• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jinak zdravím všechny,co jsem tady min.týden neviděla.. :wink: Trošku jsem pročetla poslední debaty,já zatím pohlaví netuším,rádi by jsme sestřičku k našemu Kubíkovi,ale nevím jestli nás takové štěstí potká.. :sweat_smile: a když ne,bude další rošťák,hlavně ať je zdravý :grinning: V pondělí jedu do gennetu,tak třeba se už ukáže,a jinak pak z výsledků plodovky to budem vědět do 14dní :slight_smile:
23. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak přeju pěkný obrázek 3D a pěkný pokoukání na ultrazvuku :grinning:
23. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@vormoni Ahojky holky, tak 3D byl naprosto parádní, strašně jsme si ho užili :slight_smile: Malá byla hodňoučká, jen na chvilku ji to přestalo bavit a otočila se k nám zádíčkama, ale pan doktor ji pěkně popostrčil a dala si říct :slight_smile:
24. únor 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky...tak jak se vám vede a jak vám je? Já to nechci zakřikrou ale snad se mi konečně udělalo lépe a přestala jsem špinit...doufám, že se to zase neobjeví...

@klaire22 malá je krásňoučká :slight_smile: my stále přemýšlíme, zda na ten 3D půjdeme, stojí to tady kolem 1000...s Filípkem jsme byli a bylo to krásny. A co se týče focení bříška, tak jsem v prvním těhu byla na přelomu 7.a 8.měsíce...teď bych chtěla taky, moc se na to těším...tak doufám, že nám to vyjde
24. únor 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev moc děkuji, už teď jsem na ní pyšná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nám vypálil několik krátkých videjek na dývko, pak tam máme přes 20 fotek a 2 fotky nám vytiskl a platili jsme těch 600 Kč :slight_smile:
Já už ohledně focení psala fotografce, ale ještě se mi neozvala, tak to budu muset asi trošku popostrčit, ale psala jsem jí teda teprve ve středu, tak má ještě čas :slight_smile:
24. únor 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jinak to je moc dobře, že už ti je lépe a ustávají obtíže :slight_smile: Mě se dneska zdál sen, jak jsem šla Elišku koupat - jako novorozeňátko a já nebyl schopná napustit vaničku - buď jsem tam měla hodně vody, nebo byla moc horká, pořád jsem tam strkala loket a furt to bylo moc......no byla jsem jak blb....pak jsem v tom snu volala manžela, aby ji šel vykoupat, že já to asi nezvládnu.....a pak jsem se probudila...... :dizzy_face:
24. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malá kočenka největší :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 máme ji nějakou vypasenou - 261 g - a co jsem koukala do tabulky, tak by měla mít míň - asi se jí tam moc líbí, když je taková pořádná :grinning:
24. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 máme ji nějakou vypasenou - 261 g - a co jsem koukala do tabulky, tak by měla mít míň - asi se jí tam moc líbí, když je taková pořádná

KOUKÁM, ŽE JSEM ZASE ODPOVÍDALA SOBĚ, MÍSTO TOBĚ......JSEM DNESKA NĚJAK MIMO :sunglasses:
24. únor 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 mě přijde ta váha akorát, malej měl ve 20+ něco myslím 410 g takže to asi tak odpovídá :slight_smile: no nedivím se ti taky bych byla po takovém pokoukáníčku mimo :dizzy_face:
24. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já to teda srovnávala s nějakou tabulkou - a podle ní jsme cvalíci :slight_smile: ale ono je to asi ve finále buřt - hlavně aby byla zdravá :slight_smile: dneska se mi sem trousí jeden zákazník za druhým, asi je něco ve vzduchu - celý týden nic a dneska už od rána 5!!!!
24. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
tabulky jsou na dvě věci ..... :wink: to máš fuk, klidně at je vypasená aspon pak bude mít zásoby kdyby špatně na začátku papala :slight_smile: a hlavně at je zdravá, to je pravda :slight_smile: teda škaredí zákazníci takhle v pátek :slight_smile:
24. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj, máš pravdu - tabulky jsou na dvě věci.....já jen na ní dneska tady zase narazila a podívala jsem se ze zvědavosti :D No, asi se dneska zbláznili......navíc čekám jednoho strááááášně ochotnýho a milýho pána :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: když to řeknu velmi slušně, tak pán je naprosto regulerní hovado!!!!! Tak se na něj psychicky připravuju - ale říkám si - hlavně klid, takovej kretén mi nestojí za nějaký nervování - spíš se děsím toho, abych mu nezačla nadávat a zachovala asertivitu, protože takovýho vola jsem hodně dlouho neviděla........ :angry:
24. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dnes moc nestíhám, musím uklízet dojde návštěva odpoledne ale matýsek mi tady dělá neustále bordýlek :angry:
24. únor 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,máš krásný obrázek a jistě i video,holčička byla potvrzena,to ti závidím.. :slight_smile: A nejvíc mě fascinuje ta cena jen 600kč za vše..to já před 5 lety jsem platila za video snad 1600kč v Podolí.. :astonished: Doufám,že ted už to šlo dolů i v Ph,zeptám se na to hned v pondělí v gennetu..
24. únor 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Pracuješ jako prodavačka?Já taky,ale na letišti v Ruzyni :wink: Co prodáváš,můžu -li se zeptat?Já prodávala doplňky luxus.značek od versace po Hermés..nic pro normální lidi,ale na letišti s turisty to docela odsejpalo :slight_smile:
24. únor 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 v pohodě- já mám taky dnes hodně napilno :sunglasses:
24. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, jsem tady taková děvečka pro všechno - zvedám telefony, komunikuji se zákazníky přes mejly, vypracovávám cenové nabídky, fakturuji a do toho když mi sem přijdou zákazníci, tak jim nabízím naše dveře :slight_smile: Prodáváme dveře - takže tu máme spoustu doplňkového sortimentu jako jsou kliky, skla a další příslušenství ke dveřím.......
24. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni videjek mám několik - takové ty krátké.......max. minutové - jak se tam šmrdlá :slight_smile: Ta cena je vážně super, mám to u svého gynekologa, takže se nemusím nikam štrachat, hezky pohodlíčko a komfort :slight_smile: měl na nás čas - objednal si nás až po ordinační době, takže to bylo příjemné - nikam se nepospíchalo :slight_smile: A i ty fotky -jednu mi udělal vysloveně jako klasickou fotku - krásně lesklou - druhou teda jen na takový ten obyč papírek a malou......ale na té je malá zrovna krásnější než na té barevné a klasické fotce :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No tak to bud ráda,že máš takovýho doktora :slight_smile: A že má bezkonkurenční ceny..Já jsem ráda,že mi aspoň gynekolog dělá každý měsíc UZ a dává mi i obrázek i když z minulého těhotenství mám jen 2.. :astonished: a pak až to video a fotku z 20.týdne..Ted mám už 4fotečky a k tomu i fotku zaváděného embrya,což je taky něco na památku :wink: Jsou i takový dr.kteří nejen nedělají UZ každý měsíc a už vůbec nedávají fotečky :frowning2: Ale kolikrát stačí se nebát a říct si se o ni :slight_smile:
24. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Práce dobrá,to jsou sapeli ne?Od nich máme doma všechny dveře,kliky a zárubně.. :slight_smile:
24. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě utz nedělá, naposled po Novém roce a další u něj budu mít až v 32 týdnu, ve 21 tt jdu do nemocnice na genetiku, co já bych dala za utz každý měsíc, jinak za každou fotku 75kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jj, jsem s panem doktorem spokojená - neměnila bych :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni nene, Sapeli ne - jmenujeme se Antinari - sami si dveře vyrábíme, teď jsme i trošku rozšiřovali sortiment....tak uvidíme......dneska teda fakt frmol - jsem ráda, že jdu za chvilinku domů :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já platím za fotku 50 kč - ale za ty poslední dvě nic nechtěl :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíte holky,já platím za fotky 100kč..kadý dr.jiná cena...děs..Ale aspon že dělají..
@petule22 no to koukám,tak dlouho prcka nevidět viď..co by jim to udělalo,1x za měs..přece to nijak neškodí,tak o co jde?
@klaire22 Aha,tak ty neznám,ale nejsem v tom oboru nijak zběhlá,dveře jsme dávali všechny jen jednou a doufám,že vydrží až do smrti! :grinning: nic levného.. :sweat_smile:
24. únor 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jojo je to hrozné, nemůžu se dočkat velkého utz :dizzy_face: no holt někteří doktoři stojí za prd...co už :slight_smile:
25. únor 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 To věřím a kdy na něj jdeš? :slight_smile: Někdy příští týden ne?Já se tam v pondělí objednám,mělo by to být v týdnu od 12.3. :wink: A zeptám se i na to 4D zobrazení,ráda bych video,fotečku ani ne..tu dostanu po velkým UZ a víc se mi líbí :slight_smile:
25. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni na velký jdu až 14.3., dnes mám kontrolu ale to bude jen styl pohmat rukou a vše ok :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek