• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
taky přemýšlím jak na to. napadá mě, že třeba bude už nějaká fotečka z ultrazvuku a dát jim to jako nějaké přáníčko..., ale to je jen prvotní nápad, tak nevím...
3. lis 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca Tohle to mám vymyšlené nejspíš pro naše, že si nechám vyjet foto z utz, podle toho, kdy to půjde, ale pak dál co s tím...docela mě inspiroval ten "dopis" od miminka..jen něco krátkého..
3. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se taky chystáme oznámit tu novinku prarodičům až na vánoce. A taťkovi jsem koupila přáníčko, nalepila do něj test a napsala mu tam něco "od miminka" :slight_smile: . Jinak Martínek (prťous) ten to taky zatím neví, nehodlám mu tím motat hlavičku, až o vánocích začnem s přípravou na sourozence :slight_smile: .

@smisek24 - vítej, konečně je tu někdo můj ročník. Jinak tu zatím nikdo starší nebyl. Ale některé holčiny to tají a nemají to v pasu :wink:

@kacula87 - gratuluju ke kontrole :slight_smile: .
3. lis 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija mně je taky 31 :wink: netajím to, ale do tohoto pasu nic moc informací nedávám, protože se dobrovolně přiznávám, že jsem tu ještě pod jedním nickem, kde mám i fotky, už dlouho a pak ho budu používat, ale do tří měsíců nechci, aby mě tu někdo vypátral, že jsem těhu, takže slibuju, že pak přejdu na svůj normálně používaný nick :wink:
3. lis 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 29....a porodit bych měla ve 30 :wink:
3. lis 2011 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 i mě ta nejistota ubíjí, ty první týdny jsou nejhorší, ale myslím pozitivně tak jako při prvním těhu. To jsem čekala ještě dýl. Ale pořád se cítím nafouklá a taky cítím, že se dole něco děje......už ať je konec tohoto měsíce. Jdu na kontrolu až 25.11.
3. lis 2011 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 JJ já jdu na kontrolu příští středu, to už možná bude i srdíčko :slight_smile:
3. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlovám se, že vám se lezu, jsem z diskuze duben 2012. Ale známá gynekoložka, možná už jsem psala, shání těhotné maminky, které mají zájem o UZ a jsou z Prahy a okolí. Ona potřebuje udělat UZ ke zkoušce a vy na oplátku dostanete spoustu fotek případně i video na USB. Dneska jsem tam byla a bylo to moc fain. Přece jenom vyšetření nebolí a protože se učí aninic nestojí. Ordinace je na Praze 6, bližšíé informace přes IP. Děkuji
3. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jaktože tak pozdě?já volala dr v pondělí a objednala mě na příští středu....a pobolívá tě břicho?mě jo, sem tam mě tam rejpne a sem z toho trochu nervozní!
3. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison jééé ten se mi líbí:slight_smile:a sporťák i sedačka byly taky dobrý?
3. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu autosedačka i korbička bez chyby, super prostorná, malej se tam krásně vešel i s fusakem, jen je trošku nedořešenej takovej ten kryt korbičky, je docela vykrojenej, ale vždycky jsem malýho zachumlala do fusaku nebo pak do deky a netáhlo na něj. Sporťák má strašně krátkou opěrku zad, ale normálně jsme v něm spali, takže taky žádná katastrofa, ale delší by být mohla, myslím, že tak 1/1,5 letý dítě už bude mít hlavu nad opěrkou :unamused: My ho používali tak do roka, pak už chodil a v kočáru nechtěl být ani za nic...
¨
dneska mě celej den vždycky při prudším pohybu rejpne v břiše a docela to bolí, ale četla jsem,že by to mělo být od toho, jak se jakoby zvětšuje děloha.... vůbec si nepamatuju, jestli jsem u prvního něco takovýho měla.... Člověk tak strašně zapomíná, je to možný?
3. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu taky by mě zajímalo proč až za 3 týdny, ale při prvním to bylo ještě za dýl, takže jsem v poho. Jinak ano mě taky sem tam bříško pobolí - jako by takové pnutí až trochu do bolesti ale nic hrozného.....dělá mi to několikrát za den. A chce se mi pořád spát (a jíst :grinning: ) A ještě mě i sem tam začne pálit žáha. To mi nikdy nedělalo.
3. lis 2011 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám hlad hlavně večer, překvapivě :slight_smile:
3. lis 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám hlad pořád :confused:
3. lis 2011 ve 23:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky nevydržela jsem a zavolala věštkyni a řekla mi, že ze začátku těhu budu mít měnší problémy - hlavně s krví a zažívací potíže, ale že to dopadne dobře a těhotenství se udrží. Jo a že to vypadá na chlapečka - že tam vidí mužské vibrace...... :grinning:
4. lis 2011 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám za sebou noční a jsem absolutně nepoužitelná, furt šíleně unavená, spala bych 20hodin denně :grinning:
bříško se mi zatím nenafukuje a doufám, že ještě nebude :slight_smile: a hlad fakt nemám, jsem prostě furt taková nervozní...a dneska jsem zkoušela znovu test, abych se ujistila a ona ta druhá čárečka moc nesílí, je furt taková slabounká :frowning2: tak nevím jestli bude všechno v pořádku :frowning2:
4. lis 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 a kolik dní jsi od vynechané MS? HCG v krvi stoupá každé dva dny a jestli sis dělala test po noční a pila jsi, tak to může mít taky vliv... neboj, vše bude v pohodě :slight_smile: ta nejistota je hrozná..
@kvetinka6 já ještě nikdy u věštkyně nebyla, mám k tomu docela respekt... na jednu stranu bych to i zkusila,ale strach mi to nedovolí :slight_smile:
4. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak kdyby to byl chlapeček, měli byste páreček :wink: Já bych teď chtěla holčičku...
4. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 já už párkrát uvěštkyně byla a třeba naposledy před rokem mi řekla, že budu do roka těhotná...ale takové věštění po telefonu, tomu moc nevěřím.

@aloison já to vlastně měla dostat až včera, ale pozitivní test jsem měla už v úterý (2dny před MS), tak jsem doufala, že dneska budou čárky silnější.A dělala jsem si ho až teď, když jsem se vyspala...
nezbývá než čekat, ale je to nekonečné...
4. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 ty máš krásné testíky!!!
4. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 já měla slaboučkou čárku v den vynechané MS a pořádně zesílila až 5dní po vynechané MS, takže nezoufej :wink: zkus na to moc nemyslet, je lehko se mi to řekne...taky na to myslím, kudy chodím :wink: ale to asi my všechny...
4. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Já to taky beru s rezervou a minule mi jedna taky vyvěštila po telefonu tak 10 let zpět a vše se splnilo!!!!Fakt vše....stačilo říct jenom jméno a datum narození......takže snad na tom něco bude......
@aloison To by bylo fakt supr hlavně pro manžela, i když za malou by dýchal. Mě je to vcelku jedno, ale já bych o malinko víc holčičku......no necháme se překvapit. :wink:
@elza2110 Jinak to čekání prožívám taky šíleně jako ty - proto jsem to nevydržela a zavolala si tam. :sweat_smile: S tím HCG se nestresuj - já už raději teď ani netestuju ještě bych se vyplašila. Poslední dva testíky už měly čárku stejně silnou jak tu kontr. viz album, takže kdyby byly slabší taky by mě to vynervilo, ale slyšela jsem, že to během těhu může i kolísat. Kolik si přesně DC? Srovnáme to spolu......
4. lis 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 dneska 31DC a to ty máš ty poslední testíky, ne? takové já je nemám..
4. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 ano to jsem měla ten poslední z 31DC, ale já mám cyklusy trochu kratší tak 25-27DC, takže u mě k ovulce došlo 100% dřív - takže být tebou testnu zítra ráno (protože dýl bych to nevydržela) a určitě testovat 10.....držím mooooc pěstičky ať čárka zesílí - kdy plánuješ jít k dr. ?
4. lis 2011 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak jsem dala fotečku do alba, ted když je vidím pohromadě, tak možná je silnější, ale oni vždycky ještě vyblednou, takže si myslím, že jsou furt tak nějak stejné..
k dr. jdu ve středu..nemužu se dočkat :grinning:
4. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že můžeš být naprosto klidná - kráááásně sílí!!!! Co se ti nezdá? Myslím, že to jsou ukázkové testíky...... :grinning:
4. lis 2011 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 ale myslím, že tě taky pak objedná až za dýl. Deš k dr. stejně brzy jako já...... :wink: taky jsem byla nedočkavá......
4. lis 2011 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 teď jsem si všimla ten z dneška nemáš ještě zaschlý - právě naopak jak zaschnou čárka bude oproti těm starším testům výraznější a líp se pak porovnává........
4. lis 2011 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 já si volala k doktorovi a chtela objednat až za ty dva týdny, až tam bude něco vidět, ale termín který mi sestřička dala, tak jsem nemohla, tak mě objednala už ted a pak že se domluvíme...

dík, trochu si mě uklidnila :slight_smile:
4. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 to jsou opravdu ukázkové testíky....krásně sílí..... :wink: já měla dokonce druhý test slabší než ten první a to jsem teprv plašila.... předminulý měsíc jsem si totiž udělala test dřív než přišla MS, byly tam // a druhý den nato jsem to dostala a čárka slábla a slábla, až nebylo nic :frowning2: takže jsem měla strach, že se to bude opakovat...
4. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek