• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@elza2110 já jsem taky takový stresař - zvlášť teď na začátku. Ale buď nachystaná, že dr. uvidí jen malou bublinku a nemusí ti těhotenství potvrdit (tak jako u mě) Já musím čekat ještě 3 týdny....to už by mi dala průkazku a bylo by srdíčko.....nemůžu se dočkat............
4. lis 2011 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já už se taky tak těším.....
4. lis 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison Jéé ty máš doma skoro stejně staré dítko jako já.... :dizzy_face: pro mě ideální věkový rozdíl.....
4. lis 2011 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jo,jo počítám jen s bublinkou, budu ráda, když mi aspon řekně, že tam asi něco je a hlvně že je to tam kde mám být...no nečekala jsem, že miminkování je tak náročný :grinning:
4. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 já jsem se na druhý strašně dlouho necítila, pořád jsem měla pocit, že Matěje o něco ochudím, víš co myslím? Až tak posledních 5 měsíců se to změnilo a těším se zase na miminko... Ale mám i obavy, jeslti to zvládnem :frowning2: ale to je asi normální
4. lis 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já půjdu v úterý a nebo ve středu, tak počítám s bublinkou, ale ve skrytu duše malinko doufám v srdíčko :slight_smile: budu 6+0. Ale jak píšeš, hlavně aby bublinka byla tam, kde má být, na zbytek si počáme
4. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám už bublinku potvrzenou, tak mám aspoň z toho dobrý pocit :dizzy_face: byla jsem přece jen teprve 4+4tt a to je opravdu hoooodně brzy, jen jsem nechtěla nic zanedbat.....:slight_smile: a taky jsem potřebovala neschopenku, spíš se teď kontroluju a pořád chodím na záchod a modlím se aby nebylo nic na kalhotkách......
@aloison a s tím ochuzováním - mám to stejně, ale Eliška už začala chodit do školky a já si uvědomila, že teď by byla ta nejlepší chvíle.....ale i tak máme s manželem taky obavy, jak to budeme zvládat - 2 děti to už je jiný záhul než jen to jedno a nemluvím jen o financích, ale i časově...... :sunglasses:
4. lis 2011 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky, já mám taky chuť udělat si testík, dneska nemám žádné těhotenské příznaky, jen mě pálí žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí žádný test doma zrovna nemám :grinning:
já jdu na kontrolu až 22.11. to je doba, to je doba :sweat_smile:
4. lis 2011 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 A já jdu až 25.11. 9:45 - založím si snad odpočítávadlo..... :grinning: :rolling_eyes:
4. lis 2011 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 založíme si ho spolu :grinning: u nás se neobjednává, prostě mi bylo telefonnicky doporučeno přijít až za měsíc a když tam je ta doktorka jen v úterý, tak jsem si to sama stanovila na 22. Mohla bych samo až ten další týden, to by bylo opravdu za "skutečný" měsíc, ale to rozhodně nemůžu vydržet :grinning:
4. lis 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 a ty jsi dnes přesně kolikáty DC?
4. lis 2011 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem objevila tyhle panenky a chtěla bych koupit Nelince k Vánocům, jsou úžasné a hlavně na tyhle bych ušila milion šatiček i já, která šít v podstatě neumí :grinning: poraďte kterou, nemůžu se rozhodnout.
tu klasicky hezkou a nebo tu nádhernou šibalku. já se přikláním k té zrzečce, ale nevím, zda se Nelince nebude líbit spíš klasicky krásná panenka. když si ale představím sebe, když jsem byla malá, měla jsem raději méně klasické panenky. tak nevím.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49677988&tab=3
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46470823&tab=3
4. lis 2011 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě zrzečku - je dokonalá.... :dizzy_face:
4. lis 2011 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi, máš stejný vkus jako já :dizzy_face: je boží, co? uplně čapnout a pochovat :dizzy_face:
4. lis 2011 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já budu mít taky děti od sebe necelý 4 roky. Matěj je ve školce, ale když to vidím kolem sebe, taky nevím jestli to nervově zvládnu. O svém těhotenství přemýšlím, jsem ráda, že tam je, ale nijat tak jako vy to neprožívám. Skoro se za to na sebe zlobím a smoyřejmě si přeju aby vše bylo OK i na ten ultrazvuk se těším, ale že bych nemohla dospat?......... Spíš se děsím všeho co to přinese...... :wink:
4. lis 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison @kvetinka6 já se taky nemužu dočkat až uvidím srdíčko a budu mít větší jistotu.. to čekání je nekonečný!
jinak holky snažíte se jíst tak nějak zdavě, všude čtu, jak jsou ty první týdny nejduležitější a jak jíst zdravě...no tak se trochu snažím...plus tu listovku, snad to tomu drobečkovi stačí :slight_smile:
4. lis 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si koupila calibrum pro první měsíce těhotenství - je tam toho víc i listovka. Jinak jsem omezila kafe a celkově jím normálně - jen si víc dávám ovoce....ale mám ho ráda normálně.....A možná to prožívám tolik, že jsem doma a nechodím do práce, takže mám spoustu času přemýšlet nad životem......a pomaleji to celkově ubíhá. Při Elišce jsem chodila až do 8.měsíce do práce a ubíhalo to teda rychlej...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2011 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak já se snažím každý den nějaké to ovoce a zeleninu...naopak nemám moc chuť na své oblíbené kafe a sladké :grinning: a to mi myslím jen prospěje :slight_smile:
já pracuju jako zdravotní sestra na aru, takže celkem náročná práce...uvidím jak mi bude, chodila bych na směny možná do konce roku...ale bude se mi stýskat po práci :-/
ale už ted toho moc v práci nedelám kolegyně mi pomáhají, starají se o mě :slight_smile:
4. lis 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já jsem dnes chytla od manžela rýmu, tak mám docela obavy co to bude mít za důsledky na mimi. Navíc bude víkend, tak nemůže jít ani ke své doktorce. Snažím se akorát pít čaj s citrónem medem a odpočívat, ale nevím...
4. lis 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca myslím, že čaj a odpočívat je dobrá volba, mužeš se stavit do lékarny, jestli mají něco přírodního pro těhulky :slight_smile:
já si tohle snad už odbyla minulý týden, měla jsem hrozný kašel a protože jsem měla podezdření, že jsem těhu, tak pila taky čaj, ležela a sirup na kašel.

prý si hodně těhulek projde nějakou tou virozou, nachlazením...tak se opatruj a brzo se uzdrav!
4. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z Vídně, tchýně je na noční, tak sem šla nakouknout :slight_smile: Ale jde na mě spaní, tak jen na chvíli....zítra chci vzít obchody útokem, tak musím nabrat síly :grinning:
Jinak dneska sem mluvila s jednou zákaznicí, je taky těhu a na začátku a má snad chuděra všechny škaredý příznaky, je jí blbě, všechno ju bolí, má obsypanej obličej, pořád chodí na záchod....bože já sem tak ráda, že zatím sem v pohoodě :slight_smile:
Už jen pět dní a jdu na ultrazvuk!!!!!!!
4. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já byla dnes na vyšetření v nemocnici před případnou laparkou a na UT nic vidět nebylo. Podle MS by to bylo 5+1tt, tak snad je opravdu ještě brzy. K MUDr. jsem objednaná na 30.11., to budu 8+6 tt, tak snad se do té doby nestane něco nečekaného...

Holky, založíme si tabulku, co vy na to? Začínám, dopište se :slight_smile:. Dala jsem pro ukázku i Elzu a Sarccu :slight_smile:)).

helousek1.............Helena............30 let............5tt............UTZ 30.11.2011.........TP 11.7.2012
elza2110....
sarcca....
atd.
.
.
.
4. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarcca ty jo, tak to je blbý. Musíš se hlídat, na začátku být nemocná je fakt pech. Zrovna dnes mi říkal kolega, že přišli o mimčo. Resp. jim byl doporučen potrat, protože ve 2.m měla jeho přítelkyně chřipku a vysoký horečky. No, není to sranda.
4. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou moje údaje....:slight_smile:
helousek1.............Helena............30 let............5tt............UTZ 30.11.2011.........TP 11.7.2012
elza2110....
sarcca....
kvetinka6...............Soňa..............29let..............5tt..............UTZ 25.11.2011.......TP 7.7.2012
4. lis 2011 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinka6 tak to je super, to budeme trpět spolu, když jdeme až na konci listopadu na UTZ :wink:

Trochu jsem to upravila než se holky dopíšou :wink:.

kvetinka6...............Soňa................29let.............5tt............UTZ 25.11.2011.........TP 7.7.2012
4. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to utrpení je fakt děs.........ale doufám, že potom to bude o to hezčí a uvidíme obě bijící srdíčka - já tam půjdu i s manželem. Taky se těší......ťuk ťuk ťuk ať je to OK...... :wink:
4. lis 2011 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 no tak můj manžel si myslí, že těhotná nejsem. Že když mu mávám papírkem se dvěma čárkama před očima, tak to nic neznámená. Nějak to asi nemůže pobrat :wink: . Ovšem já jsem pořád taky skeptická...dvě čárky jsou, ale nemám to potvrzené od MUDr., takže se ještě může stát cokoliv.....
4. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helousek1 já to tak vnímám trošku taky i manža, ale u prvního jsem to měla stejně, takže snad se zadaří.....já byla ve středu udr. a viděl tam malou dutinku, takže aspoň mám malinkou naději, že to dopadne dobře.
4. lis 2011 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
elza2110....
sarcca.... ........................................27 let...........4tt..............UTZ 30.11. 2011.......TP 7.7. 2012
kvetinka6...............Soňa..............29let..............5tt..............UTZ 25.11.2011.......TP 7.7.2012
4. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 a kdy jsi měla ovulaci? Já ji mám až ke konci cyklu, 20-22 DC. Tak možná i díky tomu nebylo nic vidět...Ale třeba to vážně neklaplo..
4. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek