• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jinak čokoládu vůbec nejím.............dřív jsem ji měla hodně ráda, ale co jsem těhu o ní ani okem nazavadím........doma mám dvě bomboniéry - jindy by padly za vlast hned v ten den, teď mi tam leží už od prosince :(
9. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zkus a uvidíš, jsem někde četla, že jabka se slupkou mají takový účinek nebo kyselé zelí a ještě další pochutiny, ale ted si nevzpomenu :confounded:
@klaire22 nebo ještě zkus švestky :slight_smile: ty jsou taky na zácpu, i malým dětem se dávají :wink:
@petule22 mě se teda prsa zvětšiny až hrůza :( určitě o 1,5 čísla......manžel je teda spokojený, je to čistokrevný horňák, ale já teda moc nadšená nejsem :(
9. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 děkuji za tip............jablíčko jsem dlouho neměla, nebylo mi po něm nějak dobře, takže je teď nejím......já mám spíš raději zeleninu - z ovoce miluju jahody, meloun ( i když to je vlastně taky zelenina) a hrušky :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a počkej až se ti nalejou, ten první měsíc než se uzpůsobí potřebám mrnouse to je hrůza :angry: no můj tvrdí že je to taky supeeer ale stejně na ně nesmí šahat protože mě bolí, a nevidí je protože se za ně stydím, přijodu mi nechutný :grinning: já raděj ty malé..
9. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no vidíš, to jsem o švestkách nevěděla.......jen je blbý, že v tuhle roční dobu bude stejně všechno ovoce chutnat jak polystyren :( už aby bylo léto, fakt!!!!
9. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 oj, tak to já jsem teď ráda, že je konečně na mě vidět , že tam i něco mám, :grinning: :grinning: :grinning: My v rodině zas tolik neoplýváme takovými vnadami. :wink: jak jsem otěhotněla, tak břucho nikde a kolegyně věděly při pohledu na prsa :grinning:
9. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě jen občas bolí bradavky...............no, já se za ně ještě vyloženě nestydím, ale přiznám se, že když byli menší, tak se mi líbili o hodně víc......... ale manželovi to nevymluvím :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ty švestky i sušené :wink: :wink: :wink: a nebo před jídlem sklenice vlažné vody :wink:
@klaire22 zkus kompot :wink:
@majjka24 tak to se svým způsobem fakt máš!!!!!!
9. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem spokojená až teď a bolely mě na začátku těhu úplně neskutečně, bylo pro mě utrpení nosit podprsenku. :cry:
9. únor 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 :grinning: bud ráda, velké jsou jen na obtíž :wink:
@majjka24 já sušený ovoce nedám - to nesnáším od malička :( jedině sušený banán na plátky.......jinak sušené ovoce je EE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@petule22 kompot je přijatelnější podoba :slight_smile:
@klaire22 přesně sušené ovoce nepozřu, banán dřív jo ale asi rok zpátky jsem se toho přejedla a pak pěkně poblila takže ani ten ne :grinning:
9. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to pro mě taky......citlivé až to hezké nebylo.....ale teď se to srovnalo, jen občas mám hodně citlivé ty bradavky, jinak pohoda.....každý den je mažu krémem na prsa a jde to :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsem ráda, některé kamarádky které mají i tak velké....jsem je pak úplně litovala, a záda prý hodně bolí....jsem ráda za to co mám (teď :wink: :grinning: :grinning: ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky mažu, ono se to prý má , když rostou rychleji , co jsem slyšela :wink: já se mažu celá olejíčkem z DM :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no a víš co je nejhorší? že se nedá spát na břichu....když už jsem měla buben a nevěděla jak si lehnout tak sem si říkala jak se těším až ho shodím a budu spát na břiše ale s těma nalitýma kozama to fakt nejde :angry: už ted mi prostě zavazej kde můžou :angry:
9. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já mám na prsa krém z avonu a na břicho vlastně taky krém z avonu -je to na strie.......krásně voní :slight_smile: tak snad bude pomáhat :slight_smile: jinak jsem slyšela, že je prý dobrý Elasti Q :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já zas slyšela ale pokud máš dispozice ke striím tak tě krém stejně nezachrání :unamused: ten neproniká do hlubších vrstev pokožky kde strie vznikaj...prej....ale raděj mazat :wink:
9. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jo, na břiše to s velkýma prsama fakt nejde.......ráno jsou placatý, brrrr......a bolí :( takže teď už spím jen na boku :(
9. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jsem taky slyšela - že jsou holky, který se mazají pomalu od začátku a stejně mají strie kam se podíváš a pak jsou i takové, které na to dlabali a mají bříško jak kdyby neměli děti....je to dáno i dispozičně.......
9. únor 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já na to docela dlabala, sem tam jsem se mázla garnier tím na suchou pokožku ale jinak nic a do porodu ani jedna strie a to jsem přibrala 25 kilo, ale po porodu se mi jich pár udělalo na vnitřní straně stehen, asi tím tlakem jak člověk tlačí dítěm Mates měl 4,030 tak možný tím? :fearful: :confused: kdoví :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak na břichu mi vadí už i ted, a to zas nemám tak velké břicho. S prsama to mám zatím úplně v klidu :slight_smile:
@klaire22 o tom krému jsem slyšela taky, a někdo si spíš chválí ty olejíčky, tak uvidíme. jsem četla článek že ty strie je spíš dědičné, tak zjisti u mamky :wink: mamka je neměla, ale i tak mažu, protože to kráááásně voní a já se mažu x let, jsem blázen do voňavých krémů a sprcháčů.... :sweat_smile: Avon jsem taky hodně kupovala, ted si spíš objednávám jen ty krémy na nožky ( foot works) jiné mi ak nesedí a nevoní, na ty nedám dopustit, jinak si ráda ke krémům přivoním, tak spíš preferuji osobní výběr, v drogerce strávit 3/4 hodiny není pro mě žádný problém :grinning:
9. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů zas lechtá :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 jůůů, to byl pořádný dáreček :slight_smile: to jsi si asi dala!!!! Ale co, hlavně že jsi to přežila a teď ti dělá jen a jen radost :slight_smile:to za to nějaká ta strie stojí :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 moje mamča právě bez strií, mazala se tuším jen obyč niveou nebo indulunou a nemá vůbec žádné jizvičky.......tak snad to po ní podědím :slight_smile:
jj, ty krémíky na nohy jsou super, taky je používám :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek