• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@bodlynka já to myslela tak v kterém týdnu jsi :slight_smile: třeba klaire22 byla na utz myslím 18+4? nebo tak nějak?
28. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 minule jsem byla ve 20tt a teď když jsem se na UTZ objednávala na Bulovku, tak mi řekli, že se dělá v rozmezí 20 - 22tt. Ale v podstatě doporučenku do nemocnice jsem dostala u doktora už před měsícem (při poslední kontrole) a jak si to měla u prvního těhotenství?
28. únor 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no to jsi šťastná žena - respektive máma :slight_smile: no já se ptala mamky a mamka říkala, že jsme byli obě dvě hodné, ani jedna z nás nebyla uřvané dítě, tak snad se Eliška pomamí :slight_smile: jen mě jako dítě trápil atopický exém, tak doufám, že se to Elišce vyhne - s tím si se mnou naši fakt užili :(
28. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka u prvního jsem na 3D nebyla, rozmýšleli jsme se tak dlouho až už bylo pozdě :grinning:
28. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jééé promin sem se nějak sekla :grinning:
28. únor 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nic se neděje :slight_smile: mě dr říkal, že do toho 22tt je to nejideálnější, že pak tam má miminko málo místa a už to není tak hezky vidět.......
28. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no opravdu stěžovat si nemohu, tak snad to sourozenec nevybere za oba. Atopyckým exémem jsme si u Lukyho taky prošli nekdy od 3 měsíců....nic příjemného, ale naštěstí to nebylo v nějaké velké míře. Když mu byly 2 roky, tak jsem si sehnala ubytování v Itálii, naložila ho do auta a na měsíc se odstěhovala k moři. Tatínek mohl jen na týden, tak tam pak za námi dorazil. A od té doby máme klid HONEM ZAKLEPAT
28. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já taky nebyla přímo na 3D s možností videa apod. Byla jsem jen na tom velkém UTZ co se dělá kuli kontrole vývoje a když jsem chtěla vytisknout obrázek, tak mi nabídli variantu 3D. Udělali tři obrázky a dali mi vybrat.
28. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ten atopický exém je strašný svinstvo......já tím trpěla docela dlouho.....pak mi to zůstalo na pusince - měla jsem strašně ošklivé koutky, mamka mi to musela kolikrát namazat genciánkou - no já trpěla jak zvíře - hlavně děti se mi pak smály - to bylo vážně strašný - nerada na to vzpomínám......samozřejmě, ty co se se mnou kamarádili, tak byli na mě hodné a bránily mě, ale i tak...........dodneška se za svou pusu stydím a to už jí nemám žádný bolák, nebo tak.......ale zůstalo to ve mě.......navíc, od těch mastiček mám rty hodně světlé......málokdy jsou krásně červené......takže bez lesku nebo něčeho na puse nevycházím ven...........nepřála bych to svému dítěti!!!!!
28. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jo tak :slight_smile: promin nějak jsem dnes nechápající :grinning: já mám velká za dva týdny tak se na to taky zeptám ale zdá se mi že 3D si musím připlatit...
28. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dnes už máš zase tu medicínu zase o krok dál, ale najít dobrého doktora je umění, Luky to měl taky v obličeji nejvíce v obočí a první čím ho chtěli jako malé miminko léčit byly kortikoidy. Po týdnu jsem je poslala do háje, našla doktorku, která se na to specializuje a dnes už jen občas vyskočí flíček, když se moc zpotí.... vím, že se mu to může kdykoliv vrátit, ale v podstatě se snažím dodržovat v zimě týden na horách a vlétě min. týden u moře.... také jsme chodili do solničky
28. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to znám takové dny mám běžně, jak jsem furt zavřená doma. Já ani nepřiplácela, mají tam prostě 150 Kč za fotku a můžeš si vybrat jestli klasický nebo 3D a nebo obojí. Prostě cena za kus :wink:
28. únor 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no to díky bohu ano, ale kolega v práci má dcerku, která na to taky hodně trpí a taky už toho vyzkoušeli hodně a mají to tak, že jednou je to dobrý, pak se to zase zhorší............člověk pak chodí od čerta k ďáblu a snaží se dítku pomoci.....u nás tomu bylo zrovna tak.....můj děda furt zjišťoval možnosti, chodil za odborníky, četl v časopisech........no vyzkoušela jsem toho fakt hodně....... po pubertě mi to ustalo úplně a dneska ani náznak toho, že jsem se tím v dětství tolik trápila - jen teda mám světlejší rty.
28. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já mám pocit že s mateřskou mi kleslo IQ na polovinu :grinning:
28. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak se s tím do předu netrap, my v rodinách nic podobnýho neměli a nevyhlo se nám to. A mám spostu kamarádek, které to měli a děti nic. :wink:
28. únor 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jj to je mi povědomé :grinning: , jen nevím jak to se mnou dopadne za další 3 roky :frowning2:
28. únor 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka budu v to doufat :wink:
28. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka
@petule22 podle mě to s vámi tak hrozný holky není :slight_smile:
28. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 koukám, že to vyznělo blbě.....spíš jsem chtěla napsat, že jak píšete, že máte poloviční IQ - že si to nemyslím, že je to tak hrozný jak píšete....... se do toho motám :sunglasses:
28. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já vím jak jsi to myslela :grinning: :wink: ale neboj, však ty nám dáš ještě za pár měsíců za pravdu :grinning:
28. únor 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 je mi jasné, že se mi scvrkne mozek jen na určitou oblast - miminko :slight_smile: ale doufám, že se z toho stavu brzo dostanu :sunglasses:
28. únor 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@petule22 myslím si že záchranou v mém případě by byl alespoň trochu morálu - třeba začít nějaký jzykový kurz. Před třemi lety jsem byla workoholik a teď beru za velký úspěch, když něco dobrého upeču a klukům chutná, Ale pohodlí je pohodlí. Za tři roky se budu asi divit :frowning2:
28. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já jsem byla dřív taky akčnější - a to ještě dítě nemám.......ale člověk docela zleniví, kor když je spokojený a má se dobře :slight_smile:
28. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka no já než budu nastupovat do práce tak snad budu muset absolvovat znovu celý kurz účetnictví :grinning: a angličtinu bych taky potřebovala :grinning:
28. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka
@klaire22 ale jinak holky já mám pocit že kmitám víc ted jak v práci a bezdětná...malej je akční až až takže já se celý den nezastavím :grinning:kde jsou časy kdy jsem si odpracovala 10 hodin a pak si doma lehla nohy nahoru :grinning:
28. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 no věřím, že jít z mateřské po dvou dětech - že to musí být mazec dostat se zase do pracovního procesu..........vůbec se na to netěším............. ale jednou to přijde :(
28. únor 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jo s Lukym se snažím furt něco podnikat, ale teď jak ho mám dopoledne ve školce, tak si říkám vklidu se nasnídám a pak něco udělám a najednou je poledne a musím pro něj vyrazit do školky. Tak asi budu mít po šesti letech problém se v reklamce nějak uchytit a teď ještě když vidím, že co 2 týdny mám doma nemocné dítě, tak nevím nevím
28. únor 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22

@petule22 no nic musím jít taky něco dělat a pak utíkat pro Lukyho do školky, zítra ráno jdu k doktorovi na kontrolu. Tak buď se tu objevím dnes večer a nebo až zítra...tak zatím ahoj
28. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek