• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj vše,gratulka k úspěšnýck kontrolám všem,už se nemůžu dočkat až uvidím i já to naše sluníčko,snad je vše v pořádku...
Už si nahmatám dělohu a aji mi leze v podbřišku ven ale to asi bude tím nedávným porodem :sweat_smile:

Jinak mi nic není cítím se fajn,ani prsa nebolí což mě u obou těhu dělalo a trochu nadýmání na večer tak láduju lactobacili,pěkný zbytek dne :dizzy_face:
24. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, taky bych uvítala vaše názory na ten NT..... půjdete všechny? Nestačí až ten klasickej screening ve 2.trimestru? :confused:
24. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda budoucí maminky, tééda veliká gratulace ke krásným vysledkům z kontrol, to je paráda :slight_smile:
Já stále jen čekám a čekám a přijde mi to hrozně daleko :unamused:
Teď nevím kdo, ale někdo navrhl, že by byl ochoten založit tu soukromou skupinku, tak já bych byla pro :slight_smile:
24. lis 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison NT+screening má mnohem míň falešně pozitivních výsledků. V moderním porodnictví se od triple testů prý upouští a jsou nahrazovány právě tímto prvotrimestrálním screeningem :wink:
Já do toho jdu každopádně!
24. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aloison já asi nepůjdu.
24. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi a nedá se udělat z této diskuze diskuze soukromá? Kdyžtak by někdo mohl poprosit admina, ne?
24. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman Ahojky, určitě z této diskuze soukromou uděláme, ale čekáme ještě, jestli nám sem nepřijdou poslední maminky s TP na konci července :wink: Myslím, že se můžeme domluvit, že 1/12 diskuzi uzavřeme jen pro ty, které jsou v "našem seznamu červencátek"
24. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 já půjdu 7.12. na kontrolu, tak se doktora zeptám, přijde mi zvláštní, že mi to ani sám nenabídl....Sice bych asi byla v klidu, ale když je tady ta možnost, tak bych taky možná šla....
@x_woman ta soukromá se musí založit, tahle asi převést do soukromý nepůjde....teda myslím :wink:
24. lis 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirus84 souhlasím :wink:
24. lis 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jsem pro to tu uzamknout přeci jen tu píšeme své soukromí
24. lis 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že @aloison má pravdu, že se právě musí zřídit nová, kam se budeme postupně s heslem přihlašovat, tak by klidně i tadle už vznikat mohla a nový uvidíme tady a budou se moci přihlásit, ale klidně vydržím :grinning:
24. lis 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminka na srpen už je založené téma myslim že už se žádná nepřidá
24. lis 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky a mohla bych se kdyžtak přidat do té soukromé, i když nejsem v seznamu ? chtěla bych s tabulkou počkat, až usylším srdíčko :slight_smile: Děkuju moc :slight_smile:
24. lis 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison rozhodně NT screening ano!
24. lis 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem psala admince, a ta mi odpověděla, že to fakt nejde. Musíme si založit novou, soukromou diskuzi.
24. lis 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které by už chtěly, tak jsem teda založila soukromou diskuzi: TP červenec 2012
24. lis 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman ale ty jako zakladatel soukromé skupiny musíš dát všem přístup :slight_smile:
24. lis 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 napsala jsem všechny z naší tabulky.
24. lis 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr ale přidá, vždyť sem přijdou holky, co už jsou třeba v 7 tt. ne každá sem přijde s vynecháním ms.
24. lis 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman Jé, tak jsme se akorát minuli, založila jsem soukromou skupinu Miminko v červenci 2012, doprčic, tak teda vymažu a budeme používat tu tvoji :slight_smile:
24. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman Prosím, nejsem v tabulce, protože jsem před kontrolou,prosím, ale o přidání, teď se tam nemohu dostat. Děkuji za pomoc
24. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman jasné, já jsem se tam dobývala ještě dřív, než jsi mi dala přístup :slight_smile:
24. lis 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 už tě tam vidím :slight_smile:
24. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman Já nevím, mě se to pořád nedaří :frowning2:
24. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anoli tak to jste si tedy pěkě počkali, nám to zase vyšlo na poprvé, říkala jsem si, že začnem dřív (taky mám na dva roky) a vyšlo to. Tak hlavně aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
24. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že na první prohlídce dopadlo vše o.k. Dělala mi utz, tak mám fotečku, večer ji hodím do alba. Miminko odpovídá velikostí sedmi týdnům a 6 dnům, má 14 mm. :slight_smile: Termín porodu zatím odhaduje kolem 10. července. Na další kontrolu jdu už 12.12., tak snad mi už dají i těhu průkajdu. :dizzy_face:

@smisek24 To je super, že vám to vyšlo na poprvé. No je fakt, že já jsem nebyla úplně po zdravotní stránce o.k., takže možná, že právě to způsobilo, že to nešlo. Ještě 29.8. jsem byla na operaci s konečníkem, protože se mi při porodu udělala prasklina. Je zajímavý, že vlastně měsíc po operaci se to najednou podařilo. Psychika asi hraje fakt velkou roli. :wink: Koukám, že máme i stejný termín porodu. :wink:
24. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Ahoj, zaujalo mě, jak píšeš, že si nahmatáš dělohu. Mám trapnou otázku, ale kde ji najdu a jak to poznám? :wink:
24. lis 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hned nad venušiným pahorkem úplně dole v podbřišku,zatím sahá jen pár CM nad něj,postupně ji budeš cítit jak leze k pupku,a pak už to poznáš kde ji máš jak bude mimi kopat,já jsi ji v minulých těhu našla až později teď jsem chvíli po porodu je asi výze vypouklá
jak to poznáš,no je to takové jiné když to místo zmáčkneš já to mám i vizuelně vidět,ale u prvního těhu si myslím že ji ani nenahmatáš až povyroste,jde taky o to kde ji máš uloženou někdo ji má více vzadu a já mám po těch těhu už vysunutou v před, ale počkej pár týdnů určitě ji ucítíš když si bříško zmáčkneš,jemně :dizzy_face:
24. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek