• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Názorné foto vorvaně v den porodu....27 kilo nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak to moje mamča to měla obráceně - před těhu oplácaná, po porodu - štíhlá jak proutek......s každou nabrala cca 10-12 kg a dneska...........nerada s ní někam chodím, protože vypadá líp než já!!!!!
10. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a co si může říci s o 9 let mladším ogarou ? :astonished: Radim má teda 34 takže tohle nechápu :grinning: a tchýně dobrá :grinning: na záchod chodí sama?:astonished:
10. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no tak to je síla s tou tchýní - to tě teda obdivuji, že ji necháš Matýska pohlídat i na tu blbou hodinu - to bych asi ani nedala........já už teď vím, že když bude hlídat tchýně s tchánem, tak budu jak na trní, zatímco u mamky se nebudu nervovat vůbec............nás dvě vychovala naprosto ukázkově, jak se má chovat k dětem si stále pamatuje, takže s mamčou budu v klidu, ale s tchýni ne.........a to samé se ségrou - mojí ségře bude 25 a 1000x radši dám malou na hlídání jí, i když je to občas takový střívko, než 32letý švagrový - ta drží dítě jako prase kost.....to ségra kolikrát hlídá v práci kolegyni dítko a úplně v pohodě.......
10. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 moje máti tvrdí že po porodu nejstarší ségry měla 56 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslím že kecá protože podle fotek měla o 10 víc :grinning: no a čím starší tím víc prdelatá :grinning: takže mě to nejspíš čeká taky :angry:
@majjka24 no oproti vám slon teda jsem!!!!!
@klaire22 no já ji ho taky ze začátku na hlídání nenechala max spícího v kočáru na chvíli povozit :grinning: ale ted jak jsem těhu tak mě nic jiného nezbývá, jiné hlídání nemám, ale vždy trnu hrůzou jak to doma jde :angry: ona je tak pitomá že ani napít mu nedá
10. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na druhou stranu ona asi trne hrůzou vždy více :grinning: myslím že se vždy modlí abych měla další kontrolu nejlépe za 18 let :grinning:
10. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 jaký slon, nekecej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem koukla na svatební foto a rozhodně vypadáš líp než já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 jo, to sama nechápu, co s takovým mladým kolouchem........kdyby byla třeba nějak hodně zatížená na sex - tak bych to možná pochopila - ale ona na tohle nikdy nebyla - nebo co vím, když se mi ještě svěřovala.....ale v průběhu toho rozvodu jsem jí dostatečně nelitovala, něco jsem jí i řekla a je po svěřování............
10. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky máte v rodině veselo jak sleduju, tak moje tchýně je taky něco takového s tím, že s tchánem nežije a proto pořád otravuje nás nebo sousedku, než jsem jí vysvětlila že obchod je jednu zastávku tramvají.....bych potřebovala tak 5 velkých zmrzlin :rolling_eyes: . já úplně miluju lidi typu, že oni jsou největší chudáčci, jen oni, a oni jsou středem vesmíru.... :angry: DĚS !!!
10. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no to by mi z ní jeblo............fakt že jo :(
jj, na záchod chodí bohu dík sama.........ale na všechno se musí ptát tchána............ona si fakt nic nezařídí, nikam nezavolá, nic nedomluví...........řidičák má, ale nejezdí, takže si nikam sama ani nezajede - furt musí někoho otravovat........
10. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no to teda holka nevím, 58 kg, nebo kolik jsi psala, že máš - to nemám ani ve snu............fujky, se na sebe nemůžu ani koukat :( mám holt ty ozdobné prstence neboli pneumatiky :/
10. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 náhodou, pěkná fotka!!! a vůbec nevypadáš , že tam máš 27 kilo nahoru!
@klaire22 kámoška porodila 2 kluky, postupně a vypadá pořád na 20. nechápu to.
10. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 58 jsem měla před prvním těhu..:grinning: ted se mi podařilo zhubnout jen na 59,5 jinak se mi to drželo tak těch 61,5....počky dám ti fota jak šel semnou čas :grinning:
10. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no, to je přesně moje švagrová - ona se totiž poprvé v historii lidstva jako jediná rozvedla - to nevíte???? nikdo jiný takováhle muka neprožíval, nikdo neví jaké to je a ani si to neumí představit.....taková je to chudinka!!!!!
A na tohle já prostě nemám nervy..........takže když jí vidím, tak jí řeknu jenom AHOJ a když odcházíme tak zase AHOJ. poslouchat ty její nářky fakt nemíním. na to má rodiče, koloucha a podobně tragickou kamarádku !
10. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 žádný slon nejsi a basta !!!!
@petule22 já vážila 61 před těhu, takže nevím kdo je tu šíhlounký, jo????!!!! :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 takhle to mám s tchýni, dobrý den a naschle, nemám vůbec potřebu s ní nějak komunikovat.
10. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 některé holky to mají dobře zařízené - já budu doufat, že trošku zapracuje genetika a budu po mamče - byla bych za to šťastná jak blecha :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kdyby mi zůstaly maximálně 3 kila , tak bych byla spokojená :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to já taky, musím se držet, chci dát nahoru max. 11-12 kg!!! snad to dokážu :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to si říkám taky, tak uvidíme cca za půl roku :wink: :grinning: jak jsem byla posledně v poradně tak mi sestřička říkala, že je když někdy přibere okolo 10 kg, tak tam slaví, že prý těhulky nějak přibírají víc. - okolo 15 kg průměrně. tak mám zatím nahoru 3 kg a skoro v půlce, tak jsem sama zvědavá :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
první foto před těhu s bratránkem, druhé břicho dva měsíce před porodem (musí vám najít pár tádnů před to byl teprve buben),pak foto dva měsíce po porodu schválně si všimnětě těch oooobr sthen :grinning: po příchodu z porodnice jsem měla 79,5 kilo :angry: a poslední tam mám těch 61 je to myslím z října lonska ale ted mám už fakt 7-8 kilo nahoře takže jsem jak špekáček......
10. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 záleží ale kolik měříš....ono 61 kg pokud máš 170 cm tak je málo ale když máš jak já 161 tak už jsi oplácaná
10. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 no já zatím těch 1,5kg - ale včéra...........fujky.............jsem sežrala dvě deliny, neb mě šíleně honila mlsná :( jsem pak byla přeslazená jak blázen :(
10. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no vzheledem k tomu že už ted mám podle průkazky kde mi napsal že jsem začínala na 62 kg tak mám 6-7 kilo nahoře tak pochybuju že budu mít mín jak 20 :grinning:
10. únor 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 na té poslední fotce ti to moc sluší.....štíhlá mamča :slight_smile:
@klaire22 prej dvě deliny :grinning: já sežrala měsíc zpět celou bombošku :grinning: na posezení :grinning: já jinak na sladké nejsem ale jak mě to chytne....
@petule22 já mám na výšku 173 cm, váhou se chlubit nebudu :slight_smile:
10. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuju :slight_smile: posléze jsem otěhotněla a v tu ránu nalité kozy a zavodnování takže to už jsem měla po měsíci snad 3 kila nahoře :grinning: já jsem prostě v těhotenství kynoucí buchta :grinning:
10. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek