• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@semy.cz Já jsem taky platila...ani mě nenapadlo, že bych neměla. Obecně v tom mám trochu chaos, kdy platit a kdy ne...
22. lis 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 Tak to je super, že ti homeopatika pomohly. Napiš prosím, která to jsou, ať to můžem taky vyzkoušet. Díky!
22. lis 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat? 15.11 jsem našla //na testíku. Jelikož jsem začala špinit byla jsem už dnes poprvé na prohlídce. Jsem 5+2tt. Dostala jsem neschopenku a mám jen ležet. Tak snad bude vše v pohodě :pensive:
22. lis 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, super, že už je vám líp, že by opravdu ty homeopatika byly takový zázrak :wink: S těma poplatkama mi sestřička řekla na první prohlídce, že už platím naposledy... Minule jsem pak už jen platila fotečky z UTZ. 30,-za jednu :wink:
22. lis 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně sem vlezl přítel :grinning: a pak jsem koukala na ten Víkend... :slight_smile:
@rye Sephia CH 15 (doufám, že jsem to napsala dobře :grinning:)

@kvetinka6 tobě už fakt nic není, to je super :grinning: cheesburgera bych asi nedala ještě ani teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2011 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavně ještě klid, třeba to je náhoda, že mi je líp :sweat_smile:
22. lis 2011 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 tak já si to taky poznamenám, kdyby se ty moje nevolnosti zase zhoršili :wink:

Mě minulej týden cheesburger udělal taaaak dobře, měla jsem hrozně blaženej pocit, sbíhají se mi sliny... :slight_smile:
22. lis 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino I ty sklerozo, to viš, že se známe , čekatelky, snažilky,....neco v tom smyslu, už přesně nevím :confused: Tak to jste si naplánovali pěkně teda , se stěhovat v červenci. Však můžete, ale asik bez tebe :grinning:
23. lis 2011 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman Gratulka ke kontrole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2011 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassatorka Vítej :slight_smile: A gratulka k potvrzení těhu a odpočívej,nožky si podlož a věř bublince, určitě to bude v pohodě :wink: :slight_smile:
@aloison Jsem si nechávala dělat fotečky každou KO , ale dával mi to na USB, x fotek za 200 kč :grinning: A u kolegyňky , chce za to ten dr. 600. Jsem zvědavá kolik za to bude chtít ta nová co k ní chodím.Jsi mi udělala chutě na ten cheesgurger, já se tež včera "nacpala" .kuřecím na porku s kroketama. to byla mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: A od včerejška mám chuť na teplý vanilkový podink a ten normálně vůec nejím :sunglasses:
Tak hezký den všem :slight_smile:
23. lis 2011 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rye......................................Eva....................32 let............UTZ 29.11............................TP 1.7.2012
svija...................................Lucka................31let.............UTZ 9.12..............................TP 2.7.2012
zuzi82...............................Zuzka.................29 let............UZT ??.11.............................TP 3.7.2012
kacula87......................... Kačka ...............24let ............UTZ ??.11. ...........................TP 3.7.2012
luciesofi...........................Lucka.................25 let............UTZ 13.12............................TP 3.7.2012
aloison.............................Alena.................28 let.............UTZ 7.12.............................TP 4.7.2012
saaralota....................................................28 let.............UTZ ??.11............................TP asi 4.7.2012
anoli..................................Ilona..................28 let............UTZ 24.11............................TP 6.7.2012
sarcca.... .........................Šárka.................27 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7. 2012
kvetinka6.........................Soňa..................29let..............UTZ 25.11............................TP 7.7.2012
petullllka..........................Petra..................23let..............UTZ ??.11 ...........................TP 7.7.2012
yesu..................................Petra.................24 let.............................................. ............ TP 7.7. 2012
alex001...........................Pavla..................34 let.............UTZ 30.11............................TP 7.7.2012
lynette11...........................Naďa.................31 let.............UTZ 22.11...........................TP 8.7. 2012
ivetm................................Iveta.....................29let..............2.UZ 14.12.........................TP 10.7.2012
helousek1.......................Helena..............30 let..............UTZ 30.11..........................TP 11.7.2012
mihsulka.........................Níša...................24 let..............UTZ ??.11..........................TP 11.7.2012
smisek24.......................Gábina...............31let...............UTZ 25.11..........................TP 12.7.2012
elza2110.........................Eliška.................24 let..............UTZ 23.11..........................TP 12.7.2012
elisabet.......................................................31 let..............UTZ ???.............................TP 13.7.2012
jimmy1...........................Jarmila................35 let..............UTZ 25.11. ........................TP 13.7.2012
kremca...........................Marie...................32 let...............UTZ 9.12............................TP 13.7.2012
micheellee....................Míša.....................27 let................UTZ 29.11........................TP 15.7.2012
saminomimino....... .Veronika.................26 let........... UTZ asi 30.11(7+3)........ TP 16.7. 2012
jani11.............................Jana....................29 let...............UTZ - az ve 12tt.................TP 17.7.2012
ivcaaa.............................Ifka......................25 let...............UTZ 29.11..........................TP 17.7.2012
Alt....................................Katka...................29let................UTZ 24.11.........................TP 18.7.2012
mirus84.........................Mirka...................27 let...............UTZ 1.12............................TP 18.7.2012
Majjka24.......................Maruš...................27let...............UTZ 29.11..........................TP 19.7. 2012
Sifa.................................Kristina................26let...............UTZ ??? ............................TP 21.7.2012
semy.cz.........................Martina................33let................UTZ 29.11......................... .TP 22.7.2012
Amadeuska..................Elis......................27 let...............UTZ 6.12............................TP 24.7.2012
golymetr.........................Hanka................33let................UTZ 21.12...........................TP 28.7.20012
vera_87.........................Verča...................24 let...............UTZ 23.11...........................TP ??
atropa..........................................................28 let..............UTZ ??.11...........................TP ??
lenka5731..................................................31 let..............UTZ 24.11.(v 6+3)..............TP ??
Kjurecka.......................Markéta................23 let..............UTZ 24.11.(5tt+5)..............TP ??
vampirice......................Barča...................33 let...............UTZ ??.11..........................TP ??.
hypo...............................Káča....................34 let...............UTZ 8.12............................TP ??.
m.artina........................Martina.................26 let..............UTZ 23.11............................TP ??
cuddle...........................Soňa....................32 let...............UTZ ??................................TP ??
lia_8...............................Nela.....................22 let...............UTZ 24.11...........................TP ??
23. lis 2011 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno
@sifa @svija a pročpak byste dvojku nechtěly - já teď v jednom kuse poslouchám, jak to bude úžasný :grinning: ale realitu si tak nějak pořád nemůžu představit :sweat_smile:
@aloison kup si homeo Rhus Toxicodendron 15CH - 5granulek 3x denně - mě zabraly luxusně :grinning: Jinak asi 3stránky zpátky jsem dávala odkaz na brožurku o homeo v těhu
@jaanulka že bys nám rozšířila naší menšinu s dvojčátky? :wink:
Jinak nevidět ty naše vlčata na UZ(manžel si je pojmenoval :grinning: )tak kromě problému se z.kartáčkem a teda únavy vůbec nevím, že jsem těhotná, tak to snad bude takhle úspěšně pokračovat
tak tohle mě pobavilo http://dvojcata.webjm.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=62 jednobuněčný :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
dneska malej vstával už v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mě teda vůůbec nechtělo z postele....
no dneska máme yamahu, tak nám to zas uteče.....
23. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm Ahoj, no kdyby to bylo poprvé, tak bych byla za dvojčátka možná i ráda.. aspoň bych už měla ty dvě mimča hned, ale jelikož už jednoho raubíře mám, tak by asi tři děti teď hned najednou byl záhul, pže manžel je skoro pořád na cestách a neměl by kdo pomoct.. haha

A chtěla jsem se zeptat kdo z vás má doma kočku, pže jsme si vzali asi před třemi měsíci koťě a všude čtu o toxoplazmě.. pořád tajně doufám, že to nepochytil od maminky kočky a teď to na mě nehodí, to by byl průser.. a bohužel hovínka musím sbírat sama i teď v těhu.. a Kubíčka (kocoura) se nechci vzdát :wink: :wink:
23. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa kocourka se neboj, my máme taky kocurka ....když je doma n echodí ven, tak se nemá jak nakazit.....vrnku to můžou chytit když cjytaj myši a podobně....:slight_smile:
23. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz taky jsem četla, že je to z myší atd., no budu doufat v dobré výsledky krve.. pže mi Kubík dával i pusinky, teď to teda tak nepřeháníme :sunglasses: ... je vůbec nějaký očkování na tu toxoplazmu? Neni totiž ještě očkovanej :unamused:
23. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Mě dneska tak nějak pobolívá na pravé straně, jako kdybych byla nastydlá:frowning2: Mám z toho nepříjemný pocit. A to jsem na dnešek spala v teplácích a denně beru brusinky...
23. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa Koček se kvůli tomu preventivně bojím a obcházím je obloukem. Ale jestli ho máte fakt jen doma, tak by to snad mělo být ok...
23. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa o očkování nevím..tím že náš kocour ven nechodí tak jsme to neřešila :slight_smile: bobiky taky uklízím já..akorát vím že v minulém těhu mě ten pach dost dlouho vadil tak musel nějaký čas uklízet manžel....
23. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz no já právě taky neřešila, že je jen doma.. no necháme se překvapit, teď už bych s tím asi stejně moc nenadělala

nj, teď se musíme hlídat, já už taky topím na noc (spíš vlažím), ale jen aby mi nenastydly záda..
23. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se dočetla že očkování neexistuje, ale pokud se dodržují základní hygienické návyky tak není nějaké nebezečí.
Navíc ten kdo se třeba jako dítě pohyboval okolo koček tak už jí mohl prodělat a ani o tom neví a už je pak na ní jakoby imunní..to je stejný jako s boreliozou, jak se jednou prodělá tak už zůstanou v těle ty látky a tnova se chytnout nedá.....
23. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda v ložnici netopíme v zimě vůbec...ještě máme pootevřený okno..máme raději takový chládek, jsme ráda zababušená pod peřinkou :slight_smile:
a i malýho jsme tak zvykli takže má stále na spaní pootevřené okno :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě měla jenom samý psiska okolo sebe, nikdy by mě nenapadlo si vzít číču a teď jí miluju hahaha .. taky jsem četla, že jí prodělalo až 80% populace a ani o tom nevědí.. nj, já jdu na okna a dodělat předvánoční úklid.. chjo :confounded: :grinning:
23. lis 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska Eliško, to jsem teď měla cca 2 dny, prý to nic není :wink:
23. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 No doufám, díky za uklidnění:slight_smile: Člověk se teď hrozně pozoruje a cokoli divného ho pak deprimuje...
23. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sifa tak opatrně s uklízením :slight_smile:
my jsme okna umyli na podzim takže budeme mýt až na jaře :slight_smile:

tak my jdeme na tu yamahu :slight_smile:
23. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska To je jasnačka. Taky nad vším přemýšlím. Speciálně večer, když si jdu lehnout, vše se zklidní a já mám tak čas vnímat svoje tělo :wink: Je to 1. těhotenství, věřím, že při dalších už budeme mnohem víc klidné a nad věcí :wink: Pěkný den všem!
23. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jj už jsem doma :grinning: no mi plánovali stěhování né dalěí miminko,to je překvápko :dizzy_face:
23. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem se tak vztekla na počasí a na sousedy - před 2 dny tady pršelo a sousedé bůhvíčím topili a já mám teď okna samou sazi... :angry: Navíc jsou to střešní, takže umývání fakt záhul.......
Jinak už mi přijel manžel tak do neděle budu spíš nakukovat.... :wink:
23. lis 2011 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
@sifa mě tenhle týden taky čeká mytí oken, pořád to odkládám, vymlouvám se na počasí :slight_smile: Ale asi zítra na to vlítnu...

@kvetinka6 mě už to počasí taky pěkně leze krkem, jak já se těším na léto... hezky si užívej manžela :wink:
23. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek