• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 já si pamatuju že u Matýska jsem ve 20 týdnu necítila nic až o pár dní později takové bublinky....ted cítím takové tiky a srdeční tep ale spíš to vidím na trávení ve střevech :grinning:
15. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já ted snědla malému jednu kinder čokoládku :grinning:
15. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to přesně cítím taky - jako by takové tiky a tep..............ale jak říkám, občas mám pocit, že se tam něco "šustne", ale těžko říct, jestli je to doopravdy, nebo jen v mé hlavě :slight_smile:
15. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 tak jsem musela polévku vylít, neb mi zkysla :( abych nebyla o hladu, tak jsem si sjela do města k Turkovi pro kebab a já se teda napráskla....přišel mi strašně k chuti, neměla jsem ho ani nepamatuju.......on ho dělá z kuřecího a telecího masa, pak tam dá takovej strašně dobrej dresing a kopu zeleniny.....ježiš to bylo dobrý :slight_smile:
15. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jsi mi normálně udělala chutě, taky kebab můžu a ještě jak je v čerstvé tortile....hmmmm :dizzy_face: Štěstí, že si jdu do práce pro stravenky, zítra se tam pro něho stavím :grinning:
15. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@majjka24 :grinning: holky já takové věci můžu taky...a dnes jsem udělala radost svojemu, jsem na slevících koupila poukaz na čínskou hostinu v pravé čínské restauraci :slight_smile: on má hrozně rád čínskou nebo mexickou kuchyni, čím víc pálivé tím lepší. V listopadu jsem mu koupila poukaz do sushi restaurace a to jste ho měli vidět jak si žrůnil :grinning: (foto případně na face :grinning: ) já teda zatím moc oblibu v sushi nemám, jedla jsem to jednou a to jsem byla asi už těhotná a nevěděla to a asi po 4 soustu se mi už zvedal žaludek ale já jinak mořské plody miluju jen mi tam nějak vadila ta řasa....tak jsem zvědavá jak si pochutná na čínské....ale zajdem tak asi až po tom velkém utz to je taky ve zlíně takhle bychom museli dojíždět na dvakrát....
15. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak já sushi ještě neměla, pálivé mám taky ráda, ale ne moc a a občas. Manža zas pálivé vůbec nejí.
15. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Radim je totiž blázen, on si do každého jídla valí čili papričky a sambalolek nebo jak se jmenuje ta pálivá pasta, v restauraci jim vždy řekne at je to co nejvíc pálivé a pak tam blbec slzí a dusí se :grinning: ho vždycky drbu že je praštěný :grinning: Tady je sushi děsně drahé, ale já sehnala na slevících super menu za 399 kč a bylo to pro 2-3 jinak to stojí to samé necelý litr
15. únor 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já si dneska dala v té housce (ono to sice jako houska nevypadá), ale říkají tomu tak :slight_smile: V tortille ho taky dělají, ale to se nedá v jednom sníst - to si kupujeme s manželem společně - stojí to u nás 90kč, ale jak říkám -jeden to nesní, dva se z toho nají královsky.
@majjka24 já taky suši nikdy nejedla, pálivé mám ráda, ale teď ho zrovna moc nemůžu, pálí mě po něm žáha.......:(
@petule22 tak to je za super peníz............to Jára zrovna moc na pálivé není.......to já dřív tu hubu měla taky plechovou, ale poslední dobou snesu míň...........ale taky mám ráda pikantní věci............třeba když dělám rajčatovou omáčku na těstoviny - tak tam musí být hodně česneku, dám tam i chilli a trošku to osladím - miluju tu sladko-pikantní chuť :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já ted žeru tak že bych to zvládla i sama asi :grinning:
15. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jinak mořský plody taky miluju..........hlavně krevetky :slight_smile: občas si udělám krevetový koktejl - ten zbožňuju....nebo krevetovou pizzu miluju.
15. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 omáčku dělám stejně jako ty ale nechám to vždy pikantní pro mě abych to snědla a on si to pak doplní těma svýma ochucovadlama :slight_smile: jinak česnek ten u nás mizí hrozně rychle dávám ho snad skoro všude
15. únor 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak u nás to taky stojí kole 90 a s níme každý svoje, sice pak funíme jak prasatka, ale spokojené prasatka, Otázka jak vělké to dělají u Vás a jak u nás :wink: v housce jsem to ještě neměla, si to fakt dáme jednou za čas, pač 90 kč dávat každou chvílu mi připadá jak přežitek, :slight_smile: za 90 jsou i meníčka kde se taky nacpeš...
Máme rádi, krevety , tuňáka i filety...manža toho zkoušel víc, ale já jaksi nenašla odvahu . zrovna jsem dojedla rybí prsty :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já miluju uzené ústřice :grinning: krevetky mnam ale moc nemusím teda ty krabí tyčinky ty mě moc nechutnaj....
15. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hele to bys fakt nedala......podívej se na mě - na tebe.........a když to nesežeru já, tak ty určitě ne :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hele ale jako já taky jsem kus ženské....si mě musíš představit jak na těch fotkách +8 kilo :grinning: jsem samý špíček ted :grinning: a mám bezedné břicho...víš co jsem snědla od rána? Tak na snídani dva chleby se salámem a rajčatem, pak jsme šli do obchodu a jak jsme došli tak dva rohlíky s pomazánkovým máslem, na to jabko, dvě kinder čokoládky pár bonbonů z bonbošky,kus ananasu,a pak zase dva rohlíky se šunkou a ted do sebe leju caro a přemýšlím co si dám dál :grinning: Radim ze mě vždy nemůže
15. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 ještě vlastně pár brambůrků od včera :grinning:
15. únor 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 my si to taky dáváme jen jednou za čas.........podle mě jsem měla gyros naposled ještě před otěhotněním, takže jsem ho neměla vážně docela dlouho - ale našťouchla jsem se.....tu housku jsem sežrala celou - sice na 2x, ale celou :slight_smile: jsem si nechala lehce slehnout a za 3/4 hodinky jsem to dobouchala :slight_smile:
No u nás je ta tortilla fakt hodně dlouhá, měla jsem hodně gyrosů v tortille, ale tak velkou ještě ne.....taky to tu dělá Turek, tak jestli je to tím.....fakt nešetří :slight_smile: takže teď tady taky funím jako spokojené prasátko - hodně spokojené prasátko :slight_smile: tomu u nás říkáme - BÍLEJ SEX :slight_smile:(jako sex s ledničkou - nebo-li se žrádlem) :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 tak já měla ráno - malý hrníček malinového acido mlíka (na lepší trávení), pak jsem sežrala v práci mléčný pohár (to je ten jogurt, jak je dole nějaké želé, pak jogurt a zase želé), pak jsem sežrala hrušku, kinder maxi king a teď ten gyros..............:slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 tak to já pak spíš provozuju bílé znásilnění :grinning:
15. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 no já toho stejně sežrala víc :grinning: ale s tím gyrosem mnam mnam...my ho tu nemáme až ve zlíně a to je autem 20 min, máme tu jen vietnamce a ti jsou ted jak na potvoru už víc jak měsíc zavření, stěhovali se do jiných prostor....ale co já fakt děsně miluju je mekáč, hlavně cheesburger..... :dizzy_face:
15. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to znám taky :dizzy_face: , takový sex se mi zamlouvá :grinning: :grinning: :grinning: tak ono to fakt dělá každý jinak, :slight_smile: ta naše tortila může být tak cca 20 cm, možná víc.....jsem jí neměla tak rok :grinning: Ale chu´t mám na ni tak měsíc a pořád jsem nebyla schopná si tam zajít :pensive:
15. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že čoko kinder je v kurzu :grinning: taky jsem měla včera kinder bueno a dneska vajíčko :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 tak to já zas měkáč nemusím, nevím proč, moc mi ty jejich burgery nechutnají, jsem spíš kfcečková, ty jejich tortily s kuřecím maskem a nebo caesar salát, ten miluju :grinning:
15. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já kfc nikdy neměla :angry: :frowning2: můj má rád burger king v brně ho maj ale to já už nemůžu, přišlo mi to moc masný ale pro chlapa asi mnamka :slight_smile: mekáč tam beztak přidává nějaké drogy aby to bylo tak dobrý :grinning:
15. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to já mám zase raději KFC - ten jejich salát coleslaw a twistra - toho miluju :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já miluju maxika kinga...........a nebo kinder mléčný řez :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@petule22 já se hlavně těším na léto až bude zelenina a ovoce levné, ovocné saláty milujem :dizzy_face: a grilované maso třeba se šopákem...hmmmmm :grinning: to je super se tu už hodinu bavíme jen o jídlu...nejsme těhotné? :grinning:
15. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek