• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 teprve ted jsem se dovolala na nějaký finančák jsem tu obvolávala města jak debil :angry:
13. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už tu dnes straším od šesti :slight_smile:
14. únor 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 teda ty jsi akční :slight_smile: Matýsek ti udělal brzo budíček?
14. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vstal o půl 6, ale jsem ráda, snad půjde brzy spát, máme dnes va půl třetí zubaře a to většinou hajá...
14. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my dnes měli budíček v 5, 15... kde to dítě bere energii, dnes asi budeme muset venku trochu vymrznout a utahat se, abych si zítra přispala
:slight_smile:
14. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj, tak jak se daří? Už koukáš po růžové výbavičce? Mě čeká ten velký UZ 27. na Bulovce. Už začínám mít nutkání nechat si to říct a přítel mě v tom podporuje :slight_smile: , tak nevím jestli mi to překvápko vydrží
14. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ahojky :slight_smile: no já bych to nevydržela :slight_smile: o víkend se chystám na nakupování ve velkém :slight_smile:
14. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak zase je hodňoučký, zubaře se asi nebojí :slight_smile:
14. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 gratulace k holčině :slight_smile:

Já se právě vrátila z kontroly. Utz v pořádku, roste jako z vody, podle měření jsme o kousek větší než 16+1 tt.
Ptala jsem se na příruskty váhy a bylo mi řečeno, že je to dost individuální... někdo nabírá hned, někdo třeba až od 25 tt, takže pokud mám stále svoji váhu (spíš o něco méně), tak nemám panikařit.
Už jsem objednaná i na 20 tt na velký Utz, kde by nám mohli říct co to vlastně čekáme :slight_smile: Dnes nebyl vidět ani náznak. Sestřička tvrdí, že to bude kluk..., podle různých tabulek a rad by to na toho kluka mohlo padnout, no uvidíme :slight_smile:
14. únor 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u Lukáše jsem taky nepočítala, že bych to nevěděla dopředu.
Teď je to spíš, že si to chci vyzkoušet. A hlavně jsem začala třídit oblečky, tak teď nevím co budu moct použít :unamused:
14. únor 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ děkuji :slight_smile: mě to podle čínského kalendáře teda nevyšlo a i podle těch různých babských příznaků taky ne....bylo to vždy půl na půl :slight_smile: a je z toho holka......teda doufejme.......manžel furt ve skrytu duše lehce doufá, že třeba až půjdeme na to 3D, že se tam ukáže, že se doktor zmýlil, a že je to kluk jako buk.......ale podle mě se snad spléct nemůže....když toho viděl už tolik :slight_smile: doufám v to :slight_smile:
14. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já si myslím, že u druhého to taky nevydržím- teda spíš manžel.....ten bude lačnej to vědět hnedka......... :slight_smile: holky, to by ho asi položilo, kdyby to byla druhá holka..... :slight_smile: :D :D
14. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já to mám na tohle v pohodě :slight_smile: přítel by chtěl spíš holku (je ze 3 kluků a asi to byl dost mazec :slight_smile: ), tak doufám, že babské rady a různé kalednáře (našla jsem asi 2) se budou mýlit
14. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak to se máš.........manžel sice holčičku chtěl, ale jako druhou - prvního chtěl kluka......sám je z takovýho párečku - on byl starší a má mladší ségru, tak si asi myslí, že je to IDEÁL :slight_smile: :D :slight_smile:, ale co si udělal, to má :slight_smile:
14. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 on jde dnes k zubaři poprvé :slight_smile: takže teprve uvidíme jestli vůbec otevře pusinu-mě ji otevřít nechce :grinning:
14. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to já si to taky představuju, že by idelání bylo mít nejdřív kluka a pak holku - pak by to byl velkej brácha, který bude mladší sestru bránit :slight_smile:
Já mám mladšího bráchu a doma to vypadalo, tak, že jsem mohla za to, co udělal on a pořád jsem ho měla na starosti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak třeba bude o zábavu postaráno :slight_smile: já se akorát nadlábla a zase brousím po netu a hledám inspiraci :slight_smile:
14. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ troufám si říct, že to je úděl nás starších sourozenců - starat se o toho mladšího a odnášet to za ně :slight_smile: takže ono je možná jedno, jestli je starší brácha nebo ségra....furt to vyjde nastejno :slight_smile:
14. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky se cpu :slight_smile:
14. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 co máš dobrého?
14. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, jídlo, oblíbené téma..... já teď zobu nějakou zeleninu na vlákninu :slight_smile: ale mám hříšnout chuť na palačinky a tak bych si dala pořádnej guláš... ale teď si na to musím nechat zajít chuť, zrovna se stěhujeme (ne z naší vůle), takže skáču mezi krabicema a mám všechno vzhůru nohama. Ale raději to odstěhuju teď, než pak řešit ty krámy s prckem v náručí...
14. únor 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jen chleba se sýrem a rajčatama :slight_smile: za chvíli musím nakrmit toho našeho dáblíka a za hodku vyrážíme směr zuby..
14. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já chtěla první holku a mám kluka :slight_smile: to jsem ještě rozdýchala :grinning: ale jestli to bude ted zas kluk tak to asi nepřežiju :grinning: ale na druhou stranu, hlavně at jsme zdravíííí,,,,s tím jak tahám to moje zlobivé dítě jsem z toho furt taková nervozní....
14. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ňamky........já jdu dneska na velký nákup - tak si koupím nějakou zeleninku a udělám si šopák, mám na něj chuť :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mnam mnam taky bych si ho dama nejlépe j nějakému masíčku :grinning: já dnes byla taky na nákup a mám tam jahůdky a ananas a hrušky :sweat_smile:
14. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 na jahody mě honí mlsná už dlouho, tak si je asi taky dopřeju :slight_smile: a ananas miluju - když se vybere dobrý, tak nemá chybu :slight_smile: já bych mohla šopák jíst na kila........... :slight_smile: v létě je to můj nejčastější oběd v práci :slight_smile: koupím si k tomu tmavý rohlík a je oběd :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jo, koupila jsem si ty otruby.........tak jsem je dneska zkusila jen samotné - jak radili - na lačno a zapít hodně vodou..........ale to teda nic moc...........takže zítra to zamíchám do jogurtu, jak si radila :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 v bille maj v akci ananas za 35 kč a jahůdky za 27 kč :wink: :grinning:
14. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 bezva.....tam to vezmu po práci hnedka :slight_smile: a pak sjedu do lidlu, tam mají zase hodně levnou zeleninu......a ještě snad chytnu v bille tu carte d´orku :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to jsi dobrá, já to jinak jak v jogurtu nejedla a to jsem u toho ještě trpěla a polykala co nejrychlej :grinning: ale stále je to lepší jak lněné semínko na konci těhu, to jsem se i nadavovala :grinning:
14. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek