• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Tak se připisuju :
rye.........................Eva....................32 let...........6tt..............UTZ zatím nevím........TP 1.7.2012
svija.......................Lucka................31let............6tt..............UTZ 15.11.2011........TP 2.7.2012
zuzi82.....................Zuzka..............29 let............6 tt.............UZT 11.11.2011.......TP 3.7.2012
aloison...................Alena.................28let............6tt..............UTZ asi 8.11.2011....TP 3.7.2012
sarcca.... ........................................27 let...........4tt..............UTZ 30.11. 2011.......TP 7.7. 2012
kvetinka6...............Soňa..............29let..............5tt..............UTZ 25.11.2011.......TP 7.7.2012
lynette11................Naďa..............31let..............5tt..............UTZ 22.11.2011.......TP 8.7.2012
helousek1.............Helena............30 let............5tt............UTZ 30.11.2011.........TP 11.7.2012
smisek24..............Gábina.............31let...........5tt.............UTZ 25.11.2011.........TP 12.7.2012
elza2110
5. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme nakonec ven vyrazili, přišli jsme po hoďce úplně zmrzlý :unamused:

@kvetinka6 tak ať se malá brzy uzraví, to máte teda ťatku dlouho pryč, to se vám už určitě stýská :slight_smile:

@rye ahoj a vítej :wink: už jsi byla u doktora nebo vyčkáváš jako my? :slight_smile:
5. lis 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky je vám zle? Já už týden zvracím buď večer nebo ráno i večer a jsem strašně unavená. Doma mám čtyřleťáka a lítám mezi prací a školkou a není to teda nic moc. Pokud bude vše ok, tak bych asi byla od ledna nebo února doma, takhle to nedám. Budu si teď brát vždy ve středu volno, abych si odpočinula, hlavně aby bylo vše ok :wink:
5. lis 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aloison Díky za přivítání. No u doktora jsme nebyla, jdu v úterý. Vyčkávám :slight_smile:
5. lis 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rye Já půjdu taky asi v úterý nebo ve středu...
S holkama zrovna řešily, že moc žádný těhu příznaky nemáme.... Ale řeknu ti, že ti to vůbec nezávidím a ještě k tomu chodit do práce a starat se o prďolu. Snad ti bude brzy líp, mě bylo první těhu taky zle a pořád jsem jen spala, ale byla jsem na rizikovym hned od začátku, takže jsem si mohla dovolit nic nedělat. Takže jsem na jednu stranu ráda, že mi v podstatě nic není.Ale třeba se to ještě rozjede :wink: A je ti špatně hned od začátku nebo jen ten poslední týden?
5. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lynette11 Já jsem nelítala na záchod ani s Matějem ani teď, ale minule vím, že mě hned od začátku bolely prsa a teď vůbec. Mám pocit, že ani těhotná nejsem. A teď, co jsem začala pít magnézium, tak ani hlava nezlobí. :slight_smile:
5. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@rye ahojky, vítej :slight_smile:

@zuzi82 zuzi, to je moc dobře s tou hlavou :slight_smile: to mám fakt radost :slight_smile:
5. lis 2011 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu. Pěkně se nám tabulka zaplňuje, paráda :slight_smile:. Uteče to jako voda a za chvíli tam budeme psát míry a jména :slight_smile:.

Já si asi zítra udělám test, abych se ujistila, že jsem opravdu těhotná :wink:. Nemám žádné těhu příznaky, dnes ani nechodím tak často na WC. Tak hlavně, aby mě nečekalo nějaké neminlé překvapení. Je to takové zvláštní, nevědět, zda test nelže a to další tři týdny....

Jinak jak jste psali o kočárcích já jdu do nové Teutonia Be You (čtyřkolka) a do staršího podvozku Spirita (tříkolka).
5. lis 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@svija Jasnačka, už se dá aspoň něco řadit :slight_smile:.
5. lis 2011 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka6 tak jsem si to taky zadala do kalkulačky a TP mi vyšel o 2 dny déle i přesto, že ovulace je ve stejný den jako v jiných tabulkách. TP mám podle mereni.bt i podle fertilityfirend 11.7. Jsem z toho jelen. Uvidíme, co na to Mudr. Každopádně v tabulce je info, že srdeční akce až 30.11.2011, tak to snad bude mít smysl ta prohlídka u Mudr.
5. lis 2011 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi82 Tak to je skvělý s tim magneziem, já už jsem ho začala jíst taky preventivně. A jak ho dávkuješ? Jinak prsa u mě taky nic a špatně mi díky Bohu taky není. Akorát Matěj dostal Larigitidu, takže s nim spim celou noc při dokořán otevřeným okně, aby se mi neudusil. Tak jen doufám, že to přežijem všichni 3.
5. lis 2011 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@aloison No špatně mi začalo být týden po testu, minule to začalo až později. Přesvědčovala jsem se, že tohle těhotenství bude jiné, já jsem minule zvracela až do 27 tt :slight_smile:. Ale naštěstí jen večer, chodila jsem celou dobu do práce, jen pracovní večeře a jiné společenské aktivity jsme musela zrušit. Teď mám ale jinou práci - kancelář o 14 lidech, předtím jsem měla kancelář pro sebe a docela volný režim, nebudu to teď tak hrotit :slight_smile:.

Zuzi, a magnezium pomáhá na bolest hlavy? Mě teď bolela pátek a sobotu, možná je to i tím počasím, sluníčko u nás nebylo vidět kolik dní.

Sino, laryngitida musí být strašná, držte se.
6. lis 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holčinky :slight_smile:

@sina držím palečky. má to poprvé nebo už to někdy měl? já mám z tohoto fakt hrůzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2011 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rye Neboj, věř tomu, že to bude lepší než minule, já tomu taky věřím, protože nic jiného mi nezbývá. :slight_smile: proto se toho těhotenství bojím, 3 měsíce špatně, migrošky a téměř nepřerušená viroza zakončená anginou jako prasátko, druhej tr. v motole na rizikáči, kde každej den přišli a ujistili mě, že opravdu potrácim, po týdnu jsem podepsala reverz, pak ten strach... třetí tr, jsem se nemohla pohnout, přibrala jsem 30 Kg a rodila ve 42. týdnu dítě 4120 g., 54 cm. Já mám 160 cm. Pak mě šili tak dlouho, že sem je prosila, ať mi tam alespoň malinkou dirku nechaj. - Určitě bude líp. Teď pracuju jako lektorka, yamahy a vedu dětské kroužky ve školách a školkách. Prakticky celý týden hopsám. Přeci nemohu znečistit 5 mateřských center, školku a školu a co by si řekly ty děti? :grinning: - ne prostě to bude lepčí a hotovo.
6. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lynette11 Ne ne Matěj to měl poprvé v roce, to jsem měla nahnáno, ale teď už s tím umím pracovat. Důležitý je být u něj a nabalit ho a otevřít okno, aby byla co nej. zima. Pro sichr mám kortikoidové čípky. Zvláštní na téhle nemoci je, že v noci je naumření a v půl šestý začne řádit jako černá ruka, po nemoci není tucha. :slight_smile:
6. lis 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky
@sina tak se držte. Matěj měl náběh na laryngitidu, když měl 8 měsíců. Naštěstí se z toho dostal a od té doby nic.

@rye trpím na migrény a teď jsem měla i dost mžitky před očima a stavy na omdlení, takovou celkovou slabost, dr mi doporučil magnézium. Dávám si jednu tabletu denně. :wink:
6. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky! já si brala v pátek krev a měla jsem jen 33hcg...tak nevím, je to nějak málo ne? a včera si dělala test a druhá čárečka nebylqa skoro vidět.tak si myslím že z toho nic nebude...:frowning2:
6. lis 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 A kdy sis dělala předchozí test? A dnes si přesně kolikátý DC? Nešpiníš nic?
6. lis 2011 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?? klidně i do tabulky mě můžete hodit, a snad tam už zůstanu, podle PC tabulky výpočtu porodu bych měla mít termín 13.července, no a měla bych být ve 4týdnu, já totiž nevím jak se mi to počítá... totiž, po dvou a půl letech kdy mám za sebou 2x neůspěšné IVF, a jeden negativní KET se nám podařilo v září přirozeně otěhotnět, takové překvápko.. já myslela že se mi posunula ms, od KETu který byl v dubnu(do té doby jsem měla ms pravidelnou 28dní) a po tom KETu jsem jí mívávala rozházeně, 30-31den tak jsem si myslela že mám zase zpoždění a po týdnu vynechání jsem měla pozitivní test, jenže jak jsem byla skoro v 7tt tak jsme o miminko přišli :frowning2: , naneštěstí jsem o miminko přišla sama a tělíčko si s tím samo poradilo že jsem nemusela do nemocnice. Takže jsem měla poslední ms 7října, ale nevím jestli se to jako ms počítá,? každopádně jsme si pozor nedávali a hned jsem otěhulkovala znova!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ovulku jsem měla asi hned po ms, podle hlenu atd. takže asi hned 10-11DC, a jaksi jsem vnitřně věděla že se to povedlo, po pár dnech mě rozbolely prsa a já si 24DC dělala test a vlastně jsem ani nic jiného nečekala a byly tam už toho 24dc krásné // z toho ta těhulkovací krásně viditelná, skoro bych se nebála tvrdit že oproti tomu prvnímu těhotenství je stejně viditelná jako v prvním těhu který jsem si dělala až 34DC, no zatím poslední test jsem si dělala 28DC a to už mám téměř druhou čárku stejně silnou jako první. takže věřím že teď to bude jiné těhulkování, než to první!! K dr budu volat až ve středu, můj dr ordinuje pouze středy, tak tam ve středu zavolám a uvidím kdy si mě pozve na kontrolu, snad nebude moc hučet že jsme si nedali pauzu po tom potratu.. ale my už čekali tak dlouho a teď když se nám zadařilo chtěli jsme kout železo dokuď je žhavé, a né čekat a pak by to zase nešlo..takže tak.
6. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a je mi 31let, četla jsem že se přidává každý sám za sebe do tabulky, já byla zvyklá že to obstarávala jedna kočka ať tu není sama tabulka, tak já se tedy přidám sama :sweat_smile:
elisabet..........................................31let...........4tt..............UTZ zatím nevím........TP 13.7.2012
rye.........................Eva....................32 let...........6tt..............UTZ zatím nevím........TP 1.7.2012
svija.......................Lucka................31let............6tt..............UTZ 15.11.2011........TP 2.7.2012
zuzi82.....................Zuzka..............29 let............6 tt.............UZT 11.11.2011.......TP 3.7.2012
aloison...................Alena.................28let............6tt..............UTZ asi 8.11.2011....TP 3.7.2012
sarcca.... ........................................27 let...........4tt..............UTZ 30.11. 2011.......TP 7.7. 2012
kvetinka6...............Soňa..............29let..............5tt..............UTZ 25.11.2011.......TP 7.7.2012
lynette11................Naďa..............31let..............5tt..............UTZ 22.11.2011.......TP 8.7.2012
helousek1.............Helena............30 let............5tt............UTZ 30.11.2011.........TP 11.7.2012
smisek24..............Gábina.............31let...........5tt.............UTZ 25.11.2011.........TP 12.7.2012
elza2110
6. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisabet ahojky vítám tě mezi námi a držím pěstičky ať se tentokrát zadaří a 9 měsíců v sobě budeš nosit zdravé miminko.... :wink: Já jsem byla nervózní z toho, že se nám to už 3měsíce nedaří a 4. byl ten šťastný tak si ani neumím představit ty nervy a obrovské zklamání když to po tak dlouhé době nevyjde...... :frowning2: Já si jdu zítra pro jistotu znovu udělat TT jestli jsou čárečky pořád silné jako před týdnem.....kontrola je až za dlouho, tak se chci uklidnit.....
6. lis 2011 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A holky jak se to počítá? Když jsem dneska 5+1tt tak už je to jakože jsem v 6tt?
6. lis 2011 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka pokud si 5+1, tak si už 6tt :slight_smile:

já bych měla být 4tt+5, 32 DC, jinak mám cyklus po 29DC... nešpiním...asi musím prostě čekat a uvidím co z toho bude..to je něco na moje nervy :frowning2:
6. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 aho, našla jsem tohle, tak si myslím, že můžeš být v klidu... Dokud nekrvácíš, tak snad je všechno v pořádku
:slight_smile: 1. řádek - počet dní d početí
2. řádek - počet dní od poslední MS
3. řádek - hladina hCG v tomto období(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000
6. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@elza2110 tak si zkus testík zítra ráno a uvidíš jak na tom bude druhá čárka.......doufám že bude sílit......
6. lis 2011 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisabet Ahoj, vítám tě :slight_smile: taky sis toho teda hodně prožila... moc moc držím palečky, ať se vám teď bublinka udrží :slight_smile:
6. lis 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@aloison
@kvetinka6 holky děkuji za přivítání, pevně věřím že tentokrát to výjde! jak jsem psala i síla testíků je úplně jiná než prvně, taky se mi teď od ovulky po testík zdál překrásný sen o miminku že jsem byla přesvědčená že jsem těhotná, od toho dne jsem věděla že ten sen předznamenával těhulkování, a jaksi vím i to že budu mít holčičku, i když je mi úplně jedno jestli to bude holčička nebo chlapeček tak jsem si teď úplně jistá tak jako jsem si byla jistá že jsem opět těhotná, tak jsem si jistá holčičkou, neumím to vysvětlit proč, ale prostě to vím :dizzy_face: , takež teď už jenom čas ukáže :grinning: tak se všichni držme a ať je vše tak jak má, papa
6. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jak se máte?mě je fajn, absolutně žádný příznaky, možná kromě bolení prsou a bílýho výtoku....jaký máte vlastně příznaky vy?
Do tabulky se zapíšu ve středu, až budu mít po kontrole a budu vědět co a jak....
Koukala sem na kočárky a docela se mi líbí implast bolder....jaký máte favority vy?
6. lis 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu taky skoro bez příznaků :grinning: jen občas zabolí bříško, ale malonko :slight_smile:

@elisabet vítám tě :slight_smile:
6. lis 2011 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tak u mě příznaky pořád stejné - mírné bolesti v podbřišku (dneska už míň) citlivější a větší prsa a celkově nafouklý pocit.....občas sem tam na zvracení, ale nic strašného.....já si pro "jistotu" budu dělat zítra testík.....Já mám doma ještě po Elišce Firkona a byla jsem s ním spokojená - takže ho jen vytáhnu z půdy a opráším - druhý máme sporťák - v černé
6. lis 2011 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek