• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky,souhlásím s vámi,že na mateřské ženská krapet zakrní,pokud něco nestuduje,ale kolikrát to skončí u plánů a skutek utek-jako u mě..Pak přijdou dětské kurzy a kroužky,což je pro oba fajn a když je s kým pokecat u kafe,beru to jako ideální..bohužel u mě tohle nevyšlo,snad až ted.. :wink: Atopický ekzém jsem nezažila a doufám též, že se nám vyhne.. :astonished:
@bodlynka ahoj,ty už jedno dítko máš,jak jsem pochopila,chlapečka?A co by jste rádi ted,když ještě nevíte..?
@klaire22 po 6 letech jít do práce je určitě těžké..já šla po dvou a půl,situace to umožnila a hned jsme začli zkoušet druhé mimčo..myslela jsem, že do roku budu těhu a doma, ale nakonec jsem dělala 2 roky a až ted na podzim se nám zadařilo :sunglasses:
28. únor 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já bych ráda - teda pokud nám to vyjde a půjde vše dobře - měla mezi dětmi věkový rozdíl kolem 3 let.........manžel teda nedávno prohlásil - čímž mě teda zaskočil, že kdyby nám to finanční možnosti dovolili, že by měl rád klidně i 3 děti :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile: já se tomu vůbec nebráním, nevadilo by mi to - děti mám ráda......spíš mě to jen od něho překvapilo, vždy jsem si myslela, že chce jen děti - nejlépe páreček a šmidra :slight_smile:

ale při představě - být pak teba 8 let doma s dětmi - no to né......to bych musela jít určitě na nějakou dobu do práce, abych zase byla trošku "normální" - tím se teda nechci nikoho dotknout - ale myslím, že po dvou dětech je člověk fakt trošku zakrnělý a to bych musela jít mezi lidi a pak si klidně pořídila to třetí dítko :slight_smile:
28. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Přesně tak jsem to chtěla já,nejlépe po 3 letech doma s dítětem,pak jít tak na rok makat,mezi lidi,něco našetřit a pak jít zas na mateřskou..U nás byl ten problém,že nemáme hlídání,a manžel byl s malým doma místo mě..V práci skončil,tak marodil celý rok a pak jsme mysleli že se zas vystřídáme,jenže mimčo se nedařilo a jemu najít práci taky ne..tak z toho nakonec byli 2 roky pro mě v práci a pro něj doma :wink: ted už zase maká on a já marodím.. :sunglasses:
28. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to jste si to hezky rozdělili, fakt :slight_smile: manžel na mě taky občas ve srandě zkusí - že chce taky na mateřskou, že je to nespravedlivý :slight_smile: Na jednu stranu má pravdu :wink:
29. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@bodlynka
@petule22 jinak všem dobré ráno :wink:
29. únor 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22Dobré ráno! :grinning: No situace byla tenkrát taková,že to jinak nešlo a malý už byl dost velký,abych se o něj nebála,ale bylo mi po něm smutno..Ted se těším ,že budu doma celé tři roky a s prací si zatím nelámu hlavu,ale to příjde.. :astonished:
29. únor 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 @vormoni i já přeji všem hezké dobré ráno, tak už jsem doma od doktora....vše vpořádku i jsem obdržela nějaký reklamní balíček. Jinak jsem se včera dozvěděla, že máme ve školce spálu, tak doufám, že to Luky nepřinesl domů jinak nás s mimísem čekají antibiotika :frowning2:
29. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jejda, to jsou radosti....co se všechno v těch školkách nechytí..........já si pamatuji, že když jsem byla v první třídě, tak jsem domů přitáhla vši......a ode mě se to přeneslo i na ségru..... a jak se projevuje ta spála? to jsem tuším nikdy neměla....ani nevím zda jsem na to byla očkovaná či ne.....a jestli se na to očkují i dnešní děti....
29. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni bodeť - užij si ty 3 roky doma - pak už tě nic takového až do důchodu nečeká - pokud si teda nepořídíte ještě třetí dítě :sunglasses:
29. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na spálu očkování není, můžeš jí mít i víckrát.....průběh má jak angína.... já si jí jako malá užila 3 týdny na infekčním :frowning2:
29. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka aha.....tak to nic moc :( tak snad se vám to vyhne.......v těhotenství to určitě není nic příjemného!!!
29. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak já si myslím, že když se stou malou "bacilonosičkou" nepotkal, tak jesnad malá pravděpodobnost, že to chytnul....ale mám ho pro jistotu až do konce příštího týdne doma...to zase nic neudělám a ty haldy na žehlení ne a ne zmizet :frowning2:
29. únor 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni ahoj, ještě jsem ti ani neodpověděla na včerejší otázečku. Já bych se ráda nechala překvapit, tak snad se někdo neprořekne. A ani sama nevím co bych chtěla víc.....ještě, že je to na přírodě :slight_smile: Mě bude stačit, když to bude z poloviny takové zlatíčko jako Luky :grinning: A co ty?
29. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Ahoj,no já bych ráda holčičku,chlapečka už máme ,tak by to bylo zase něco jiného :wink: Ale když to nevyjde nevadí,nebudu zas muset nakupovat nové věci :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak nějak si to říkám taky.....a ještě si tak trochu myslím, že s chlapečkama je to o trochu jednoduší :slight_smile:
29. únor 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,třetí opravdu neplánujeme a za 3 roky už budu stejně stará koza.. :grinning:
29. únor 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky :slight_smile:, až ted mi mladý pán usnul :angry: dneska jsem mu pokoupila dvoje kratásky a tričko a litr v prd.li :confounded: ted se cpu zelnačkou, koupila jsem hlávkové zelí tak ho postupně likviduju.......slíbila jsem Radimovi zelný salát s křenem tak ho musím pak udělat....no bude mít zelový večer :grinning: a co vy? Jak často cítíte pohyby? To moje mrně se ozve třeba raz za dva tři dny a to je když ležím a občas když sedím jinak snad furt spí :confused: nebo to přes ty své špeky necítím :sweat_smile:
29. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 ahojda pani :slight_smile: to je dost, že se ozveš :slight_smile: no, já teda o Elišce nevím každý den, dneska se asi probrala, chvilkama jsem ji cítila, ale třeba dva dny před tím skoro nic...........
To já dneska budu vařit bramboračku, mám na ní chuť - ale ta zelňačka by taky nebyla marná....děláš mi chutě :slight_smile: ale to bych si do ní musela koupit klobásku - my to máme s ní rádi :slight_smile:
Hele a jak děláš ten zelný salát s křenem.....máš na to recept??? mě to vždy třeba chutnalo v jídelnách a restauracích, ale neumím to udělat....... :sunglasses:
29. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já tu měla jen kabanos tak jsem tam místo klobásky šoupla ho :grinning: víš jak? nakrájím zelí, osolím, dám tam trochu oleje, promíchám, přidám krystal cukr jako že to celé popráším a zamíchám, a dám na chvíli do lednice, pak až přidám křen a ocet....ale už jsem ho dlouho nedělala tak snad jsem nic nezapoměla :confused: někde jsem četla že tam dávaj i jabka.... no raděj kouknu na net :grinning: ale já to viděla kdysi na primě jak běžel takový pořad s brýlatým kuchařem a on ho tam právě dělal a tak to mám odkoukaný od něj :wink: včera jsme byli v tescu tož jsem si koupila jahůdky a samo jsem neodolala a sežrala z mekáče cheesburger a chickenburger :grinning: su hovado ale dlouuuuho jsem to neměla-no pošmákla jsem si :grinning:
29. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jo a ještě tam dávám strouhanou mrkev :slight_smile:
29. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem to :slight_smile: fakt nám chutná takto

Zelný salát s mrkví a křenem

600 g bílého hlávkového zelí
70 ml oleje
70 g cukru krupice
30 g soli
100 g mrkve
60 g křenu
50 ml octa

Zelí nakrájíme na tenké nudličky. Ochutíme cukrem, solí a olejem, lehce promícháme a necháme odstát v chladu. Nakonec vmícháme nudličky z mrkve a strouhaný křen, dochutíme octem a podáváme.
29. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak já cítím pohyby nejvíc večer před spaním jak jsem v klidu..a nebo zrovna ted takové jemné kopkání.. :slight_smile: Zelný salát bych si taky dala,ale ten křen nemusím :astonished:
petule: V mekáči jsem byla v pondělí,stavíme se tam, když jedeme do Ph,tak si z toho nic nedělej
:wink: My dnes měli kuře na paprice s těstovinama,když jsme v tom vaření.. :sunglasses:
29. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj, my měli taky dnes kuřátko - jen pečené a s rýží, snědlo se všechno :grinning: . McD taky patří mezi mé neřesti. Hned po UTZ jsem vyrazila na Big Maca a kávičku se zmrzkou :sweat_smile: Snad mi ty testy na cukrovku tentokrát dobře dopadnou :unamused:
29. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 moc děkuji - už mám opsané a zkusím :slight_smile:
To my si dali v neděli zase KFC - byli jsme na výletě - couračka po Pražském hradě, Malé straně, Staromák, Václavák - klasika :slight_smile: takže jelikož máme raději to KFC, tak jsem se zas nažrali!!!
A já včéra přišla z práce a dostala jsem chuť na topinku - tak jsem si ji udělala, hezky na to umíchala vajíčka, kečup - no já si chrochtala!!!!!
1. bře 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě se včéra malá vrtěla teda taky fest.....asi bylo něco ve vzduchu - večer jsem si četla a to bylo každou chvilku - kopky, kopky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dobrý tip na oběd - kuře na paprice s těstovinami- aspoň vím, co uvařím :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 pěkné dopoledne :slight_smile: jak se vede? Dám ti sem fotky co jsem koupila satanáškovi na léto...ale děs tyhle tři věci a litr v prdeli :angry:
1. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 ahojík :slight_smile: no tak ty kostkatý gaťky nemají chybu - jsou dokonalý!!!!! a i ty džínový kraťásky s tríčem jsou super......budete mít doma malého frajera!!!! :sunglasses:
Já byla včéra na návštěvě u ségry a ta mi dala dáreček pro Elišku - úžasný tričko s dlouhým rukávkem - medvídkem a puntíkatými rukávky -ne nemohla jsem z něho.....taky musím nafotit nějaké ty své úlovky, ať to omrkneš :slight_smile:
1. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jojo určo se poděl o svou výbavu :slight_smile: su zvědavá...no oni měli ty kostkovaný i modro zelený ale mě přjde že jak je Mates blondatý tak by v tom byl nudný, tahle kombinace barev se mi líbila víc...a hlavně ty modré stály přes 550, tyhle o kilo méně..... :wink:
1. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ty se máš,že už to víš na tuty,že budete mít holčičku..já furt vyčkávám,než něco koupím a trpím,jak jsou všude slevy,většinou teda zimní..hned bych něco pořídila.. :grinning: Ale říkám si, že koupit to můžu vlastně i ted a pak příp.vyměnit za něco jiného,když by to nevyšlo.. :wink:
1. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek