• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@majjka24 tak to já mám chut na všechno :grinning: hlavně na to co bych neměla, třeba nakládaný hermelín :grinning: musím holt vydržet ještě pár měsíců....
9. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já se teda líčím denně, takže mi to až tak nevadí, protože make-upem se toho zakamufluje :slight_smile: Ale když si odlíčím "obličej", tak to není žádná hitparáda :(
9. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to já posledně nakupovala a dostala jsem chuť na salát řáholec a to upozorňuju, že před tím jsem ho měla asi tak 2x v životě - ale teď zrovna jsem na něj dostala chuť :slight_smile: no sranda :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :D já nedávno taky zbouchala pařížák ikdyž ho jinak nemusím a neměl by se v těhu :grinning: a pak jsem si nadávala protože jsem ho v krku cítila celý den...a ted jsem dostala chut na vanilkovou zmrzku jak jste o ní mluvily ale máme v mražáku jen jakýsi starý polárkový a do obchodu se mi s tím dáblíkem v té kose nechce taky tu do sebe cpu aspon vývar :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak když si ho dáš jednou tak se myslím nic nestane a už jsme ve druhém trimestru.... :wink: :slight_smile:
já zas pro změnu česnekačku, jsem měla na ní šílenou chut, zas pak budou pochody v břušku :grinning:
9. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jé, tak to já česnek zrovna moc nemůžu a to jindy mi po něm nic nebývá, ale teď jakmile je někde trochu česneku, tak mi pak není dobře :(
9. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já mám děsnou chuť na čokoládové carte d´or - jindy moc čokoládovou zmrzlinu nemusím, ale mamča si ji nedávno koupila a já se jí mohla užrat - ale bylo to jen takové to malé balení :( mňam :slight_smile: od dneška mají v bille akci na carte d´or, tak tam asi zabrousím :slight_smile: ale asi až zítra, dneska si budu dělat škubánky :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to mě smrdí šíleně veškerý alkohol a jakmile někdo kouří, bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mi takhle nevadí nic, naštěstí :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pošlu do billy tatku až dojde z práce :slight_smile: maminka je zdechlá :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 mě hodně smrdí cigarety, dřív mi tolik nevadili, ale teď..............když mi sem přijde zákazník a já z něj ty cigára cítím, tak se mi opravdu otáčí žaludek - je to nechutný :(
No, mě alkohol teda nesmrdí - vždycky si aspoň čuchnu k mé oblíbené becherovce lemond a nebo k jägrovi :slight_smile: Ale samozřejmě nepiju...........!!!!!!
9. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no vidíš, a je to zařízený :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 holky já u obou těhu nemůžu aviváž....šíleně mi páchne a musela jsem přestat i malému v ní prát v tom sensitive, protože mi pak vlastní dítě smrdělo a chytala jsem záchvaty kašle.....takže nakonec ta alergie bude možná od tohohle... :unamused: vadí mi i třeba tekuté mýdlo, silné parfémy, aromatický sprcháč,...ale fakt jsem to měla i u Matyáše tak po porodu to snad zase vymizí...
9. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já si dám třeba decku červeného s colou, a piju to tak 3 hodky, jednou jsme měla i citronové pivo, ....ale jakmile mi chce dát manža pusu a něco pil, brrrr, humus !!!a ty cigratey :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petule22 jo a co mi ještě vadí, když to někde smardí jak jídelně, taková ta změt připáleného tuku, různých jídel.....až mi běhá mráz po zádech... jinak tak mi nic nevadí, naštěstí.
9. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 masné mi taky vadí, včera jsem smažila vaječné chleby na večeři a nasmrádly mi vlasy, tak jsem je musela jít hned umývat a i nádobí hned pořešit.....
9. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj to znám, fuj, fuj, tak jsme zblajzla vrchovatý talíř česnekačky a zakjedla to kokosovou tyčinku a zas mám na něco chuť, drobek má nějaký vělký hlad dneska :grinning:
9. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
@petule22 tak to mě přesně vadí taky............přepálený olej a puch a´la jídelna :( brrrrr :(
9. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 to já vínko taky nezavrhuji - holt si dám jen skleničku :( ale teď jsem dlouho neměla, poněvadž mě po něm pálila žáha :(
9. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já měla před 3/4 hodinou zeleninovou polívku, ale nějak mi to nestačilo, asi se půjdu dorazit borůvkovým florianem :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 si taky myslím, že pokud to není pravidlem, tak to neublíží, i hemrelín jsem si dopřála, ale jen kousek, paštiku taky.....a mimi je v pohodě. :wink: Kdybych měla pořád řešit co se smí a nesmí tak nedělám asik nic jiného.....ale samozřejmě se nic nemá přehánět :wink: :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak florinána taky můžu, ale oříškového :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 floriany ted taky valím ve velkém, měly je v bille v akci tak jsem udělala zásobu :grinning: já nejraděj straciattelu a jahodu :slight_smile: mnam, jina já víno vůbec, nechutná mi :unamused:
9. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak tak - zlatá střední cesta.............hermelín i nivu si taky občas dám, to samé s vínkem.........jen občas a trošku :slight_smile: i kolu, když na ní dostanu chuť............prostě normálka......nejsme přeci nemocné, ale těhotné......a když si toho dáme trošku, prcka neohrožujeme :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 přesně tak - byli v akci :slight_smile:.............taky mám doma zásobu :slight_smile: já miluju nejvíc borůvku a jahodu :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 paštiky si taky sem tam dám, jako játra nebo tak to, ne ale paštiku jo...nebaví mě furt jíst tavený sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta akce mi utekla, bych se tež zásobila :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kolu mají v bille ted taky v akci :grinning: taky koupím :grinning: já u prvního hodně dbala co jím, ted už to fakt tak něřeším, naši do mě stejně furt valí že za nich se neříkalo co jíst nebo ne, že jsem blázen at jím všechno... :wink:
9. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já víno pila před těhotenstvím skoro každý týden........vždy o víkendu jsem si otevřeli s manželem lahvinku a k tomu nějaké to zobání..........jsme na červené, občas na růžové :slight_smile: ale chápu, že někomu to nechutná nikdy :slight_smile: ale možná zkus víno jménem FRAGOLINO - chutná po lesních jahodách a chutná i lidem, co víno nemusí......nemyslím teď, když jsi těhu, ale třeba až bude prcek na světě a vzpomeneš si na to :slight_smile: fakt je to mňamka a tenkrát jsem to doporučila kamarádce, která víno nemusela a po tomhle se může utlouct :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já je původně koupila hlavně synovi ale on na ně dělá bléééé tak to zbylo "bohužel" na mě :grinning:
9. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 díky za tip, vyzkouším, jediné víno co mi kdy chutnalo v jednom sklípku, bylo ledové....ale je dost drahé...
9. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já si taky myslím - dřív tohle nebylo a rodili se zdravé děti.............. :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek