• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_
@klaire22 já si připadám podobně i u druhého. Prvním těhotenstvím jsem proplula pouze tím, co mi řekl a doporučil doktor. Vše dobře dopadlo, tak nevidím důvod na podruhé něco měnit a za ty 4roky jsem toho i hodně zapomněla :slight_smile: .
8. únor 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ viď :slight_smile:
Já se musím pochlubit......před chvílí jsem dorazila od dr.......a bylo vidět, že čekáme holčičku :slight_smile: jsem neskutečně šťastná, holku jsem si strašně přála :slight_smile:
Navrhnul mi i, že za 14 dní má volný termín na 3D asi se vším všudy, protože dnes mi berušku taky přepnul do 3D - měla ručičky nahoře u obličejíčku a dr. říkal, že má prý super výraz :slight_smile: Tak to proberu s manželem a když tak se objednáme.........zas 600 kč není tolik a věřím, že manžel by z toho byl unešený stejně jako já......
Dneska mi teda srdíčko nepouštěl, jen jsem na ní mrkly a že příště bude asi ten větší ultrazvuk, protože i sestřička to zmínila.
No mám šílenou radost :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 můžu se zeptat, co je to ten oskar???
9. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka taky si myslím, že když jsem se s lékařem nikdy nespálila, chodí k němu i těhotné kamarádky nebo ty co už mají dítko a vždy vše v pořádku, tak mu zkrátka důvěřuji a vystačím si s tím co mi řekne........
9. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 oskat je screening od 11-13 týdne :wink: a gratuluji k holčičce já si ji taky tak moc přeji :slight_smile: i prvně ale ted více jelikož třetí už nechci :unamused:
9. únor 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 aha, tak děkuji..........na tom jsem vlastně byla, jen jsem nevěděla, že se tomu tak říká :slight_smile:
Děkuji moc, jsem fakt šťastná jak blecha :slight_smile:
Určitě to bude holčička a budete mít páreček :slight_smile: Psala jsi, že ti bylo dost blbě - to bývá (dle babských pověr) často u holčiček - mě taky bylo strašně zle a ani teď mi není jako před otěhotněním, takže naděje umírá poslední :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no u Matyáše mi nebylo blbě vůbec, ted mi bývalo dost na zvracení ale zvracela jsem asi jen dvakrát jinak ok a ted už dobrý, jen mě dost často bolí hlava a teda vypadám huř jak v pubertě :grinning: uvidíme...dozvíme se 14.3. na velké utz, dřív mi nikdo utz neudělá :angry: musela bych si ho zaplatit u svého dr a anvíc by mi řekl že na pohlví je moc brzy...on je to takový "řezník" :grinning: :grinning:
9. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Však to je správné, že máš tak pečlivého mudru, já předtím neměla a 17 tt MA :frowning2: Změnila jsem a jsem spokojená, taky hlídá a měří ...., ale 3D mi ještě neudělala :dizzy_face: A už se těším jak malé děcko, až zas uvidím prdolku. Jsem teda zvědavá zda tě pošle na ten UTZ :slight_smile: Já taky plno věcí nevím a ptám se jak debil.:slight_smile: radši se zeptám i 10X ,
@petule22 Já si taky myslím, že je to povinné, tak mě UTZ dělá každá měsíc a kontroluje čípek....a vyptává se. Přesně ještě nevím kdy jsu na ten velký, příští týden poradna a tam mi dá žádanku a hned se objednám.U mě je to taky úplně jiné těhu, předtím jsem neměla vůbec hlad, ani chutě, únavu jsem neznala......a te´d ? už vím, co znamená migrena, unavená, hladová, záda bolí....., prostě si to užívám se vším všudy :grinning: Ale to se dá všechno přežít, hlavně aby jsme se dočkali zdravého mrňouse :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 gratulka k holčičce :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 přesně jak píšeš, migrény, bolest zad, pořád jen čůrám,....no a už mám nahoře zas dost kilo tak se fakt těším jak půjdu rodit zas s 85 kily a to mám svou váhu 58 :unamused: po prvním jsem to shodila za třičtvrtě roku ale jsem zvědavá jak dopadnu ted :angry:
9. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 on mi teď navrnul 3D asi jako se dělá klasicky, ale teď mi při každém UTZ jen z klasického na chvilinku přeběhne do 3D :slight_smile: takže jsem dneska viděla obličejíček té naší princezny :slight_smile:
Dám vědět, ale říkal něco o UTZ a i sestřička, když mi ráno měřila tlak apod..., tak mě rovnou objednávala na příští návštěvu a řekla - jo, to bude i UTZ - tak nevím............mě jak dělá pokaždé UTZ, tak jsem k tomu nikdy nepřikládala nějakou váhu a ani jsem nevěděla, že je nějaký velký, ale teď to tak pronesla, tak asi to tak bude - navíc při příští návštěvě budu přesně v tom 22tt, tak to asi tak bude......ale dám vědět :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 děkuju moc :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak o čůraní mi ani nemluv si připadám jak průtokáč :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím jakým zázrakem ale mám nahoře 3kg, zatím :slight_smile: /plně jsem se divila jak jsem stoupla na váhu, na to kolik toho sním....., ale není všem dnům konec...ke všemu mi to nejde jen do přední strany, ale i do boků a zadek, prostě úplně skvělé místa na úkládání tuků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já teda trpím nevolnostmi typu, že mám dost často žaludek na vodě, jakmile si dám něco nezdravýho (smaženýho), tak mi je ještě druhý den blbě, pálí mě občas žáha, mám ošklivou pleť - dělají se mi často pupínky, dost se mi mastí vlasy oproti normálu a migrénu jsem měla zatím jen 2x - ale já na ně trpěla i před těhotenstvím -takže teď spíš zaznamenávám pokles migrénových dní :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 asik to tak bude, :slight_smile: :wink: A už víte jméno?
9. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak já jsem dnes byla zhrozena - furt nic, co se týkalo váhy a najednou 1,5 kg nahoře :( Ale poslední týden mám každý večer děsnou chuť na zmrzlinu v kornoutu :( Tak to asi omezím :(
@majjka24 chceme Elišku :slight_smile:
@klaire22 tak to já ty svoje 3 kilča mám za 2 měsíce. Jsem se právě včera dočetla, že teď by jsme měli přibrat zhruba 0,5 kg týdně :slight_smile: Já mám zas chuť skoro každý den na volské oko a ledový salát, s tuňákem nebo kuřecím maskem, - dostávám zase hlad
9. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 nejhorší je to v noci, to jdu asi tak 3x i když se snažím před spaním nepít, do toho 4x vzhůru malý takže spím asi tak jak když se Mates narodil :grinning: no byla to pohodka to první těhu, v klidu si lehnout a odpočívat, ted ty první tři měsíce mazec, já usínala snad co hodku a to malej je divoch tak to bylo zajímavé....jo a já už mám taky prdel děs a běs... :angry:
@klaire22 já mám plet mooooc hnusnou, vlasy hrůza navíc nestíhám kolikrát ani sprchu večer bo malý chodí spát v 10 večer a to já pak jak lehnu tak jsem tuhoš...já migrény mívala děsný v dospívání pak mi zjistili že špatně vidím a od té doby vyjímečně, v prvním těhu mě nebolela hlava ani jednou a ted snad každý týden.... :angry:
9. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :grinning: My taky , pokud to bude holčička a u kluka stále nevíme, mě se líbí dost jmen, ale manža je šíleně vybíravý :pensive: a tež ještě ne všechny jména se hodí k příjmení.... :dizzy_face:
9. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak ledový salát jsem měla minulý týden asi 2x - pokaždé se smetanou (tou malo tlustou 12%) a vždy jsem to zbouchala k večeři :slight_smile:
Jinak když mě na něco přepadne chuť, tak si to většinou objednám u maminky :slight_smile: a tuhle neděli bude asi rajská :slight_smile: jinak asi před 14 dny jsem měla děsnou chuť na borůvkový knedlíky!!!!!! :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 v noci, jdu tež tak 3x, a přes den ani nemluvím....spaní stojí taky za .....usnout , usnu,ale pak se budím skoro pravidelně co hodku až dvě, a posledních 14 dní nepsím od půl 5 do půl 7 , sice zavřu oči, ale spánek nikde :angry:
9. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Eliška je krásné jméno, ale naši známý mají 4 Elišku takže u nás nepřipadá v úvahu.....mě se líbí Rút ale to jaksi zbytek rodiny nepřežije takže Nikol pokud bude holka....u prvního jsem chtěla Terku ale to mi vyfoukla jedna kámoška :angry:
9. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ano ano, to je vončo, vždy se vzbudím, pak nemůžu usnout, jen co usnu tak zas močák hlásí čůůůůůraaaat a furt dokola :confounded:
9. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no doufám, že se mi ten obličej po porodu zlepší - nikdy jsem na tohle netrpěla - vždy se mi udělal jeden pupínek, když jsem to měla dostat a jinak pleť pohoda jazz, vlasy jsem mívala mastnější - ale teď si je myju pomalu ob den, hrůza děs!!!!!!!!!!
9. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 a mám v těhotenství vždy tak ujetý sny :grinning:
9. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já s pletí taky problém nikdy neměla, ani makeupy nepoužívám ale ted .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlasy ani ne tak masné jak nepoddajné, kroutí se mi jak d.bilovi, ale u Matýska jsem se stříhal ana krátko právě kvůli tomu že byly stále masné...
9. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji, mě se Eliška líbí už hrozně moc dlouho, sice je to poslední dobou velmi používané jméno, ale kašlu na statistiku - líbí se mi už hodně let a teď na tom nebudu nic měnit :slight_smile: Nikolku i Terezku mají kamarádky ze základky :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já zase na palačinky a to sladké jídla nejíme :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to já ne, ze začátku se mi zdálo něco každou noc a ted ani ne :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek