• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Spí, alelůůůja :slight_smile: a já valím zmrzlinu na nervy :grinning:
10. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no budu držet palečky, aby to byla princezna :slight_smile: no, malá byla hezky natočená a dr. říkal, že to s největší pravděpodobností bude holčička, ale že až přijdu za těch 14 dní na to 3D a bude se nám chtít hezky ukázat, tak mi to řekne s větší jistotou :slight_smile: no, ale stejně už blázním :slight_smile: s mamčou a ségrou už plánujeme příští týden výlet na Mělník a vezmeme růžové hadříky útokem :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 jen si je hezky obal, čokoláda uklidňuje a navozuje pocit štěstí :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 konečně si to začínám užívat, jupí :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 nevař nic objednej si z restaurace :slight_smile: :grinning: semnou tchýně raděj moc nekomunikuje tak jsem v klidu :wink: koukala jsem do albíčka ty jsi teda štíhloučká :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to mi povídej, sama nevím co budu dnes kuchtit až dorazím z práce....včéra jsem udělala rychlovku - chleba obalený ve vajíčku a na to nastrouhaný junior se sýrem, hořčice, kečup a okurka......se po tom zaprášilo - ale dnes nemám vůbec tucha :( žádné maso jsem z mrazáku nevyndala, tak nevím co vymyslím :(
10. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky navozuje větší objem pneumatik kolem břicha :grinning: ale mě to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: těhotná su naposled tak budu ještě jednou hroch, co už :grinning:
10. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nic nevařím, jsem si vypoměla, že mě mamka dneska zásobila dobroučkýma polívkama :grinning: , tak se mnou by tchýně komunikovala ráda, ale má smůlu....Štíhlounká?? kdes na to příšla???? :confused:
@klaire22 tak to je spávné, chválím :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, já žádný drobek nejsem :( bohužel :(
10. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 stejnou véču jsme měli předevčírem :slight_smile: a ještě rajčátko nahoru :slight_smile: dnes taky nevím co na véču....včera byly párky :slight_smile:
@majjka24 štíhlounká - stačí se podívat k tobě do alba a je to přeci vidět - že jsi štíhlounká :slight_smile:
@majjka24 no na fotkách :grinning: já tak štíhlá nebyla ani v pubertě :grinning:
@klaire22 já taky ne :grinning: a ted už vůbec :D
10. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli včera zapékané nudle se salámem a porkem a dneska asik špagetky s něčím, ještě nevím s čím. uvidíme :slight_smile: I když párek v rohlíku bych si taky dala... :dizzy_face:
10. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24, @petule22 já si na tchýňku zase stěžovat nemůžu............ale neříkám - občas mi taky leze pěkně na nervy - a i švagrová.....................
10. únor 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ta zmrzlina je droga :grinning: s takovou sežeru celý ten kýbl za dva dny :grinning:
@majjka24 tak udělej rychlovku rajčatovou na to a je :wink:
10. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 naše tchýně se bojí dětí a Mates ji nemá rád tak se nám vyhýbá :grinning: navíc já jsem člověk co si nenechá nic líbit, takže když má debilní prupovídky tak ji odpálkuju.....staví se jen hlídat na hodku když mám doktora, to ji Mates celou dobu řve a jak dojdu tak hned mizí :grinning: je divná... :confused:
10. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 , @petule22 holkky vy blbě vydíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Štíhlá jsem fakt byla a to do konce střední, ted když jdou roky nahoru, kilča taky, sice pomalu, ale přece, mám celkem fyzicky namáhavou práci , dva psy a velkou zahradu....tak nějaký ten pohyb tam je.....
10. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě teda podle fotky nepřijdeš "jako s pneumatikama" - taková normální holčina :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no to teda blbě nevydíme!!!!!! :sunglasses:
10. únor 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no na těch videích a fotkách mám asi tak 59 kilo to jsem shodila kila po Matesovi ale ted už mám zas 67 :grinning: takže ted už pneumatiky mám :grinning: počky hodím ti sem foto z porodnice to jsem měla 85 :grinning:
10. únor 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak švagrovka je v pohodě - má 23 takže v klidu :slight_smile: , ale tchýně na zabití , neschopná samostatného myšlení....bych se zas nervla :angry:
@petule22 hmmmm, tak rychlé to je, to je fakt, otázka zda se mi bude chtít :grinning:
10. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 vidíš, mě ty kilča nahoru nejdou pomalu :grinning: ale rychle :grinning:
10. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 .....a vydíte :grinning: :grinning: :grinning:
@petule22 ona se bojí dětí? a jak vychovala teda manžela??? to je divný, že nemá o Matýska moc zájem.......to nechápu...........moje tchýně je teda o dost starší než moje mamka - mojí mamce bude letos 48, tchýni 62 a je to teda sakra znát.........mamka je ve spoustě věcí v obraze, spustu věcí si ještě pamatuje, když jsem byli mi malé, ale tchýně - té se na nic zeptat nemůžu - nic si nepamatuje, nic nevím..........dokonce když tenkrát mamča pletla jedné kamarádce svetřík pro malého a ona to věděla, tak se bezelstně divila, že to je nějaké divné, že je to přeci moc malé a takhle malé děti nejsou a mamka na ní - no já bych řekla, že mu to bude ještě velké - a taky že jo, malému to kamarádka musela ohrnovat............tchýně je občas takový mimoň.
@majjka24 @petule22 no vaše stresy s kilama teda fakt neřeším -nebudu se vůbec zmiňovat kolik vážím já, oproti vám jsem totiž SLON!!!!!
10. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já nemít tolik toho pohybyu, tak to jde taky rychle (bohužel u nás to je rodové) zatím jsem se v jidle nějak neomezovala, ale to po porodu určo příjde, mamka na tom byla úplně stejně, před těhu úplně štíhlá, v těhu nahoru 18 kg, u segry nevím, a pak to šlo pořád nahoru.....a to taky maká na zahradě na poli u babičky,,,,,a sním toho víc jak ona.
10. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no ona ho nevychovávala, chlap se na ni vysral a šel za mladší ženskou , ona zůstala s dvěma dětma sama, bydlela se svou matkou takže Radima vychovávala babička....jeho máti neumí vyměnit ani plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky má furt kecy že naši jsou mladší tak mají na děti ještě energii a nervy a podobné debiloviny, ale zas o tolik starší teda není, ji je 56 a našim bude ted 49 a 50....no rachejtle :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě zapšklá zhrzená životem.... :unamused:
10. únor 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale já měřím jen 161 cm takže ty kila jsu na mě fakt vidět :grinning:
10. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tchýně mimoň :grinning: :grinning: to se mi líbí, :grinning: :grinning: :grinning: a určo nejsi slon, dle fotky, zas nám nekecej jo? :wink: :grinning:
10. únor 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to moje tchýně je taky děsně nesamostatná, na všechno se musí ptát tchána - dokonce i na to, jaké měla chutě, když čekala Járu - chápete to??? nic si sama nezařídí, všude musí být s tchánem......z toho bych se taky zvencla - nesnáším takovouhle nesamostatnost.

mojí švagroví je 32, je o 5 let starší než já, manžel je o 8 let starší než já..........ale holky - z ní by jste vykvetli...........myšlením a chování je jí tak 15 - nedávno se rozvedla - neb žít s takovým člověk - to ten chlap musí mít svatozář - a samozřejmě - je to teďka chudinka největší - ale našla si nějakého 23 letého koloucha a je z něho vychechtaná jak ta 15, fakt že jo...........takže na ní nemám poslední dobou absolutně náladu.....pokud ji člověk dostatečně nelituje a to že já teda nedělám ani omylem, tak je furt nafouknutá jak balon.......no nemám na ni, fakt že jo......
10. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek