• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 tak si dnešní UTZ pořádně užij :slight_smile:

4,5kg, jenom? já mám nahoře už 7 :sweat_smile:

holky jede vám prosím facebook?
7. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev děkuji, už se na něj těším :slight_smile:
No, tak já na rozdíl od tebe nejsem žádný drobek a dala jsem si předsevzetí, že se musím dost hlídat, abych moc nepřibrala a nebyla ještě větší hroch než jsem, takže mě to přijde hodně......na to že jsem si dala strop 12 kg a mám toho ještě tolik před sebou - tak moc klidná nejsem :(

jj, FB mi normálně funguje :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev facebook mi už pár min nejede :wink: já mám nahoře 8 kg :astonished:
7. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Ahoj,ted jsem ho zkoušela a taky mi nešel..asi zamrzl :grinning:
7. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky bych se měla v jídle omezit, přesně jak píšeš-řeru večer!!! S malým to moc nestíhám a pak si to vynahrazuju :grinning: včera francouzské brambory :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahojky :slight_smile: dlouho jsi tu nebyla, jakpak se máme?
7. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já to zkoušela, jak to janulev napsala a fakt mi fachal, tak nevím............
7. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 dobrý dobrý jen by mohlo být venku aspon 5 stupnu, se mi s malým vůbec do té kosy nechce :unamused: ještě týden a uvidím prdolu po víc jak 2 měsícoch tak se těším a zároven su vystresovaná aby bylo vše ok :rolling_eyes:
7. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to já si večer dopřávám zmrzlinku :( a francouzský brambory mě napadly včéra - že bych je mohla udělat :slight_smile: mám k nim ráda mističku červené řepy :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to věřím, že se těšíš...........a neboj se, vsadím botky, že je vše v pořádku :slight_smile: a třeba bude dobře natočený a už konečně uvidíš, co čekáš za poklad :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak jsem skočila na váhu i já,a mám 4,5kg navíc.. :astonished: V tomto období se ale přibere dost,četla jsem že snad 0,5kg za týden..tak se nediv.. :wink: Uvidíš, že spoustu kg necháš v porodnici a pak to půjde dolů samo..Já myslela taky na max.12kg,ale blížila jsem se pak 15kg..a to jsem normálně fakt hubená..59kg.. :slight_smile:
hm...my to píše, že server nebyl nalezen :frowning2:

u Filipa jsem přibrala 15kg a v porodnici jsem nechala 10, tak doufám, že to dopadne i podobně teď...já večer moc nejím, spíš ovoce...ale přes den...malej pořád něco dlabe, tak dlabu s ním :sweat_smile:
Ahoj holky, vidím,že tady máte všechny termín také v červenci..a tak mám jen jednu otázečku :slight_smile: Kolik jste už přibraly? Já mám nahoře už 9 kg a né a né se to zastavit :slight_smile: Pěkný den :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já přibrala 25 kg a v porodce nechala jen asi 6-7 kg :grinning: ale během šestinedělí jsem dala dolů 10 kg a za třičtvrtě roku jsem byla opět na 59 kg :slight_smile: su zvědavá co ted....určo to vidím zas na 20 kg minimálně ale zajímá mě víc to shazování :grinning:
7. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav bud v klidu, já mám nahoře co ty jen nevím kolikátý jsi týden, já 20 :wink:
7. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 jsem 23tt :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to se máš, že jsi jinak štíhlá, já se budu muset ještě hodně hlídat!!!! a dneska mě to fakt zaskočilo :(
7. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ahoj,tak ještě týden vid..je to ale doba 2 měs.. :astonished: Určitě to bude ok,a snad se už taky dozvíš co to bude :wink: Já budu hned v pondělí volat na výsledky,tak jsem taky napnutá.. :confused: Já odvedla malýho do školky,tady bylo -5st,naštěstí to máme hned za barákem..pak ještě skáknu pro čerstvé rohlíky a už se válím u tv..Zatím se už 3 den držím,že si už nejdu znova lehnout.. :sunglasses:
7. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav tak jsi na tom ještě líp jak já :grinning:
7. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no mě to tady píše -9 a do toho já nejdu :grinning: včera bylo -3 a zdrhla jsem dom s malým po chvilce :grinning: chudák mě doma furt nosil svetr a kalhoty at jdem ven ale já byla neoblomná :grinning:
7. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Fakt to neřeš,dyt máš z nás nejmíň.. :wink: A když vynecháš třeba tu zmrzlinku,nebudeš mít výčitky.. :slight_smile: Já dnes chci zavolat ohledně cvičení pro těhulky,objevila jsem tu jógu,tak nevím jestli se to pro mě hodí,ale někam chci začít chodit a cvičení v nemocnici zrušili,jak jsem se včera dozvěděla.. :astonished:
@pajav já mám teda 4,5 kg, ale jak říkám - pěkně jsem se rozežrala :( žeru hlavně večer :(
@petule22 přijde mi to neskutečný,jak rychle to jde nahoru :slight_smile: Za pouhý týden další 2 kg a to jsem si myslela,že už brzdím :slight_smile: Chtěla jsem mít max 13kg jako máma,ale nevím nevím :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 :slight_smile: Já jsem byla rozežraná hlavně ze začátku,to šlo rychle..ted už jsem se zkrotila a nepřežírám se..ale stejně,člověk tomu nijak nezabrání :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni taky si furt slibuji to plavání, ale mě odpoledne přepadne vždycky taková lenora :( nic se mi nechce :( jsem ráda, že doma něco málo poklidím a pak...........hodím nohy nahoru a čučím na ulici :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajav neboj to teprve poletí nahou rychlostí blesku :grinning: u mě to šlo v prvním nejvíc ve třetím to mimčo už jen přibírá myslím 250 g týdně a to já snad měla necelé kilo týdně :grinning: já pak na tu váhu raděj ani nelezla :grinning: a to počítám že v červenci v těch vedrech se začnu děsně zavodnovat tak budu jak vorvan...opět :angry:
7. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 u nás je -4 :(
@petule22 A jo,já myslela že máš malýho staršího a jen ho vedeš do školky..To na procházku by mě taky nikdo nedonutil.. :grinning: Třeba bude odpol hezky jako včera a to už se dá..My vždycky pustíme pohádku a je klid..ale mylýho ještě asi moc nebaví co? :confused:
@klaire22 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
@pajav mě bylo ze začátku špatně, takže jsem rozežraná nebyla, za to teď to doháním :slight_smile: Já právě chci taky nabrat jako moje mamka, ta měla nahoře 12-13 kg - tak uvidím.....bojím se toho schazování, se mnou to není tak lehké :(
7. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek