bude běžných kontrol a tak....já tam tenkrát poprvé byla asi 20 minut :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@semy.cz ti zavidim holka :slight_smile: dej pak vedet jak to probihalo :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ale musím říct že jak mám Davídka tak ten čas tak letí a nemám tolik čas na to myslet, tak to utíká lépe..ten týdne co jsme objednaná utekl strašně rychle..a to jsme z toho 5 dní doma, když teď budeme zas chdit ven tak bude utíkat ještě rychleji :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, holky, takja konecne trochu citim prsa :grinning: uz se napinaji ...:slight_smile: a taky se mi dnes udelalo zle po matovem caji a ted tady ctu ze se ani v tehu nedoporucuje :astonished: a pritom na nevolnost je pry zas dobry tak nevim,nicmene matu vynechavam....
22. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
homeopatika mam zapsana, treba jeste vyuziji, ale prozatim to vypada ze nevolnosti se my oproti minulemu tehu uplne vyhly.... huraaaa
22. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

vitam nove prichozi :wink: ja jsem porad v pohode, zadny priznaky, az je mi to divny... minule (zjistila jsem teda ze jsem tehu az v 6 nebo 7tt) uz jsem citila napeti v prsou, tentokrat nic, no nevim. ale je mi jasny, ze kazdy tehu je jiny. a doufam, ze nevolnosti se mi opet vyhnou, kdyz to tady tak ctu, musi to byt hrozny...
22. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, lékárně jsem natrefila na brožurku Homeopatie pro nast.maminky, tak jsem koukla, že je ke stažení i na netu http://www.hla-homeopatie.cz/download/HLAbrozurapromaminky_web.pdf tak vám, co vás trápí nevolnost, třeba pomůže - já úspěšně zlikvidovala opar :angry:
22. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivetm je díky za brožuru, vypadá dobře, už mám uložené :slight_smile:
22. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy,
Tak já jdu na UTZ zítra, připadá mi že se nedočkám. Jsem dnes taky myslím 6+2tt (poslední MS 10.10.11)
naivně doufám, že by zítra mohlo být už srdíčko, ale když se přiznám nevím kdy k oplození došlo takže opravdový stav nevím :slight_smile:))
Jinak jsem si šla koupit do Dr.Max lekárny pro listovku a dostala jsem taky brožurku pro těhule a kojící a je tam napsané co se může v jakém trimestru a co ruzně pomáhá. Dali mi jí samy od sebe
22. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
22. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vampirice to je zajímavé,díky :slight_smile: zítra budeš 6+3tt, to už by srdíčko být mohlo, já ho při prvním těhu měla přesně v tuhle dobu, ale fakt záleží. kdy byla ovulka.každopádně držím palce na zítřek :astonished:
22. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek