Miminko v červenci 2012

Ahojky,
ve čtvrtek jsem naprosto neplánovaně našla dvě čárky. U dr jsem samozřejmě zatím nebyla a půjdu tak za čtrnáct dní, ať je už i srdíčko. Doma už jednoho prcka mám a tentokrát to prožívám mnohem klidněji. Míň se bojím.
Kdo se ke mě přidá a bude se mnou těhulkovat?
petule22
10. únor 2012
A ještě jedna ale tato je starší 🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 je, ten je k sežrání 🙂 no neříkej mi, že zlobí 🙂 máš krásnýho synka, fakt moc 🙂 Musí to být správnej kulihrášek 🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 prďolka 🙂
petule22
10. únor 2012
@klaire22 no je to zlobidlo, taky furt říkám že má štěstí že se jinak povedl 😃 jen to mluvení...on je hrozně akční, vůbec se nezastaví tak nechce odezírat...a je pěkně vzteklej ]-(
petule22
10. únor 2012
@klaire22 a dnes je zabití ]-( pořád knourá, neví co chce, já taky nevím 😃 já to nevím nikdy ikdyž každý tvrdí že matky to vždy vědí-to je lež :-p
klaire22
10. únor 2012
@petule22 s tím mluvením bych se nestresovala....hlídala jsem klučíka, který ve 4 letech nebyl schopný říct souvisle nějakou větu nebo pořádně mluvit.....a vyrostl z toho..........ale chápu, že tě to znervozňuje.......ale on se ještě rozmluví a pak budeš ráda, že bude na chvilinku ticho nebo si jen žvatlat 🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 tak se asi nudí - kdo by se nenudil v tomhle počasí - ven se pořádně jít nedá a co taky pořád doma, viď 🙂
petule22
10. únor 2012
@klaire22 jojo nudit se určitě nudí a tak dělá binčák po bytě 🙂 už jsem si zvykla, přes den to ani neuklízím, až večer 😃
klaire22
10. únor 2012
@petule22 já si myslím....kamarádka má dva kluky a taky to vzdala....říká, že to nemá smysl - že v jedné části bytu uklidí a vrhne se na druhou a kluci zatím stihnou rozbordelařit zas to co před chvílí uklidila - nekonečný příběh 😞 ale mě by z toho asi jeblo 🙂 no, budu si muset zvyknout🙂
petule22
10. únor 2012
@klaire22 zvykneš si 🙂 říká se bordel v bytě-štastné dítě 😉
klaire22
10. únor 2012
@petule22 tak tak 🙂 taky už jsem to slyšela 🙂
petule22
10. únor 2012
@klaire22 a co děláš za práci?🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 administrativu v jedné firmě, která prodává dveře......takže fakturace, komunikace s klienty, tvorba cenových nabídek, atd, atd 🙂 práce dosti nenáročná a poslední dobou, co je krize i dosti nudná 😞 někdy nevidím za celý týden ani jednoho zákazníka 😞
petule22
10. únor 2012
@klaire22 tak hlavně že se firma drží i tak 😉 a bud ráda aspon máš klídek, ted ho potřebuješ 🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 zatím se jakž takž držíme...........🙂 to jo, jen je toho klídku někdy až moc 🙂 fakt se tu nudím 😞
petule22
10. únor 2012
@klaire22 ach joo ... dnes je to s ním fakt o nervy..ted zas nechce oběd, dá si jednou do pusy, pak zdrhne a nechce a furt dokola :-p :-p doufám že mi to vše jednou vrátí 😃
klaire22
10. únor 2012
@petule22 to už přece vrací - je to tvoje zlatíčko 🙂 ale asi je to fakt někdy o nervy...........neumím si to představit 😞 jsem na sebe zvědavá!!!!
petule22
10. únor 2012
@klaire22 jojo o nervy 😃 nemám ráda to bezdůvodné knourání.. ]-( ]-( ]-(
klaire22
10. únor 2012
@petule22 to věřím!!!! a co má dneska dobrého k obědu???
petule22
10. únor 2012
@klaire22 http://www.youtube.com/results?search_query=pet...
@klaire22 kdyby ses nudila a chtěla mrknout na našeho dábla 🙂
petule22
10. únor 2012
@klaire22 no dnes jsem mu udělala takové fujtajble 😃 má dušenou zeleninu s bramborem a vajíčky 😃 ale vymýšlet si nemůže :-p
majjka24
10. únor 2012
@klaire22 ajoj, nic takového nečti, jinak se zblázníš !!! jen si to užívej. Já taky předtím pořád jen četla co všechno se může stát, co můžeš dostat.....no hnus a nemohla jsem z toho vůbec spát, byla furt nervozní a to je je pro mimíska horší než .....nevím :-N
@petule22 ten je šikula 🙂 Poved se Vám 😉
petule22
10. únor 2012
@majjka24 já se u prvního taky hrabala netem a pak jsem se na cosi zeptala doktora a ten mě zdrbal že se v tom vůbec nemám hrabat 😃 prej tam kolikrát píšou kraviny =-)
majjka24
10. únor 2012
@petule22 jj, tolik různých názorů a příběhů..... je to šílené. tentokrát nečtu vůbec nic, jenom samé "pozitivní" věcičky a je tom lepší, vím, že s čistým svědomím dělám pro zlatíčko maximum, víc dělat stejně nemůžu, zbytek je na přírodě... 🙂,
klaire22
10. únor 2012
@majjka24 ahojky 🙂 tak tak, už jsem si řádně vynadala a raději nečtu 🙂
klaire22
10. únor 2012
@petule22 to náhodou zní docela dobře - to někdy dělám taky - na pánvičku hodím zeleninu, pak k ní přidám uvařený brambůrky a zaliju vajíčkem - a je to mňam 🙂
klaire22
10. únor 2012
@majjka24 máte pravdu holky!!!! už jsem si to zakázala, vynadala..............a jako odškodnění jsem Elišce koupila dneska slaďoučký růžový kabátek....já vám povím - jestli mi na 3D dr řekne - jéééé, já se spletl, bude to kluk - tak ho asi zabiju 🙂 protože teď sjíždím všechno možné růžové a holčičkovské oblečení, že by mě fakt asi trefilo 🙂
petule22
10. únor 2012
@majjka24 děkuji za pochvalu dábla 😉
petule22
10. únor 2012
@klaire22 proto doufám že na velkém mi to řeknou s větší jistotou, jestli řeknou holka, já prodám klučičí a bude to kluk tak mě odvezou 😃
majjka24
10. únor 2012
@klaire22 super, jen si to užívej jak jen to jde, už tak máme dost stresů s výsledkama z kontrol, z krve...pro mě to bohatě stačí. mám i stresy s tchýní atd, takže pokud možno - se snažím být co nejvíc v klidu.
@petule22 nemáš zač 🙂

vůbec nevím, co mám dneska vařit 😞

Začni psát odpověď...

Odešli