• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@amadeuska ahojky neboj to utece a dockas se
24. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,koukala jsem,že jste tu psali o screnning testech.Já jsem objednaná 19 prosince na UTZ do gennetu a ještě předtím jdu na krev,mě z hlavy úplně vypadlo odkolika hodin se bere krev,nevíte to náhodou?Mě to říkala a jak jsem položila telefon,tak jsem měla okno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman prosim taky o pristup. Cekala jsem na ko. Vse je tam, kde ma byt. Prcek ma 3mm a ja jsem 6+0. I srdicko uz blikalo:slight_smile:
Do tabule se doplnim zitra, koukam jen pres mobil.
25. lis 2011 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky musím vás dočíst - dnes mám kontrolu a UTZ - KONEČNĚ!!!!! :wink: Tak potom podám info.....Jinak pro Naďu - blbě je mi pořád. Až dnes si jdu pro ty homeopatika, tak snad zaberou..... :wink:
25. lis 2011 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem nasla pozitivni test, na KO jsem objednana 1.12., do soukrome skupiny bych se rada pridala az po KO, jestli bude vsechno v poradku. Pred 4 mesicema totiz jeste pred kontrolou na gynde skoncilo vsechno spatne. Diky tomu jsem pak mela rozharaseny cyklus, takze proto jsem si tento test delala az kdyz jsem mela 2 tydny zpozdeni. Bylo mi divny, proc tri dny po sobe z niceho nic brecim :slight_smile:
25. lis 2011 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, mohu se k vám přidat? Včera jsem našla pozitivní těhu test. Pro jistotu jsem si udělala ještě další a taky pozitivní. Dnes jsem byla u gynekologa a ten mi řekl, že když dva testy jsou pozitivní tak jsem těhu :slight_smile: a mam přijít 21. 12. a to mi řekne jestli je miminko zdravé nebo ne. Jsem ráda.Doma už máme jednoho klučinu 7 letého tak ted mu přibude sourozenec dostane to jako vánoční dárek, tak snad bude rád.
25. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 tak jsem včera byla u dr. srdíčko už bylo vidět, měla jsem být 8+1tt, ale mimi vypadá o týden starší dle utz. 8. prosince jdu na krev a 22. prosince na screening. :slight_smile: dnes v noci mě šíleně bolelo břicho, ale to je tím, jak se roztahuje děloha. no, musím říct, že při prvním těhu mně břichov teda nebolelo vůbec.
25. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman ahoj, prosím taky o přístup do soukromé diskuze, v tabulce jsem ještě nebyla, chtěla jsem až po dnešní kontrole.U nás zatím vše ok, jsem dneska 6+0, už bylo i srdíčko:slight_smile:TP je 22.7.2012.Míša
25. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se k vam taky pridavam. // jsem nasla asi pred tydnem, ted jsem 5+0 a na UZ jsem objednana 5.12. Snad to dopadne dobre. Mam uz dve deti a na treti jsme dlouho cekali. Nejdriv pres rok, jenze to skoncilo v 13.tt zamlklym tehu a naslednou revizi a ted se zadarilo od revize az za 8 mesicu. Tak doufam, ze to uz bude ok :slight_smile:. TP mi vychazi 27.7. 2012. Olina
25. lis 2011 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chci se k vám taky přidat podle MS jsem 5+5, ale mám trošku posunutou OVU takže možná i míň... o bublině víme dneska týden a na první kontrolu jdeme 6.12. tak snad uvidíme srdíčko :wink: a je to naše první bublinka a snažili jsme se 5 měsíců :wink:
25. lis 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno nesnáším brečení u nás to začalo včera a nemůžu se toho pocitu zbavit :unamused:
25. lis 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 tak jsem po kontrole, vše o.k. , bublinka a žloutkový váček,prý je to velké na 5tt ale podle MS jsem 6+3 za 14 dní kontrola a znovu ultrazvuk , to už by mělo být vidět srdíčko, jinak přejdi do soukromé skupiny, budem si psát tam.. na soukromo se všemi holkami
25. lis 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt ahoj tak to je super! Tak moc gratuluju :slight_smile: doufam ze to budu taky tak mit :slight_smile:
25. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt a jeste mi rekni to soukroma skupina je forum, nebo jak se tam dostanu :slight_smile:
25. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chci taky zeptat co je to ta soukromá skupina?
25. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 @1980martina musite napsat x_woman o pristup do te soukrome skupiny,myslim ze na strance dozadu napsala i ten odkaz na ni.
25. lis 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@x_woman ahoj hlasi mi to, ze ta skupina neexistuje
25. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 TP červenec 2012
25. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/miminko-cervenec-2012/ jestli ti t nejde tak napiš x woman ať tě přidá, a pak už ti ten odkaz půjde, vlevo v tématech pak budeš mít u toho soukromého téma malinký klíček, tak to tožnáš , že už tam jsi mezi námi :slight_smile:
25. lis 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt jsem tam super :slight_smile:
25. lis 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás z chalupy....v týdnu sem vůbec neměla čas skoro ani nakouknout! Někde sem četla, že těhule by neměli dělat v práci odpolední a já jsem tam od rána do večera! Jinak se máme s mimi fajn, bříško roste a začali jsme 9. týden, v úterý nás čekají vyšetření kvůli krve a ve středu utz, to už se fakt těším!
Co je tu nového? (dočíst Vás nemám šanci)
26. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy..hlásím se do vašich řad, páč jsem v půlce listopadu na testu našla dvě //, hned jsem šla na krev, kde mi těhotenství bylo potvrzeno...a srdíčko si jdu poslechnout až 9.12. a už se nemůžu dočkat.. :grinning:
27. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pekny den holky...
28. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Kačuli tak to je moc pěkná fotečka......představ si já vypadám jak v pátým měsíci ale kámoška to měla taky tak.....na to že jsem začátek 3 měsíce tak si připadám jak balon....a jak se jinak daří??? :slight_smile:
28. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka jak se mas?
28. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Janíí ahoj, no já jsem taky pěkně kulatá no však si viděla v albu a ty jsi ještě víc ? :grinning: tak to máš dobrý to jsem zvědavá v 9. měsíci :grinning: mám se fajn a je mi faj. Na další UTZ jdu 16.12. a asi proběhne i screening. A co ty?
28. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacula87 Kači už vím proč jsem jak balon.......jsou tam oba bobánci ...tak už se nám ukázal i ten druhý a předsstav si je o milimetr větší jak ten první ...já jsem dneska nemohla přestat brečet jak jsem šťastná!!!!!!!!tak se oficiálně po dnešku přidávám k maminkám co čekají dvojčátka!!Jo a viděla jsem obě srdíčka a příště dostanu i prý průkazku!!! :slight_smile:
29. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaanulka Jééé Jani no to jes kvělý tak strašně gratuluji to je fakt super no vidíš já ti to říkala, že tam budou dva. Tak hlavně se opatruj at je vše ok. Já průkazku dostala dneska :slight_smile:
30. lis 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacula87 To je hezký no já jsem taky zvědavá jak ta průkazka vypadá??no a jak to bylo s tím screeningem....teď nevím jestli jsem to napsala dobře...už ti to dělali??co vůbec do toho spadá za nemoci??
30. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaanulka Já jdu na ten screening 21.12. jsou to nesjpíš všechny vývojové vady ale moc otom nevím.
30. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek