• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 dobré ráno :slight_smile: zas to debilní pondělí co?:slight_smile:
27. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 dobré :slight_smile: no to mi povídej, ten víkend vždycky tak uteče a zase je tu pondělí :( brala bych nějakou dovolenou, nebo státní svátek - ale ty jsou teda v nedohlednu :(
27. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jsem zpět z prohlídky, klasika jen prohmátl a za 2 minut yjsem byla hotová :angry: už at je toho 14-tého...
27. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak zase tě tam nijak nezdržuje - to já tam jsem vždycky takových 15 minut určitě :sunglasses:
27. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já bych radši kdyby zdržoval :grinning: ale měla jsem u sestry malého tak aspon nevyváděl za tu chvílu žádné scény a to on umí :wink: :wink: :wink:
27. únor 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 :sunglasses: tak hlavně, že jste to zmákli :slight_smile: já dneska zase lehce pokukuju po kočárkách......našla jsem si jeden fialovo-růžový.......ale musím myslet dopředu, zase se mi nechce kupovat pro druhé dítě nový kočárek a zas abych pak vozila kluka v růžovo-fialovém kočárku - to je blbý :confounded:
27. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla na tom odběru plodovky,nebylo to nic hrozného,větší strach jak byla skutečnost.. :wink: Nejdřív mi pěkně ukázali mimčo,všechno přeměřili,zkontrolovali všechno,hlavičku,obličej, ruce a nožičky,prstíčky,orgány v bříšku a vše vypadá dobře.Pohlaví koukala a pindíka neobjevila,takže předběžně to vypadá na holčičku :confused: Nejradši bych se už radovala :grinning: ale až výsledky budou jistota a hned pak vyrazím na nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petule22 nechápu,že jsou takoví doktoři,že tě v těhotenství jen prohmatají.. :astonished:
@klaire22 já bych klidně koupila ten co chceš a pak ho prodala,dnes to není problém.. :wink:
27. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahojky, tak jsem koukala na ten tvůj 3D UTZ je super. Dnes jsem tam byla i s přítelem a Lukáškem a tomu se to moc líbilo , tak jsme si přinesli taky obrázek. A nakonec jsem i odolala, tak máme furt překvápko. Jak si si vůbec užila nákupy?
27. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka jééé ahoj :slight_smile: tak to jsi teda dobrá, že jsi vydržela :slight_smile: mrňousek vypadá krásně, má se u tebe určitě moc dobře :slight_smile: No já si nákupy užila......náramně.....byla se mnou mamka a ségra a nevím kterou to bavilo víc....předháněly se, co která malé koupí......už toho mám jednu krabici..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: před chvílí mi volala ségra, že byli nakupovat a že opět zabrousila do dětského oddělení a že tam prý nemohla nechat nějaký růžový hadříček pro neteřinku, tak že mi prý zase něco koupila :sunglasses: já se musím trošku krotit, nějak jsem se rozšoupla a teď teda musím sušit hubu do výplaty :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a jak se jinak máš?
27. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj jde to.....už jsem taky začala utrácet....včera jsem si byla u kamarádky pro autosedačku. A už koukám i po hadříkách. Tak jaký kočárek zatím vyhrává?
27. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ále, s kočárkem je to furt nahoru dolů......teď docela vede dorjan danny sport butterfly - nebo jak se jmenuje - mě se moc líbí fialovo-růžový......ale ten mi asi neprojde :confounded: takže asi šáhnem po hnědo-béžovém.......ale ještě to není konečné rozhodnutí - ani co se týče značky kočárku............
27. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 kdyby tak dělali jen dva druhy, jak by byl život jednoduchý. :grinning: Já teď řeším jen tu korbičku, jestli dát o 2000 Kč víc, protože má hezčí barvu. Ale říkám si, že si to mimís zaslouží. Luky měl všechno nové
:slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka to asi ano :slight_smile: a jakou má barvu ta nová korbička???? mě se tak líbí ten růžový kočárek......ale zas aby Eliška nebyla jak bárbínka........snažím se s tou růžovou krotit :slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je pravda, že pokud v budoucnu plánujete druhé a byl by to kluk, tak tomu růžovou nedáš ani v nouzi :wink: naopak je to snesitelnější. U Lukyho jsem černou korbičku, ale v červenci to nebyla šťastná volba, teď pokukuji po béžovo-hnědé, ale v akci mají jen červenou a modrou. A pak ještě další věc. Mám vše laděno k černé, takže většinou kombinace šedo-modré :confounded:
27. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no právě - určitě chceme mít dvě děti a mít pak chlapečka v růžovém kočárku - to je vážně dost uejtý.....takže fakt asi budeme mít ten hnědo-béžový - nebo nějakou neutrální kombinaci.......no ještě je čas, ale budeme to muset brzo rozseknout :slight_smile:
27. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já si kočárek definitivně vybrala až asi měsíc a půl před porodem a postýlku vybírala tak dlouho, že mi jí přivezli až 3 dny po mém příjezdu z porodnice, ale stála za to :grinning:
27. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak se mimísovi asi UTZ moc nelíbil....od odpoledne nedal pokoj, furt se tam mele snad usne dřív, než se mi vzbudí ten druhý raubíř :confounded:
27. únor 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no, abych taky tak nedopadla, člověk furt vybírá, váhá, vymýšlí.............abych pak vůbec nějakou měla....jak postýlku, tak kočárek :sunglasses:
to se máš, že mrňouska tak hodně cítíš, já jen občas takové malé zalechtání........jen párkrát jsem cítila něco silnějšího.......už chci malou cítit pořádně :grinning: těším se na to :sunglasses: a hlavně, až to bude cítit i tatínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 myslím, že si to ještě oba užijete. Já si pamatuju, že Luky byl spíš noční pták a jednou v noci dokonce přítele nakopal do zadku :grinning: :grinning: . Jindy jsem se zase v noci vzbudila a vedle ne posteli seděl vyjukaný přítel s tím, že se mi stěhuje břicho z jednoho konce na druhý :slight_smile:
27. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já doufám, že naše malá bude po mě.........miluju spánek, jakmile lehnu, tak jsem tuhá......takže bych se fakt nezlobila, kdyby tohle po mě podědila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahojky, tak to ti přeju, my jsme spáči s přítelem oba, ale dítě nám vstává v půl šestý a vyžaduje pozornost :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. únor 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka neber mi iluze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka krásná fotečka, prosím tě kolik přesně jsi na tom utz byla...holky vy mě pořád nahlodáváte, že bych na to šla? :confused:
28. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 neboj náš vstává mezi 6:30-8 hodinou, ale spát chodí až mezi 21-22, nekdy i 23 hod :frowning2:
28. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 dobré ranko...........tak takhle by mi to vstávání zase nevadilo...... :slight_smile:
28. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo takhle je to ok :slight_smile: ale večer už odpadáváme a on ještě řádí jak po vyspání, je to satanáš :slight_smile:
28. únor 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 no, takhle pozdě bych odpadávala taky......já odpadnu většinou do deseti :slight_smile:
28. únor 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahojky, moc jsem nepochopila otázku. Jinak taky nám Luky vsával kolem osmé a chodil spát mezi 22-23. Ale teď mi už skoro nespí přes den tak max 2týdně. Tak nám už v osm chrupká a naučil se vstávat v tu nekřesťanskou hodinu, aby si ještě stihnul hát než půjde do školky
:frowning2: :frowning2:
28. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jinak díky za pochvalu, ta vždy potěší a u potomků 2X :slight_smile:
28. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale je fakt, že já prý jako malá jsem byla stejná, tak asi došlo na mámina slova "ono se ti to vrátí na dětech" :slight_smile: :slight_smile: . Ale zase musím říci, že do roka byl Lukýs opravdu poklad.....žádné prdíky, žádné bezesnné noci při tom, když rostou zoubky......prostě mi ten život maximálně ulehčoval :wink:
28. únor 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek