• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 tak já chcu kozu a slepice :grinning: :wink: kočku, ježky a psy už máme, pevné jádro :slight_smile: no a manža chce rybičky a já chameleona :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to leze asi každé :slight_smile:
@majjka24 já bych brala žirafu :grinning:
@klaire22 prdlý???? nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikdy :wink: :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dnes mě Matyáš dává...ted se nechtěl nechat přebalit, vrátil mi včerejší špenát co měl na oběd, tak já srač.y za nehtama, pak se otočil tak mám celé tričko....někdy se mu fakt daří :grinning:
10. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nám by se žirafa nevešla do bytu :slight_smile: já bych za sebou táhla ty moje dva dárečky - kočičky - Baxíka a Malvínku :slight_smile:
@petule22 čoveče, tak nad tou jsem zrovinka uvažovala taky, sice máme vysoké stropy, ale myslím, že by to nestačila ani taky :grinning: možná kdybychom vystěhovali sousedy....ještě pouvažuju :grinning: a vždycky jsem chtěla koně :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 když se daří, tak se daří :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
@klaire22 bych tu naši kočku nemusela táhnout, ta je jak ocásek i tak :slight_smile: a psiska za ní , umí si sjednat pořádek :dizzy_face:
10. únor 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 už se vžíváš do role, ju? to není fér, budeš mít větší praxi... :grinning: tě pak doženu, uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 a shodil opět květináč a tentokrát ho rozflákal :angry: at už dojde tatínek :grinning:
10. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 šikovný :slight_smile: u nás to pak bude asik tež tak, ....at už dojde tatínek :grinning:
10. únor 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu protáhnout na chvíli ty svoje staré kosti, tak zatím pa :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 si piš že jo :grinning: hlavně ho hned od začátku nauč že musí taky kmitat :grinning:
10. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak on s tím už počítá :slight_smile: si zas nemůžu stěžovat :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 to my máme dvě osobnosti.......ani jedna není jak ocásek nebo pejsek :(
10. únor 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
@petule22 taky už se "vážně" loučím :slight_smile: užijte si víkend a pááá
10. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 i tobě krásný víkend :slight_smile:
10. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 tak to jsem moc ráda... :slight_smile:
10. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já měla dnes fakt běsný sen :frowning2: jaký byl víkend? :slight_smile:
13. únor 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojda :slight_smile: a co se ti zdálo? víkend byl jako vždy - krátký :( ale byla jsem se ségrou v Ikee, pak u mamči na obědě a v neděli pohodička :slight_smile: co ty????
13. únor 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale zdálo se mě že jsem začala krvácet a atd...no hnus..raděj jsem vstala :slight_smile:copak jste pokoupily? Víkend byl hlavně mrazivý :angry: málem jsme neodjeli z návštěvy u našich..
13. únor 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ježiš, fujky, to je sen :( to mě se teda zdáli samé erotické sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nakoupila jsem si jen ramínka, květináče, orchidejku a zas nějaké svíčky :slight_smile: výjimečně jsem moc neutrácela :slight_smile: ale blbě jsem si o víkend přeležela krk, tak mě teďka bolí :(
13. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě bolí krční páteř co chvíla a od toho hlava :angry: ježiš tady je zas venku kosa :confounded: no snad aspon rodičák konečně dojde...dělaj si z toho holubník :angry: :angry: my tu ikeu nemáme což je škoda....mají tam některé věci hodně levné
13. únor 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 my musíme do Ikei do Prahy - ale Praha je relativně kousek - po dálnici za půl hodinky, takže to ujde :slight_smile: U nás dokonce sněží a ráno bylo -10 :(
Upřímně - co se týče mateřské a rodičovskéhé - absolutně o tom nemám ještě šajnu, měla bych si pomalinku něco začít zjišťovat......jen jsem zaslechla, že to nějak skrouhli - ale jestli to je pravda, to nevím......ani nevím, zda budu mít nárok na nějaké porodné..............poradíš mi prosím tě, kde tohle všechno zjistím????
13. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 porodné jen pokud budeš mít s manželem příjem hodně nízký jako na dávku takže asi nebudeš mít nárok. Rodičovská je 70 % vyměřovacího základu z práce, to je v podstatě 70 % tvé hrubé mzdy, rodičovská si ted pohoršila u 3 leté varianty, dřív tam bylo 7600 ted to vychází 7100 ale já jsem na dva roky a půjdu zas takže se mě to nějak nedotklo :wink:
13. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hmmm, takže jelikož s manželem oba vyděláváme, tak na porodné nárok asi teda nebude.....a 3leté varianty si pohoršila o 500kč - tak to zas není tak hrozné - i když věřím, že je pak i ta 500,- dost znát, když není.....a u 2 let je to prosím tě kolik měsíčně???? u mě spíš připadá v úvahu ta tříletá :slight_smile: ale děkuji za info :slight_smile:
13. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u dvouleté je ted 11.500 měsíčně.....no ono pak opravdu tu pětistovku pocítíš....my nevycházíme s dvouletou, tříletá u mě nepřipadá v úvahu :slight_smile: pokud člověk platí hypotéku, auto a podobně tak každá kačka dobrá :wink:
13. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to rozhodně...........tak my naštěstí splácíme jen auto a to nám doběhne letos v srpnu, takže to je v pohodě......ale 7100 a 11 500,- je sakra rozdíl............jen jsem chtěla mít děti tak ty 3 roky od sebe........abych to zmákla......ale to spíš člověk uvidí, až bude mít to první a uvidí..........a kdy musím nahlásit, jak dlouhou tu rodičovskou chci mít???
13. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nejprve začneš čerpat 6-8 týdnů před porodem mateřskou a ta trvá 28 týdnů a poté žádáš rodičovskou
já to podávala měsíc dopředu abych pak nečekala na peníze
nezapomen si zažádat i v práci po skončení mateřské o proplacení dovolené
náro máš i za měsíce na mateřské a čerpáš zároven s rodičákem
13. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek