• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@janulev S tou cukrovkou to bude něco,nějak si ani nepamatuju,že bych tím prošla při prvním těhotenství..? :astonished:
20. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na tom testu na cukrovku byla docela v pohodě...jen jsem fakt měla šílený hlad a pak se mi z toho už dělalo i špatně...byla jsem šílený jedlík v prvním těhu a při druhém je to to stejné...a je to poznat i na našem prvním dítěti :grinning: co potká, to by snědl :grinning:

@vormoni určitě to dopadne v pořádku a zvládnete to :slight_smile:
20. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj :slight_smile: určitě bude vše OK :slight_smile: samá mladice :slight_smile: a kolik je tobě? Moje švagrová si taky užila proces umělého oplodnění, byla tuším na dvou pokusech - ani jeden jí nevyšel, vůbec v sobě to embryjko neudržela a na dalších už nebyla, protože se nakonec se svým manželem rozvedla. O té psychice je to vážně hodně, i když si to člověk neustále říká dokola, že na to nesmí myslet a nesmí to hrotit, tak se stejně dá těžko ubránit....... Ale já jsem ráda, že se zadařilo :slight_smile: Zatím máme všechny testy v pořádku, 7.3. nás čeká další vyšetření, tak doufám, že se to jen potvrdí :slight_smile: teď se nejvíc těším, až uvidím malou na 3D :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 neděs mě!!!!
21. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj , bude to ok :slight_smile: ale já se bojím .-D já jak se ráno nenajím tak je mě ble ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to mě právě taky........musím si dát alespoň něco malého......a při představě, že nalačno budu pít něco hnusně sladkého, tak už teď se mi zvedá žaludek.....a pak to ještě nebudu moct ničím zajíst ani zapít.....no to bude fakt strašný :(
21. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 hlavně je to na celé dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ikdyž mě řekli že nesmím nikam z čekárny odejít, tak já jsem to nevydržela a musela to jít rozdýchat do parku před polikliniku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 udělala jsem si těstoviny s osmaženou strouhankou a máslem :grinning: jak za mladých let :grinning:
21. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 taky se bojím, že to budu muset jít někam rozdýchat - na studený vzduch nebo někam ven.....:/
21. únor 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 hele tak tohle neznám.......náš taťka když se uvařil květák, tak si ho občas posypal strouhankou a dal na to máslo a to je teda dobré....ale na těstoviny to neznám :slight_smile: ale věřím, že je to taky dobrota.....já třeba miluju těstoviny s mákem, cukrem a máslem........a nebo když naslano, tak s vajíčkem......že je orestnu na trošce se oleje (ale lepší je teda troška sádlo, hezky to ovoní) a pak se do toho rozklepne 1-2 vajíčko, osolí a to je taky dobrota....Jára to třeba neznal do té doby, než jsem spolu začali žít....... :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No mě je čerstvě 37.let..Právě kvůli věku jdu na odběr plodovky,jinak první krevní testy ve 12.týdnu dopadly dobře i screening..Před týdnem mi brali krev na tripple testy,bud je to ok a dozvím se to na kontrole a kdyby ne,budou mi volat..zatím je klid.. :sweat_smile: V pondělí na to jedu do Ph,trošku se bojím,ale doufám,že to dopadne dobře.. :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no mě to chutná ale můj na to dělá ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvaříš těstoviny a na pánvi na másle osmahneš strouhanku s cukrem než trochu ztmavne pak to nasypeš na těstoviny a zaleješ máslem a mnam mnam :grinning: s vajíčkem jsem je ještě nezkoušela :wink: a tvůj táta taky dobrý gurmán :grinning:
21. únor 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni budu držet palečky, ať vše dopadne dobře a máte zdravé miminko :slight_smile: Člověk může být šťastný jak je dnešní medicína vyspělá a že tu možnost umělého oplodnění je.......znám lidi, kterým se zadařilo a dneska díky tomu mají zdravé děti......o několik desítek let zpátky by měli zkrátka smůlu a dětí by se nedočkali, což je pro mě teda strašná představa. Takže jsem fakt ráda, že zas někdo další měl štěstíčko a díky um.oplodnění se může těšit na dítko :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no zní to vážně dobře, asi to někdy vyzkouším.......já mám ráda těstoviny nasladko :slight_smile: jak říkám - po nudlích s mákem bych se utloukla :slight_smile: Jo, koukám, že jsem zapomněla dopsat, že na ten květák se to teda dělá naslano, né nasladko :slight_smile: To by asi nebylo dobrý :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já jsem na dnešek vyndala 2 stehenní řízky - tak z toho asi udělám steak, k tomu volské oko, orestuju k tomu ještě zeleninku na másle, udělám americké brambory a jako bonus domácí tatarku :slight_smile: po tomhle se může Jára utlouct :slight_smile: a dlouho jsme to neměli :slight_smile: a mám teda chuť na těstoviny - tak si seženu mák - půlku udělám klasika a tu druhou s tou strouhankou :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mnam nudle s mákem taky můžu nebo i s tvarohem mnam...a ted po těch sladkých těstovinách bych si dala ten steak se zeleninkou a opékačky :dizzy_face: pak se nemám divit že už vážím 68 kg :angry: :grinning:
21. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ale jdi ty :slight_smile: víš že to dokážeš shodit, tak se zase nestresuj :slight_smile: Ty se tak máš, že když si doma, tak si uděláš na co máš chuť......já si do práce beru vždy jídlo na celý den -hezky snídaně, sváča, oběd a sváča a víc prostě ani ťuk :( a to mě tady kolikrát honí mlsná, ale není prostě kam šáhnout :( teď bych si zrovna fakt dala ty sladké těstoviny :slight_smile: si mě měla vidět včéra, jsem dorazila tu čoko zmrzlinu, no já si chrochtala......ale musím se pochválit, měla jsem ji na 5x :slight_smile: ale už došla :( a zase za draho se mi tu carte d´orku moc kupovat nechce :( po práci sjedu do billy, tak třeba tam budou mít jinou dobrou a levnou :slight_smile: třeba míšu :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no snad to pak shodím jestli ne tak budu příšera :grinning: no vidíš, já ji zbouchla na dvakrát :confused: právě že mi tu nic nemáme tak moc na výběr nemám, potřebovala bych do obchodu ale jak jsem celá usmrkaná a mám to v dutinách tak se mi nikam nechce....
21. únor 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to věřím, že se ti nikam nechce courat........dneska i mrzlo, teď už je tam asi nad nulou, ale i tak to na dutiny není nic moc :( no už bych si teda dala oběd, ale ještě budu muset vydržet, mám pečené kuřecí stehýnko, kousek nádivky a brambor :slight_smile: a pak už jen bílej jogurt :( tak se fakt těším domů, až uklohním véču :slight_smile: dneska musím uklidit - potřebuju utřít prach, vyluxovat a vytřít.......včéra jsem jen vyprala 2 pračky a převlíkla postele........ :( jsem poslední dobou děsná lenora :( :confounded:
21. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že se tady dost vaří a mlsá..:slight_smile:Já moc na sladké nejsem,ale třeba ty nudle s mákem,to jo.. :grinning: A vy jste doma na rizikovém,jako já a nebo chodíte do práce?Já zatím přibrala jen 3 kg.. :wink: Co bych si teda dala s chutí je nakládaný hermelín,ten miluju.. :astonished: My dnes měli uzené s česnek.omáčkou a knedlík :sweat_smile:
@klaire22 Já myslím,že jsi aktivní až až,podle toho co píšeš a nepřeháněj to zbytečně,každý den něco.. :wink: Děkuju za přání :grinning:
@petule22 ty těstoviny se strouhankou taky občas máme,zavedl to doma tatínek..já to neznala :astonished:
21. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, jsme horší než chlapi....jíme, nebo o jídle mluvíme nebo na něj myslíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já chodím do práce :unamused: Jééé, nakládaný hermelín já mám taky ráda......a úplně nejraději hermelínovou pomazánku, nejlepší mají v bille, tak si ji koupím, dostala jsem na ní chuť :slight_smile: k tomu hezky tmavý zrno - to bude dobrota :slight_smile: - no už zase žeru - sice jen v duchu, ale žeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tu jsem měla včera.. :grinning: Toho nakládaného se právě bojím,kvůli listerii.. :unamused: Tak v práci,jo..to ti nezávidím,i když já při prvním jsem taky chodila,dojížděla do Ph..až do toho 8.měs..Ono záleží ,co děláš a jak se cítíš..Ted jsem ráda,že můžu být doma,přece jen jsem o 5let starší :astonished: ,i když nějaký pohyb bych brala,at úplně nezakrním :grinning: Chtěla bych začít cvičit někde s těhulkama,jakmile budu mít po těch testech a vše bude v pořádku :wink:
21. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si to taky nezávidím, taky bych byla raději doma, ale na druhou stranu - v práci nemám žádný stres, většinu času stejně prosedím na netu a ještě jsou za to penízky, takže si nemůžu zase úplně stěžovat......samozřejmě, že když ráno vstávám, tak si říkám, jestli bych se na to neměla vykašlat, ale zas ty peníze potřebujeme - přeci jen budeme zařizovat pro malou spoustu věcí :slight_smile:
21. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky...já si dneska udělala po dlouhé době chvíli pro sebe a zašla si na nehty...chvilka klidu bez raubíře :slight_smile: ještě příští týden kosmetika a budu spokojená. Včera jsem začala koukat po cvičení pro těhulky...v prvním těhu jsem chodila než mi je zakázali. Zjistila jsem, že v Brně je hodně cvičení i navečer, tak to nebude takový problém s hlídáním...
a když jsme u těch kil...já už mám 6kg :sweat_smile: bych s tím měla něco pomalu dělat, jinak se za chvíli neunesu...při prvním jsem přibrala 15kg a z toho 10kg nechala hned v porodnici
21. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ale tak to jo,jak říkám,když to jde,tak proč ne do práce,peníze se určitě hodí..A taky jsi zdravá a bez problémů..U umělého dávají automaticky rizikové a já jsem za to ted ráda,v práci to nebylo špatný,ale vstávat ve 4:30 abych byla v 6hod na place..?A domů až ve 22hod+cesta autem..Říkám si, že v mém věku si to ted můžu užít,nehledě že jsem nechtěla riskovat ježdění po dálnici zrovna na zimu..a mimo jiné jsem v lednu měla problémy se špiněním,takže opět by byl problém..Takto doufám,že vše proběhne dobře a tolik neriskuju..
21. únor 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev To máš dobré,že máte výběr ve cvičení,tady u nás jsem koukala a jediné co jsem objevila,je v nemocnici,každé pondělí po tel objednání...tak se na to zeptám po tom UZ ve 20.týdnu,když bude vše ok..Já měla při prvním těhotenství taky do těch 15kg navíc,ale v porodnici jsem půlku nechala a pak to šlo dolů hned s kojením,takže cvičení nebylo třeba,uvidíme, jak to bude letos.. :astonished:
21. únor 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 dobré ranko :slight_smile: dneska konečně půlka týdne :slight_smile: ale oproti včerejšku je teda ošklivo :( Dneska si začínám zjišťovat nějaké info o těhu fotkách - nechala jsi se fotit s bříškem, když jsi čekala Matýska? Já jediné profi focení zažila na svatbě a pak jsem si nechala pro manžela nafotit boudoir fotky :slight_smile: A chtěla bych teda pak i fotečky s bříškem - asi zase od té samé fotografky, od které mám boudoir - fotí krásně :slight_smile: Tak trošku zjišťuju, kdy je tak nejlepší se nechat nafotit :slight_smile: Aby bylo bříško akorátní - nelíbí se mi pak fotky s až moc velkým bříškem :sunglasses:
22. únor 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobré ráno :slight_smile: ne já se s bříškem fotit nenechala, byla jsem jak opuchlá kobliha :grinning: fotili jsme se až s malým když byl na světě.....no já bych řekla ten 7-8 měsíc, ten poslední už je to fakt buben :grinning: ale jak u koho, každý má břucháčka jiného :wink:
22. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přikládám fota když měl malý 2 měsíce :slight_smile:
22. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska je milostpán extrémně protivný :angry: v noci blbě spal a brzy vstával, to zas bude výživné dopoledne :angry:
22. únor 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek