• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mandochna ahoj vítáme tě :slight_smile: já čekám druhé tak zařizovat moc nemusím :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandochna ahojky :slight_smile: já mám nakoupeno zatím jen pár věciček, o víkend se chystám na větší nákup......postýlku i kočárek máme zatím jen vyhlídnutý, ale koupeného zatím nic......pomalu už bych měla začít :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobrou chut pokud jíš :slight_smile: my se cpem řízkem-mnam :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 akorát se cpu chlebem obloženým vajíčkem.....včéra mě opět přemohla lenora a nic jsem neuvařila :slight_smile: hmmm, řízeček.....a jaký máte...kuřecí nebo vepřový? já ráda kuřecí :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jinak také přeji dobrou chuť :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 máme z kýty, tedy vepřový ale dobré měkké masíčko žádné masné tak je dobrý :slight_smile:
17. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj z vepřového jedině z kýty nebo z kotlety.....nemám ráda řízek z krkovice :slight_smile: no vy se dneska máte teda :slight_smile: já vůbec nevím co dneska uvařím......potřebovala bych tip na něco rychlého, levného a bez masa......žádné jsem si nevyndala z mrazáku :(
17. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já koupila kýtu za 40 kč v akci v bille, nám to stačilo :grinning: jojo z krkovičky dělaj naši a já to nesnáším to masné a želé uvnitř, se v tom vždy akorát rýpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já občas dělám jako rychlovku těstoviny se smetanou a tunákem z konzervy :slight_smile:jinak u nás na véču většinou pečino salám sýr rajče nebo tak něco....občas udělám polévku...
17. únor 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je super cena............přesně jak říkáš - se v tom akorát porejpu, protože neustále vykrajuju tlustý :( no něco musím spáchat, asi udělám nějaké ty těstoviny......nebo fakt nevim..........ani nemám náladu vařit....jsem nějaká zpruzená :(
17. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je super cena............přesně jak říkáš - se v tom akorát porejpu, protože neustále vykrajuju tlustý :( no něco musím spáchat, asi udělám nějaké ty těstoviny......nebo fakt nevim..........ani nemám náladu vařit....jsem nějaká zpruzená :(
17. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já ted vařím mojemu na véču fazole se zbytkem toho masa :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no asi to vyřeším polívkou a nebudu se stresovat :slight_smile: možná udělám fazolovou, když píšeš o těch fazolích :slight_smile: a nebo upeču brambory a k tomu tvaroh............a je to taky skoro bez práce :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a nebo..............si udělám škubánky.................... :slight_smile: ale to si musím sjet do billy pro tvaroh :slight_smile: ale to bych teda fakt mohla........mamka si je dělala o víkend a trochu jí zbylo, tak mi je udělala k véče........no já se jich mohl a užrat......tak si je asi zase udělám..........já je prostě miluju :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 škubánky se dělají jak? to je něco jako tvarohové knedlíky? ty já taky můžu :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nene, to jsou uvařené brambory, pak se popráší moukou - musí se ta mouka propařit, osolí a pak se rozšťouchají..........a já je mám nejraději, když se udělají takové malé placičky a dají se zprudka osmažit.....pak si je jen posypu tvarohem, lehce osolí, lehce poliju máslem a je to teda žrádlo..........ale ne každému to chutná.....třeba u nás to miluju jen já a mamka, zbytek rodiny se nad tím ofrňuje :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 aha to vůbec neznám ale mě by to určo chutnalo :grinning:
17. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 u nás se to dělalo, když jsme byli malé........ségra to jedla nasladko, já naslano.........ale pak jsme vyrosli, stráááááášných let jsem to nejedla až nedávno..........a mamča na ně dostala zase chuť, tak si je udělala a rozdělila se se mnou :slight_smile: někde se to jí i s mákem, ale to jsem teda nikdy nejedla........já to mám fakt ráda s nastrouhaným tvarohem a lehce posolené - nasladko bych to asi nedala :slight_smile:
17. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, můžu se přidat? Už jsem k vám sem tam nakoukla, ale tak nějak nezbýval čas na vypisování...čekáme mimíška 20.7....doma už jednoho raubíře máme
19. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahojky, vítej :slight_smile: koukám, že čekáte druhého chlapečka :slight_smile: To budete mít doma pěkně divoko :slight_smile:
20. únor 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky děkuji :slight_smile: jj už to tak vypadá, že to bude druhý...už nám to řekli na dvou vyšetřeních :slight_smile: Filípek se na brášku ale už moc těší...a copak budete mít vy? Omlouvám se, že se ptám, ale neměla jsem čas koukat na vaše profily :slight_smile:
20. únor 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev No zatím to vypadá na holčičku, ve čtvrtek jdeme na 3D, tak doufám, že mi to dr potvrdí......už jsem začala nakupovat růžovou garderobu :slight_smile: Teď mi kamarádka psala, když jsem jí řekla, že by to měla být holčička, že jedné její známé taky řekli, že to bude holčička a u porodu se z toho vyklubal chlapeček....tak to by mě asi teda trefilo...... :D i když hlavní je, aby dítko bylo zdravé.......ale přiznám se, že od chvíle co mi to dr říkal, jí už říkám jménem a povídám si s ní, takže bych to asi svým způsobem obrečela.....ale nedalo by se nic dělat....chlapečka bych milovala úplně stejně :slight_smile:
20. únor 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj ahoj :slight_smile: jak se máme dneska? My jsme marodi takže furt kýchám smrkám no otrava... :angry: malej už naštěstí nemá horečky....
20. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev vítej :slight_smile: já ještě nevím co se ze mě tentokrát vyklube a s ochotností mého dr to bude vědět až 14.3. :angry:
20. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojda :slight_smile: jde to, na to že je pondělí :slight_smile: ale vykukuje na nás sluníčko, tak mám dobrou náladu :slight_smile: fujky, tak doufám, že už je líp..........mě vždycky na jaře něco skolilo, ale doufám, že když jsem si to už vybrala v listopadu, že budu mít klid............jindy jsem totiž podzim a zimu zvládla v pohodě......a pak až na jaře :slight_smile:
Jinak jsem v sobotu nakupovala pro Elišku - no nádherný kousky jsem sehnala :slight_smile: Mamča se ségrou nakupovali jak zběsilý :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no nejhorší je to v noci, přes den se to smrkání dá.....nám to domů donesl tatínek, ten už je ok ale my jsme na hromadě :angry: tak to je super, to bude Eliška kočenka :dizzy_face: já jsem byla taky nachcípaná v listopadu, já vždycky ten první trinestr odvirozuju :confounded: ještě že to všechno je už naposled :grinning:
20. únor 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jinak čtu že už tě princezna lechtá-gratuluju :dizzy_face: tak ji taky polechtej na bříšku :grinning:
20. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 děkuju moc :slight_smile: seděla jsem v práci a najednou jsem si říkala, že mě tam něco lechtá - zevnitř :slight_smile: tak jsem to teda přisoudila Elišce :slight_smile: doufám, že jsem se nespletla......nemám s čím srovnávat :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ty virózy jsou hrozný svinstvo.....člověk to chytí hned......Jára byl taky nachcípaný - ale jen teda lehce, pobolívalo ho v krku - tak hned nasadil účinnou léčbu :slight_smile: u našich si dal horký grog ze slivovice, doma pak čaj se zázvorem......a kupodivu ho to fakt postavilo na nohy.....teď si občas večer pro sichr udělá zázvorový čaj, ale drží se....... :slight_smile: já jsem naštěstí v pohodě.......zatím se držím :slight_smile: nechci aby mě to položilo jako v tom listopadu....to jsem byla fakt mátoha......ležela jsem, hotová, potila se jak blázen......schopná jsem byla dojít si leda tak na záchod a uvařit si čaj!!!!
20. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě nic nelechtá ale sem tam cítím takové tiky ale co to je to nevím :grinning:
20. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to můj se teda léčil flaškou slivovicí, vždy si do čaje dal panáka....ale stejně byl marodný tak od středy do neděle no a malej je na něm závislák furt tatínek tatínek na ruce takže byla otázka času kdy to chytne :angry:
20. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek