• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@bara89 já bych řekla, že je to v pohodě.....já tenhle týden ve středu začínám 18tt a mám zatím jen půl kila hoře. Taky jako ty jím málo, ale často......... :slight_smile: Sice chodím do práce, ale pohybu také moc nemám :( Měla bych podle mě už něco začít dělat.....aspoň chodit plavat, nebo tak něco.....doma občas hopsám na míči, ale to moc dlouho nevydržím, neb mě to nebaví :slight_smile:
6. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem přibrala 8kg a to je asi víc než dost.... Přitom taky nejím nijak zvlášť víc. A bublinky taky necítím... Tak každý den čekám :slight_smile:
6. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně se zdá, že tu všechny máte termíny v druhé půlce července, ale co začátek? To jsem sama? :grinning:
6. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valonika já mám dle PM termín 11.7., dle ultrazvuku 17.7. :slight_smile: ale bůh ví jak to dopadne :slight_smile: Čekáš taky první miminko, nebo už máš nějaké dítko doma????
6. únor 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, tak jaký byl víkend? Já mám teď Lukyho doma s rýmou, tak je to trochu náročnější. Do toho přítel odjíždí na dva dny do Polska, tak to bude náročný
6. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Čekám první mimčo, doufám, že se zítra dozvím, co to bude :slight_smile: Já mám termín dle PM i dle ultrazvuku 3.7., tak jsem taky zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín dle ultrazvuku 1.7. Tak jsem zvědavá jestli trefíme červen nebo červenec :grinning:
6. únor 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka Ahojky, víkend byl super......jen jsem o víkendu neodolala karbanátkům a bylo mi zle ještě včéra......žáha mě pálila až to hezký nebylo....... :( Tak hlavně ať se malý brzo uzdraví, ono to počasí je teďka šílený, manžel už je taky lehce nachcípaný, tak se furt strachuje, abych to od něho nechytla, ale já se zatím furt držím. Mě to skolilo hnedka v začátcích těhotenství - to jsem si pěkně poležela v posteli a potila se a od té doby.....musím zaklepat......dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valonika Jééé, ty se máš...........my jdeme na prohlídku ve čtvrtek, ale to to ještě asi vědět nebudeme.....já se tak nemůžu dočkat až to budu vědět. Zdají se mi furt sny a v těch snech máme furt chlapečka, tak nevím :slight_smile:
Jaké máte vymyšlená jména?
7. únor 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Ahoj, to jsem měla taky v obou případech někdy na konci druhého měsíce chřipku, bez léků jsem trpěla jak zvíře, ale teď už mi příjde, že jsem snad proti všemu imunní.
7. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka právě, já toho měla taky plný brejle :( jen jsem ležela, vařila si zázvorový čaj s citronem a potila se a potila. Tuším že jsem si vzala jen jeden paralen, to mi poradila sestřička, že můžu......a fakt jsem asi 3 dny nevytáhla paty z postele......ale pomohlo to a od té doby fakt dobrý :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jména jsou právě trochu problém, moc se nám toho nelíbí - chceme typicky český jméno, ale ne zase ne tak typický jako Baltazar a Mdard, jestli mi rozumíš :grinning: Není to sranda něco vybrat :slight_smile: Tak uvidíme. Co vy?
7. únor 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty už máš některá jména vybraná, my se domluvili zatím jen na klučičím Šimon - jen mi vadí, že má svátek 2 dny před Štědrým dnem...... u Lukáše to bylo jednodušší
7. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valonika
@bodlynka
my jsme s manželem právě taky zastánci českých jmen, nebo respektive jmen v českém kalendáři....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my bychom holčičku rádi Elišku a chlapečka asi Patrika, ale ještě se mi hodně líbí Vojtíšek :slight_smile:
Šimonek je krásný jméno - má svátek na moje narozeniny - a fakt nic moc, slavit to dva dny před Štědrým dnem......mě se právě to jméno taky moc líbí, ale jelikož slavím narozky já a vím, že si to člověk moc neužije, tak jsme od toho jména upustili.
7. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 takhle jsme vybírali Lukyho, ten má svátek přesně 3 měsíce po narozeninách. Na Elišce bychom se taky s přítelem shodli, ale tam mi vadí to, že je to momentálně hodně používané jméno a je slyšet na každém rohu :slight_smile: . U prvního porodu jsem měla Beátku. Ale to budu muset tatínka přesvědčit.....a taky když už budou mít skoro stejně narozeniny, tak by měli kousek od sebe i svátky
7. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka nám se Eliška líbí už hrozně moc dlouho, to ještě tolik nefrčela. Je fakt, že teď jich je poměrně dost, ale řekla bych, že furt ještě méně než Terezek, Adélek, Kačenek, Barunek, Natálek, Nikolek apod. Mě se hodně líbila ještě Sofie - ale na to se zas netváří manžel a je fakt, že se s nimi taky roztrhl pytel. Ale zas dávat exotická jména jen abych měla něco originálního - to zas ne :sunglasses:
7. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 chce to zlatou střední cestu, vím že teď ve statistikách cca na 3-4místě otázka je kolikrát bude Eliška slyšet na 2 - 3 roky. Taky se mi začala líbit Julie, ale nevím zase kuli kanarádce, která už má doma Julinku se ktereou si Luky často hraje
7. únor 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ono je to s těmi jmény fakt těžký.........zas nechci aby moje dítě bylo úplně nějaký exot s nějakým neobvyklým jménem.............pamatuji si, když frčel Sám doma - tak bylo všude spoustu Kevinů, pak když frčela ta telenovela Esmeralda - tak zase byli všude Esmeraldy............to mi přijde ujetý :slight_smile: Ale to je teda už extrém :slight_smile:
Mě se jméno Eliška líbí už hrozně dlouho, navíc i manželova babička se jmenovala Eliška, takže u nás to bylo jasné hned......... :slight_smile: a s Patrikem přišel manžel a mě se to líbí...........ale i ten Vojtíšek......no uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je fakt, že u Lukáše jsem na statistiky nekoukala a taky je někde na 4příčce a ve třídě je jediný. A v jeho okolí je jen jediný Lukášek, kterého znám. Jen si ještě pohrávám s tou Beátkou :sweat_smile: . A kdy že jdeš na UZ? Já se tam musím objednat
7. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já si myslím - statistika je jedna věc, ale pak až bude chodit do školky a do školy, tak to může být úplně jinak.......já co si pamatuji, tak u mě ve třídě na základce byli 3 Lucky, 2 Tomášové, 3 Jirkové :slight_smile: Ale já jsem byla teda všude vždycky jediná :slight_smile: osobně se mi líbí pro holčičku jméno Klárka, ale jelikož nejsem zastánce toho, aby se děti jmenovali po rodičích, tak do toho nejdu :slight_smile:
7. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě zbývá nějaký čas.....tak možná budou další dvě Elišky :wink:
7. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no ještě zbývá nějaký čas.....tak možná budou další dvě Elišky
7. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a už vybíráš kočárek, postýlku apod
7. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka zatím tohle neřeším............je fakt, že hned nějak ze začátku, co jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem začala omrkávat různé stránky a nějakou představu bych měla..............ale spíš jen co se týče postýlky......ten kočárek mi dělá těžkou hlavu.....když se mi nějaký líbí, tak pak si zase někde přečtu nějaké negativní zkušenosti a začnu váhat.....nejhorší je, že nemám žádnou zkušenost, nevím na co se soustředit, co je dobré a co je zbytečné........kamarádka dělala v patronu - takže mi doporučila patron kočárky, ale pak jsem na ně slyšela dost negat. referencí - ale ona je s ním zase hodně spokojená.............no je to těžký, fakt nevím :(
7. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak kdybych mohla nějak poradit, tak mi dej vědět
:wink: . Já to taky začala řešit až když jsem věděla, že to bude kluk.... a teď už řeším jen pár drobností
7. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka moc děkuji za nabídku :slight_smile: rovnou bych se zeptala, jakou značku kočárku máš a jestli jsi s ním spokojená :slight_smile: budeš pro druhé mimi kupovat nový, nebo budeš mít ten po Lukáškovi?
8. únor 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky, já si kupovala nový - vlastně babička (rodinná tradice) Quinny Speedi jako celý set i s autosedačkou Maxi Cosi, která se dá nasadit na kolečka což je super, že se nemusíš ze sedačkou tahat. Byla jsem s ním spokojená. Je úžasně lehoučký, má velká kola, a brzdu na rukojeti. Často jezdíme někam na výlety, třeba na horský túry po hřebenech a všechno jsme s kočárem zvládali i sních na horách nebyl problém. Jediný co byl malý problém, že jak je to tříkolka, tak s korbičkou, která je velká není v terénu (kořeny v lese) tak stabilní. Kočárek nechávám i pro druhé mímo. Jen pro pocit nového kočárku jsem prodala korbičku a teď budu kupovat novou. :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka mrknu na něj, abych měla představu, jak vypadá a kolik stojí......a děkuji za tip.......tak za celou dobu, co jsi ho měla max.spokojenost :slight_smile: my teda budeme drandit hlavně ve městě, ale rodiče mám na vesnici, takže určitě budu ráda,když kočárek bude zvládat terén a pak taky rádi jezdíme na chalupu do Jizerek a tam by se teréňáček hodil skvěle :slight_smile: ještě jednou děkuji :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu jsem s ním neměla sebemenší problém, v korbě Luky vydržel i s fusakem do 7měsíců, i autosedačka vychází v testech bezpečnosti jako jedna z nejlepších. Když jsem vybírala, k pro mě bylo důležité kritérium váha a v té době byl jeden z nejlehčích, nevím jak je to teď. Jen je dražší, před 4lety nás celý set vyšel na 16 000 Kč. Jediné co mě ještě negativního napadá je, že i doplňky taky nejsou moc levné, ke sporťáku je nutno dokoupit pláštěnku, která není v ceně a madlo, které jsem považovala za důležité. Cena plaštěnky pokud chcete originál je asi 900,- a kus plastu, kterému říkají madlo za 600,- :angry: . Ale jsem si jistá, že přežije i druhé dítko :sunglasses:
8. únor 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek