• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 jj, ledové je dost drahé, ale je sladké............a fragolko je sladké víno...........já mám taky ráda sladké nebo polosladké, na suché mě moc neužije.
9. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak to by mi mohlo chutnat :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 určitě bude :slight_smile: mají ho jak bílé, červené, tak i růžové :slight_smile: zkrátka na co máš chuť :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ted na tu zmrzlinu s kolou :grinning:
9. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já na tu zmrzlinu - čokoládovou :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no já už psala Radimovi, že mám chut na zmrzku, už slyším ty blbé kecy, ale stejně tam zajde :grinning:
9. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 jen ať jde...........dovedu si to představit :slight_smile: můj manžel mi měl kecy typu - venku mrzne a ty chceš zmrzlinu :slight_smile:
9. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já to spíš slyším ve stylu....to zas bude peněěěěěz ty tvé chuťové nákupy :grinning: a to jsi včera říkala že se musíš krotit :grinning: no jsou fakt k sežrání :grinning: a já mu řeknu že za odměnu si může koupit pííífo :grinning:
9. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 jako bych slyšela mého manžu, když jsem chtěla jahody a hroznové víno :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majjka24 :grinning: na hroznové víno ho taky posílám furt :grinning: kdybych chtěla i jahody tak by mě řekl, že jsem už fakt střelená :grinning:
9. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 kdyby to tak nebylo drahé a dalo se hrozno zamrazit, tak ho mám v mražáku :grinning: Jsme vlastně už v loni měli úplně šílenou úrodu :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 jojo jsou drahé, já mám navíc radši ty červené, ty zelené jsou chutově občas dost o ničem, ale ted měli v akci v bille (opět) zelené a byly super sladké....hrozny miluje i Matyášek takže zobem spolu :grinning:
9. únor 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 tak ty hrozny v bille jsem kupovala tež a fakt byly mňamka, pak měli i akci v kaufu na hrozny a byly úplně hnusné. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My můžem jakekoliv ovoce, jen vodní meloun nám moc nechutná a jabka sníme taky, ale že bysme je úplně vyhledávali to ne. Ale takové nastrouhané jabko s mrkví... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 já nemusím mandarinky a pomeranče, ale můžu kiwi, banány, jabka s mrkví mnam ale moc práce :grinning: já si kupuju mrkvi s nanasem :grinning: no a miluju jahody ale ty ze zahrádky.....těším se na léto ale vlastně kvůli kojení si asi moc nedopřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentokrát měli ty hrozny fakt dobré.... :slight_smile: kaufland máme moc daleko tak tam nejezdíme...spíš do tesca.....jo a takyjsem si oblíbila čerstvé fíky :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 no jo, vlastně, úplně jsem zapoměla, že se při kojení nesmí plno dobrůtek, och, žádné jahody??, žádné třešně??? já ani nevím co se nemůže...to bude krůté léto, ale mám takový pocit, že zas tak vadit mi to nebude :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 no jahody jsou dost velký alergen, ale jak je to s ostatním taky moc nevím, malej trpěl na koliky takže já jedla jen takové ty plátky místo chleba a rohlíků....no v podtstatě jsem nejdla skoro nic :grinning: prostě vynechat vše nadýmavé...ale na druhou stranu, strava po porodu ´v nemocnici byla:snídaně čerstvé pečivo, oběd svíčková s knedlíky a podobně a pak nám tam ty děcka řvali celou noc :angry: taky si to budu muset nastudovat znovu
9. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 Tak mě momentálně nadýmá úplně snad všechno, ani espumisan mi nepomáhá na 100 % :confounded: tak čerstvé rohlíky vím, perlivé vody, a zbytek nevím. se musím těch jahod před porodem přejíst abych pak na ně neměla chuť :grinning: :grinning: :grinning: A vím, že ani teď by se neměli jíst žádné arašídy.
9. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já miluju rozmačkané jahody se zakyskou...........tak se jich holt přežeru před porodem a pak mi to bude jedno :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 tak to já meloun zase miluju........ten bych mohla pořád :slight_smile: v létě ho mám neustále v ledničce a chladím :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 taky jsem dost často nafouknutá :( ale horší je to teda u mě se zácpou :(
9. únor 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 meloun taky miluju :slight_smile: jen musí člověk natrefit na správný, nesmí být písčitý přezrálý nebo naopak nedozrálý :slight_smile: já měla děsnou záspu v prvním těhu...dávala sem si tehdy na to otruby do jogurtu.. :wink: ted naštěstí ok celkem až se tomu divím....
9. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak to musím zaklpeat mě zatím netrápí, ye začátku jsem s tím měla taky problém, ale teď už ne. na to si taky dávej bacha, prý střeva nějak tlačí pak na placentu a ta se pak hůř vyživuje či co. Řekni si mudrovi ať ti něco napíše.
9. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 já jím normálně celozrnné pečivo, denně minimálně 2 jogurty, začla jsem jíst i aktivii, miluju acidofilní nebo kefírový mléka - ale že by se mi to nějak extra zlepšilo - to se říct nedá :( no, holt to budu muset nějak zvládnout.......
@majjka24 tak v mém případě bylo nejhorší nadýmání po porodu v nemocnici :grinning: až mě to bylo blbé, ale lítalo to ze mě no děs, nedalo se to ovládat...říkala jsem si, že paní co tam byla semnou na pokoji musela být hodně znechucená :grinning: ale já za to fakt nemohla, sem se otočila na bok a bylo to :grinning: no blbé téma :unamused:
Meloun je mňamka, to joooo, to my můžem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 nevím zda ji něco napíše, ono je to celkem normální ta zácpa, jen ji řekne at vynechá čokoládu, černý čaj a podobně ale podle toho co píše že baští tak má jídelníček ok :slight_smile: já si tehdy koupila i vlákninu rozpustnou ve vodě...ale mě fakt nejví cpomohly otruby do jogurtu a ráno na lačno vlažnou sklenku vody... :wink:
9. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 zkusím ještě pár babských rad a kdyby to nepřešlo, tak si fakt pro něco skočím k doktorovi.......dřív jsem chodila na velkou denně, teď tak obden, někdy i 1x za 2 -3dny :(
9. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 je to hold součást toho "krásného" období, tak co :wink: :slight_smile: Ovládat je to fakt někdy težké, se mám chu´t vždycky propadnout někam do země :sweat_smile:
9. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 zkusím ty otruby, skočím si do zdravé výživy......... a nebo tu vlažnou vodu ráno..............
9. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majjka24 mě teda nejvíc vadí to, že mi teče jedno prso :grinning: ale já to měla i u prvního, hned co otěhotním tak se mě prsa nalejou a je to :angry: a po porodu jsem zásobovala celou porodnici...jsem byla jak chodící kozeny....a po kojení mi pěkně splaskly na mé dvojky :dizzy_face: a ted zas 4 a po porodu to vidím tak na 5-6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek