• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 jojo dnes by tam ještě měla být, sakriš, na tu jsem si nevzpoměla :grinning:
14. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, prubla jsem to..........ale rostlo mi to v puse a měla jsem co dělat.....ale vysloveně žaludek se mi nezvedl......jen jsem teda rychle pila, abych to co nejrychleji spláchla :slight_smile: tak jsem zvědavá na ten jogurt :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak doufám, že já si vzpomenu :slight_smile: a večer si hezky dopřeju :slight_smile:
14. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jen si dej :slight_smile: a nezbuchej to jak já za dva dny :grinning:
14. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jo, tak to slibovat nebudu :slight_smile: ta čokoládová je totiž nejlepší :slight_smile: a ještě je teda skvělá s oříšky - jak s vlašáky, tak s lískáči.......ty carte d´orky jsou zkrátka nejlepší :slight_smile:
14. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky :slight_smile: Tak jsem si včéra koupila jablíčka, hruštičky, jahůdky a čokoládovou carte d´or - ale na tu nedošlo - neb jsem si k véče rozmačkala jahody se lžící zakysky a zbouchala jsem to - ani manžílkovi jsem nedala oblíznout lžičku :slight_smile: bylo to děsně dobrý - tak si dneska skočím asi ještě pro jednu vaničku jahod :slight_smile:
Co Matýsek u zubaře???? zvládl to?
15. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ti tady píšu vzkaz a dám odpovědět sobě - no nejsem blbá :slight_smile:
15. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nejsi :grinning: u zubaře dobré, malý to zvládl, trochu zubaře pokousal a poknoural abylo to :slight_smile: akorát zubař podle mě blbě počítá, tvrdil mi že má pětky, čtyřky a trojky jo, podle mě teda čtyřky, pětky ne a trojky mu ted rostou tak to musím dnes prozkoumat kdo je ten debil co neumí počítat :grinning: na pětky je podle mě ted brzy, rostou až po 2 roce :confused: já včera bouchala páté přs devíté, ananas, na to hruška, pak brambůrky, sušenky, bomboška :grinning: no hovado :grinning: ted jsme byli v bille maj tam dětské jídlo v akci a chudák mi raděj usnul jak mu foukalo do očí akorát že chodí spát kolem poledne tak dnes to zalomil nějak brzy :astonished:
15. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi tu na chodbě chrní a pěkně teda chrápe :grinning:
15. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 my si včéra chtěli udělat romantiku - ale já přijela z toho nákupu tak hotová - dlouho jsem čekala na pokladně, takže mi začalo být neskutečné vedro, z toho špatně, pak zase do zimy, pak zase do dalšího krámu a v něm to samé - že jsem přišla domů, odnosila nákup, ale naštěstí akorát přišel manžel a pomohl mi s ním a já měla fakt dost......sedla jsem si a byla jsem ráda, že jsem ráda.......pak jsem se teda najedli - jelikož je po výplatě, tak člověk si ze začátku trošku dopřeje......a na pizzu,kterou jsme si chtěli objednat jsme se vykašlali - já se nacpala těma jahodama se smetanou, Jára si dal párek s rohlíkem, sýrem a mlíkem (on má v tomhle zvláštní chutě) a byli jsme spokojený. Ani na zmrzlinu včéra nedošlo :( A jediné co jsem udělala, že jsem si zapálila svíčku a lehla k telce....ani vínko jsem nenačala a to jsem si koupila to fragolíno :/
15. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo to znám, po výplatě jeden větší nákup a pak už jen šetřit :angry: navíc to jídlo je neskutečně drahé...ted jsem byla jen koupit malému hamánky do zásoby, kaše, mlíko, ubrousky a sušenky a 800 v prd.li.....a to ještě nemáme koupený plíny a z rodičáku mi zbylo prd když jsem poplatila co jsem měla....holt je asi fakt krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbá hypotéka....škoda že jsme nezdědili ani jeden byt nebo barák a ani v budoucnu nezdědíme :angry: no co už snad aspon naše děti budou začínat snadněji...já včera byla taky ko, malej mě vylezl z kočáru pak jsem ho musela táhnout přes celý město v jedné ruce, druhou tlačit kočár a pak jsem si ani nemohla sednout jak mě bolely záda...jestli to to druhé dítě ve zdraví přežije tak bude odolné jak skála :grinning:
15. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 my naštěstí hypotéku nemáme, bydlíme v bytě po manželově babičce, ale není tedy náš, je manželových rodičů - ale je to jen 2+1, s jedním dítkem je to ještě docela v pohodě, ale se dvěma se to teda nedá.....takže nás v brzké době stejně bude čekat problém s bytem a možná i hypotékou, takže to pak taky nebude žádný med.
Ty prachy děsně lítaj, to mi povídej a kor když jsou děti.....snad budu s penězmi vycházet.......
15. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my máme 2+kk takže s prostorem tě chápu, my už máme byt měsíc v realitce tak snad se najde zájemnce a půjdem do většího...ale ono to fakt zatím stačí, stejně máš malé dítě u sebe furt v pokoji....
15. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 právě, stejně ji budu mít u sebe v ložnici, takže s jedním dítkem to neřeším, ale až bude na cestě druhé, tak se budeme muset poohlížet po větším........já bych nejraději domeček, ale to jsou fakt jen moje snové představy :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no my bychom tu tak rok ještě vydrželi, ale pak už bude potřeba pokojíček malému....snad to nějak dopadne :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pořád tak přemýšlím že je nás tu nějak málo co rodíme v červenci :grinning: já chodím ještě na jednu diskuzi kde jsme ji založili když jsme byly těhotné a stále ji vedem, ale tam nás bylo snad 20 nebo i víc? Ted už je nás tam tak přes deset nebo patnást, ale i tak oproti téhle diskuzi...
15. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak budu držet palečky, ať všechno klapne :slight_smile: Já jsem dneska furt ještě nějaká přejetá :( blbě jsem se vyspala, ráno mě budil budík a pomalu jsem nevěděla, co se děje :( a to je teprve středa :(
15. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já byla u Matýska od třetího měsíce doma....doktor mi to nabídl a já to přijala :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě se doktor také ptal, ale zase si říkám, abych se doma neukousala nudou........a zas na to zařizování potřebujeme penízky......takže zatím to je v pohodě, tak do práce chodím -nejhorší to bylo,když mi bylo špatně - to jsem to tady vysloveně protrpěla - ale teď už je to docela dobrý......stejně tu nemám pořádně co dělat, tak tu stejně většinu pracovní doby prosedím.....a ještě za to dostávám peníze :slight_smile: kdybych byla v nějakém stresu, nebo tak, tak bych o tom asi uvažovala, ale zatím ne......navíc se mi to krátí....počítám, že půjdu na mateřskou nějak koncem května, tak ty 3 měsíce tu snad nějak vydržím :slight_smile:
15. únor 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já právě využila tu dobu doma n anákup výbavy a podobně :grinning: já měla neschopenku isce tak o 4 tisíce mín jak v práci ale zase jsem byla pojištěná naneschopnost u splátek takže mi to vyšlo stejně, v práci bych ty splátky platila sama, takhle jsem je platit nemusela a to dorovnalo ten rozdíl :slight_smile: jinak bych taky byla v práci ale když mě to vyšlo na stejno tak proč bych tam seděla :grinning:
15. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to pak chápu, že když to finančně vyšlo na stejno.........mě bohužel nic takového nehrozí :( Takže si to tady hezky odřepím..........to víš, že si občas říkám, jestli mi to za to stojí - doma bych měla pohodlí, klídek, vstávala bych si kdy chci........vše bych stíhala.............ale zas mít o 2-3 tisíce míň -to se mi moc nechce :( Ale u tebe to teda fakt chápu, mít tu možnost, udělám to samé :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pokud se tam nestresuješ a máš klid tak to tam oddřep :grinning: já tehdy zrovna dělala skolegyní takovou psychicky narušenou krávou, že jsem se na to vysrala hlavně kvůli ní, protože věčně do práce nechodila, já pak dřela za dva a ještě poslouchala blbé kecy :angry: no a ona tam pak stejně skončila protože byla neschopná :grinning:
15. únor 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 klid tu mám, nestresuju se vůbec...........zákazníci stejně skoro vůbec nechodí......a když - tak 1-2 za celý den - takže v pohodě :slight_smile: Jsem tu vlastně sama, šéf furt někde poletuje, a pak tu jsou teda kluci ve výrobě - ale s nima se skoro vůbec nevídám - mají práci v zadu a já jsem vepředu na prodejně, hezky v teplíčku u počítače.....takže nemít tu počítač, tak se fakt ukoušu nudou :slight_smile: takhle si tady aspoň v klídku vybírám věci pro mimčo..... :slight_smile: v sobotu vyrážím s mamčou na nákup - aby jsme omrkly co kde mají.....a už taky něco málo pokoupily :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to máš fakt fajn.....to já makat musela kvůli uzávěrkám a podobně....jen hezky vybírej:slight_smile: mě to moc bavilo u prvního apak jsme půlku neodnosili :grinning: byla jsem jak nakupovací maniak
15. únor 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jak velký pupík už máš? já na sebe furt čučím, tím že necítím furt pohyby tak pořád přemýšlím zda je vše ok, no su střelená, samo že vím že pohyby ještě cítit nemůžu-je moc brzy a že břicho je ted ještě malé ale i tak jsem prostě asi na palici :grinning:
15. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 toho se právě děsím - že toho nakoupím mraky a pak to malá nestačí ani unosit....budu se muset krotit :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já hlavně nakonec mikinky a rifličky a podobně vůbec nepoužívala, jen overaly, byloto nejpohodlnější dám overal a na to kombinézu a šup ven.... :grinning: mikinky až tak od toho 3 měsíce
15. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já taky ještě nic necítím.....pupík mám zatím jen lehce vyklenutý - cítím to, když si lehnu, že je podbřišek jakoby "nafouknutý", ale jinak nic vidět není :( večer si vždycky lehnu, položím si ruce na břicho a čekám, jestli náhodou něco neucítím - ale zatím nic........nebo občas něco cítím, ale nevím zda to k tomu přikládat, nebo zda si to nevsugerovávám - takže těžko říct :(
15. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak my budeme mít letní dítko, tak si snad ještě nějaké lehčí oblečení užijeme :slight_smile: ale bůh ví....poslední dobou jsou ty léta pěkně hnusný, tak aby ji nezačala balit hnedka od začátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jdu se napapkat - dneska mám jen polívku, ale už mi teda kručí v břiše :(
15. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek