• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@majjka24 taky už chci, aby Eliška lechtala a ona furt nic!!!!
9. únor 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
@petule22 hele kočky, za chvilinku končím a pomažu domů.....tak se s vámi loučím. Mějte se hezky a zítra zase můžeme pokecat :slight_smile: Papa :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
9. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo byl to kusan :grinning: ale porod se dal...teda ted s odstupem :grinning: po porodu jsem říkala že nikdy žádné děti už nechci a při porodu tvrdila že umřu :grinning:ale jinak porod vyvolávaný, trval 5 hodin, a jen dva vnitřní stehy :wink:
9. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u prvního těhu jsem cítila pohyby až v 21 týdnu, ted zatím taky nic :frowning2: měj se nádherně :slight_smile: pápá
9. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak ty bys je neměla mít taky, :wink: já mám ráda tu vůni a jak se namažu adám si nohy na stůl .....:grinning:
Eliška se taky brzo ozve :slight_smile: tak se měj, zítra :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsem taky nečekala, vůbec že pohyby ucítím taky brzo, jsem překvapená a vysmátá jak malé děcko :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já je asi dřív totiž nepoznala, furt jsem měla za to že to jsou střeva :grinning:
9. únor 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já si taky nebyla jistá, ale po x konzultacích a je to fakt jiné než střeva, jsem to teda přisoudila pohybům :grinning: A fakt to lechtá, jsem netušila že to bude tak lechtat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no nic, jdu na chvíli ven rozpohybovat ty moje střeva :grinning: a tež psiska se dožadujou venkovního pobytu (asik na půl minuty), zas k večeru se tu juknu :fearful:) tak zatím :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, tak jakjsem se dočetla, tak užvíš, že to bude holčička....tak to je fajn, když si si to tak přála :wink:
9. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ahoj, mě v lékárně doporučili Laktobacily, je to vhodné právě i pro těhotné a kojící. A musím říct, že mi to fakt pomohlo :slight_smile:
9. únor 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ahojky, jj, asi to je fakt holčička :slight_smile: čekám do osmi, abych zavolala sestřičce a objednala nás na 3D za těch 14 dní :slight_smile: vezmu tam sebou manžela i mamču :slight_smile:
10. únor 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahooooj, ta čokoládová zmrzlina je luxusní, snědla jsem třetina včera večer :grinning:
10. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahooojky :slight_smile: tak to jsem ráda, že ti chutná :slight_smile: Jsem se nějak začetla do diskuze ohledně látkových plen.....ale upřímně........vůbec tomu nerozumím, ale fakt vůbec :( Právě jsem si říkala, že bych raději používala látkové - přijde mi to jednak levnější a ekologičtější a řekla bych i lepší pro dítko - ale to je asi věc názoru. Ale já se v těch názvech a pojmech vůbec nevyznám :( jaké používáš plínky ty? jednorázovky, nebo látkové????
10. únor 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my jednorázovky, na začátku jen pampers premiun care tak ty první 3 měsíce,pak active baby pampers, zkoušeli jsme hagís ty jsou fakt děsný, ale prej u holek problém s protékáním nemaj, a ted jsme přešli na tesco a ty jsou skoro jak pampers jen 2x levnější :wink: látkovky jsem vůbec nepoužívala, i tak jsem byla strhaná a mé kamarádky co látkovky zkoušely tak stejně skončily na jednorázovkách....
10. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no já fakt uvidím, ale zatím víc tíhnu k těm látkovým :slight_smile:
Jinak před chvílí jsem se objednala na 3D UTZ, tak se těším jak malá :slight_smile:
10. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to se ti nedivím :slight_smile: u nás stojí 1000 kč tak nevím zda to investovat, můj tvrdí že je to zbytečnost :angry:
10. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 u nás stojí 600 Kč, taky to manžel chvíli tvrdil, člověk slyší na to několik názorů - jedni, že jsou to vyhozené peníze, druzí, že to byl zase krásný zážitek a hezká památka :slight_smile: Zase si říkám - člověk přijde v životě o víc a já těch 600 Kč jsem ochotna investovat :slight_smile: Je to přeci jen naše první dítě, tak si chce člověk dopřát tak nějak všechno :slight_smile: Vezmu sebou i mamču, strašně se na to těší :slight_smile: Kamarádka tam měla sebou taky manžela a maminku a říkala, že si to všichni užili, že mamča to málem obrečela.....tak to si říkám taky, aby se mamča udržela....přeci jen, za ní tohle nebylo, tak z toho bude asi dojatá, až uvidí tu naši princeznu :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 promin dnes mě Matyáš zlobí :angry: určitě to bude zážitek :slight_smile: pak sem musíš dát fotečku :dizzy_face:
10. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nic se neděje :slight_smile: aspoň se nenudíš, jako já v práci.....šéf odjel pryč, tak tu mám svatý klid, ale nudím se :( Určitě dám, do té doby nám zase trošku povyroste, tak bude o to víc k světu :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to se fakt nenudím :grinning: před chvíli mi vysypal květináč po sedačce :angry: to já bych zas už šla do práce, chybí mi to, ten stereotyp doma je na palici :sweat_smile: :rolling_eyes:
10. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jejda, to jsou radosti teda.......my máme doma zatím jen dvě čičiny a občas je to stejné jako s dětmi - když něco rozbijí nebo tak......to se držím silou vůle, ale taky ne vždy, někdy po nich vyjedu, sroluju noviny do ruličky a už jim třískám zadky - ale to když vyvedou fakt něco extra.....posledně kočka lezla zase po skříňkách a my máme na jedné takový jako by křídlo a ona jak se od něj odrážela, tak ho shodila na zem.....štěstí, že u toho byl manžel a chytnul to v letu, jinak by bylo křídlo rozflákaný a cestou jak to padalo, tak by to i vysklilo sklo - ta skříňka byla prosklená. No - my s manželem říkáme, že nemusíme mít děti, aby jsme měli zničený nábytek, stačí nám zviřátka :slight_smile: A teď to bude teprve čoro moro, až se malá narodí a po čase začne prozkoumávat byt :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :grinning: jo já už takysem tam plácnu přes zadek, protože Mates je rozmazlonkovaný dábel takže někdy jsem z něho naprosto vyčerpaná :rolling_eyes: ale jinak je to zlatíčko :dizzy_face:
10. únor 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, osobně si myslím, že někdy plácnout přes zadek je lepší než po 100x domluva. Ale třeba budu mluvit jinak, až budu mít děti.
Fuj, teď jsem se začetla do diskuze o downovi a potratu - jak tam některý holky píšou, že měli v pořádku NT screening a pak ve 20tt se ukázalo, že dítě má postižení.....tak je mi z toho až zle :( Neříkej mi, že je to možné :( No úplně se bojím jít na ten příští UTZ. Ale zas............u Apolináře malé přeměřovali tu nosní kůstku, nebo jak se jí říká - prý dítě s DS ji nemá vůbec nebo velmi málo vyvinutou a my ji měli v pořádku, to samé výsledky......prý vyšli báječně, měli jsme 1: ku nějakýmu dost vysokýmu číslu a některý ty holky tam píšou 1:25, 1:50, 1:150 a to jsme teda rozhodně měli o dost vyšší. A taky tam píšou že měli takhle vysokou pravděpodobnost DS a pak se jim narodilo zdravé dítě.......no to nechápu - to si teda nemůžeš být jistá nikdy!!!!! fuj, neměla jsem to číst, akorát se bojím!!!!
10. únor 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj , ten oskar má úspěšnost 95 % takže jen 5% pro takové případy.......tvé obavy jsou normální ale ta pravděpodobnost je opravdu minimální, vše bude ok a navíc ty máš utz co chvíla a vše vypadá ok takže se bát nemusíš :wink: ale chápu tě, taky mám vždy strach aby bylo vše ok a to já až do toho velkého utz žádný jiný mít nebudu takže jsi na tom lépe :wink: a takové články vůbec nečti :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuji za uklidnění, jsem fakt debil, že to čtu!!!!!! Máš pravdu - zkrátka máme zdravé děti a nic jiného nepřipadá v úvahu!!!!!! :wink:
10. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 ted už to tak budeš mít pořád, strach aby proběhl zbytek těhu v pořádku, pak aby se nestalo něco u porodu, poté aby dítě zdravě prospívalo a pořád něco. Třeba Mates ten ve 3 měsících přestal chtít přijímat jakékoliv mlíko a neprospíval, pak byl nemocný, každé očkování velké reakce, pak jsem se nemohla dočkat kdy bude chodit, navíc do roku šilhal (ted už ok) a ted zas plaším že má 16 měsíců a zatím neumí žádné slova jen si něco žvatlá......takže to bude furt něco :wink:
10. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 asi dokud se do dítko neosamostatní, tak budeme žít furt ve strachu, aby mu něco nechybělo a mělo se dobře :slight_smile: I když ani pak se nepřestaneme bát........to vidím na mojí mamče......jsem sice už dospělá, ale jakmile někam jedeme, třeba na dovolenou - tak se uklidní až když nás má zase zpátky doma a v pořádku :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady náš sladouš :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak tak těžký úděl matky :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek