• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vampirice prosím tě ta listovka, to se dá koupit bez předpisu? už jsem o tom něco zaslechla, ale nevím, k čemu je to přesně dobré?
22. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska listovka je hlavně proti rozštěpům a nejlíp se má brát ještě před těhu, ale já taky šla až minulý týden. Jo a dá se koupit v lékarně v několika podobách. Buď samotná nebo v každých multivitaminech pro těhotné
22. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice takže na to předpis nepotřebuju ju? No já o těch různých doplňcích a vitamínech slyšela, že jsou potom ty děti hrozně obrovské. Tak se mi nějak ani nechce to brát...
22. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska listovka, je vlastně nutná, nakonec by ti jí předepsala i doktorka, ale já jdu až zítra tak jsem chtěla dopředu projistotu a o těch vitamínech máš pravdu, ale ze začátku jsou vitamíny docela důležité, a pak já brala třeba 2tab/ týdně. To miminko tolik nenakopne, ale přitom mu dodáváš to nejnutnější
22. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska listovku si kup. jak pise @vampirice doporucuje se uz par mesicu pred otehotnenim. jinak ja si vitaminy koupila, beru je tak obden... v minulym tehu jsem je brala taky a emma mela prumernou vahu (3.3kg), moc bych tomu neverila, ze se po tom rodi velky deti...
22. lis 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja se hlasim stale bez jakychkoliv priznaku - nastesti, kdyz to tak slysim:slight_smile:
Jen nevim proc, ale najednu se me vsichni kolem zacali vyptavat, jestli uz necekame mimi? Tak to zatim tvrde zapiram :D Uvidim, co se dozvim ve ctvrtek u dr.
Holky s tema nevolnostma, jeste jsem si vzpomnela, ze existujou takovy naramky na zapesti, maji v sobe takovou kulicku, no moc nevim,jak to popsat. Segra si to koupila v americe, protoze bleje v aute :slight_smile:, ale pisou na tom, ze je to i pro tehotne a mam pocit, ze jsem to videla i tady, zkusila bych se zeptat v lekarne. Ji to na ty nevolnosti v aute fakt pomaha, funguje to na principu mackani nejakeho bodu.
22. lis 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice @amadeuska to, že se rodí po vitamínech velký děti je blaf :sunglasses: listovka je dobrá už před těhu, rozhodně v těhu, snižuje riziko vzniku rozštěpů, srdečních vad, chudokrevnosti atd... viz. např. http://www.femibion.cz/produkty/metafolin
22. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska listovkavka se pri tehu ma brat, jakykoliv doktor gynekolog ti to rekne, jak pise
@jimmy1 snizuhe vyvojove vady...... jinak o vitaminech obecne se sice rika ze se pak rodi velke deti, ale dokazane to neni, kdo se boji ze bude mit obrika doporucuji jist vitaminy prvni tremestr a pak vynechat... moje amalka mesla sice po porodu 4180g ale vitaminama to asi nebylo
22. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska pokud se bojis ze budes mit velke mimi tak si misto toho uceleneho komplexu vitaminu ktery obsahuje i kyselinu listovou (a je drahy) kup jen kyselinu listovou napr.http://www.lekarna.cz/kyselina-listova-super-tbl-60/
22. lis 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že kvůli vitamínům se nerodí velké děti - stačí se podívat na tatínky těch větších dětí a pak už člověk ví odkud vítr vane.... :wink: Moje malá se narodila 3,430kg a jedla jsem jen ovoce a zeleninu - těhotenství přes léto. Já sama jsem docela drobek, ale manžel je vysoký a sám se narodil a měl přes 4kg.
Jo a jinak pro tým "blbě" došla dneska za mnou kamarádka a nevolnosti zázrakem přestaly a hned jak vystrčila paty tak to začalo nanovo, tak jestli jsem při tom našem kecání na ně dočista nezapomněla..... :wink: si asi budu zvát návštěvy každý den a pro jistotu několik.
22. lis 2011 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tým "blbě" :grinning:
tak mám homeopatika, zatím jsem zkusila tři kuličky někdy po obědě, tak za hodinu si dám těch pět a uvidím, jestli se večerní nevolnosti vystupňují nebo to bude ok.
zítra dopolko mi taky přijde kamarádka, tak jsem na to zvědavá teda :grinning:
22. lis 2011 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po pár dnech.... Musím říct, že u mě nevolnosti nějak ustupujou, sice mi pořád smrdí skoro jakýkoliv jídlo, takže jím, jen protože vím, že bych měla, prostě se vůbec nenajím s chutí :frowning2: Únava přetrvává stále, jen se to teď šouplo na ráno, vstáváme s malým v osm a nějaký činnosti jsem schopná až tak v 10, takže hrůůůůza.... ¨
Listovka je určitě důležitá, jak píšou holky, vitamíny jiný tohle těhu neberu, zatím, jen rybí tuk, minule jsem vitamíny brala(centrum Materna) a tak před dvouma měsícema jsem si přečetla, že obsahujou nějaký barvivo, co způsobuje alergie a hyperaktivitu u dětí, takže jsem je vrátila zpátky do skříňky a zobu jen tu listovku, nějak jsem ztratila k těm komplexním vitamínům důvěru :wink: ale je to věc názoru, takže určitě vy je nezatracujte, to je jasný :wink:
Jinak mám taky opar, pořád se peru s myšlenkou, aby to nějak neškodilo, už aby bylo po něm :wink:
Co se týká bříška, tak už ho mám docela dost vidět, takže kamkoliv jdu, snažím se ho zatahovat, aby nikdo nic nepoznal, zatím se mi to daří, vypadá trošku jako špek :slight_smile:
Jinak vítám všechny nové těhulky a držím palce na všechny brzké kontroly, já jdu až 7.12., nekonečná doby :frowning2:

Jsem se nějak rozepasala, dlouho jsem tu nebyla :wink:
22. lis 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky tak já se k vám taky přidávám.......jsem po IVF a tak budu mít miminko v červenci no a jestli vše dobře dopadne tak budu mít dvě miminka v červenci...jinak Kači zdravím .........včera jsem dostala od kamarádky homeopatika a napřed jsem si je nechtěla vzít až mě donutil manžel po tom co jsem večer lítala zvracet a musím teda říct, že mi to pomohlo.... :slight_smile:
22. lis 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaanulka Ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile: Můžeš se připsat...
rye......................................Eva....................32 let............UTZ 29.11............................TP 1.7.2012
svija...................................Lucka................31let.............UTZ 9.12..............................TP 2.7.2012
zuzi82...............................Zuzka.................29 let............UZT 11.11.............................TP 3.7.2012
kacula87......................... Kačka ...............24let ............UTZ 11.11. ...........................TP 3.7.2012
luciesofi...........................Lucka.................25 let............UTZ 13.12............................TP 3.7.2012
aloison.............................Alena.................28 let.............UTZ 7.12.............................TP 4.7.2012
saaralota....................................................28 let.............UTZ 14.11............................TP asi 4.7.2012
anoli..................................Ilona..................28 let............UTZ 24.11............................TP 6.7.2012
sarcca.... .........................Šárka.................27 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7. 2012
kvetinka6.........................Soňa..................29let..............UTZ 25.11............................TP 7.7.2012
petullllka..........................Petra..................23let..............UTZ 15.11 ...........................TP 7.7.2012
yesu..................................Petra.................24 let.............................................. ............ TP 7.7. 2012
alex001...........................Pavla..................34 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7.2012
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012
ivetm................................Iveta.....................29let..............2.UZ 14.12.........................TP 10.7.2012
helousek1.......................Helena..............30 let..............UTZ 30.11..........................TP 11.7.2012
mihsulka.........................Níša...................24 let..............UTZ 21.11..........................TP 11.7.2012
smisek24.......................Gábina...............31let...............UTZ 25.11..........................TP 12.7.2012
elza2110.........................Eliška.................24 let..............UTZ 23.11..........................TP 12.7.2012
elisabet.......................................................31 let..............UTZ ???.............................TP 13.7.2012
jimmy1...........................Jarmila................35 let..............UTZ 25.11. ........................TP 13.7.2012
kremca...........................Marie...................32 let...............UTZ 9.12............................TP 13.7.2012
micheellee....................Míša.....................27 let.................UTZ 29.11........................TP 15.7.2012
jani11.............................Jana....................29 let...............UTZ - az ve 12tt.................TP 17.7.2012
ivcaaa.............................Ifka......................25 let...............UTZ 29.11..........................TP 17.7.2012
Alt....................................Katka...................29let................UTZ 24.11.........................TP 18.7.2012
mirus84.........................Mirka...................27 let...............UTZ 1.12............................TP 18.7.2012
Majjka24.......................Maruš...................27let...............UTZ 29.11..........................TP 19.7. 2012
semy.cz.........................Martina................33let................UTZ 29.11......................... .TP 22.7.2012
vera_87.........................Verča...................24 let...............UTZ 23.11...........................TP ??
atropa..........................................................28 let..............UTZ 11.11...........................TP ??
lenka5731..................................................31 let..............UTZ 24.11.(v 6+3)..............TP ??
Kjurecka.......................Markéta................23 let..............UTZ 24.11.(5tt+5)..............TP ??
vampirice......................Barča...................33 let...............UTZ 23.11..........................TP ??.
hypo...............................Káča....................34 let...............UTZ 8.12............................TP ??.
m.artina........................Martina.................26 let..............UTZ 23.11............................TP ??
cuddle...........................Soňa....................32 let...............UTZ ??................................TP ??
lia_8...............................Nela.....................22 let...............UTZ 24.11...........................TP ??
22. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michele30 Ahojki, jdu až 29.11. :unamused: Za dlouuuho....mám strach aby bylo kde má, aby bylo srdíčko....Však víš :wink:
22. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď pročítala diskuze kvůli tomu oparu a neměla jsem ho vůbec mazat. Ze zvyku jsem ho prostě mazala Herpesinem a ten se prej v těhu nesmí, takže jsem z toho docela rozhozená :unamused:
22. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem četla jak se bavíte o vitamínech a v prvním těhu jsem brala GS Mamavit a malej měl normální váhu 3,45kg a teď hned jak jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem hned zas koupila.. teď zkusím 3 měsíce ten GS Mamavit s Prefolinem a rybím tukem a pak najedu na normální, ten je totiž levnější.. ale pro začátek aspoň..
Jak se přidám do toho seznámku?? :sunglasses:
22. lis 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky podvecer ;)
tak se dneska musim pochlubit, ze jsem nezvracela a ani rano mi nebylo moc spatne...docela se divim, ze najednou takova zmena. Zaludek trochu citim, ale neni to nic hroznyho...tak doufam, ze jje vsechno v poradku, kdyz to takhle najednou skoncilo... :fearful: Minule tehotenstvi jjsem zvracela od 6.tt snad do 14tt, to byla hruza

a zacinam mit teda docela strach, ze neberu listovku...doktor mi ji nepredepsal ani v minulem tehu...jime teda hodne pestre, ale trochu me to zacina desit a tak si ji radejji zitra zajjdu koupit.... ikdyz trochu pozde, ale lepsi nez nic.... :frowning2:

jinak vitem vsechny nove tehotne a preju aby bylo vsechno v pohode ;) a @saminomimino tobe hodne pevny nervy ;) asi to bude nerocny, ale super! moc ti to preju ;)
22. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já beru calibrum babyplan. Mám to nařízené genetikem :wink: A předtím jsem se ptala mého mudry, tak mi řekl jen, že postačí zdravý životní styl. Blbec !
22. lis 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to jdeme stejne :wink: taky mam trochu obavy, ale pak si zase rikam proc by melo byt neco spatne? kolik jdes? ja tam mam byt na 11: 10, jsem objednana jako prvni :slight_smile:
v ten den akorat chodime s NAty na krouzek od DDM, tak budeme muset odejjit o trochu driv. Malou bude hlidat manzel, minule tam byla se mnou a bylo z tochu chadak nestastna, kdyz videla, doktorku! Ma z nich totiz strach, v unoru byla 9 dni v nemocnici se zapalem plic :( a jeste kdyz videla, jak mi dela ultrazvuk :frowning2: musela jsem ji uklidovat, ze to maminku neboli. Tak se chci tomu radei vyhnout! Mozna az pujdeme na 3D UTZ, tak bych ji vzala s sebou ;)
22. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa tahem zamodři. zkopíruj (ctrl C), kliknu do psací plochy vlož (ctrl V) dopiš se a odešli příspěvěk :wink: A nebo mi napiš co tam chceš dát as já to udělám :slight_smile:
22. lis 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no...tak snad jsem nic hroznyho neprosvihla.... s NAty jsem chodila k jinemu doktorovi, byl starsi, tak to asi mozna neresil a ted chodim k docela mlade doktorce, tak mi to teda prekvapilo, ze taky nic...
22. lis 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Taky si říkám, ale přece jen obavz jsou a budou .....Taky mě nidky předtím nenapadlo, že potratím v 17 tt, bezproblémové těhu, screening úplně na jedničku..... a pak bolesti, infekce a infarkty placenty :frowning2: Jdu shodou okolností na 11:30 :grinning:
22. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Já myslím, že ne, já to tež začla brát před týdnem a něco. Vůbec mě nenapadlo, že se nám to povede. předtím jsem ji jedla celou dobu, jen měsíc před otěhu ne :sweat_smile:
22. lis 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si pak dame vedet ;) hned jjak prijdeme domu a obstaram malou, tak napisu co a jak :slight_smile: a je mi lito, ze to takhle dopadlo, hlavne kdyz vsechno bylo v poradku... budu proste drzet pesticky!
22. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz Tak to jsi měla super, že ti všechno vysvětlilt o těhu. mě řekl, že jsem gravidní, srdeční akce je a že mám přijít za 14 dní, to je celé :pensive:
@hypo Gratulka k napínavosti :grinning: Mě se napínají už 14 dní, možná dýl a fakt to někdy až nepříjemně bolí, spíš ale při dotyku. ze začátku jsem se jich vůbec nemohla dotknout
22. lis 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Si piš, že pisnu, ale až později. až přijdu z práce. :grinning: Tak snad jo, věřím bublince :slight_smile:
22. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Jooo a taky držím palečky !!! :slight_smile:
22. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa moc díky,náročné to bude ale když to tak příroda rozhodla :grinning: i tobě gratuluji kolik jsi tt?
22. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison ja myslim, ze o zase nebude tak hrozne! kamaradka i segra hodne trpi na opary a normalne je licily, jak byly zvykle, jen si pak umit ruce a nikam jjinam nesahat... urcite do bude v pohode! nemej strach ;)
22. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek