• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahojky! Také se řadím mezi Vás :slight_smile: Čekáme miminko v červenci :slight_smile: Termín mám prozatím určený na 17.7.
4. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aloha všem! Berete ještě do party těhule, které mají termín v červenci?
Jsem tu uplný zelenáč, takže ani nevím jak se přidat do tabulky.
Mína....................Soňa...................27 let.................UTZ 14.12.........................TP 30.7.2012
4. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mohu se přidat do vaší party těhulek??
I já mám termín v červenci,kolem 15/7,čekáme druhé mimi,dceři je nyní 16 měsíců :dizzy_face:
4. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše druhé zlatíčko :slight_smile: dnešní utz
4. led 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 ahojík vidím,že máme stejně předpovězený termín :slight_smile: jinak gratuluji :wink:
5. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte taky se přidávám k vám...jetli teda můžu. Je mi 24, TP 15.7 nebo 26.7 Jsem 12tt....na dnešní kontrole jsem viděla prcka celého, nádherný pocit, pořád se vrťel. Příští týden NT screning...už aby to bylo za náma a byl v poho....:slight_smile:
10. led 2012 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky :dizzy_face: !
Snad tu někdo je v tomto období,když poslední záznam je z 1.11.
Je to nějaká maminka z Ústí nad Labem?Je mi 25let a čekám své první miminko.
Hledám nějakou kamarádku.Bydlím v UL Skorotice.
Pa Marky 25
11. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se k vám. Čekám druhé 25. 7. :grinning:
12. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se k vám přidám, jestli můžu. Tyto stránky mi dneska doporučila kamarádka a hned se mi tu zalíbilo :slight_smile: Čekám svoje první mimčo, termín mám 3.7., i když by se mi víc líbilo 7.7., víc by to zapadalo do naší rodiny :slight_smile: Taťka je 1.1., mamka 11.11., brácha 3.3., jen já jsem nevyšla o 2 dny (14.12.), ale což :D
Jsem teď v 16. týdnu a už přes měsíc a půl pořád jen zvracím, hubnu, nemůžu skoro nic jíst (ještě nedávno prakticky nic), migrény mám taky dost často, no děs, ale vím, že to k tomu patří, tak to musím nějak přežít :slight_smile: Jak to prožíváte vy? A hlavně jak se těšíte? My s manželem moc, vyšlo nám to hned na druhý pokus, dva měsíce po svatbě, tak jsme byli rádi a ani jsme to tak rychle nečekali :slight_smile:
Přeju vám všem hodně zdravíčka a co nejmíň potíží ;)
12. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampalini ahojky ty mas termin stejne jako ja :slight_smile:
12. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my to máme 20. 7.. chci se zeptat, naměřili některé z vás vyšší NT? krev jsem měla v pořádku, ale tohle nás s manželem vyděsilo, navíc jak to paní doktorka podala..
13. led 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronickalongipes za vysoké se bere 3,2-3,5, jinak je to v pohodě :wink: Já měla 1,8 a jedna 2,3 a mimísek je zdravý :wink:
13. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla 2,6, což mi taky nepřijde až tak hrozné. to byla jakási mladá doktorka, tak asi ještě neumí moc jednat s lidma :slight_smile:
14. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronickalongipes Ahoj, já mám doktora asi úplného debila v 10tt mi jen tam mezi řečí oznámil, že mám NT 5mm, takže zkažené a proplakané Vánoce a kontrola byla 10.1.. To mi naměřil NT 2,8mm, kompletní výledky ještě nemám, ty budou ve čtvrtek, ale už jsem daleko klidnější... Z hodnoty 2,6 si nic nedělej... Bude to určitě v pořádku, hraniční hodnota je prý 3mm někde i 3,5mm :wink:
14. led 2012 v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88
@pampalini ahojky ja mam TP podle ultrazvuku take 25.7 :dizzy_face: jinak podle PM 28.7 taky uz se tesime 31.1 jdu na UZ myslite ze uz bude videt pohlavi? to bude zacatek 16tt jestli se nepletu :slight_smile:
14. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Termín mám dle MS 24.7. a dle UZ 27.7. :slight_smile: NT screening už mám za sebou, byla jsem tam tento týden v úterý, NT 1,3..četla jsem, že jste tu o tom psaly. No a za měsíc jdu ještě na triple testy..ani se mi tam nechce, slyšela jsem, že často jsou falešně pozitivní..máte s tím někdo zkušenost?
14. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY,MOHLA BYCH SE K VÁM TAKY PŘIDAT?TERMÍN MÁM 24 ČERVENCE.ČEKÁME TŘETÍ MIMČO.MÁM SKORO 5TI LETÉHO CHLAPEČKA A 2LETOU HOLČIČKU.NENÍ TU TAKY MAMINKA CO ČEKÁ TŘETÍ MIMI..?!:slight_smile:
17. led 2012 v 16:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak fairy26 jak ses ptala jestli má někdo zkušenosti s těmi pozitivními triple testy tak já osobně ne ale moje kam.při prvním mimču měla poz.na dauna a po druhé na rozštěp páteře ale obě dětičky má naprosto zdravé....ale musejí to být hrozné nervy a to čekání...:/
17. led 2012 ve 20:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeudi ahojky..máme skoro stejný termín já ho mám 24.7 :slight_smile: čekám teda už třetí mimi..,moc sme si třetí práli i když na dnešní dobu je to asi až až...ale hlavně když dětičky budou zdravé...jinak pohlaví nevím..s jistotou mi to řekli vždy až ve 20cátém týdnu na velkém ultrazvuju v genetuu...
17. led 2012 ve 20:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skytule tak to je parada take cekame treti mimco mam doma dva kluky tak doufam ze do tretice to bude holcicka :slight_smile: uz se strasne tesim :slight_smile: take budes mit deticky jak schudecky stejne jako ja :slight_smile:
17. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeudi jé tak tu mám aspoň mamču která čeká třetí.... :slight_smile: tak snad se vám princezna do třetice povede...:slight_smile: nám je to jedno co to bude..asi bych radši taky ještě holčičku ale chlapi to maj v životě tak nějak jednodušší...:slight_smile: a jak ti při třetím roste bříško?!
17. led 2012 ve 21:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skytule no na me je to uz celkem znat mam i vice vody takze uz to jen tak neskryju :slight_smile: co na tobe ,je uz to videt? ja jdu ted 31 ledna na UZ tak uz se nemuzu dockat ,jestli uz bude videt pohlavi :slight_smile:
17. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeudi taky je to znát..sice ne nějak moc ale je....:slight_smile:) já jdu 31vního do poradny ale myslim že mi uz dok.dělat nebude...vidim to že já se ho dočkám až ve 20cátém týdnu v genetu....to je hrozný čekat takhle dlouho na něj..furt si řikam jestli mu bije srdíčko a je vše v pořádku....třeba to bude hezky vidět a pohlaví se dozvíš...:slight_smile: mě ho vždy řekli až v tom 20cátém týdnu....
18. led 2012 ve 14:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skytule nebudou delat UZ? jakto ? me bude delat velky UZ v 16tt kdyztak si o nej muzes rict sice si ho asi zaplatis ale jestli to chces videt a vedet tak je to lepsi si zaplatit :slight_smile:
18. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dok.mi nic neříkal a většinou mě pak posílal v tom 20cátém do toho genetu..ale je možné že mi ho udělá..ale rozhodně mi ho nedělá při každé poradně...:/tobě to řekl dopředu že ho bude dělat...?!
18. led 2012 ve 14:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. promiňte že vám do toho vstupuju, ale UZ v 16. týdnu se dělá asi k tripletestům, ne? Tzn. že by měl být hrazený pojišťovnou...aspoň tedy myslím...
18. led 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer holky jste tu nektera??
18. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fairy26 vůbec nevím...uvidíme posledního....:slight_smile:
19. led 2012 ve 12:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skytule já na něj jdu totiž taky v 16. tt a doktor mi nic neříkal o placení...přitom on tyhle věci řeší vždycky dopředu...tak držím pěsti, ať je vše ok :slight_smile:
19. led 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fairy26 mě o placení taky nikdo nic neřikal..uvidíme kdy mi ho udělá,ale při předešlých dvou těhot.jsem byla vždy ve 20cátém v genetu na velkém ult.
19. led 2012 v 15:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek