• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@cuddle Máš můj neskonalý obdiv. Vůbec si nedokážu představit jaký to je, protože jsem v tvý kůži nikdy nebyla. Jsi rváč a máš ode mě velké plus, jsou totiž lidé (a není jich málo), kteří by vše hodily přes palubu, ale ty jdeš jako ledoborec a rozrážíš pomalu a vytrvale všechny předsudky a osudy. Tvoje odhodlání by mělo viset hned na úvodní stránce Modrého koníka, aby ho viděly všechny holky, které potkává podobný osud. Smekám před tebou! :pensive:
23. lis 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuddle mrzí mě co, se ti stalo, ale držím ti pěsti, abys byla brzy šťastná, ať už to vyjde přirozeně nebo pomocí adopce. :wink: Hlavně mysli pozitivně, tím si přivoláš jen samé dobré věci. Vím, že je to někdy těžký, ale nevzdávej to. Určitě si tě pak štěstí najde. :dizzy_face:

Holky, já jdu už zítra ve 13 hodin na kontrolu, tak jsem hrozně zvědavá a nemůžu se dočkat!!! :slight_smile:
23. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli tak dej vedet jak si dopadla...
23. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 jo jo, určitě vám písnu :wink:

@smisek24 asi si tě pamatuju z diskuze Duben 2010, nemám pravdu? :wink: Jsme se tu pěkně sešli, co?
23. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli ja take zitra napisu jak dopadly vysledky krve a pak v pondeli jak sem dopadla u dr...
23. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 o.k. :wink:

a @golymetr tebe si pamatuju z diskuze Holky z prvního měsíce, že jo? Já tam teda už nechodím, ale myslím, že jsi tam chodila... :wink:
23. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 dekuju, ale víš to co potkalo me je sice smutne, navic tim,ze se to opakuje, ale je na konikovi spousta holek, ktere si prosly peklem, musely porodit mrtve miminko, nebo jim deti zemreli z nejakeho jineho duvodu, ztrata ditete, ktere se objevilo jen v podobe krasnych // je sice bolestiva, ale telo se s tim vyrovna drive ci pozdeji, taky tím, že třeba dostaneš novou naději, že to bude brzo jinak, lepší a dopadne to nakonec dobře
nemam predsudky v tom, že jine nez vlastnimi silami odrozene dite neberu, holt je to tak, dokazi zit s tim, ze ho porodil nekdo jiny, ale my mu dame lasku, peci, rodinu , navic mam vedle sebe toho nejhodnejsiho chlapa na svete, takze i díky nemu jdu dal, díky tomu co se nam stalo jsme o mnoho silnejsi, a nase manzelstvi se tim jen utuzilo, holt bolest sblizuje....
23. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
tak když jsme s evrátili ze cvičení tak malej cestou usnul tak spal doma dál v kočárku, tak jsme si jen ohřála ověd, hend zalehla a přes hodiu spala :grinning:
zítra asi umžu, jedu na celý den do liberce tak večer padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cuddle taky mě to moc mrzí, jsi opravdu moc silná a obdivuju ja to zvládáš. Přeju moc štěstí a ať vám vyjde ta adopce, ať s emáte na co těšit.
23. lis 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to je dobře že máš v manželovi takovo oporu.
23. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Jsi fakt obdivuhodná, já na tvým místě bych už někde propadala panice... Je skvělý, jak dokážeš myslet pozitivně a věřím, že díky tomu to všechno určitě dopadne dobře.... Pořádně si odpočiň, naber v lázních sílu, na další boj s osudem..... Někdy si říkám, že je život opravdu nespravedlivej.... :frowning2: Ale ty jsi fakt bojovice, klobouk dolů a přeju vám moc moc štěstí.......
23. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli je to možné :slight_smile: do tý diskuze pořád nakukuju, už je soukromá :slight_smile: Nač s druhám čekat, vid?
23. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 Jani, já jsem měla poslední MS 16.10., dnes jsem 5tt+4, tzn. 6tt. Včera jsem byla u doktora, těhotenství potvrdil, ale srdíčko ještě nebylo, tak mám přijít za týden v úterý, to budu 6tt+3, tzn. 7tt. Tak jestli ty půjdeš v úterý, je šance, že srdíčko už taky snad uvidí.
23. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, taky jsem našla na stránkách mzcr.cz toto:

Musí platit u lékaře regulační poplatek těhotná pacientka?

ODPOVĚĎ

Za první vyšetření, při kterém gynekolog zjistí těhotenství, se platí regulační poplatek ve výši 30 Kč. Lékař pacientce vystaví těhotenskou legitimaci a určí termíny všech následných vyšetření, která jsou pak osvobozena od regulačních poplatků v rámci dispenzarizace těhotné pacientky. Tedy dnem zjištění těhotenství, jsou těhotné ženy dispenzarizovány.

Toto osvobození od regulačních poplatků se však vždy týká jenom prohlídek provedených kvůli těhotenství, pro které je těhotná dispenzarizována, a to jen u registrujícího lékaře – gynekologa.

Pokud těhotná žena bude ošetřena na chirurgii se zlomenou nohou nebo navštíví zubního lékaře apod. a nebude se jednat o preventivní prohlídku, bude regulační poplatky v těchto případech hradit. Dále těhotná žena platí regulační poplatek při poskytování pohotovostní služby i při hospitalizaci, a to i v případě, kdy jde o zdravotní problémy spojené s těhotenstvím.
23. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle To neni mozné ach jo je mi to líto:(. Určitě si nech před dalším pokusem vyšetřit krev na trombofilni stavy. Hodne holek, které si prošly těmito utrapamy tak jim později zjistily trombozu a další mutace, které způsobují potraty v ranném stadiu tehotenstvi. Neboj se vsechno bude zase dobre a miminko určitě přijde moc Ti to přeju !!!! Co se týká adopce tak to určitě zvládnete s manželem levou zadní. My uz to s manželem mame za sebou a je to fajn myslím všechny testy a pohovory a skupinovku. Té jsme se celkem báli, ale nakonec to bylo fajn :slight_smile:. Moc na Tebe myslím a věřím, ze se brzy dockate!!!! :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison diky za optimismus :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me dneska zase boli podbrisek asi je to normální ze roztahuje se děloha?
23. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 ahoj a kdyz jsem mela posledni mesicky 19. 10. ale ovu byla az 8 listopadu, stejnak to bude pocitat podle toho 19.10? i kdyz ovu nebyla po 12 -14 dnech ale az nekdy po 21 dnech?
23. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 Ahoj, taky s tím mám problémy, Dr. mi potvrdila, že to je normální.
23. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle teda muzu rict, ze jsi opravdu skvela! Moc vam preju aby vysla adopce a byla si stastna!
23. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Díky jsem z toho trochu nervózní mám to ob den :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 Ano, mě to taky přišlo divný, protože ne vždy mám ovu pravidelnou, ale oni skutečně koukají jen na datum 1. dne posledních měsíčků, podle toho stanoví v jakém jsi cca týdnu a většinou to pak po 1. ultrazvuku zpřesní (jsou už pak schopni podle velikosti prcka poznat, jestli to trefili, nebo jsi v jiným týdnu..)..Snad jsem pomohla..
23. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 Taky jsem z toho byla hodně vyplašená, měla jsem ty bolesti dost silné, tak jsem už ve 4 tt běžela k MUDr. Říkala, že pokud to nejsou vyloženě křeče nebo to není spojeno s průjmem, tak je to v pohodě. Já vlastně kromě těch bolestí v podbřišku ani žádné jiné příznaky těhu nemám.
23. lis 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Tak to je mi moc líto co se Vám stalo. Ale jak říkáš, některé případy jsou horší, že třeba někdo porodní mrtvé miminko nebo třeba potratí v 6.měsíci. Taky tě moc obdivuji jak jsi silná. A je skvělé, že máš takovou oporu ve svém muži, já ji také měla, když nám poprvé řekli, že možná nebudeme mít svoje vlastní miminko. Můj mužík se do toho obul ve velkém píchal si léky, bral vitamíny a hrozně mě podporoval, že to dobřa dopadne a budeme mít své miminko. A to se vyplnilo nakonec spermije byly. Takže opora v chlapovi je fakt to nejcennější. Budte pospolu a hlavně věřte, že to všechno dobře dopadne. A na konci vysvitne sluníčko :sweat_smile:
23. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 Alex, je to fakt v klídečku, mám to tak cca týden, speciálně večer, když si lehnu a prý je to moc dobrý znamení, protože věci jdou jak mají :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na kontrole (podle MS jsem 6+5, ale podle UTZ bude mimi asi pár dní mladší). Každopádně i přes mé velké obavy a nepříjemné pocity to zatím dopadlo na jedničku, miminko už má 3 mm a bije mu srdíčko. Takže první velkou nástrahu máme za sebou, další kontrola mě čeká za 3 týdny, tak to zase budou nervy, aby bylo vše v pořádku. Hlavně ať roste a sílí :wink:
23. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirus84 Vážně? Tak to je paráda, mě to také chytá nejvíce večer a občas mě to probudí i přes noc.
23. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já dnes zase ráno jdu s hrůzou na wc a zase špinim :confounded: ach jo. Jinak cuddle drž se! Známá se takto snažila 10 let. Nastrkali do toho plno peněz, ale nakonec se to povedlo a mají krásnou zdravou holčičku.

jinak v troubě připraven výborný koláč a čekám rodiče. Dnes jim to řeknu. Sice ještě nevím jak,ale už se těším na ty výrazy :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Tak to jsi šťastný člověk :slight_smile:, ze Ti neni špatně a nezvracis. Já se cítím celkem dobre špatně mi bývá hlavne odpoledne, ale kdyz pravidelne co dve hodiny jim tak je to v pohode. Při minulém tehu to byl masakr nemohla jsem pomalu ani dojit na záchod bylo mi šílené blbe a brutálně me bolela hlava no a o holčičku jsme v 11tt přišli.
23. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Holky je to fakt velmi dobrý znamení, protože skutečně dochází ke změnám v děloze :wink:
@bassatorka Jé, ti budou mít radost, co? My jim to chceme říct až na vánoce a to tak, že přivezeme pár zbývajících fotek ze svatby, budou v albu a na konci alba dáme fotku z UTZ :grinning:
23. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 Díky tak jsem hned trochu klidnější ultrazvuk mame az za týden a uz se moc těším az ty nase "potvurky" zase uvidíme :slight_smile:.
23. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek