• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 tak burger king tu nemáme a ani v pstravě tuším není, ale nejsem si jistá. Mě ty burgery od mekáče připadají suché a malé , prostě tolik peněz za nic, ale každému chutná něco jiného :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 přesně tak.......KFC - hezky pěkně masíčko - stripsy, twistra - strašně mi chutnalo jak byli vloni ty tři druhy - mě děsně chutnal ten řeckej s tzatziky :slight_smile: mňáááám
15. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já včera dostala od milky polomáčené krávy (nejprve sem si dělala srandu zda to brát osobně :grinning:)a ty byly taky žůžové :grinning:
15. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já od kinderka snad všechno :grinning: :grinning: :grinning: jj a twister :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hmmmm
@petule22 grilované masko se zeleninkou, už se těšším, to taky můůůžu , chutná mi i grilovaná zelenina
15. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 musím to kfc konečně taky zkusit :slight_smile: já si u mekáče kupuju mc country to je hodně s cibulkou a samý salát s dresinkem a zeleninou tak to tak suché není ale jinak máš pravdu, některé jsou suché hodně
15. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 hmmmm :dizzy_face: zeleninka :dizzy_face: :dizzy_face: a rybky na grilu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na druhou stranu nepohrdnu ani opékaným špekáčkem :grinning:
15. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jo no, někdy není nad klasický opečený párek :grinning: a k tomu pivo :slight_smile: odhánět komáry, hlídat kočku a´t neskáče na stůl.... :grinning:
15. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majjka24 přesně tak :grinning:
15. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak ovocné saláty moc nemusím, ale zeleniné - to jo..........a přesně jak říkáš - grilované masíčko, tuna šopáku k tomu......jeeeej, to miluju :slight_smile:
no spíš si říkám, že jsem jak chlapi - bavíme se o žrádle - a s takovou láskou :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 já ovocné více v létě jak zeleninové, já zeleninové samotné skoro vůbec vždy jen jako přílohu....takové broskve, jahůdky, banán, pomeranč, a zakápnout citronem...mnam mnam mnam :grinning:
15. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 taky moc nejsem na hamburgery - ale jak říkáš - každé chutná něco jiného :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 kfc určitě ochutnej..........mě na to naučil manžel - jinak jsem to do té doby nikdy nejedla :slight_smile: a dej si toho jejich coleslawa - to je tak dobrý salát :slight_smile: dělají ho sice i jinde, ale tam mi teda chutná nejvíc :slight_smile:
15. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já miluju grilovaný hermelín, plněné žampiony s mozarellou :slight_smile: ale jak říkáš - takový špekáček na ohni - tak tím taky nepohrdnu :slight_smile: hezky s chlebem a hořčicí :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hermelín můžu taky a to hodně.....ale třeba nivu vůbec, a žampionky mozarellu a třeba ještě rajčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no já půjdu myslím raděj vysát :grinning:
15. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mamka nám to dřív dělala, tak jsem to snědla..........dobré to určitě je, ale přiznám se, že co žiju s manželem mě to snad ani nenapadlo si to udělat...........to raději rozmačkat jahůdky se zakyskou, nebo pořádně vychlazený meloun - to jo :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já asi půjdu zase pracovat........ať mi pořádně slehne
15. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 na melouny se moc těším :slight_smile: a taky na třešně a vlastně všechno ze zahrádky :grinning:
15. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já taky...........miluju bublaninu............ :slight_smile: a nebo rybízový koláč :slight_smile: mňáááááám :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 :grinning: jsme pěkně rozežrané :grinning:
15. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to teda fest :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to já zase nemusím, buchty u nás nejedou, max ještě bábovka, nebo nějaká s ořechama , ale jinak...radši řízek :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 bábovky já nerada-suché...ona ta bublanina s ovocem právě tak suchá není :wink: jinak buchtová taky nejsem-vůbec...taky raděj kus masa :grinning:
15. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak já miluju dvojabrevnou a s oříškama se šlehačkou a k tomu bílou kávu :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zákusky nejím vůbec žádné, cukroví taky prakticky žádné. i kdyby to pekla bůhví jak úžasná cukrářka
15. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 ze zákusků mám ráda takové ty ovocné košíčky jak je uvnitr ta tvarohová nápln pak ovoce a zalété želé..jinak max medovník jinak to taky nemusím.....spíš jak cukroví si dám chutovky s klobáskou :grinning:
15. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak klobásku taky nejím :slight_smile: tak takovou dobrou šunkou, nebo sýrem nepohrdnu :grinning:
15. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já klobásky jen domácí :slight_smile: tlačenku jím taky jen našich jinak mě to nechutná :grinning:
15. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@majjka24 tak to já sladké ráda..........bublaninu přímo miluju :slight_smile:a pak různé řezy........a medovník.......mňam......
jinak..............kdybych si teda měla vybrat jestli medovník nebo takový chlebíček se šunkou a vajíčkem.....tak teda taky raději sáhnu po slaném :slight_smile: a takové sýrové prkénko............taky nepohrdnu........k dobrému vínku to nemá chybu.........a olivy plněné sýrem...........mňam :slight_smile:
15. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a dobré pečené koleno s křenem...taky mnam :grinning:
15. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 jé tak ovivy, sýr a dobré víno a bud doma u dobrého filmu s mužíkem nebo v nějaké pěkné restauraci.....hned bych se nechala přemluvit :grinning:
15. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě to tu doplníme recepty :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek