• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 no ty tiky taky občas cítím, ale tohle bylo vážně něco jiného.....takže jsem usoudila, že to na mě ťuká malá....jinak nevím.......třeba jsem si to vyložila špatně, ale bylo to takové zvláštní - lechtalo to a cítila jsem tam právě takový šimrání :slight_smile: bylo to hezký, tak doufám, že jsem se nespletla :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 :slight_smile: to je pak účinná léčba :slight_smile: u nás se doma taky často vaří svařené víno a pak honem do postele....a to se pak člověk potí jak prasátko.....ale ráno je to teda znát - je člověku líp :slight_smile: To je hned - chytnout to od někoho.....já jsem vcelku ještě odolná, ale co malé děti......to je hnedka........
20. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tu čekám na odpovědi a přitom sem si nevšimla že už jsme na nové stránce :grinning: joojoo já cítila u Matyáše takové bublinky jak kdyby o mě zevnitř praskaly :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no účinná moc nebyla když to stihl rozdat dál :grinning: ale tak nedá se, však to zas odezní :wink:
20. únor 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, a to prasknutí bublinky děsně lochtá :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to u nás slivovička teda zapůsobila dost :slight_smile: i když ona to vlastně nebyla slivovička......byla to pálenka všemožného ovoce - takový tutti frutti chlast :slight_smile:
20. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ach jo, ta rýma je otravná :angry: a dítě vedle cosi shodilo tak tam letím :unamused:
20. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat? :slight_smile: Čekáme taky miminko na konci července,jedno červencový dítě už mám,tak snad nebudou mít narozky v jeden den,to by bylo škoda..! :wink: Tohle, co čekáme se podařilo díky umělému oplodnění po roce a půl marné snahy přirozeně..a jak jste na tom vy?Ať se seznámíme.. :slight_smile:
20. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak se z toho hlavně rychle dostaň, věřím, že je to děsná otrava :(
20. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky, vítej :slight_smile: My čekáme první. My se snažili o mimi necelých 10 měsíců, takže už jsem se začínala bát, že se nám to přirozenou cestou taky nepovede, ale nakonec se zadařilo :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no s tím dáblíkem se to nedá moc vyležet :grinning:
20. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to asi ne no, ale v rámci možností ať je ti co nejdřív lépe :slight_smile: co máš dneska k obědu??? já mám bramboračku...... :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já asi chleba s pomazánkovým máslem a pažitkou a rajče :grinning:
20. únor 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak to bych si taky dala......klidně i jen obyč máslo a pažitku a lehce posolit :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já se dneska už rozloučím, až usne malej tak jdu potit tělo, je mi dost mizerně :frowning2: tak písnu zítra :slight_smile: měj se zatím krásně a hezké lechtání :slight_smile:
20. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Tak to vám zas moc dlouho netrvalo..gratuluji.. :slight_smile: Pohyby mimča už také registruju,ještě je to slaboučké,ale je to ono,počkej až nám povyrostou,to budou kopance :grinning: Vidím,že už víš pohlaví-docela brzy :astonished: ,mě ještě ani nenaznačili.. :unamused: Za týden jdu do gennetu na odběr plod.vody a pak už to budu vědět jistě,pokud se nám pěkně nenatočí už při tom vyšetření.. :wink:
20. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak se hezky vypoť a zase zítra :slight_smile: měj se moc hezky a papa
20. únor 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dr se mě posledně zeptal, jestli se podíváme a bylo to prý vidět......ve čtvrtek bude 3D, tak to doufám potvrdí :slight_smile: No, ono to zní - 10 měsíců - že je to relativně málo, ale přiznám se, že pak už mi to začalo lízt na mozek a přiznám se, že jsem párkrát brečela na záchodě,když jsem to zase dostala, že to OPĚT nevyšlo.......u nás to bylo docela dost o té hlavě :( ale chápu, že ve srovnání s umělým je to k smíchu.
20. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky děkuji za přivítání...byla jsem dnes na poradně, tak jsem neměla čas na vás mrknout...tak nějak vás dočtu asi až večer, přes den stím naším raubířem to nejde...jsem ráda, když se na chvíli dostanu na net.
Jinak nám pohlaví u druhého řekli ve 14.týdnu a minulý týden znovu...potvrdili chlapečka. Další UTZ mám 5.3. na vývojovy vady. Je mě teda zlobí špinění, naštěstí to není dlouhodoby ale není to krvácení, jinak bych musela do nemocnice. A taky mám už druhou poradnu po sobě bílkoviny a cukr v moči :unamused: snad se to ale zlepší...
A pohyby už cítím asi 3 týdny...ale začínají být silnější :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a ten cukr a bílkoviny v moči ti zjistí vždy v ordinaci??? já vždy přinesu ranní moč, sestřička do toho strčí nějaký ten papírek a řekne, že je vše v pořádku a jde mi měřit tlak....ten mám teda vyšší :( ale bohužel jsem ho měla i před těhotenstvím......ale od posledně mi klesl :slight_smile: chci začít plavat a chodit na míče, tak by se mohl taky ještě polepšit :slight_smile:
Tak to já "pohyby" dáli se to tak u mě nazvat cítím fakt od pátku....ale je to fakt jen šimrání......dneska šimrala zase :slight_smile: teď podle mě spinká, protože jsem jí cítila tak před 2 hodinkama a teď je zase klid :slight_smile: a v knížce o těhotenství jsem četla, že miminka teď většinu dne prohnípou :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj zjistí mi to v ordinaci na poradně...ale nic doktorka neříkala, jen vím, že v průkazce mám, že v kolonce B a C, že jsou přítomny. Tlak mám v pořádku a otoky zatím dobré...tak snad se i to uklidní. Ještě jsem nebyla na testech na cukrovku, tak snad i ta dopadne dobře. První těhotenství jsem v tomto směru měla v pořádku. Jen jsem dvakrát ležela v nemocnici na kapačkách, jelikož malej spěchal ven...
Já citila kopanečky před chvílí a teď asi odpočívá...
20. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a kdy jsou tak ty testy na cukrovku???? slyšela jsem, že musíš vypít nějaký příšerně sladký hnus......to nevím jestli dám......:( nesnáším třeba sladkej čaj, tak abych se tam nepošavlovala......Tak to já se podívám do průkazky, co tam mám napsáno :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 myslím kolem 24.týdne...musíš tam ráno na lačno, vezmou ti krev...pak vypiješ skleničku s glukozou a za 2 -3 hodiny se musíš vrátit zpátky a vezmou ti krev znova...a nesmíš nic jíst a max se napít trochu obyčejné vody...což je pro těhotnou docela drsné, být skoro celé dopoledne o hladu a bez pití
A kdyby jsi se pozvracela, tak nebudeš asi první ani poslední...kamošce se to taky stalo
20. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev no fuj, to jsou vyhlídky :( a ještě se nemůžeš jít ani najíst a napít....tak to je teda gól :( to je teda fakt drsný :(
20. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky já se dneska taky přidala:slight_smile: gratuluji, že se to podařilo a přeji aby bylo všechno v pořádku...
My čekáme druhé, nejspíše druhého kluka :slight_smile: .u prvního jsme se sice nesnažili, ale i tak se povedlo po 2 měsících...u druhého jsem přestala s antikou v červenci a usivnější snažení začalo až koncem srpna, jelikož jsme opravovali domeček...a v říjnu jsem otěhotněla
20. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj je to hnus, ale dá se to vydržet...jen doufám, že budu mít dobré výsledek jako u prvního...jsem měla lepší hodnoty po vypití toho hnusu než před tím :slight_smile: tak snad mám spalování po 2 a půl letech stále dobré
20. únor 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev hmmm, tak to jsi mě moc nepotěšila....no jsem na to zvědavá...... :/ No já za chvilinku pomažu domů, tak se rozloučím :slight_smile: Měj se hezky a zase někdy páááá
20. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky se měj hezky...papa
20. únor 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 cukr je můj nejhorší zážitek z prvního těhu, chytla jsem tam z toho zimnici, točila se mi hlava a pocit n ablití jsem rozdýchala u otevřeného okna na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se na to netěším...
20. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,děkuji,snad to bude dobré,ještě ta plodovka,UZ ve 20.týdnu a už budu klidnější..a začnu si pomalu shánět nějaké drobnosti pro mimíska..No jste tady samá mladice,když vám to tak brzy vyšlo..Psychikaa dělá hodně,a pak ten náš věk..Já zkusila nejdřív 4x inseminaci,ale nepomohla,takže jsme šli v listopadu na umělé..Ze skupiny holek ,co jsme si pak začli psát,se bohužel podařilo otěhotnět jen 3,z toho ta jedna pak musela na potrat,jelikož jedno embryjko ze dvou se usídlilo ve vejcovodu :frowning2: Je to o štěstí a ty holky to tam některé zkoušejí po třetí a víc a nic.. :frowning2: Snad se brzy dočkají,stále jsme v kontaktu.. :slight_smile:
20. únor 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek