• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 jéééé, fotky nádherné :slight_smile: Taky chci pak fotky s malou - to přemýšlím, že se s ní vyfotím tak až jí budou ty 3-4 měsíce. Mě přijde, že to se ty děti tak nějak nejvíc "vyloupnou" a mají pak svůj výraz a je na nich pak i krásně vidět, komu jsou podobné :slight_smile: i když teda Matýsek měl svůj obličej už ve dvou měsících :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a jéje, to si teda dneska asi zase užiješ :slight_smile: a jak ti je - je to už trošku lepší?
22. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my tehdy nechávali fotit fotky pod stromeček babičkám a dědečkům jinak si myslím že je lepší až po tom 3 měsíci jak píšeš, kdy už ty děti drží aspon hlavičku, to naše focení byl mazec, měla jsem odstříkané mlíko, to se ale cestou vylilo a malej z prsa pít neuměl, takže půlku řval, pak teda jsem ho zkusila nakojit, kupodivu se přisál ale protivný byl už zbytek focení takže celou půlku co se fotil semnou tak řval a řval a řval :angry:
22. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 trošku lépe ale mám nos dodřený do krve :angry:
22. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě na odřený nos pomáhá - zní to možná né nejlíp - ale obyčejné sádlo - to krásně promastí a vzláční a nosík pak není tak odřený :slight_smile:
22. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já zatím smrkám xkrát do hodiny tak ničím nemažu, dva dny jsem používala klasické nosní kapk ikdyž by se to nemělo ale já bych se jinak udusila, od včera jen mořskou vodu a to nepomáhá vůbec takže sem v noci skoro nemohla dýchat :angry: dlouho jsem tak děsnou rýmu neměla, nevím co to řádí za bacily :angry:
22. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak na těch fotkách to teda není vůbec vidět, že byl ubrečený......máte moc hezké fotky :slight_smile: moje kamarádka se nechala fotit od Denise Fueca a ten teda fotí taky nádherně dětičky - už mám od něj pár stažených fotech, které bych pak taky ráda......hezky ty děti "naaranžuje" - zní to blbě teda......... :slight_smile: ale zkrátka to s nimi umí.....dalším dvěma spolužačkám fotit taky děti a fakt pecka....jedna holčička byla taky hodně uplakaná a on ji prý krásně uklidnil a fotky teda nádherný - jako z tvých nebylo vůbec poznat, že malá brečela :slight_smile:
22. únor 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já jak měla hnedka zkraje těhu taky tu virozu, tak už jsem to taky nemohla vydržet a musela jsem si ten nos vystříkat.....jak říkáš, jinak bych se udusila a hlavně ani nevyspala, měla jsem šíleně plný nos, pořád mi z něho teklo, nedalo se to vydržet. Ale podle mě to těm dětem neuškodí......sice se to nemá, ale zase......hůř je tomu miminku, když ty jsi na tom špatně, než když si stříkneš párkrát do nosu......čím dřív budeš zdravá, tím se bude mít líp i malý(á) v bříšku!!!!
22. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ta naše fotografka byla úděsná :angry: ona má krámek a vzadu fotí, myslela jsem že když bude fotit tak krámek zamče a prd, bylo to 1.12. venku sněh a kosa, ona nechala ateliér otevřený do krámku, malý skoro nahý a ona když někdo přišel tak odběhla obsluhovat a vůbec ji nevadilo že tam byl průvan a malý byl protivný a ubrečený takže k ní nikdy více
22. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já si myslím že pár dní je ok, přece jen je to hlavně lokální...ale i tak mám výčitky, v prvním trimestru jsem měla hodně migrény tak jsem sem tam lupla panadol a navíc alergii takže jsem sem tam lupla i alerid tak doufám že to mrnous ve zdraví přežije ale dr říkal že ty léky jsou ok
22. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, tak to by mě teda taky rozladilo.....kor když si na vás neudělala pořádně čas a ještě na malého pouštěla zimu :( Musela jsi mít oblečky a věci na focení vlastní, nebo měla i něco svého???? Tak hlavní je, že už víš, že k ní ne........určitě tam u vás v okolí máte jiné dobré fotografy :sunglasses:
22. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tady v té prdelce ne ale ve Zlíně určo jo....nene ona tam měla své oblečky :wink:
22. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já si vzala fakt jen 1 nebo max. 2 paraleny a párkrát si vystříkala nos nosníma kapkama. a jednou jsem si vzala prášek na alergii a až později mi docvaklo, že když jsem těhu, tak to asi nemusí být nejlepší......tak taky doufám, že jsem jí nějak neublížila - mě to docvaklo až později, že bych neměla :unamused:
22. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já se ptala přímo na alergologii jak jsem tam byla a prej to neublíží jak si vzala v prvním trimestru dva....pak mi napsal nějaké cucací ale ty teda prdlačky pomáhaj a nějaký sprej na kašel ale já zjistila že to mám vše z aviváže takže v žádné už neperu a je to lepší
22. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no já zas nějak silnou alergií netrpím, spíš jen když jsem jeli třeba na chalupu, kde je víc prachu, tak mě tam chytla větší rýma, ale jinak skoro vůbec nic neberu :slight_smile:
22. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem absolvola UTZ a bylo to nádherné, fakt jsem se nemohla vynadívat a už se moc těším. Schválně jsme si nenechali říct, co to bude, takže budeme mít překvapení :slight_smile: Příště mám jít na testy těhotenské cukrovky a chtěla jsem se vás zeptat, jestli už s tím máte zkušenosti a jestli jste to třeba některá odmítla. Doktorka mi dneska říkala, že to můžu odmítnout, ale že mi to napíše do karty. Nemám zatím žádné příznaky, že bych s těhotenskou cukrovkou problém měla. Díky za vaše názory.
22. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandochna ahoj, já ani nevěděla že se to dá odmítnout :confused: ale já bych to raděj absolvovala, kamarádka měla těhu cukrovku u obou těhotenství a taky příznaky neměla......raděj at to mám pod kontrolou ale jak už jsem psala, tohle vyšetření pro mě bylo největší utrpení v těhotenství...na druhou stranu, někdo říká že v pohodě...asi jak kdo...jinak super že sis utz užila :slight_smile: taky se těším na ten náš ale to si ještě chvíli počkáme....
22. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...chjo asi se mi vrací zpátky nachlazení, zase mě začíná bolet v krku a šíleně mě bolí klouby :frowning2:
Mandochna já teda nevím, že se to dá odmítnout. Mi doktorka říkala, že je to povinny pro každého...i když příznaky žádné nemáš, i tak můžeš mít třeba i jen slabou cukrovku. Mě to teprve čeká, ale v prvním těhotenství se to dalo, jen teda to čekání bez jídla a pití :frowning2:
A je super, že jsi si UTZ užila a to je krásny, že budete mít překvapení s pohlavím :slight_smile: my jsme byli nedočkaví a říct si to nechali...jen to teda ještě většina lidí neví, tajíme :slight_smile:já jdu na UTZ 5.3. tak doufám, že dopadne dobře
22. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to chce nastrouhat zázvor, citronek, trošku osladit a horké vypít :slight_smile:
O těch testech na cukrovku jsme se bavily včéra - to bude fakt mazec.....vy co jste to už zažily máte aspoň tu výhodu, že víte do čeho jdete....mě to fakt děsí!!!
22. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se na to taky moc netěším, ale asi do toho nakonec taky půjdu, ať mám klid :slight_smile:
22. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandochna jj, i když vyhlídky růžové nejsou - pro ty naše prťata to musíme podstoupit :slight_smile:
22. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ono je někdy lepší nevědět do čeho člověk jde :grinning: to samé si myslím s porodem :slight_smile:
22. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jsou nádherné fotky :sweat_smile:
22. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já jdu také 5.3. na ultrazvuk a už se moc těším. Sice už víme od 12tt, co to bude, ale stejně se nemůžu dočkat, jak vyrostl a tak :grinning:
Mimochodem, jak jste na tom s břichama? Jsem už podruhé a břicho už mi docela leze....když se ohýbám pro něco ze židle na zem a podobně, tak mi překáží :grinning: Boty zatím brnkačka. A to jdeme v pátek na ples :wink:
22. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 dobré ranko :slight_smile:mimochodem máš už hezký bříško :wink:
23. únor 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobré :slight_smile: byli jsme na nákup :slight_smile: díky no ale mě se furt zdá že žádný nemám :grinning:
23. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 už tam nějaký pupíček je..... :slight_smile:
23. únor 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne děvčata
23. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka88 tobě taky :wink:
23. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek