• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 Ahoj,je to pěkná drahota,ale bude štramák :grinning: Odkud to máš?Já ráda nakupuju v tescu cherokee :wink:
1. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mám to z www.enlandia.cz..... jojo do tesca taky sem tam chodíme ale dáváme přednost next, george nebo HM.....
1. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsou vážně moc pěkný, umíš nakupovat :slight_smile:já se teďka nadlábla - měla jsem zapečené kuřecí prso s žampionovou omáčkou a hranolky, k tomu cherry rajčátko a jsem narvaná jak prase :slight_smile: potřebovala bych se natáhnout :slight_smile:
1. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni úplně tě chápu, ono to děsně nutí něco kupovat, když jsou toho plné krámy a jeden obleček je hezčí než druhý :slight_smile:
1. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teda ty si dáváš-mnam, mám hlad :frowning2: ale malej nechce usnout :angry:
1. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to byl taky včéra fofr oběd......to je jen taková ta omáčka z pytlíku, jak ji smícháš se smetanou a zaleješ jí maso a dáš péct.....hranolky samozřejmě druhý den nejsou nic moc......ale nechtěli se mi vařit brambory, hodila jsem hranolky do trouby a bylo :slight_smile: a dneska udělám to kuře na paprice - to je fakt dobrý nápad.....dostala jsem na to chuť :slight_smile:
1. bře 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Aha,tak to jo.. :wink: Ale to není na mimi nebo jo?Psala jsi že ,nevíte co to bude..A vy si to nenecháte říct,bude překvapení? :slight_smile: To já bych nevydržela.. :sunglasses:
1. bře 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky ráda občas vařím ze sáčku,tyhle omáčky,nebo polívky,když je málo času..ted naposledy kuř.nugetky,mají k tomu dva druhy dresinku-vynikající:o)Já dnes dojedla to kuře na paprice a večer bude domácí pizza a asi gulášovka z pytlíku-vylepšená buřtíkem a bramborama:o)
1. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To jo,lepší je nikam moc nechodit,páč se mi vždycky něco líbí..ještě to těch 14dní zkusím vydržet, ufff.. :sunglasses:
1. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ne tohle jsou věci na syna, my ještě nevíme co čekáme, na velký utz jdem až za dva týdny :wink: říci si to necháme :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni to taky dělám - gulášovka z pytlíku a pak vylepšená přesně tím co píšeš......oni mají děsně dobrou tu gulášovku a když si jí pak člověk takhle vylepší - nemá chybu :slight_smile:
ty nugetky znám - dělala jsem jednou i něco podobného - taky z pytlíku - potřeš kuřecí prsa olejem, obalíš v nějaké té směsi a dáš péct do trouby a taky to bylo mňam :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to vydržíš, neboj...........ale fakt tě chápu.........já to chtěla vědět taky co nejdřív a doktor pořád, že nejlíp je to vidět o tom 20 týdnu a pak na mě v na poslední prohlídce vybafl, jestli se podíváme, co to je......takže to bylo milé překvapení - jinak bych taky pořád jen pokukovala po oblečcích a třásla se až budu vědět co to je a začnu naplno nakupovat :slight_smile:
1. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Jasný,tak to jsme dvě ,co ještě neví.. :confused: Ale za 14 dní už budem vědět obě :grinning:
1. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 Přesně tak,když dělám svojí gulášovku není nikdy tak výborná jako ta pytlíková.. :astonished: Mě chutná ta oranž.směs na obalování,zajímalo by mě co to je,jestli rozdrcenné kornflakesy?Já dnes malýmu pořídila kostým a v sobotu vyrazíme na karneval,naše poprve :astonished: ..jsem na to zvědavá :grinning:
1. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a co jsi mu koupila za kostým????
to nevím, co do toho dávají, že je ta směs na obalování tak dobrá :slight_smile: já v cornflakách obaluji kuřecích prsíčka -které si vždycky nakrájím na širší proužky, naložím je nejlépe přes noc do zakysané smetany s nějakým kořením a pak je právě obalím v těch nadrcených lupíncích a osmažím a to je teda dobrota :sunglasses:
1. bře 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Aha,to bude ňamka.. :grinning: Koupila jsem mu piráta,to se mu líbí.. :grinning: Bohužel jsem se rozhodla pozdě, že půjdeme a vybírala jsem jen tady v hračkách,na netu je mnohem lepší výběr..tak třeba příští rok :slight_smile:
1. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jé za piráta šel Luky taky. Jen jsem mu nekupovala celý kostým, ale jen šavli a bambitku - oblečení: staré ustřižené tepláky, triko s lepkou, pirátský šátek a barvou na obličej knír. Měli jseme úspěch
1. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 dobré ráno :slight_smile: dnes už pátek :wink: my byli nakoupit a akorát jsem se nasrala u těch cen, za chvílu budem žrát trávu...
2. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Tak to věřím,vypadá super,klobouk dolů :grinning: my měli taky bambitku i šavli,ale už různě slepené izolepou.. :astonished: Triko máme,ale spíš s žebrama,takže by mohl jít za kostlivce,mít k tomu kaťata..Ty kostýmy se dají koupit za 200-300kč,já mám bohužel dražší..dobře mi tak.. :confused: Ale co,je to jeho první karneval,tak nebudem škudlit a pak vám sem dám taky fotečku :wink:
2. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,to máš pravdu,je to čím dál horší.. :frowning2: Já se dnes objednala na stříhání,za chvíli vyrazím a budu krapet relaxovat..Rozmazluju se na můj vkus málo..A pak se pojedu podívat do tesca na něco růžového! :sunglasses: :grinning:
2. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni růžového _? :confused: jen kdyby náhodou nebo už něco víte?:grinning:
2. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka to je pirát panečku :slight_smile: máš krásnýho synka :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 dobré ranko - to mi povídej, konečně pátek :slight_smile: tenhle týden teda naštěstí utekl docela rychle, ale i tak.....člověk se snad nikdy nepřestane těšit na víkend :slight_smile: já byla včéra jen v tescu, nakoupila jsem jen zeleninu a ovoce, aby jsme měli nějaké vitamínky - dneska si zase udělám rozmačkaný jahody :slight_smile:
2. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj, taky jsem vůbec netušila co a dozvěděla se to dva dny předem......je ve školce jeden z nejmladších a nejmenší,hlavně jsem nechtěla ho maskou nějak schodit......myslím,že se povedlo, nechtěl se převlek sundat ani na cestu domů :slight_smile: oblečeni jsem měla půjčené od kamarádky ať se nechválím cizím peřím :grinning:
2. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkujieme za kompliment :wink: jen máme od malička problém, že si ho všichni pletou s holčičkou a tatínek špatně snáší :grinning:
2. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak v tomhle modýlku bych ho jako holčičku fakt netipla :slight_smile: ale zase nevím jak vypadá v normálním oblečení bez masky :slight_smile: Ale má krásný oči, takové laní :slight_smile: tak možná proto :wink:
2. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a taky tím, že je drobounký, do nedávna jsme řešili problém s váhou i když toho sní víc než já . Ve školce si ho kuchařky furt chválí ..... není den, kdy bysi nešel přidat. A co u vás nového? Přibylyvám nějaké nové věcičky do výbavičky?
2. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka on vám ještě ukáže, neboj :slight_smile: bude to pak chlap jak má být :grinning: Dneska jsem tady narazila na roztomilý rifličky s kyttinkou - jenom za 100 kč i s poštovným, tak jsem je hned koupila...... :slight_smile: zatím všechno co jsem tu koupila (asi 4 věci) byli opravdu v perfektním stavu a člověk by neřekl, že je už nějaké dítko nosilo......takže spokojenost :slight_smile: Dala jsem je rovnou i do mého alba, tak je když tak omrkni :slight_smile:
2. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to bych si opravdu moc přála, i když mi teď učitelka ve školce potvrdila, že na to jak je malý, tak se umí prosadit (prostě celý tatínek). Jde do konfliktu klidně i s 6ti letým klukem - mají totiž smíšené třídy.... Jinak už máš pěknou sbírečku. Jen mám zkušenost, že z těch nejhezčích kousků vždycky hned vyroste :frowning2:
2. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka toho se bojím.........že si ty hadříky malá ani já neužijeme :slight_smile: já se furt vidím, jak ji budu mít našňořenou a budu se dmout pýchou a ona mi z toho hnedka vyroste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je náhodou fajn, že je takhle průbojný - furt lepší, než kdyby to byl nějaký zakřiklánek a nechal se od ostatních otloukat........ten se v životě neztratí!!!!
2. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek