• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 krásné uznání...
10. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ona žije zvláštní život, tahá se se staršíma jak náš otec, vlastně nemá vážné vztahy spíš více "vztahů"...no myslím že to nemusím dál rozvádět :grinning:
10. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 naši se taky strašně těší, ségra taky.....švagrovka asi taky......ona to má s dětmi divné.......nikdy jsem u ní nezaregistrovala touhu mít dítko, nebo i jen hezky o dětech mluvit....ona musela mít všechno nalajnovaný, svatbu, pak první dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě.....no, jenže jim se mimi nedařilo, byla dokonce i na umělém 2x.....ale celou dobu jsem u ní slyšela jen jak fňukala, jak je to strašně, jak jí to bolí a furt jen já já já a né,,,panebože,já to všechno přežiju,jen ať mám zdravé a krásné miminko......to jsem od ní nikdy neslyšela.....na odpovědi typu, tak když to miminko chceš, tak pro to něco musíš vydržet vždy odověděla ušklíbnutím a bylo vidět, že ji dostatečně nechápeme......a když se kamarádce narodilo dítě a párkrát u ní byla, tak se vždy divně tvářila a když si ho náhodou vazala na ruku, tak ho držela jak prase kost a celé to bylo takové divné, umělé......a takový pocit jsem teda neměla jen já.....
10. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky nechápu ženské, které řeší , že si dítětem zkazí postavu :(
10. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 je pitomá, to říkám že jim bych Matesa nesvěřila :wink:
10. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jojo...myslím že doslovně ta sms zněla:"Ty vole ty jsi fakt machr" :grinning:
10. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 takový společenský typ :grinning: :grinning: :grinning: , úžasná sms, doufám, že mit o segra nenapíše taky :slight_smile:
@klaire22 mám kamarádku, co jako děti jooo, ale na obrázku, jinak se jim vyhýbá obloukem.... njn, někdo není holt na děti stavěný, však třeba pak bude poudě až si uvědomí, že dítě je obrovský dar a ještě větší když je zdravé !!!!
10. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hmmm, tak na to ani nevím, co bych jí odpověděla!!!!!
10. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to beru, že každá se na dítě nemusí cítit - ale právě nechápu, proč si ten život tak lajnovala a dítě tam do toho patřilo (protože je to přeci jen společenský standart) a přitom to tak necítila :(
10. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 někdo to má jako doplněk, druhá kamarádka taky, pořídila si dítě protože je jí 28 a nikdy jsem z ní neměla pocit za těch x let co se známe že by tak prahla po dětech. jak jsme sní mluvila naposled, tak vůbec neví co s tím má dělat....
10. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no co...přeci díky vole :grinning:
10. únor 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 jojo dítě je super doplněk, hlavně ty grcky po ramenách, otřené špinavé ruce a podobně :grinning: hned mi to víc sluší :grinning:
10. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 taky mám takovou kamarádku, jí už bylo přes 30, tak si dítě taky pořídila - aby se neřeklo.....ale malého odstavila od kojení už ve 2 měsících, protože ji to obtěžovalo a celkově když jsem je viděla, tak se k malýmu chovala jak....no jak k nevlastnímu dítěti.....né že by na něho byla zlá nebo ho bila a tak....ale chyběl a mi tam ta mateřská něžnost, jestli mi rozumíš :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 kam se na to hrabe swarovski nebo hugo boss co?? :wink: :grinning:
10. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ano ano přesně jak píšeš :grinning: nejhorší je ta degenerace kdy už je ti to fuk a prostě si toho nevšímáš a chodíš jak prase protože víš že když se přesvlečeš tak za 5 min budeš zas jak to prase :grinning:
10. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj, to je přesně ono, takový ten mateřeský instikt....přesně stejný pocit mám z té kamarádky taky...nechápu to, měly by především myslet na to dítě když si ho pořídily ne na sebe ....
10. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 však to k tomu patří přeci, ne? :wink:
10. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 tak tak :slight_smile: jen mě kolikrát přijde že když jdem ven tak můj a malý jsou jak frajeři a já jak strhaná špinavý selka :grinning:
10. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsi mě pobavila :slight_smile: prej strhaná špinavá selka :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 zas určo přeháníš :grinning:
10. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 @majjka24 dorazil mi holčiny šéf, tak se pro dnešek musím rozloučit :slight_smile: užijte si víkend a v pondělí zas pááááá :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 ne to vůbec :grinning: fakt :slight_smile:kolikrát jdu v teplákách, neučesané vlasy schovat pod čepku,a lítám za malým jak retard :grinning:
10. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 páááčko a dávej na sebe bacha :slight_smile: a nejen na sebe :grinning:
10. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 budu asik úplně stejná, kdysi jsem nevašla ven aniž bych neměla umyté vlasy nebo nenamalovaná a ted...a až se malý narodí.....to pak budem porovnávat kdo je větší selka , ju??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 už se vidím, vlasy pod šátekm,špinavá sukně , kočárek načanačaný před sebou v druhé ruce vidle a za námi koza :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 :grinning: přesně, vidle a možná i kráva :grinning:
10. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas někam odběhl, tak tu ještě chvíli budu :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 @petule22 jste prdlý :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :grinning: jojo já to říkám furt že mi mateřství leze na mozek :grinning:
10. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek