• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
a taky spokojenost, takže na kočárky jsem měla dobrou ruku..... :wink:
6. lis 2011 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sina No tak to teď musí být mnohem lepší, užila jsi si už dost.
Elisabet, tak ať vše klapne, to co píšeš je pro mě je nesrozumitelné, ale bylo to moc dlouhé čekání, teď už bude dobře :wink:
Yesu, já se téď v kočárkách moc neorientuju, na první jsem měla Hartan a byla jsem spokojená, teď budeme volit asi zase nějakou čtyřkolku s aretačními kolečky vepředu, docela se mi líbí Teutonie no a moc se mi líbí Casualplay, ale nové kočárky neznám a už se moc těším až budu vybírat :slight_smile:
Já mám příznaky - hrozná únava, občas zvracím a chvilkama mám strašně napnutá prsa, ale zatím to jde :slight_smile:
6. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 mě se firkon líbí, ale spousta lidí tady na ty "levnější" kočárky nadávají, líbí se mi i dorjan sport, ten je něco podobnýho......
6. lis 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak já taky uvažovala o nějakém dražším, ale pak jsem byla ráda, že jsem to neudělala, po srovnání s kamarádkama sami uznaly, že vyhodily prachny. Většinou měly kočárky malé korbičky to u firkonu byla jedna z největších (hlavně na zimu super) a celkově se s ním i dobře jezdilo. Takže o novém ani neuvažuju......zbytečně vyhozené peníze....když tento ještě dobře poslouží...... :wink:
6. lis 2011 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak vás nestíhám. :slight_smile: Do tabulky se tedy taky zapíšu:

elisabet..........................................31let...........4tt..............UTZ zatím nevím........TP 13.7.2012
rye.........................Eva....................32 let...........6tt..............UTZ zatím nevím........TP 1.7.2012
svija.......................Lucka................31let............6tt..............UTZ 15.11.2011........TP 2.7.2012
zuzi82.....................Zuzka..............29 let............6 tt.............UZT 11.11.2011.......TP 3.7.2012
aloison...................Alena.................28let............6tt..............UTZ asi 8.11.2011....TP 3.7.2012
sarcca.... ........................................27 let...........4tt..............UTZ 30.11. 2011.......TP 7.7. 2012
kvetinka6...............Soňa..............29let..............5tt..............UTZ 25.11.2011.......TP 7.7.2012
lynette11................Naďa..............31let..............5tt..............UTZ 22.11.2011.......TP 8.7.2012
helousek1.............Helena............30 let............5tt............UTZ 30.11.2011.........TP 11.7.2012
smisek24..............Gábina.............31let...........5tt.............UTZ 25.11.2011.........TP 12.7.2012
elza2110
anoli........................Ilona................28 let.............5tt............UTZ 24.11.2011..........TP 6.7.2012
6. lis 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 já mám taky Firkona a byla jsem s ním celkem spokojená. :wink: Ono, když pak člověk vybírá, tak stejně zjistí, že každej kočárek má něco dobrýho a něco na prd. A je fakt, že korbičku má Firkon fakt velikou, troufnu si říct, že jednu z největších. :slight_smile:
6. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No velká korbička je základ, já jsem celou druhou půlku těhotenství prochodila s metrem a měřila, ten Hartan byl dost dlouhý a prostorný, malej byl v srpnu, tak to bylo potřeba a navíc byl dlouhán, narodil se s 54 cm :slight_smile:
6. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aloison díky, zase mě to trošku uklidnilo...spíš mě děsí, že na testu s citlivostí 25mIU je jen duch a pokud mám hcg vyšší jak 33 (mělo by přece stoupat ne? ), tak jsem čekala krásnou vididtelnou čárku...lepší je se asi netestovat :slight_smile: no zítra zkusím ještě test, koupila jsem si dražší test s kapátkem jestli ho znáte...
nemužu se dočkat středy až mi k tomu něco řekne MUDr :slight_smile:

jinak mě furt občas bolí podbřišek jako bych to měla dostat a trochu prsa.
6. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že jsem tu nejmladší...je mi 24...a do tabulky se přidám až uvidím aspoň tu bublinku, tak se nezlobte :slight_smile:
jinak se vás zkušenějších chci zeptat, co mě čeká na mé první těhotenské prohlídce :slight_smile: ultrazvuk? krev prý také pokaždé neodebírají.. a asi spoustu otázek, že?
6. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já už si popravdě ty prohlídky jednotlivě ani nepamatuji. to si spíš někde přečti, jak by to mělo být. a krev mi myslím taky nebrali, ultrazvuk byl určo.
pokud mám něco skutečně poradit, co se mi osvědčilo, tak jsou to příručky Happy Baby, jsou od firmy Prosam a kam se hrabou různé drahé knížky o těhotenství a prvním roku dítěte, tohle mi přišlo absolutně nejpřehlednější, vyčerpávající a dobré rady. a stojí pár korun, jsou tři - těhotenství, prvních 12 měsíců (tu někdy dostanete v porodnici po porodu) a pak ta třetí je seznam nějakých užitečných www stránek pro rodiče.
Zkuste mrknout třeba někde na MMB, já je koupila všechny tři za 50,-. Měla jsem několik knih o těhotenství a porodu a tohle bylo nakonec stejně nejužitečnější. Bohužel jsem je někomu půjčila a nevím komu, takže jsem si je teď objednala znovu.
6. lis 2011 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lynette11 Happy baby je úplně super, dostala jsem těch prvních 12 měsíců v porodnici a ani jsem do ní nekoukla, potom jsem do ní nakoukla když už bylo malému pár měsíců a nechala jsem jí kolovat, kdybych si jí přečetla dřív, tak jsem si ušetřila spoustu zbytečných starostí, je fakt super. Spousta praktických rad. Tu doporučuju.
6. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rye přesně, já do ní taky koukla až opožděně :grinning: a taky jsem litovala, že jsem to neudělala dřív :slight_smile:
6. lis 2011 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to tak vypadá podle ovulace budu o týden míň. Tak jsem zvědavá, co mi řeknou na tom UTZ. Dnes ráno jsem si ještě dělala poslední test, který mám doma a čárečka je silnější než kontrolní ;).

rye...........................Eva....................32 let...........6tt..............UTZ zatím nevím........TP 1.7.2012
svija........................Lucka................31let............6tt..............UTZ 15.11.2011.........TP 2.7.2012
zuzi82.....................Zuzka.................29 let...........6 tt.............UZT 11.11.2011..........TP 3.7.2012
aloison...................Alena.................28let............6tt..............UTZ asi 8.11.2011......TP 3.7.2012
anoli........................Ilona..................28 let...........5tt..............UTZ 24.11.2011...........TP 6.7.2012
sarcca.... ...............Šárka.................27 let...........4tt..............UTZ 30.11. 2011..........TP 7.7. 2012
kvetinka6................Soňa.................29let.............5tt..............UTZ 25.11.2011...........TP 7.7.2012
lynette11.................Naďa.................31let............5tt..............UTZ 22.11.2011...........TP 8.7.2012
helousek1.............Helena...............30 let...........5tt..............UTZ 30.11.2011............TP 11.7.2012
smisek24..............Gábina...............31let............5tt..............UTZ 25.11.2011............TP 12.7.2012
elisabet..............................................31let............4tt..............UTZ zatím nevím...........TP 13.7.2012
7. lis 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Za chvilku vyrážím koupit si testík, tak za hodinku hodím zprávu..... :wink:
7. lis 2011 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

@kvetinka6 tak jsem zvědavá

@helousek1 no tak to je super, to vůbec jde mít silnější čárku než kontrolní :slight_smile:
7. lis 2011 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak já jsem se včera strašně vynervovala, bolelo mě strašně břicho a hlava, začala jsem plašit, že se něco děje, celou noc jsem skoro nespala, jak jsem se bála.... Teď už mi nic není, je po bolesti, ale radši jsem si udělala test, taky je druhá silnější než kontrolní, tak jsem se zase trochu uklidnila. Já se z toho snad zblázním, pořád si říkám, neplaš, co se má stát se stane, ale vzápětí se takhle vystresuju :frowning2:

@elza2110 až si test uděláš,kdyžtak sem dej fotečku, ať to posoudíme :wink: moc držím palce, ať je druhá silnější, ať se trošku uklidníš :slight_smile: Možná si jen ovulku měla trochu dýl, proto ti test ukazuje slabounkou čárku, ale podle těch fotek co máš v albíčku to vypadá, že sílí...
Ty kontroly si taky moc nepamatuju, ale vím, že mi bral stěry, pak UTZ a na krev mě posílal asi do laboratoře.
@kvetinka6 určitě dej vědět, budem čekat :wink:
7. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helousek1 gratulace k silnější čárce :grinning:
7. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helousek gratuluji, to je super! :slight_smile:

@aloison tak na tomhle super testu jsem nevidím už skoro nic, zlaté papírkové testy!!!
takže ani fotku sem dát nemužu, protože tam sice náznak čárky je (jakože vidím, kde asi má být), ale na první pohled vidět nejde...byl to test Rapidclear...četla jsem tady na MK o něm špatné zkušenosti, tak nevím...
7. lis 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem do alba dala dvě fotky, tak mrkněte, ale asi toho moc neuvidíte :-/
7. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 no to je teda divnej test, tak aspoň vím, který stojí za prd. a máš ze dneška ještě normální papírkový? stálo by to za porovnání ze stejného vzorku. člověk už by se z toho zbláznil, že? no hlavně klid a jestli jsi hodně nervózní, dojdi si na gynekologii, ať se na to podívají, ať jsi klidnější :slight_smile:
7. lis 2011 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten dnešní je vážně jen duch, ale jestli jsou na něj špatný zkušenosti,ta to snad nic neznamená... ten test z 5.11. je slabší, protože je dělanej odpoledne, ale zdá se mi, že když srovnáš k sobě testy ze 4.11. a 6.11., tak sílí.... :slight_smile: což by mohlo být dobrý znamení... :wink: říká se, že by se měl zkoušet jen jeden druh testu, že každá značka měří HCG jinak, i když jsou stejně citlivý...
7. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 už žádný test nemám a už asi ani testovat nechci :frowning2:
zatím ani nešpiním, nekrvácím, takže uvidím co řekne doktor ve středu, to už snad vydržím...
ty testy jsou ale fakt asi každý jiný, mě zatím největší radost dělal Mamatest, no a ten dnešní škoda mluvit :-/
7. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já bych si asi taky došla k doktoru, jak píše @lynette11, ať si klidnější.... říkala jsi, že jdeš ve středu? To už je za chvíli... No, uvidíš...
7. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison snad máš pravdu...ale i tak tam nemám opravdu dvě krásné silné čárky
doufám, že mi doktor řekne něco pozitivního a tím se to mé šílené testování vysvětlí, ale tím, že bych ve středu měla být 5tt+1, tak toho asi moc ještě neuvidí a já zase budu muset jen čekat....
7. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 a co ty? jak dopadl test? už tu netrpělivě čekáme! :slight_smile:
7. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 já taky neměla hned silné čárky... asi až na čtvrtém ranním testu a až vlastně minulé pondělí, což bylo týden od očekávané MS, byly obě stejně silné... Držím moc palce, nám všem.... To čekání je hrozný :cry:
7. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloison mě překvapil manžel...asi si to miminko taky moc přeje..furt se ptá, jak dopadl test a říkal, že by byl taky rád kdyby to vyšlo...tak mě to mrzí i kvuli němu...já myslela že ti chlapi to tak moc neprožívají :grinning:
7. lis 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 oni se tváří jako tvrďáci, ale myslím, že to prožívají stejně a možná i víc než my :grinning:
7. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak test udělán - a čárka naskočila tak rychle, že testovací byla o 10s pozadu..... :grinning: a byla silnější než kontrolní - dám fotenu......A mám radost!!!!! :grinning: Jdu vás dočíst.....
7. lis 2011 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 gratuluju!!!
7. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek