• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jo a včera jsme byli s malým na tom maškarním,byl to mazec ten kravál,ale děti se vyřádili.. :grinning: Přikládám fotku našeho piráta:slight_smile:
5. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@solo Ahoj,zdravíme novou těhulku! :sunglasses: Co to bude víte? :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni magnolii taky miluju, je to radost :slight_smile: a ještě jasmín je nádherný :slight_smile: je super, že máte kam vyrážet a užívat si léto....jen poslední dobou to léto je dost o ničem...... :( ale pak je zase hezký září a říjen :slight_smile: vloni se to povedlo :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni byl to fakt fešák :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jojo,jasmín je taky bezva,mají ho sousedi a vítr nám tu vůni občas přinese.. :wink: Taky bude:o)Díky,mezi pirátama mi přišel fakt nejhezčí,ale bylo tam víc pěkných kostýmů.. :wink:
5. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kamarádka posledně svého synka převlíkla za myšáka Mikiho -taky pecka a před tím za kuchaře - a to se jí teda taky moc povedlo - řekla bych, že to byl i hezčí převlek - navíc tam prý byl jako jediný :slight_smile: namalovala mu knírek, a´la francouzský šéf kuchař, ušila zástěrku, nasadila čepičku - fakt pecka.......... :slight_smile: některé ty kostýmy jsou fakt úžasný!
5. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To jo,dají se sehnat pěkný,nejlépe ale od disneyho nebo speciál.výroba,páč většina těch českých jsou šitá ze silonu,a to mi přijde nejhorší materiál pro děti,nejen pro ně.. :astonished: Ten náš je taky.. :frowning2: Ale ted to stačilo,a příště to ošéfuju dřív a líp.. :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tuším, že ta kamarádka si to vyráběla sama......na toho kuchaře určitě, na toho myšáka nevím......ale myslím si že taky.......že mu ušila ty uši, na nějaké kraťásky našila ocásek a já nevím co všechno tam ten myšák má a taky s tím udělal parádu :slight_smile:
5. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ale jo,co by ne,když někdo šije a má zbytky látek..Já nešiju,tak mám max.nitě a jehly a gumičky.. :astonished:
5. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Krásná fotečka :slight_smile:

Holky a jak se jinak máte? Nestíhám vás dočítat, je toho opravdu moc...tak se omlouvám
5. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ona je manuálně zručná, ale spíš na malování - ale nějak mu to asi spíchla :slight_smile:
5. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev ahojky :slight_smile: já se mám dobře a co ty????
5. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj a dik za privitani...nevime pohlavi..na UZ se potvurka schovalo do klubicku,ze neslo ani zmerit... :slight_smile:
5. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj no já dneska šílené...hrozně mi bolí záda :frowning2: jsem ráda, že jsem ráda

@solo ahoj vítám tě a přeji hlavně příjemné těhulkování :slight_smile:
5. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev dobré ranko, dneska nám opět svítí sluníčko..........jen by teda mohlo být tepleji.......už aby bylo to jaro :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobré ránko...u nás je krásně a už dokonce i nad nulou :slight_smile: za chvíli vyrazíme s malým do obchodu pro rohlíky a pak s kamoškou na velký nákup...to bude zase utracených peněz :sweat_smile:
6. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak si to hlavně užij, já bych taky někam vyrazila - už se těším, až budu mít malou a když bude venku takhle krásně, tak vyrazíme ven s kočárkem.........no už aby to bylo..........za rok touhle dobou už bude malá skoro 8. měsíční......to už bude parádička :slight_smile: já už se na ní tak těším :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev a chcete jít nakupovat papů, nebo nějaký hadříky????
6. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky se už těším...až budeme jezdit s kočárkem...Filípek už v kočárku nejezdí víc jak půl roku, tak mi to chybí...kočárek máme skoro jak nový, především hlubokou korbu...
jdeme nakupovat boty pro malého a pro mě a pak oblečení...dokonce chci koupit i něco nového pro mimíška :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak hlavně ať dobře pořídíte......já se chystám na nákupy po výplatě :slight_smile: a taky na kurzík o přebalování, abych si začala pořizovat výbavičku plínek....chci látkovat :slight_smile: takže už se taky těším na nákupy :slight_smile: ale je teda fakt, že si musím už pořídit novou krabici, jednu už mám plnou věcí pro malou :slight_smile: člověk by furt něco nakupoval :slight_smile: a hodně mi toho kupuje mamka a ségra :slight_smile:
6. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já myslela že mi přijde rodičák, ale zatím nic, tak budeme brát z toho , co na účtu zbylo z minulého měsíce :sweat_smile:
já právě pro druhého prcka ještě nic nekoupila, mám schované 3 krabice po Filípkovi, ale něco málo koupit určitě chci...mám nějaké slevové poukázky na oblečení pro mimi, tak je chci využít...a taky mi to nedá, nic nekoupit :grinning:

budeš používat látkové plenky? já nad tím tehdy taky uvažovala, ale pak jsem byla ráda, že používáme jednorázovky...a u druhého bych na to už vůbec čas neměla, to prát a žehlit, takže určitě my budeme opět mít jednorázovky...ale sestřenice čeká v dubnu první mimi a říkala, že látkovy chce vyzkoušet
6. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev taky si myslím, že ti to nedá a něco koupíš :slight_smile: je to radost :slight_smile:

jj, četla jsem spoustu diskuzí, plánuji jít na kurzík zdravého přebalování a včéra jsem si i dost dlouho dopisovala s holčinou, co chce taky látkovat, takže jsem rozhodnutá...........no, co jsem četla, tak ty nové plíny skoro vůbec nežehlíš - dokonce se ani žehlit nemají, je to jen pouze o tom hodit to do pračky...... :slight_smile: ušetří to dost penízků a prý časová náročnost je tak max. 2 hodinky týdně u malého miminka, necelá hodina týdně u většího.....což zas není tolik.....nehledě na to, že s tímhle může pomoci klidně i manžel nebo přítel.....hodit plíny do pračky, zapnout a pověsit :slight_smile:
6. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no vidíš...já diskuzi o tom nečetla, takže ani netuším, že teď ty plínky se ani nežehlí...vím, že kamoška látkové používala a žehlila...záleží asi na druhu

my jsme spokojeni s těma jednorázovýma...je pravda, že u malého miminka je velká spotřeba, u většího už to není taky hrozny...a drahy teda jsou, teď je myslím zase zdražili

i tak budu nakupovat nějaké věci, protože po filípkovi se to už použít nedalo...už jsem se po něčem i koukala, ale zatím ještě počkám...mrknu je na ty oblečky, když mám ty poukázky, tak aby nepropadly, byla by to škoda
6. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev jsem toho názoru, že každá maminka si to udělá podle sebe a svého miminka....hlavní je, že jsi spokojená s papírovými :slight_smile: já chci právě zkusit ty látkovky, tak se o to jen víc zajímám, pročítám spoustu diskuzí a tak :slight_smile:

taky bych šla něco nakupovat, ale to aby měl člověk tisíce a peněžence, pokaždé když někam vyrazí :slight_smile: určitě je využij - jak říkáš, byla by to škoda, kdyby ti ty poukázky propady........a do jakého obchodu máš poukázky?
6. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak...každému miminku vyhovuje něco jiného :slight_smile:

mám do pompa, a pak 4 do C&A...to mi nosí manžel z práce...prý se jim to tam vždycky objeví na stole na rozebrání, tak mi to bude nosit pravidelně :slight_smile:

jj na nákupy by člověk potřeboval tisíce...já to s oblečením moc nepřeháněla, i na Filipa jsem nakupovala hodně už od někoho...ale kočárek jsme tehdy kupovali úplně novej, sice byl drahej, ale manžel rozhodl, že pokud to nebude pro jedno dítě, tak to koupí...postýlku máme dokonce ještě po manželovi, jen nově natřenou a jak je super
6. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev já taky nakupuji i nějaké bazárkové oblečení, když to vypadá dobře, tak mi to nevadí :slight_smile: a zatím jsem teda měla vždy štěstí, vše co jsem koupila vypadá jak nové, bez flíčku, onošení, fakt pecka a za super penízky :wink:

kočárek chceme taky kupovat nový, postýlku nám prý koupí manželovi rodiče - navrhli nám to, že prý chtějí malé něco koupit, tak jsem souhlasili, jinak by jsme si o to ani neřekli :slight_smile: takže postýlka bude nová :slight_smile:

to s těmi poukázkami máš super, určitě to využívej........ :slight_smile:v tom céáčku co jsem zatím pokukovala měli vždy hezké věci na mimi, ale ty jsi v tom určitě zběhlá mnohem víc......já pokukuju posledních pár týdnů, před tím jsem do dětského oddělení ani nepáchla :slight_smile:
6. bře 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tady se nakupuje,plánuje.. :grinning: Já jsem si dovolila pořídit zatím jen 2ks pro holčičku,dokud to není potvrzené..ale až bude, tak na to vlítnu..Peněz taky nemám,a nebudu to zas přehánět,pár věcí po Kubíkovi se určitě dá použít..Ale jestli to vyjde tak půjdu do šatiček a zdobených věcí do růžova,už se těším jak malá.. :grinning:
6. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky :slight_smile: to ti věřím, že se těšíš na to růžové nakupování jak malá :slight_smile: já se šla včéra jen cournout do jednoho krámu a už jsem si odtamtud odnášela dvě bodýnka a jedny legínky s minnie :slight_smile: ale jenom to jedno bodýnko je růžové, legínky jsou bílé s puntíkama a minnie a druhé bodýčko je s fialovými a zelenými proužky.....abych jí furt neměla přeslazenou a chodila trošku normálně :slight_smile:
7. bře 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile: dneska je zase krásně, jen ta zima...
My jsme si zimu připomněli i v obýváku...malej kouká na popelku :slight_smile:

Včera jsme byli na těch nákupech, byla jsem unavená a šíleně...ale nakoupili jsme co jsme potřebovali...ještě mi zůstaly 2 slevy, tak vyrazíme asi o víkendu...manželovi pro bundu a ještě mám poukázku na mimi oblečení

@vormoni pro holčičky je super výběr...když to vidím v těch obchodech...ale dokonce mě včera překvapilo i C&A...spoustu barevných kombinací i pro kluky
7. bře 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Dobré ráno :slight_smile: jj, je tam krásně, ale jinak mrazivě :slight_smile: Hlavní je, že je tam to sluníčko, to dobíjí samo o sobě :slight_smile: Dneska jdu odpoledne na prohlídku a asi ten velký UTZ, tak jsem na to zvědavá :slight_smile: Zase se těším, že malou uvidím :slight_smile:
Jinak holky, ráno jsem skočila na váhu a byla jsem zhrozená...........já dala od posledně 3 kg nahoru, takže už mám celkem 4,5 kg nahoře.......no, čekala jsem, že to půjde nahoru pomaleji - je teda fakt, že jsem se za poslední dva týdny fakt rozežrala......takže jsem se dneska fakt zhrozila a zase se musím začít trošku omezovat......žeru hlavně večer!!!!!!!!!
7. bře 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek