• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni tady pod mrakem jakoby na déšt, inverze, no hnus největší :unamused: já chci sluníčko
2. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak v Praze bylo taky sluníčko, zatracené vycházky, než se vypravíme ,tak zase můžeme zpět, ale zítra to risknu a pojedeme na chatičku....už se těším příští týden se má zase vrátit zima, tak toho oteplení chci využít :slight_smile:
2. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Ahoj,taky máš blbý vycházky? :astonished: Já měla ze začátku jen od 7-9hod a odpol od 12-14hod a pak mi přidali,ale jen dvě hoďky odpol,takže mám do 16hod..což je taky naprd.. :frowning2: myslela jsem že mi dají neomezené a ne že se budu bát vyjít z baráku,nebo jet někam.. :rolling_eyes: Taky máme chatu a těším se na jaro,až tam vyrazíme,většinou jsme tam vydrželi celý den..tak nevím, jak to budem dělat ted.. :unamused:
2. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mám to podobně 7-10 a 12 - 15 je to peklo, když jsem byla těhotná poprvé, tak mě všichni tlačili na neschopenku a já prcovala ještě z porodnice a teď když bych to uvítala, tak my to tak zkomplikují. A kde máte chatičku? Od té toby co mám Lukáše, tak se tam tak v květnu odstěhuji a do Prahy se vracím až v září.... podle počasí. Letos se tam chystám na začátku června. Už jsem si i vybrala porodnici, která je poblíž :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka já na víkend snad ani nic.....relax :slight_smile: možná nějakou procházku, jestli bude hezky.....hlásí zase ochlazení, tak nevím :( už se těším až zase budou přístupné hrady a zámky - to jsou pak hezký výlety :slight_smile:
2. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@bodlynka to je právě jeden z důvodů, co mě drží pořád v práci.......že člověk pak nemůže pořádně ven....takhle je to sice opruz ráno brzo vstávat a odsedět si v práci 8,5 hodiny, ale pak zas může člověk cokoliv.....i když......když je venku hnusně, tak je to vcelku jedno.....horší je to, když vyleze sluníčko a člověku se chce hrozně ven a nadýchat se toho jarního vzduchu :slight_smile:
2. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@vormoni
@bodlynka jinak mám děvčata radost, zařídila jsem si předběžně už těhu focení :slight_smile: je to naplánované na květen, zkraje května se pak konkrétně domluvíme na datu a hodině, ale hlavní je, že se mnou fotografka počítá :slight_smile: objednala jsem si rovnou i vizážistku - má k sobě strašně šikovnou holčinu - líčila mě na boudoir fotky - nemělo to chybu - tak chci být "krásná" i na těhu fotkách :slight_smile:
2. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klaire22 tak to já mám z prvního těhotenství snad jen jednu a to jen díky tomu, že se švagrová vdávala.....asi bude něco na tom, že kovářovic kobyla.....jinak Luky má fotek snad milion :grinning:
2. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka No to je vid,přitom spousta známých na rizikovém měly neomezené vycházky..proč je to najednou problém? :unamused: My máme chatu ve Zbečně,teprve druhý rok,ještě to tam není úplně hotové,stačili jsme to zatím vypalubkovat,ale např.pitnou vodu si vozíme,ale užitkovou máme,teče nám tam potok a nedaleko je i studna..Problém je trochu s koupáním,zatím jen přes zahradní hadici až když se ohřeje sluníčkem..Ale od min.roku jsme tam už spali a pohoda..Vždycky uděláme oheň,zagrilujem a jsme na čerstvém vzduchu celý den..zahrada je dost velká:slight_smile:Dám sem foto pro představu :wink:
3. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlynka Ty jsi fotografka nebo manžel? :wink: Já mám šikovnýho bráchu,tak mi občas nafotí malého,a ty si nechám zvětšit a zarámovat..fotil mi i svatbu:o)
3. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem..ja termin 28.6-1.7.12..tak se hlasim taky mezi vas.. :wink:
4. bře 2012 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, to je ale krásná chatička....a jestli jí máte jen pro sebe tak závidím. My máme chatu kousek od koupání na Slapech, ale dělíme se o ní s mým bratrema jeho rodinou a babičkou, které chatička patří, ale vzhledem k tomu, že se z bratrem od té toby co máme děti jen dohadujeme, tak to tam začíná být i o naschválech :frowning2:
5. bře 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni chatička je fakt pěkná.......my máme chalupu v Jizerkách - ale potřebuje se na ní pořádně máknout.......je to zas něco jiného než chatička..........ale taková chatka někde v Jižních Čechách - to bych si taky dala líbit........vloni jsme tam byli na dovče a byla jsem z nich unešená, takže to bych si taky dala líbit :slight_smile:

@bodlynka to je pak na prd, když jsou tam takové třenice.......a on má bratr taky děti?
5. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@bodlynka
@vormoni jinak všem hezké ráno :slight_smile: u nás svítí sluníčko, tak by snad mohl být i hezký den :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem fotografka, jen se tím nechci živit, baví mě to jako koníček......svatby fotím taky, ale jen svým kamarádkám jako svatební dar :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je na tom to nejhorší....máme děti o 7 měsíců a teď mají od minulého týdne miminko.....mohlo to báječně fungovat, ale největší problém je bratrova přítelkyně, která dělá naschvál za naschvál.....už se jí podařilo rozhádat bratra snaší mámou :angry:
5. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka tak hlavní je, že máš talent a že tě to baví...........jí fotím ráda, každého pak otravuje, jak furt cvakám a furt říkají ať už toho nechám - ale po nějaké době si k těm fotkám rádi sednou a říkají, že jsou rádi, že máme tolik fotek - že třeba tohle už jim vypadlo z hlavy, na tohle zapomněli a tak :slight_smile:
5. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka ajaj, tak to asi nic moc.....když je ta dotyčná evidentně konfliktní typ :( je to ale škoda!!!!
5. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to je. a bratr je vůl, že si doma nedupne..... je to nezkutečný co dokáže jedna hloupá kopretina napáchat.... jen doufám, že si jednou nějakou takovou nepřivede domů Lukáš.... asi bych nebyla tak tolerantní jako moje máma, když vím co to může napáchat :confounded:
5. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka některý ženský jsou fakt hrozný - hlavně by mě zajímalo, co tím sledují, když dělají takové dusno v rodinně......a divím se, že to bratr nevidí.......:(
5. bře 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u ní mi to příjde jako zlá závist, když se mi narodil Lukáš jako první, tak prohásila, že ho nechce vidět a že ona si počká na vlastní...... tenkrát jsem si říkala, že bychom to mohli s dětmi zkusit znova, třeba jí to změní, ale bylo to ještě horší, začala s naschváli přes Lukyho, naschvál dávala dceři sladké před Lukášem, když já jsem držela Lukyho na zdravé stravě, zakázala bratrovi hrát si se svým synovcem, protože on má přece svojí dceru apod
5. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka jéžiši - tak to je s prominutím normální kráva!!!!!!!!!! normální závistivka, která asi nebude nic moc chytrého, když se teda chová jako hlupačka s velkým H. to se ti nedivím, že tě to štve, mě by to štvalo taky!!!!!
5. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Ahoj,no ano,chatička je jen naše,co máme malýho tak nám chybělo mít s ním kam vyrazit,jsme z paneláku..Tak jsme začli shánět chatu a tahle se nám líbila,jenže byla mega drahá,na to že tam nebyla elektrika,voda a vevnitř nic moc..Naštěstí pán slevil 150tis,a to už jsme kývli :wink: Elektriku jsme zavedli hned první rok,minulý rok jsme vyházeli staré krámy,ale bylo tam i pár kousků starožitných,které jsme prodali(stůl a židle,komoda...) a za to jsme pořídili nové válendy nahoru a nový stůl a židle,chtěla jsem, aby to tam co nejdřív začlo vonět dřevem a po té ,co jsme vše vypalubkovali,jsem se dočkala:slight_smile:Tento rok budem řešit tu vodu,taky chceme spravit terasu a zabydlet ji..Spousta práce ,taky peněz..ale nikam nespěcháme,hlavně že je kam vyrazit s rodinkou..Manžel se proměnil ve velkého zahradníka,takže už sklízíme všechno možné ovoce,i zeleninu-je to paráda..jen více těch teplých měsíců! :sunglasses:
5. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jako fotografka si můžeš sem tam přivydělávat,zařídit si pak malý ateliér,rekvizity a můžeš nabízet focení dětí,rodin na různé příležitost,to ti závidím,spousta možností a nemusíš ani nikam vstávat,prac.dobu podle sebe..Jednou to určitě vybuduješ :grinning:
5. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Důležité je,když je kam vyjet,chata nebo chalupa.. :wink: My chtěli co nejblíž,tak tahle je 20km od Rak,jsme tam do půlhodiny.. :slight_smile: Také pěkný den přeju :dizzy_face:
5. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...omlouvám se, že nestíhám psát...přes den není čas a večer jsem ko...venku je krásně, tak běháme většinu dne po venku, aspoň se Filípek unaví :slight_smile:

Před chvíli jsem dorazila z UTZ...malej má vše, co má mít, nic nechybí, nic nepřebývá :slight_smile: krásně mu tlouklo srdíčko i se krásně vystavoval :slight_smile: má zhruba 22 cm a odpovídá 20+2tt...fotbalista je to pořádný. nejvíc večer jak si lehnu...včera cítil kopance už i taťka
5. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hmmm, to zní úžasně.....tak hlavně, že se vám tam líbí, věřím, že to musí být super takhle v létě mít kam vypadnout z města a užívat si to takhle pohodově jako vy :slight_smile: taky miluji vůni dřeva :slight_smile: jak píšeš o tom zahradničení a sklízení ovoce a zeleniny - já miluju výrobů džemů a marmelád........každý rok dělám domácí marmeládky - z meruněk (ta je asi nejlepší), z broskví, jahod, višní, borůvek - zkrátka co se dá sehnat ze zahrádky :slight_smile: na chalupě má tchýňka rybíz, tak letos se budu pouštět do rybízové :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Co se týče bratrovi ženy,tak to je fakt dobrá semetrika,evidentně nerozdýchala,že jste měli mimčo dřív..jako by to byly snad závody.. :confused: Zřejmě měla nějaký problém v dětství,potřebuje být asi stále v centru dění a být nejllépe stále obdivována..K politování :unamused: A nejhorší je,když vidíš, jak ti ovlivňuje bratra...je to hrozné když nemůžeš zasáhnout,protože nechceš dělat ještě větší rozbroje..Snad bratr jednou prozří :slight_smile: a nebo se ona změní,ale to pochybuju,podle toho co píšeš.. :confounded: Na úžívání chaty zkuste vymyslet nějaký systém..ale to se mi lehce řekne,vid.. :astonished:
5. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No u nás se do zahradničení pustil manžel ,je z baráku,zahradu zná,je bohužel ne..Přijde mi ale ,že to až přehání a trochu mi to protiví,jak je furt "chytrej"..Já tam nechtěla mít zahrádku,abych tam na ni jezdila dřít,já chtěla hlavně hodně místa,trávník.,ňáký záhonek ... :wink: Ale jsem nakonec ráda,máme zasázeno hlavně kolem plotu,maliny,ostružiny..a pak na místě co jsem schválila je plac na zbytek,: jahody,rajčata,česnek,petržel,.letos zkusíme kedlubnu,ředkvičky..A stromky máme taky, ale tam to ještě potrvá než budou plodit:meruňky,švestky,moruši a pro okrasu magnolii-na tu se letos obzvlášť těším,min.rok jsem ji dostala k svátku :grinning:
5. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni tak nám za 15 min.začínají vycházky. Máme po obědě, tak vyrážíme ven..... budeme zase odpo - zatím
5. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek