• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@fairy26 to by mělo jít na pojku, mě o placení nic neříkali
20. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přdala do party :slight_smile: ....mám termín 11.7., tak snad mi to nevýjde na synovi narozeniny (18.7.). Nebudete některá z vás rodit v Bene?
30. led 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ráda bych se přidala......termín máme kolem 17.7.2012 :slight_smile:
31. led 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Mám termín 23.7.2012 :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc se nám to tady nehýbe :( my od dneška začínáme 17tt, už se nemůžu dočkat, až mi pan doktor řekne, co čekáme :slight_smile: necháte si to říct nebo chcete mít překvápko? já jsem strašně zvědavá, do porodu bych to nevydržela :slight_smile: A máte už vymyšlená jména????
1. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj, i já jsem zvědavá u prvního dítěte jsem si to nechala říci hned ve 20tt, ale teď bych ráda překvápko...jen nevím jestli to vydržím :wink:
1. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak my čekáme naše první, takže jsme napnutý jak špagáty :slight_smile: ale ještě si holt musíme nějakou tu chvilku počkat :(
1. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 týdny se dají už vydržet.... jen ještě, aby se neneschoval (a). A co byste raději?
1. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to si taky říkám, aby nás nevypekl(a) - my tam dorazíme natěšený a on(a) se nám pak schová.
Tak manžel by rád chlapečka, ale vsadím boty, že je mu to ve skrytu duše jedno, ale jako každý chlap vede řeči, že zplodil syna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mě je to asi i jedno.......asi bych možná raději holčičku :slight_smile: A ty už máš doma holčičku nebo chlapečka???
1. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já mám doma kluka....přítel tenkrát snad ani neuvažoval o variantě holčičky. Pod stromečkem jsem našla modrý dudlík a fakt mu to vyšlo :slight_smile: . Nakonec jsem za kluka ráda - když teď vidím dětskou pubertou u holčiček je to nesrovnatelný. I když páreček by byl fajn přestože máme doma všechno modrý :grinning:
1. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak nad pubertou vůbec nepřemýšlím, takhle daleko ještě nejsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mě stačí, že budu řešit kojení, přebalování a všechno kolem mimi...........holt nevím do čeho jdu......sice se na to těším, ale zároveň mám obavy, abych to všechno zmákla!!!!
1. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já dítě vůbec neplánovala a pak najednou jsem byla těhotná....do poslední chvíle jsem chodila do práce a tak mi to uteklo. Když jsem pak zůstala sama doma s miminkem a ještě k tomu pracovala z domova, tak jsem si nic nepřipouštěla, že by něco nemělo jít. Začala jsem si to užívat a užívám si to dodnes, tak že jsem si troufla i na druhé :slight_smile: . Každá ta doba má něco....úsměv, přetočení, první popolezení, zoubek, krůček, slovíčko.....je to super a ty starosti za to stojí. Teď chodí do školky, má kamarády, jezdí s tátou hory lyžovat a já jsem vzduch....a to jen za 3 roky
1. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak já taky zatím chodím stále do práce a neplánuji jít na rizikové, nebo tak něco.......
Doufám, že si mateřství taky budu užívat, tak jak bych chtěla :slight_smile: zatím si moc neužívám těhotenství, protože mi dost dlouho nebylo dobře, teprve teď se to začíná pomalu lepšit.....tak snad to pravé těšení a užívání teprve přijde :slight_smile:

Spíš mám obavy, když tady člověk pročítá různé diskuze a najednou si řekneš, ježiš to nevím, to neznám, to slyším poprvé, to nebudu umět.......je mi jasné, že na to všechno si přijdu sama, ale když zkrátka ještě nemám děti, tak mi to přijde všechno strašně "cizí" a člověk z toho má obavy, i když se na mrňouska strašně těším a jsem ráda, že jsme se ho dočkali :slight_smile:
2. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, chápu tě - teď z druhým těhotenstvím je mi opravdu zle. To si z prvního nepamatuju. Řekla bych teď zpětně, že je lepší těm diskuzím zase nevěnovat tolik pozornosti. Pak máš z toho spíš nervy. Já měla u prvního těhotenství cukrovku. Když jsem se to dozvěděla, tak jsem vlezla na internet a přečetla si hrůzy, kam až to může zajít. Týden jsem z toho nespala, pak dostala jen dietu a nakonec mi to prospělo, protože bych šla asi rodit se 150kg :grinning: . Jo a musím se pochlubit...včera jsem si volala na triple test a vše je OK :grinning:
2. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jj, raději to nepročítat......ale tak člověk tak pokukuje, informuje se......sice mám super mamču, která poradí, ale zase.....dneska je zas spoustu novinek, které před tím nebyli a člověk chce být trošku v obraze........
Ale že se tam kolikrát člověk vystresuje, to máš pravdu. Já na triplech nebyla a asi ani nepůjdu, protože jsem byla na prvotrimestrovým screeningu v 10tt a vše dopadlo dobře, takže snad bude mrňousek zdravý :slight_smile: poprvé jsem byla U Apolináře - já tu budovu znala vždy jen zvenčí......a byla jsem tam z toho nadšená, škoda, že nejsem Pražanda - hned bych šla rodit tam...... :slight_smile:
A je ti zle i teď? v kolikátém jsi týdnu???? mě to pomalu opouští, ale taky si teda ještě nepískám.....
2. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jsem teď 17+1 a už je to relativně v pohodě, ale u Lukáše jsem měla problém ze žaludke snad jen týden. No vidíš já jsem z Prahy a do žádné pražské porodnice se neženu. Už první porod jsem byla v Benešově a teď se tam chystám zase :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Já jsem dneska taky 17+1 :slight_smile: Já ještě nevím kam půjdu, jelikož jsem z Roudnice nad Labem, tak zvažuji naši porodnici a pak ještě na Mělníku..........tak uvidím..............možná stejně asi půjdu k nám do Roudnice :slight_smile:
Ale ten Apolinář se mi líbil, ale zase riskovat, abych tam dojela včas a tak......to ne.........sice jsem po dálnici v Praze za 35 minut, ale naši porodnici mám asi ani ne 5 minut od bytu :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy máš termín? Odkud jsi ? Já měla za to, že máš v profilu Litoměřice. Tak to já to mám cca 50 km, ale chystám se být od začátku mateřské na chatě, takto už mám jen 30km :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín mi doktor pořád šoupe - jednou 11.7., podruhé 17.7. - tak asi si mám vybrat.......dle PM jsem v 17+1, dle ultrazvuku v Praze taky, dle ultrazvuku u mého doktora 16+1 :slight_smile:
Litoměřice mám v profilu, protože tam není možnost zaškrtnout Roudnici nad Labem, ale bydlím v Roudnici :slight_smile:
2. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my přes Roudnici jezdíme, když se nám nechce po dálnici za Lukáškovou prababičkou do Lukova u Uštěku... Moc se mi tam líbí :slight_smile: , já měla u Lukyho termín 15.7 a narodil se 18. a to ho 3 dny vyvolávali kuli cukrovce. Teď mám podle PM termín 11.7. ale podle dne početí (který vím úplně přesně
:slight_smile: ) mi to vychází na 18.7. - tak uvidíme na kdy nám ten dáreček výjde
2. únor 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa222 Ahoj, a jak si to užíváš?
2. únor 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak to máme snad úplně stejné, já měla PM 5.10. :slight_smile:
To já teda vůbec netuším, kdy jsme počali, ale hlavně, že jsme počali :slight_smile:
Svět je malý, viď :slight_smile:
3. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobré ráno, já vím datum početí jen díky tomu, že jsem si byla nechat vyndat tělisko a doktor mi řekl, že mám akorát ovulaci, tak jsme to večer zkusili a ono to vyšlo..... :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak to je vážně štístko :slight_smile:jeee, jinak dobré ráno - zapomněla jsem popřát :unamused:
3. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,cítíte už pohyby? My jsme 18+3 a zatím pořád nic:-/
5. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdik v tom období jak si ty jsem cítila jen takové bublinky, pohyby až od 20tt + :slight_smile: neboj dočkáš se už za chvilku :wink:
5. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@curdik my taky zatím pořád nic, ani bublinky ještě necítím :(
6. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
přidávám se k Vám. Termín kolem 27.7.2012. Dneškem začínám 16tt :dizzy_face:
6. únor 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara89 taky mam termín 27.7 :wink: ale 16tt jsem začala už v pátek dnes tedy 16+3
6. únor 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kolik jste nabrali na váze? Já 16 tt a vážím stále 58kg jako před otěhotněním. Jím normálně - málo, ale zase často. Tak každou hodinu a půl něco někde ujídám. Pohyb taky téměř žádný nemám. Jsem doma. Tak nevím, je to normální? Ke gynekologovi jdu až za 14 dní..
6. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek