• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 no jsem zvědavá na ty vedra,co s náma udělají :grinning: :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 těch veder si asi užijeme......poslední dobou je nejvíc teplo v květnu a v červnu - takže to pěkně schytáme............ :confounded:
7. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav podle mě dost...........mě v létě, když je fakt hodně vedro natýkají prsty na rukou...........takže to bude asi pěknej mazec!!!!!
7. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to mě nebylo zle vůbec, takže jsem jedla hned od začátku :slight_smile: No snad většinu necháme v porodnici a zbytek už bude jen hračka :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte to pak rychle shodíte...v porodce se nechá hodně a pak při šestinedělí...já za necelého půl roku byla na původní váze :slight_smile:

u nás je -3...ven půjdeme až tak po 10 do obchodu pro pečivo...do té doby si budeme hrát doma...

taky jsem chtěla chodit na to cvičení nebo plavání pro těhulky, ale moc nadějí si nedávám...jelikož mám stále ty problémy, tak mi to nedovolí...při prvním těhu hned po prvních komplikacíhc mi všechno zakázali
7. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To se ti nedivím,vždyt chodíš do práce tak máš nějaký pohyb každý den.,..To já taky nic jinýho nedělala..ale ted jak jsem furt doma,se musím začít hýbat,potřebuju to fakt..Ale ráda bych určitě dala kurs správněho dýchání u porodu,ten doporučuju všem,páč minule jsem nebyla a byl to dost problém.. :astonished:
7. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav tak tak, musíme v to doufat...........holky co už mají dítka ale vesměs píšou, že to schodí v šestinedělí, tak uvidíme.... :sunglasses:
7. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 no já léto nesnáším, miluju spíše zimu a sníh takže já budu v červenci zdechat určitě :unamused:
7. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev doufám v to :slight_smile: furt si říkám, jak půjdu na ten bazén a nebo na ty míče a furt nic............ :sunglasses:
7. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni bojím se, že u nás žádný takový kurz není :(
7. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak já to mám obráceně.......ale s tolika kilama nahoře to léto asi nebude žádný med...... :(
7. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 no já s malým budu chodit tak max na pískoviště :grinning:
7. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já u prvního rodila 1.10. a v létě už jsem byla taky jak koule ale upřímně řečeno, přišlo mě že jsem ty vedra snášela lépe jak normálně, možná to bylo tím že jsem si fakt hlídala pitný režim, stále nějaké jídlo v ruce no ale každopádně nohy nateklé jsem měla, no celkově jsem celá byla jak marschmeloun :grinning:
7. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22
@klaire22 já se na léto strašně těším :slight_smile: Hlavně na to volné oblečení a žádné ohýbání a tlačení se do zimních kozaček atd :-/
@petule22 já se v létě na pár dní zašiju asi na chalupu - je to v Jizerkách - tam je méně teplo :slight_smile: ale to leda tak koncem května, začátkem června - pak asi nebudu moc riskovat, někde cestovat :wink:
@janulev A jaký máš problémy?Asi mi to uniklo..Já plavání zavrhla,nevyhovuje mi zdejší zařízení,chodila jsem tam s malým a hrozná zima v šatně,mokré podlahy..a pidi bazánek..Furt jsme byli nastydlí..a já jsem navíc zmrzlina,i ta voda,byla málo teplá na můj vkus.. :frowning2: Já se vedra nebojím,minulý rok to byla bída,v červenci kosa jak na podzim..takže budu spíš ráda,když se ohřeju :slight_smile: Problémy s otékáním jsem neměla,ale taky jsem byla o 5let mladší..tak kdoví? :confused:
7. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav tak tak - na to se taky těším- budu mít na sobě jen nějaký tílko, tuniku nebo šaty a bude vystaráno :slight_smile: na nohou jen žabičky - nesnáším zimní boty!!!!!!
7. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to sis to léto vážně užila celé už s pěkným pupíkem........... :sunglasses: ten pitný režim je pro mě teď problém - já vždy pila denně 2-3 l úplně v pohodě, ale co jsem těhu a jak mi bylo zkraje špatně, tak piju málo..........tak 1,5 l denně, max. 2l.
7. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ke konci bylo pro mě utrpení hlavně holit si nohy :grinning:
7. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já mám teda hlavně strach z lázní, protože když jsem tam byla naposled ještě jsem těhu nebyla tak jsem chytla děsnej zánět a nemohla si ani sednout takže těhu nehrozí :angry:
7. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to ti věřím.........ale na to budu holt zneužívat manžela :slight_smile: chodit v létě s chlupkama, to fakt ne!!!!
7. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Tak to ti věřím,já se už ted křídlím ve vaně,jak se natahuju..a copak nohy,ale mezi..to je mazec..pamatuju si,že jsem pak musela používat zrcátko,páč jsem si tam už nedohlídla..děs.. :astonished: :astonished: :astonished:
7. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 my máme jen sprchový kout a tak jsem měla problém se nacpat sama natož tak ještě s chlapem :grinning: no byly to komické akrobatické kousky, sem si tam vždycky sedla nohy nahoru, odfukovala jsem no komedie :grinning:
7. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hihi nápodobně :grinning: no sranda :grinning:
7. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni jj, to mi líčila kamarádka, jakej je mazec se holit mezi :sunglasses: to mě čekaj teda věci :wink:
7. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj, pak se tomu budeš dlouuuuho smát :grinning: stejně jako sex s pupkem a ve vedrech je zážitek, když si vzpomenu jak jsme vyháněli malého a já se u toho dusila a podobně tak se chlámu ještě ted :grinning: a stejně to bylo k ničemu....
7. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 s tím sexem....................já to mám nějak všechno obráceně.........v prvním trimestru skoro všude píšou, že na to moc žen nemá chuť..........a já to mohla dělat pomalu denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v druhém trimestru píšou, že je to prý jedno z nejhezčích období a že i sex si v tomto období žena užívá - a já na to nemám teda absolutně chuť......vůbec mě to nebaví........... :sunglasses: erotický sny se mi teda zdaj skoro furt, ale pak když dojde na akci, tak jsem najednou bez nálady!!!!! :confounded:
7. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni když jsem čekala Filipa, tak jsem dvakrát ležela v nemocnici na kapačkách, malýmu se chtělo brzy ven...a teď dost často špiním, ale většinou je po ránu a většinou když mám jít na WC na velkou...ale doktorka říkala, že nesmím nosit filipa, mám hodně odpočívat a nic namáhavýho, natoč cvičení a beru už magnesko, pro jistotu...

@petule22 tak nohy mi už i teď holí manžel...předevčírem mi dělal už i pedikůru... :grinning:

@vormoni jj holit mezi :sweat_smile: to je ještě horší než na nohách...manžel si na to netroufl, tak jinak než se zrcátkem to nejde :sunglasses:
7. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 v prvním těhu jsem byla v prvním trimestru taky nymfomanka a pak to upadalo jak píšeš, no ted jdu místo sexu spát :grinning: a místo erotických snů se mi třeba dnes zdálo jak jsem kupovala kaše malému v akci za 29 kč a měli novou příchut citrusovou a já to míchala už v obchodě :grinning: no magora, malej totiž včera jedl jakýsi tvaroh s příchutí limetky a já nechápala jak to může pozřít-pro mě to byl hnus fialový :grinning:
7. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek