• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@m.artina budem na tebe určitě myslet, mě to čeká ve čtvrtek..je to nekonečný..
22. lis 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt jsme na tom steně, kluka už máme a moc si přejeme holčičku a taky se nám to povedlo před ovulací :slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt, @semy.cz- tak my taky před ovulací a taky chceme holčičku :slight_smile:. Jednoho kluka už mám. Ale chceme se nechat i teď překvapit a dozvědět se to až na porodním sále :slight_smile:.
22. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt no to mas pravdu :slight_smile: tak dej ve ctvrtek vedet :slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, taky se chceme nechat prekvapit... klukem uz nas prekvapit nemuzou :grinning: :grinning: haha.. koukam, ze jsou tu samy cekatelky na holcicky :slight_smile: .. a dvojcatka bych uz taky nechtela :grinning: , nechame se prekvapit na UTZ , jsem zvedava kolik dvojicek se tady vyloupne
22. lis 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vcera jsem to s tou moji unavou zakrikla, z niceho nic uz nemam spavou :sunglasses: ..treba to stacilo vyslovit a unava je fuc
22. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt já jdu na první kontrolu taky ve čtvrtek a taky mi to přijde nekonečný!!!

@svija,
@semy.cz my chceme taky holčičku!!! :grinning: A překvapit se tentokrát nenecháme. Mně jedno překvápko stačilo, teď chci vědět, co to bude hned jak to půjde. :slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to nevydržel ais to nenechat říct :grinning: naopak se těším až to budu vědět :slight_smile:)
22. lis 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych chtěla tajně holčičku - sice už doma jednu máme (nebo vlastně právě proto) a manžel chce chlapečka - takže jednomu z nás se to splní :grinning:
22. lis 2011 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě mi věříte, že nechci nic zakřiknout, ale jestli za to můžou ty homeopatika, že mi dnešní večer téměř nic není, tak to je teda učiněný zázrak! to jen info pro klub "blbě" :sweat_smile: :grinning:

jinak nám je jedno, co to bude, holčičku už máme :slight_smile: přítel teda není její otec, ale užívá si ji jako by byl. ale možná jsme oba přiklonění víc zase k holčičce :slight_smile:
22. lis 2011 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 to je super že ti to zabralo :slight_smile:)) takže jestli na mě nevolnosti přijdou takn už vím jak na ně :slight_smile:)
22. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 ha, Soni, přišla jsi v pravou chvíli :grinning:
22. lis 2011 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz že? :grinning: já jsem v učiněné euforii. jako není to tak, že bych byla uplně bez problémů, ale proti minulým dnům to je nádhera nádherná!
22. lis 2011 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 :grinning: taky si říkám, jsem šťastná, že ti to zabírá.....nechci tě vyděsit, ale mě je už tak 2hoďky doooobře....ale nechci zakřiknout...... :grinning:
22. lis 2011 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Tak doufám, že u tebe je to lepší díky homeopatikům a u mě, že už to ustává celkově - snad to nebude jen díky venkovním tlakům nebo skrvnám na slunci..... :grinning:
22. lis 2011 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 to věřím že jsi :slight_smile:))
22. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle dneska náš Dáda dělal bordel a pak uklízel :grinning:
22. lis 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lynette11 , @kvetinka6
Tak která homeo pomáhají? Rychle sem, zítra si je koupím.
Já jsem včera zabodovala s tímhle, odpoledne i večer mi bylo dobře a poprvé po měsíci jsem nezvracela a v noci jsem spala: http://www.lekarna.cz/ginger-chews-original-zazvorove-zvykaci-bonbony-56g/
V práci jsem se domluvila, že teď budu chodit týden jen třeba na pět hodin, no dneska jsem se cítila dobře, tak jsem zůstala celý den a přepálila jsem to, prospala jsem teď tři hodiny a je mi zle.
22. lis 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz pěkný :D ,taky miluju bombony, který jsou kulatý..hmm
22. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz jééé to je šikulka - malá už taky po sobě uklízí - ale plastelínu play-doh - je naprosto všudeeeee
jinak máte stejnou lopatku a smetáček jako my.... :grinning:

@rye holky jsem ráda, že nám něco zabírá.......a stou prací se šetři, nestojí to za to - já pracovala až do 8. měsíce a už více nikdy - taky jsem spávala hned jak jsem dorazila domů - totálně vyčerpaná....
22. lis 2011 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 No já minule právě taky do poslední chvíle a teď to tak rozhodně nebude, už si chystám půdu :wink: .
22. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad nám Naďa po těch homeo neusnula? :sunglasses: :grinning:
22. lis 2011 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes čekám po týdnu na manžela, který mi veze čerstvého cheesburgera - už se mi na něj sbíhají sliny (vlastně na oba)
22. lis 2011 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
poznenávám že to co tam rozsypal jsou kočičí granule :grinning: naštěstí je nejí.... :grinning:
22. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak jsem dnes byla u MUDr., 5tt+3, miminko potvrzeno, ukázáno mamince - sice zatím bez srdíčka, tak tam mám přijít příští týden znova. Taky mi pan doktor říkal, že jestli bude příště srdíčko, sestřička mi vystaví těhu průkazku :slight_smile:

Btw. nevíte někdo, jak je to s regulačníma poplatkama v těhotenství?
22. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman mám pocitže jsem minule neolatila žádný poplatky :slight_smile:
a gratuluju k potvzení :slight_smile:
22. lis 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice v které lékárně jsi dostala tu brožurku? Že bych si pro ni taky skočila? :slight_smile: Dr. Max je tuším jen v Kauflandech, že? Ve starém (u kolejí) a nebo v novém Kaufu (u autobusáku)? Ano, neděs se, taky jsem z Havířova :slight_smile:
22. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz no, tak já jsem to sestře oznámila až poté, co jsem jí zaplatila :slight_smile: ona se ještě nemohla kouknout do PC do mé karty - MUDr. tam ještě něco sepisoval, tak jsem holt zaplatila :slight_smile: ale ptám se, abych případně říkala i jinde, že platit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. lis 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že se platí, než se vydá průkajda - já taky platila
22. lis 2011 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman jo to určitě všude hlaš :slight_smile:
i k zubaři jako těhotná máš náro na 2 návštěvy za rok bez platby poplatku :slight_smile:
22. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek