• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
A ještě jedna ale tato je starší :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 je, ten je k sežrání :slight_smile: no neříkej mi, že zlobí :slight_smile: máš krásnýho synka, fakt moc :slight_smile: Musí to být správnej kulihrášek :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 prďolka :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no je to zlobidlo, taky furt říkám že má štěstí že se jinak povedl :grinning: jen to mluvení...on je hrozně akční, vůbec se nezastaví tak nechce odezírat...a je pěkně vzteklej :angry:
10. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a dnes je zabití :angry: pořád knourá, neví co chce, já taky nevím :grinning: já to nevím nikdy ikdyž každý tvrdí že matky to vždy vědí-to je lež :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 s tím mluvením bych se nestresovala....hlídala jsem klučíka, který ve 4 letech nebyl schopný říct souvisle nějakou větu nebo pořádně mluvit.....a vyrostl z toho..........ale chápu, že tě to znervozňuje.......ale on se ještě rozmluví a pak budeš ráda, že bude na chvilinku ticho nebo si jen žvatlat :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak se asi nudí - kdo by se nenudil v tomhle počasí - ven se pořádně jít nedá a co taky pořád doma, viď :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo nudit se určitě nudí a tak dělá binčák po bytě :slight_smile: už jsem si zvykla, přes den to ani neuklízím, až večer :grinning:
10. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já si myslím....kamarádka má dva kluky a taky to vzdala....říká, že to nemá smysl - že v jedné části bytu uklidí a vrhne se na druhou a kluci zatím stihnou rozbordelařit zas to co před chvílí uklidila - nekonečný příběh :( ale mě by z toho asi jeblo :slight_smile: no, budu si muset zvyknout:slight_smile:
10. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 zvykneš si :slight_smile: říká se bordel v bytě-štastné dítě :wink:
10. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak tak :slight_smile: taky už jsem to slyšela :slight_smile:
10. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a co děláš za práci?:slight_smile:
10. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 administrativu v jedné firmě, která prodává dveře......takže fakturace, komunikace s klienty, tvorba cenových nabídek, atd, atd :slight_smile: práce dosti nenáročná a poslední dobou, co je krize i dosti nudná :( někdy nevidím za celý týden ani jednoho zákazníka :(
10. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak hlavně že se firma drží i tak :wink: a bud ráda aspon máš klídek, ted ho potřebuješ :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 zatím se jakž takž držíme...........:slight_smile: to jo, jen je toho klídku někdy až moc :slight_smile: fakt se tu nudím :(
10. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ach joo ... dnes je to s ním fakt o nervy..ted zas nechce oběd, dá si jednou do pusy, pak zdrhne a nechce a furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že mi to vše jednou vrátí :grinning:
10. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to už přece vrací - je to tvoje zlatíčko :slight_smile: ale asi je to fakt někdy o nervy...........neumím si to představit :( jsem na sebe zvědavá!!!!
10. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo o nervy :grinning: nemám ráda to bezdůvodné knourání.. :angry: :angry: :angry:
10. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to věřím!!!! a co má dneska dobrého k obědu???
10. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no dnes jsem mu udělala takové fujtajble :grinning: má dušenou zeleninu s bramborem a vajíčky :grinning: ale vymýšlet si nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ajoj, nic takového nečti, jinak se zblázníš !!! jen si to užívej. Já taky předtím pořád jen četla co všechno se může stát, co můžeš dostat.....no hnus a nemohla jsem z toho vůbec spát, byla furt nervozní a to je je pro mimíska horší než .....nevím :sweat_smile:
@petule22 ten je šikula :slight_smile: Poved se Vám :wink:
10. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já se u prvního taky hrabala netem a pak jsem se na cosi zeptala doktora a ten mě zdrbal že se v tom vůbec nemám hrabat :grinning: prej tam kolikrát píšou kraviny :confused:
10. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, tolik různých názorů a příběhů..... je to šílené. tentokrát nečtu vůbec nic, jenom samé "pozitivní" věcičky a je tom lepší, vím, že s čistým svědomím dělám pro zlatíčko maximum, víc dělat stejně nemůžu, zbytek je na přírodě... :slight_smile:,
10. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ahojky :slight_smile: tak tak, už jsem si řádně vynadala a raději nečtu :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 to náhodou zní docela dobře - to někdy dělám taky - na pánvičku hodím zeleninu, pak k ní přidám uvařený brambůrky a zaliju vajíčkem - a je to mňam :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 máte pravdu holky!!!! už jsem si to zakázala, vynadala..............a jako odškodnění jsem Elišce koupila dneska slaďoučký růžový kabátek....já vám povím - jestli mi na 3D dr řekne - jéééé, já se spletl, bude to kluk - tak ho asi zabiju :slight_smile: protože teď sjíždím všechno možné růžové a holčičkovské oblečení, že by mě fakt asi trefilo :slight_smile:
10. únor 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 děkuji za pochvalu dábla :wink:
10. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 proto doufám že na velkém mi to řeknou s větší jistotou, jestli řeknou holka, já prodám klučičí a bude to kluk tak mě odvezou :grinning:
10. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 super, jen si to užívej jak jen to jde, už tak máme dost stresů s výsledkama z kontrol, z krve...pro mě to bohatě stačí. mám i stresy s tchýní atd, takže pokud možno - se snažím být co nejvíc v klidu.
@petule22 nemáš zač :slight_smile:

vůbec nevím, co mám dneska vařit :frowning2:
10. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek